4,5



Na základe 440 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml209,00 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml237,50 €/1l
23,75 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
BDK Parfums Vanille Leather, parfumovaná voda, 100 ml1 706,90 €/1l
170,69 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
287,50 €/1l
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
273,67 €/1l
16,42 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
259,00 €/1l
25,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
296,90 €/1l
29,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
161,00 €/1l
16,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
168,11 €/1l
15,13 €
Predajca: Glamperfeu

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khaltaat Al Arabia Royal Blends Woda perfumowana, 100 ml
136,00 €/1l
13,60 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Rouat Al Oud EDP 100ml
158,00 €/1l
15,80 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Maahir, Ženy, 100 ml
284,10 €/1l
28,41 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
277,00 €/1l
27,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Ra'ed Silver Woda perfumowana, 100 ml
216,00 €/1l
21,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Popis:
Vôňa je fascinujúca, orientálna vôňa pre ženy a mužov. Púdrová Ana Abiyedh je taká intenzívna, že stačí jediná kvapka, aby zapôsobila svojou vôňou. Tento unisex parfém ukrýva pôsobivé tajomstvo a priťahuje pozornosť každého!
Zloženie:
- Hlava:biele pižmo, cypriol / olej nagarmotha
- Srdce:kardamón, šafran, vanilka
- Základ:fazuľa tonka, guajakové drevo
- Rodina vôní:orientálna, ovocná, kvetinová
Objem: 60 ml
Krajina pôvodu: Spojené arabské emiráty
Ingredients:
Citrusové plody, biele kvety, céder, pivonka, ovocie
Tento zoznam zložiek sa môže zmeniť. Skontrolujte si, prosím, balenie zakúpeného výrobku.
O značke El Nabil:
Lattafa, renomovaná značka parfémov z Dubaja, zachytáva bohatú esenciu slávneho dedičstva arabskej kultúry vo svojich autentických orientálnych vôňach a prináša fascinujúci svet týchto vôní zo Spojených arabských emirátov ľuďom vo viac ako 60 krajinách sveta.
Myšlienku vytvoriť vône, ktoré zdôrazňujú a eleganciu arabskej kultúry, začali v roku 1980 šejk Shahid Ahmad a Shoaib Iqbal. Svojej značke dali názov "Lattafa", inšpirovaný arabskými výrazmi "Latif", čo znamená "jemnosť", a "Lateefa" v preklade znamená "príjemný". Zakladatelia mali víziu vyvinúť prvotriedne a vône pre miestnych zákazníkov na Blízkom východe. Tento začínajúci podnik sa však rýchlo vyvinul na uznávanú spoločnosť, ktorá svoje výrobky vyváža do celého sveta. Postupom času sa na vývoji a rozširovaní portfólia podieľali tri generácie rodiny Sheikhovcov.
Doprajte si kúsok arabského u a vyskúšajte vône od spoločnosti Lattafa. Parfémy tejto značky ponúkajú možnosť podčiarknuť vašu osobnosť, zanechať nezabudnuteľné dojmy a vyvolať pozitívne emócie. Napríklad s unisex vôňami, ako je zvodná "Lattafa Ana Abiyedh Rouge", pikantná "Lattafa Badee Al Oud Oud For Glory" alebo zmyselná a korenistá "Lattafa Oud Mood". Parfumovaná voda "Lattafa Raghba For Man" ponúka sviežu, citrusovú verziu orientálnych vôní pre mužov, zatiaľ čo "Lattafa Velvet Oud" dodáva štipku zmyselnosti mužom aj ženám
Tipy na použitie:
Na vydýchanie parfumu odporúčame nastriekať parfumovanú vodu na pulzné body, ako sú zápästia, za ušami, dekolt, zátylok alebo aj trup. Keďže ide o miesta, kde sa koncentruje telesné teplo, umožňujú lepšiu fixáciu a uvoľňovanie parfumu. Nezabúdajte ani na kĺby, ktoré pri najmenšom pohybe uvoľňujú jemnú vôňu.
Lattafa Ana Abiyedh Leather Eau De Parfum 60 ml – 60 ml
