Flying Goose Sriracha chilli omáčka extra pikantná bez glutamátu sodného 455 ml

13,76 €

30,24 € / 1l

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

st 14. – ut 20. októbra
Nenechajte si ujsť!
Ázijské omáčky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Yildriz – Sambal-omáčka Original – 535 ml
Yildriz – Sambal-omáčka Original – 535 ml
46,60 €/1kg
24,93 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah
Obrázok produktu pre Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
45,19 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
20,56 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Sriracha Mayoo Sauce príjemne pikantná pálivá omáčka Obsah 200 ml
Sriracha Mayoo Sauce príjemne pikantná pálivá omáčka Obsah 200 ml
77,10 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
15,42 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Lee Kum Kee chilli cesnaková omáčka 165 ml
Lee Kum Kee chilli cesnaková omáčka 165 ml
18,95 €/1kg
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre [ 455 ml ] FLYING GOOSE Pálivá chilli omáčka Sriracha s citrónovou trávou
[ 455 ml ] FLYING GOOSE Pálivá chilli omáčka Sriracha s citrónovou trávou
30,22 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
13,75 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Flying Goose Chilisauce Sriracha gelb 45,5 cl
Flying Goose Chilisauce Sriracha gelb 45,5 cl
30,22 €/1l
13,75 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Flying Goose omáčka hoisin s pikantnou a sladkou príchuťou 455ml
Flying Goose omáčka hoisin s pikantnou a sladkou príchuťou 455ml
10,18 €/1l
4,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre A-ONE Sriracha omáčka Green Chilli - 200ml Hot Chilli Green Chilli Sauce
A-ONE Sriracha omáčka Green Chilli - 200ml Hot Chilli Green Chilli Sauce
10,45 €/1l
2,09 €
Predajca: Euroshare
Obrázok produktu pre Sos chili Sriracha Flying Goose 70% chili 730 ml
Sos chili Sriracha Flying Goose 70% chili 730 ml
14,37 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
10,49 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Sriacha - pálivá chilli omáčka, 200 ml
Sriacha - pálivá chilli omáčka, 200 ml
32,90 €/1l
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre LEE KUM KEE Hoisin Sauce 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisin Sauce
LEE KUM KEE Hoisin Sauce 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisin Sauce
24,11 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
9,57 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Sladkokyslá omáčka 240g od Lee Kum Kee Sladkokyslá omáčka Asia Sauce Sweet & Sour
Sladkokyslá omáčka 240g od Lee Kum Kee Sladkokyslá omáčka Asia Sauce Sweet & Sour
822,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
197,28 €
Predajca: SpiritsFlavour
Obrázok produktu pre FLYING GOOSE Pálivá chilli omáčka Sriracha s príchuťou gochujangu (fermentovaná korenistá pasta) 455 ml | Chilli omáčka Sriracha GOCHUJANG
FLYING GOOSE Pálivá chilli omáčka Sriracha s príchuťou gochujangu (fermentovaná korenistá pasta) 455 ml | Chilli omáčka Sriracha GOCHUJANG
30,22 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,75 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Goong sladká a pikantná chilli omáčka 175 ml
Goong sladká a pikantná chilli omáčka 175 ml
18 555,56 €/1kg
4,32 €
-22%
3,34 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Flying Goose Sriracha pálivá chilli omáčka s kimchi 455ml, bez lepku, vegánska
Flying Goose Sriracha pálivá chilli omáčka s kimchi 455ml, bez lepku, vegánska
30,22 €/1l
13,75 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Koningsvogel Sambal Ketjap 300g – Pikantná indonézska čili pasta so sójovou omáčkou
Koningsvogel Sambal Ketjap 300g – Pikantná indonézska čili pasta so sójovou omáčkou
20,17 €/1kg
6,05 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Cholimex - Chilli omáčka sladkokyslá - 250 ml
Cholimex - Chilli omáčka sladkokyslá - 250 ml
6,96 €/1l
1,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Koningsvogel Chilli pasta Sambal Badjak 750 g
Koningsvogel Chilli pasta Sambal Badjak 750 g
20,09 €/1kg
15,07 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Chilli omáčka Sriracha (chilli 56%) 740 ml
Chilli omáčka Sriracha (chilli 56%) 740 ml
12,40 €/1kg
35,39 €
-71%
10,17 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Koningsvogel – Chilli pasta/Sambal Brandal – 750 g
Koningsvogel – Chilli pasta/Sambal Brandal – 750 g
20,09 €/1kg
15,07 €
Predajca: Pantry_Intl

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Obsah: 455 ml

-BEZ GLUTAMÁTU-

Táto veľmi pikantná omáčka Sriracha obsahuje až 70 % chilli a je skvelým, výrazne pikantným doplnkom s množstvom možností použitia.

