5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
IceBär prášok na soft zmrzlinu vanilka 1 kg pre stroj na soft zmrzlinu & doma11,95 €/1kg
11,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
Frischli krémový puding krupica chutí ako domáci 5000g4,86 €/1kg
24,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Schwartau Karamelová omáčka lahodne chutná dezertná omáčka 125ml2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Oetker želé s malinovou príchuťou osviežujúce a lahodné 25g75,60 €/1kg
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 4384620005 RUF Porridge Classic 65,0 g
10 400,00 €/1kg
1,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Studený pokrm bez varenia jahôd
16,19 €/1kg
1,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
138,17 €/1kg
8,29 €
Predajca: somnia24

Piškótová tortička s mliečnou náplňou Kinder Mliečna sendvič 28 g
21,50 €/1kg
2,01 €
-57%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,86 €
Predajca: Megasam24PL

RUF 216839003 RUF Vanille Puddingpulver 1,0 kg, 1 St.
11,01 €/1kg
11,01 €
Predajca: somnia24

RUF 766955004 RUF Panna Cotta 1,0 kg
16,06 €/1kg
16,06 €
Predajca: somnia24

SÓJOVÝ VANILKOVÝ DEZERT, BEZLEPKOVÝ, 400 g - SOJÁDA
0,09 €/1kg
37,59 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Tiramisu Streicheis Pulver 100 kg
13,50 €/1kg
1 349,99 €
Predajca: Crownseller

Cola Rolleis Pulver 1 kg
25,99 €/1kg
31,48 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,99 €
Predajca: Crownseller

Rizový dezert s príchuťou pistácie 200 g
5,09 €/1kg
1,12 €
Predajca: Megasam24PL

Zitrone Streicheis Pulver 1 kg
25,99 €/1kg
31,48 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,99 €
Predajca: Crownseller

Zott Čokoládový proteínový dezert 200 g
9,18 €/1kg
2,23 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,02 €
Predajca: Megasam24PL

Toffee Streicheis Pulver Eispulver 1 kg
25,99 €/1kg
31,48 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,99 €
Predajca: Crownseller

Biovegan My Chocolate Puding organick 55g
32,55 €/1kg
1,79 €
Predajca: taleoo

Paradise Puding - Vanilka 33g
26,67 €/1kg
0,88 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Cocon Nata de Coco Dezert, zmiešaný 480 g
Zloženie:
Voda, kokosový extrakt 17 %, cukor, ovocná šťava 5 % (liči, pomaranč, jahoda, mango, medová melóna), mlieko (obsahuje laktózu), želírujúca látka: E407, aróma, regulátor kyslosti: E330, farbivá: *E102, *129, *E133
*Farbiace látky: E102, E129 a E133 môžu negatívne ovplyvniť aktivitu a pozornosť detí!
Informácie o alergénoch:
Mlieko (laktóza)
Tento výrobok môže obsahovať stopy orechov
Čistá hmotnosť/čistý obsah:
480 g (6 pudingov po 80 g)
Dovozca/výrobca:
Dovozca: Heuschen & Schrouff OFT B.V., P.O. Box 30202, 6370 KE Landgraaf, Holandsko
Výrobca: Cocon Food Industries Sdn. Bhd. No.3, Lorong Ayam Didik, Taman Ria Jaya, 08000 Sungai Petani, Kedah Darul Aman, Malajzia
Požiadavky na skladovanie/uchovávanie:
Skladujte na suchom mieste chránenom pred svetlom
Krajina pôvodu/pôvod:
Malajzia, ovocná šťava nepochádza z Malajzie
Dátum minimálnej trvanlivosti:
MFG = dátum výroby = dátum výroby
Dátum výroby je uvedený na mnohých výrobkoch, nezamieňajte ho s dátumom minimálnej trvanlivosti (MHD).
Minimálne 3 mesiace od odoslania. Zvyčajne dlhšie. Presný dátum si prosím vyžiadajte.
Príprava:
Všeobecné informácie:
Vážení zákazníci, všetci výrobcovia každých pár rokov menia obaly svojich výrobkov, ako aj etikety (nálepky). Môže sa stať, že nebudeme mať vždy aktuálne informácie, ale vždy ich okamžite aktualizujeme.
Priemerné nutričné hodnoty na 100 g
| Energetická hodnota | 325 kJ 76 kcal |
| Tuk - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,2 g 0,1 g |
| Sacharidy - z toho cukry | 18 g 16 g |
| Vláknina | g |
| bielkoviny | 0,4 g |
| Soľ | 0,05 g |
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom, suchom a tmavom mieste.
- Zloženie
- Pozri popis
- Výživové údaje
- pozri popis
- Hmotnosť
- 480 g
- Potravinársky podnik
- Heuschen und Schrouff, Sperwerweg 1, 6374, AG Landgraf, Niederlande
- Obchodný názov
- Cocon Nata de Coco Dezertná zmes 480 g Cocon
- Výrobca
- Cocon
- Číslo od výrobcu
- A2-WVNW-KQ0R
- EAN kód
- 9556437002403
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom, suchom a tmavom mieste.
- Zloženie
- Pozri popis
- Výživové údaje
- pozri popis
- Hmotnosť
- 480 g
- Potravinársky podnik
- Heuschen und Schrouff, Sperwerweg 1, 6374, AG Landgraf, Niederlande
- Obchodný názov
- Cocon Nata de Coco Dezertná zmes 480 g Cocon
- Výrobca
- Cocon
- Číslo od výrobcu
- A2-WVNW-KQ0R
- EAN kód
- 9556437002403
Hodí sa k tomu