Lattafa Ana Abiyedh Leather je výrazná a elegantná unisex vôňa, ktorá spája intenzívnu vôňu kože s živými, korenistými a kvetinovými tónmi. Táto vôňa bola uvedená na trh v roku 2017 a etablovala sa ako vynikajúca v rámci orientálnych kožených vôní.
Vrchné tóny obsahujú jarabinu, kardamón, ružový korenie a malinu, ktoré vytvárajú sviežu a korenistú vôňu. V srdci sa rozvíjajú tóny irisu, zázvoru a ruže, ktoré vôni dodávajú hĺbku a komplexnosť. Základné tóny kože, bieleho pižma a ambra vytvárajú teplý a zmyselný základ.
Vôňa Ana Abiyedh Leather je popisovaná ako zemitá a chypre, s kombináciou zelených listov fialky, bylinných tónov pačuli a jemného, iskrivého pižma. Táto kombinácia vytvára komplexnú a nú vôňu.
Detaily produktu
- Značka: Lattafa
- Produkt: Lattafa Ana Abiyedh Leather Eau De Parfum 60 ml
- Objem: 60 ml
- EAN: 6291107454429
- Značka : Lattafa
- Množstvo: 60ml
- Pohlavie: pre mužov a ženy
- Vrchné tóny: Vôňa: ružové korenie, malina, bobule borievky, kardamón
- Stredné tóny: Vôňa: kosatec, ruža, zázvor
- Základné tóny: Koža, suchý jantár, biele pižmo
Nádherná parfumovaná voda plná harmónie, v ktorej sa spája ľahké biele pižmo, koža, pačuli, vetiver a citrón. Ideálna na každodenné použitie. Ana Abiyedh je orientálna vôňa v kombinácii s koženými tónmi.
Parfumovaná voda Ana Abiyedh Leather od značky Lattafa bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 60 ml vami vybranej vône.
Parfémovaná voda Ana Abiyedh Leather od značky Lattafa bola vytvorená výlučne unisex. Toto balenie obsahuje 60 ml vami vybraté vône. td {border: 1px solid #ccc
Lattafa Ana Abiyedh Leather Woda perfumowana, 60 ml
Parfumovaná voda Lattafa Ana Abiyedh Leather 60 ml je orientálna unisex vôňa s gurmánskou aurou pre mužov a ženy. Tajomná a hlboká vôňa očarí každého. Začína vrchnou nôtou ružového korenia, ovocnej maliny, bobúľ borievky a kardamónu, aby sa v srdci prelínala s orrisom, jemnou ružou a zázvorom. Základ z kože, jantáru a bieleho pižma završuje vôňu zmyselným - elegantným spôsobom. Vôňa je ideálna na výnimočné príležitosti.
Lattafa Ana Abiyedh Leather Edp Spray
Lotfy Ana biela pena Adab A 60 ml
- Rozmery
- 60 ml
- Verzia
- unisex
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- Lattafa Ana Abiyedh Leather Woda perfumowana, 60 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 6291107454429
- Číslo od výrobcu
- https://www.brasty.sk/images/w320/130322-1.jpg
- Rozmery
- 60 ml
- Verzia
- unisex
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- Lattafa Ana Abiyedh Leather Woda perfumowana, 60 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 6291107454429
- Číslo od výrobcu
- https://www.brasty.sk/images/w320/130322-1.jpg
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
287,50 €/1l
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
273,67 €/1l
16,42 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
259,00 €/1l
25,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
175,60 €/1l
17,56 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
161,00 €/1l
16,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
168,11 €/1l
15,13 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Velvet Oud Woda perfumowana, 100ml
210,30 €/1l
21,03 €
Predajca: Glamperfeu

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
296,90 €/1l
29,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
24,97 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Lail Maleki, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Fruity Notes, Citrus and Spices, Jasmine, Gardenia, Honey and Orchid, Caramel, Sandalwood, Musk and Ambe
158,70 €/1l
15,87 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Qaa'ed parfumovaná voda pre mužov 100 ml
214,50 €/1l
21,45 €
Predajca: Glamperfeu