Táto pikantná omáčka, ktorá neobsahuje glutamát, sa môže použiť napríklad ako alternatíva kečupu alebo ako dochucovadlo do kebabov. Ale aj ázijské polievky alebo smažené cestovinové jedlá sa s touto omáčkou Sriracha dajú skvele vylepšiť.

Ak však nie ste zvyknutí na pikantné jedlá, odporúča sa začať s menej pikantnými odrodami chilli.


Skladujte na suchom mieste. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 8 týždňov.
 

 

Objem
0.455 l
Zloženie
Chilli papričky 70 %, cukor, soľ, voda, regulátor kyslosti: E260, E330, stabilizátor: E415, konzervačná látka: E202.
Výživové údaje
Priemerné nutričné hodnoty na 100 g: Energetická hodnota: 743,00 kJ / 176,00 kcal | Tuky: 2,30 g | z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,40 g | Sacharidy: 35,00 g | z toho cukry: 29,00 g | Bielkoviny: 1,70 g | Soľ: 10,90 g
Hmotnosť
455 g
Potravinársky podnik
Heuschen & Schrouff OFT B.V. - P.O. Box 30202, 6370 KE Landgraaf-Holland
Obchodný názov
Sriracha – extra pikantná, bez glutamátu
Výrobca
FLYING GOOSE
EAN kód
8853662056760