kinder 5733 Joy 3 St.
213,33 €/1kg
12,80 €
Predajca: somnia24

Poly ratanová sedacia súprava jedálenský stôl obývačka záhradný nábytok záhradná súprava 1x stôl + 2x stoličky + 1x lavica + 2x stoličky - sivá
379,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Nintendo Switch 2 + Mario Kart World, Nintendo Switch 2, Čierna, Analógový/digitálny, D-pad, Tlačidlo domov, Tlačidlo ponuky, Tlačidlo vypnutia, Tlačidlá, LCD
654,36 €
Predajca: iSpace

Pokemon Sword & Shield SWSH02 Booster German (Hra s obchodnými kartami)
40,27 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Sony Playstation 5 Slim, PlayStation 5, Čierna, Biela, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/s, AMD
962,08 €
Predajca: Shop-Mediarado

Ultra PRO ACCPRO026, 01/03/2021, Viacfarebný, Warning, 50 mm, 50 mm, 430 mm
7,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards

LEGO Pirátska loď Plávajúca Merry, Stavebnica, 10 rok / roky, Plast, 1376 kusov, 1,93 kg
117,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Sony DualSense charging station, PlayStation 5, Nabíjací stojan, Čierna, Biela, Sony, 1 kusov, 195 mm
35,04 €
Doprava zdarma
Predajca: UO-Company

Longlife Rýchlo varené rezance Rýchlo pripravené bez vajec 500 g
7,50 €/1kg
3,75 €
Predajca: LAVONIO

USB školský batoh Školský batoh Športový batoh Voľný čas batoh Denný batoh Zámok batoh pre dievčatá chlapcov a deti ženy mužov Teenageri (čierna)
31,97 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,14 €
Predajca: odsellingaaa

One Piece Card Game – Carrying on his will Booster Box (OP13) – Japanese
183,99 €
Predajca: TCC-SHOP

Ultimate Guard Cortex Sleeves Japanese Size Matt-Blue (60)
11,17 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Amazon Echo Spot, Amazon Alexa, Guľovitý, Čierna, 7,19 cm (2.83"), 320 x 240 px, MediaTek
120,40 €
Predajca: GaladorEU

Carrera - Vianočný adventný kalendár Pokemon
64,03 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,50 €
Predajca: Magule-cz

Asmodee Pokémon Elite Trainer Box 30th, Kartová hra, Zberateľské, 6 rok / roky, 20 min
205,00 €
Predajca: Lex_Hobby_Store