Objem
0.455 l
Zloženie
Chilli papričky 70 %, cukor, soľ, voda, regulátor kyslosti: E260, E330, stabilizátor: E415, konzervačná látka: E202.
Výživové údaje
Priemerné nutričné hodnoty na 100 g: Energetická hodnota: 743,00 kJ / 176,00 kcal | Tuky: 2,30 g | z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,40 g | Sacharidy: 35,00 g | z toho cukry: 29,00 g | Bielkoviny: 1,70 g | Soľ: 10,90 g
Hmotnosť
455 g
Potravinársky podnik
Heuschen & Schrouff OFT B.V. - P.O. Box 30202, 6370 KE Landgraaf-Holland
Obchodný názov
Sriracha – extra pikantná, bez glutamátu
Výrobca
FLYING GOOSE
EAN kód
8853662056760
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
45,19 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
20,56 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Chladiaci mini ručný ventilátor s nabíjateľnou batériou 5000 mAh, ručný ventilátor na krk, USB
Chladiaci mini ručný ventilátor s nabíjateľnou batériou 5000 mAh, ručný ventilátor na krk, USB
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 14
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Gliese
Obrázok produktu pre Knižnica VASAGLE s 6 policami, vintage štýl, rozmer 70 x 24 x 191,6 cm, drevená stojaca knižnica
Knižnica VASAGLE s 6 policami, vintage štýl, rozmer 70 x 24 x 191,6 cm, drevená stojaca knižnica
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 308
63,99 €
Predajca: Houseland
Obrázok produktu pre Chilli-Sriracha-Sauce 455ml - Flying Goose
Chilli-Sriracha-Sauce 455ml - Flying Goose
18,35 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
8,35 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Sriracha Mayoo Sauce príjemne pikantná pálivá omáčka Obsah 200 ml
Sriracha Mayoo Sauce príjemne pikantná pálivá omáčka Obsah 200 ml
77,10 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
15,42 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre [ 455 ml ] FLYING GOOSE Pálivá chilli omáčka Sriracha s citrónovou trávou
[ 455 ml ] FLYING GOOSE Pálivá chilli omáčka Sriracha s citrónovou trávou
30,22 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
13,75 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre [ 730ml ] FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli krém pikantne pálivý
[ 730ml ] FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli krém pikantne pálivý
11,10 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
8,10 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Flying Goose Chilisauce Sriracha gelb 45,5 cl
Flying Goose Chilisauce Sriracha gelb 45,5 cl
30,22 €/1l
13,75 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Sos chili Sriracha Flying Goose 70% chili 730 ml
Sos chili Sriracha Flying Goose 70% chili 730 ml
14,37 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
10,49 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Sriracha Chilisauce extra scharf 200ml - Flying Goose
Sriracha Chilisauce extra scharf 200ml - Flying Goose
30,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,12 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Sriacha - pálivá chilli omáčka, 200 ml
Sriacha - pálivá chilli omáčka, 200 ml
32,90 €/1l
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre A-ONE Sriracha omáčka Green Chilli - 200ml Hot Chilli Green Chilli Sauce
A-ONE Sriracha omáčka Green Chilli - 200ml Hot Chilli Green Chilli Sauce
10,45 €/1l
2,09 €
Predajca: Euroshare
Obrázok produktu pre Sladkokyslá omáčka 240g od Lee Kum Kee Sladkokyslá omáčka Asia Sauce Sweet & Sour
Sladkokyslá omáčka 240g od Lee Kum Kee Sladkokyslá omáčka Asia Sauce Sweet & Sour
822,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
197,28 €
Predajca: SpiritsFlavour
Obrázok produktu pre Flying Goose - Chilli majonézová omáčka - 455 ml
Flying Goose - Chilli majonézová omáčka - 455 ml
12,02 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
5,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Flying Goose omáčka hoisin s pikantnou a sladkou príchuťou 455ml
Flying Goose omáčka hoisin s pikantnou a sladkou príchuťou 455ml
10,18 €/1l
4,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Flying Goose Sriracha pikantná aromatická chilli omáčka pálivá 455ml
Flying Goose Sriracha pikantná aromatická chilli omáčka pálivá 455ml
39,65 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
21,99 €
-17%
18,04 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Flying Goose Sriracha pálivá chilli omáčka s kimchi 455ml, bez lepku, vegánska
Flying Goose Sriracha pálivá chilli omáčka s kimchi 455ml, bez lepku, vegánska
30,22 €/1l
13,75 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Chilli omáčka Flying Goose Sriracha 730ml
Chilli omáčka Flying Goose Sriracha 730ml
10,04 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,38 €
-12%
7,33 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre LEE KUM KEE Hoisin Sauce 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisin Sauce
LEE KUM KEE Hoisin Sauce 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisin Sauce
24,11 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
9,57 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Heinz Bacon Burger Sauce krémová textúra fľaša hore dnom 220 ml
Heinz Bacon Burger Sauce krémová textúra fľaša hore dnom 220 ml
14,64 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Cholimex chilli a ananásová omáčka ostrá na namáčanie a dochutenie 250ml
Cholimex chilli a ananásová omáčka ostrá na namáčanie a dochutenie 250ml
7,28 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Maekrua - Ústricová omáčka - Ústricová omáčka - 600ml
Maekrua - Ústricová omáčka - Ústricová omáčka - 600ml
15,32 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,19 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
72,20 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 8
14,44 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre LAO GAN MA Chrumkavé chilli v oleji 210g | Chrumkavé chilli v oleji | Chilli v oleji so smaženou cibuľkou
LAO GAN MA Chrumkavé chilli v oleji 210g | Chrumkavé chilli v oleji | Chilli v oleji so smaženou cibuľkou
17,10 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 49
4,29 €
-16%
3,59 €
Predajca: UJiaAsienmarkt
Obrázok produktu pre Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 50
32,68 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Oh Aik Guan sezamový olej z pražených sezamových semienok Sezamový olej 650ml
Oh Aik Guan sezamový olej z pražených sezamových semienok Sezamový olej 650ml
18,46 €/1l
12,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Trizand 8920 Vojenský batoh 38L zelená
Trizand 8920 Vojenský batoh 38L zelená
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 15
20,82 €
Predajca: Dareknaklik
Obrázok produktu pre [ 400g ] LOBO Tom Ka koreninová pasta na thajský spôsob / Tom Kha Paste / koreninová pasta
[ 400g ] LOBO Tom Ka koreninová pasta na thajský spôsob / Tom Kha Paste / koreninová pasta
12,65 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
5,33 €
-5%
5,06 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Zapaľovač BIC® Reibrad Maxi J26, neutrálny, rôznorodý, stojan à 50 kusov
Zapaľovač BIC® Reibrad Maxi J26, neutrálny, rôznorodý, stojan à 50 kusov
220,00 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
77,75 €
-29%
55,00 €
Predajca: Tyrabook
Obrázok produktu pre Zeisner Curry Ketchup 800ml fľaša
Zeisner Curry Ketchup 800ml fľaša
16,47 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
13,18 €
Predajca: Pantry_Intl