Nočné svetlo Forever Light, stmievateľné silikónové nočné svetlo, svetlo kapybary, USB dobíjateľné nočné svetlo, dotykové časovanie, pomôcka na spanie
16,69 €
Predajca: iKable

Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch, NVIDIA Custom Tegra, Biela, Analógový/digitálny, Tlačidlo domov, Tlačidlo vypnutia, Tlačidlá
401,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hra One Piece Trading Card Game: (Japanisch)
396,74 €
Predajca: TCC-SHOP

Brandson Fan Heater 2000W, keramický ohrievač s diaľkovým ovládaním, úsporný a tichý, ochrana proti prehriatiu, automatické vypnutie, ochrana proti nakloneniu, oscilácia 35°, biela/čierna
73,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

Matrac 140x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónový taštičkový pružinový matrac H3/H4
189,99 €
Predajca: hatservice

Intex 28685 Solárny ohrievač pre bazény, 120x120 cm
16,81 €/1m²
24,20 €
Predajca: Sedco

Súprava elektrických zubných kefiek na cestovanie so svorkou, nástenným držiakom, 3 ks, vhodná na cestovanie
34,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

Ortopedický matrac zo studenej peny so 7 zónami | 140x200 H2 a H3 - optimálny zážitok zo spánku vďaka vynikajúcemu rozloženiu tlaku
134,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Čierna, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
1 099,00 €
Doprava zdarma
Predajca: BN-Trading-UG

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
27,29 €/1m²
7,03 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BEZLEPKOVÝ JAHODOVÝ puding40 g - AMYLON
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,20 €/1kg

Dr.Oetker želé Tropic



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
37,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

IceBär prášok na soft zmrzlinu vanilka 1 kg pre stroj na soft zmrzlinu & doma



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(98)Počet hodnotení: 98
11,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
11,95 €/1kg

Dr. Oetker Mousse s príchuťou vlašských orechov 1 kg, 1 balenie (1 x 1 kg)



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,33 €/1kg

Dr. Oetker 709530006 Dr. Oetker Götterspeise Himbeer-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
37,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
37,05 €/1kg

Frischli krémový puding krupica chutí ako domáci 5000g
24,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,86 €/1kg

Dr. Oetker pena s príchuťou čučoriedok 1 kg, 1 balenie (1 x 1 kg)
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,33 €/1kg

Dr. Oetker 713997004 Dr. Oetker Mousse Stracciatella 1,0 kg
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,33 €/1kg

Dr. Oetker Pena s príchuťou jahody a rebarbory 1 kg
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,33 €/1kg

Dr. Oetker Krupicová kaša menej sladká, 12 balení (12 x 76 g)
25,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
330,79 €/1kg

Dr. Oetker 709520009 Dr. Oetker Götterspeise Waldmeister-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
37,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
37,05 €/1kg

Dr.Oetker Creme Tiramisu bez varenia
28,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,34 €/1kg

PRÍRODNÝ SÓJOVÝ VÝROBOK BEZ LEPIDIEL ORGANIC 400 g - SÓJOVÉ BOBY
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
10 990,00 €/1kg

Nudossi lieskovo-orieškový krém 36 % lieskových orechov bez palmového oleja (300 g)
15,01 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,12 €
Predajca: AllYouNeed
47,07 €/1kg

Carmencita Katalanische Creme Créme brulée Dessert Mix Glutenfrei 80g
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,59 €/1kg

JESIEL INSTANTNÝ S CITRONOVOU PRÍCHUŤOU, BEZLEPKOVÝ,30 g - AMYLON



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
0,82 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg

Lukull Dezertná omáčka Vanilková príchuť krémová vanilka 1000ml
11,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pán Lowcarb 1000 Island Dressing Zdravý, rýchly a chutný 240ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,09 €/1kg

Naarmann jahodový puding rafinovaný so smotanou, pripravený na podávanie 5000g
22,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,43 €/1kg

Zavolajte poraziť krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
1,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,00 €/1kg