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Zeleninový koncentrát CHEF je ideálny do polievok a omáčok 1000ml
Zeleninový koncentrát CHEF je ideálny do polievok a omáčok 1000ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
72,96 €
-14%
62,40 €
Predajca: AllYouNeed
62,40 €/1l
Obrázok produktu pre Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
19,95 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: Kpictiah
75,28 €/1kg
Obrázok produktu pre Yildriz turecká cesnaková horúca omáčka 265 g – pikantná, ostrá cesnaková omáčka
Yildriz turecká cesnaková horúca omáčka 265 g – pikantná, ostrá cesnaková omáčka
19,95 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: Kpictiah
75,28 €/1kg
Obrázok produktu pre JAVOROVÝ SIRUP A330 g (250 ml) - TERRASANA
JAVOROVÝ SIRUP A330 g (250 ml) - TERRASANA
10,27 €
Predajca: Biogo
31,12 €/1kg
Obrázok produktu pre Thai Shan Sambal Oelek
Thai Shan Sambal Oelek
8,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,36 €/1kg
Obrázok produktu pre Fazuľa Khao Shong obalená pikantným wasabi 140g 6-pack
Fazuľa Khao Shong obalená pikantným wasabi 140g 6-pack
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
29,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,70 €/1kg
Obrázok produktu pre Mäkrua Ústricová omáčka 1 x 4500 ml kanister
Mäkrua Ústricová omáčka 1 x 4500 ml kanister
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
27,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,09 €/1l
Obrázok produktu pre Kikkoman Sojasauce 5l
Kikkoman Sojasauce 5l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
40,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,10 €/1l
Obrázok produktu pre SEMPIO Bulgogi marináda 300g | Korean BBQ | Marináda na ochutenie mäsových jedál z Kórey
SEMPIO Bulgogi marináda 300g | Korean BBQ | Marináda na ochutenie mäsových jedál z Kórey
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
73,30 €/1kg
Obrázok produktu pre Ústricová omáčka HEALTHY BOY BRAND 700ml | Ústricová omáčka
Ústricová omáčka HEALTHY BOY BRAND 700ml | Ústricová omáčka
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
35,70 €/1l
Obrázok produktu pre Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
17,76 €
Predajca: AllYouNeed
20,89 €/1l
Obrázok produktu pre Sušené huby shiitake 100g - Premium Asia Kitchen
Sušené huby shiitake 100g - Premium Asia Kitchen
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
215,31 €/1kg
Obrázok produktu pre COCK Tom Yum Instantná horúca a kyslá pasta 454g | Instantná horúca a kyslá pasta
COCK Tom Yum Instantná horúca a kyslá pasta 454g | Instantná horúca a kyslá pasta
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
55,04 €/1kg
Obrázok produktu pre Healthy boy slivková sladkokyslá omáčka 300 ml
Healthy boy slivková sladkokyslá omáčka 300 ml
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
69,97 €/1l
Obrázok produktu pre Nadler Remoulade 875ml
Nadler Remoulade 875ml
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
6,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,88 €/1l
Obrázok produktu pre Haitouglu Macedónska grécka krémová sezamová pasta v oleji 450g
Haitouglu Macedónska grécka krémová sezamová pasta v oleji 450g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,16 €/1kg
Obrázok produktu pre 2x Kadayif pečené cestoviny - Engelshaar pripravené na použitie - Cestoviny - Kadaifi Kataifi pre Dubaj čokoláda (2x200g)
2x Kadayif pečené cestoviny - Engelshaar pripravené na použitie - Cestoviny - Kadaifi Kataifi pre Dubaj čokoláda (2x200g)
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
25,28 €
-62%
9,59 €
Predajca: AllYouNeed
47,95 €/1kg
Obrázok produktu pre KINJIRUSHI Wasabi / chrenová pasta 43g HOT + SHARP z Japonska
KINJIRUSHI Wasabi / chrenová pasta 43g HOT + SHARP z Japonska
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
65,81 €/1kg
Obrázok produktu pre AHG Szechuan Classic Stir Fry pasta Wok pokrmy 50g
AHG Szechuan Classic Stir Fry pasta Wok pokrmy 50g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,00 €/1kg
Obrázok produktu pre LOBO Kari pasta žltá 50 g | Žltá kari pasta | Kari pasta Yellow
LOBO Kari pasta žltá 50 g | Žltá kari pasta | Kari pasta Yellow
12,81 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
256,20 €/1kg