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Hayaati, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Nutmeg, Pink Pepper, Ginger and Bergamot, Incense, Cedar, Labdanum and Woody Notes, Amber, Musk and Ambergris
180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
314,50 €/1l
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa 24 Carat Pure Gold Woda perfumowana, 100 ml
167,30 €/1l
16,73 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Ajwad, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Litchi, & Fruity Notes, Jasmine, Roses, & Cinnamon, Cedar, Sandalwood, Amber, Musk, & Vanilla
372,17 €/1l
22,33 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
261,30 €/1l
26,13 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Al Dur Al Maknoon, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Pineapple, Bergamot and Apple, Birch, Patchouli and Jasmine, Leather, Musk, Oakmoss and Amber
200,40 €/1l
20,04 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Perfumes - Confidential Private Gold EDP 100ml
159,70 €/1l
16,35 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,97 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Najdia Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
130,20 €/1l
13,02 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Ramz Lattafa Silver EDP 100ml
167,60 €/1l
16,76 €
Predajca: Glamperfeu

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Ekhtiari, Ženy, 100 ml
153,20 €/1l
15,32 €
Predajca: Tersorte
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
76% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
76%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%5% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
5%3% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
3%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skutočne skvelá unisex vôňa. Milujem ju.
Objem 0,06 l
Kúpila som si ju už tretíkrát a som nadšená. Sladká, svieža, silná, jemná a výrazná. V každom prípade elegantná. Všetko dokopy, aj keď to pôsobí rozporuplne. Ana Abiyedh biela - naozaj skvelá. Dôvod, prečo bola prvá objednávka zrušená, nebol kvôli mne. Zásielková služba vraj nemala komplexné údaje. Potom som si okamžite objednal znova.
Hodnotenie z 15. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfémové dvojča Xerjoff V Erba Pura
Objem 0,06 l
Prvýkrát som si kúpil Xerjoff V Erba Pura. Cena bola veľmi vysoká. Potom som hľadala dvojča vône a našla som túto. Prvých pár sekúnd vonia silne alkoholovo, ale rýchlo vyprchá. Vôňa, ktorá nasleduje, je neopísateľná. Rovnako ako Xerjoffova je to bomba. Nedá sa prirovnať k ničomu inému ako k originálu. Silná a jemná zároveň. Celkovo ma Lattaffa nadchla a presvedčila. Určite si ju kúpim znova.
Hodnotenie z 24. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Objem 0,06 l
Vôňa je naozaj pekná, príjemná a silná, ktorá vám zostane v hlave. Aj dlho vydrží, takže naozaj skvelá. Pekne zabalená, prichádza s kartičkou na 10% zľavu na ďalšiu objednávku. Samotné balenie parfumu tiež vyzerá pekne. Za tú cenu naozaj dobrý.
Hodnotenie z 24. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,06 l
Voňajú úžasne, veľmi príjemne a naozaj žensky. Po pár minútach sa vôňa rozvinie na pokožke a je jasne cítiť aj po hodine. Na oblečení je intenzívnejšia a vydrží dlhšie ako na pokožke.
Hodnotenie z 13. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vôňa
Objem 0,06 l
Kúpila som si túto vôňu, pretože má veľa dobrých a pozitívnych recenzií. Bol to nákup naslepo a nebola som potom sklamaná. Veľmi svieža a kombinácia sladkých, ovocných a drevitých tónov. Trochu syntetická. Unisex vôňa...
Hodnotenie z 6. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super vôňa..jedna z najlepších
Objem 0,06 l
Vôňa sa mi veľmi páči. Kupujeme ju znova a znova. Niekomu sa môže zdať príliš syntetická, ale vonia dlho a nie je taká ťažká, ale skôr pudingovo sladká. Ďakujeme aj odosielateľovi, ktorý nám poslal aj ďalšie vzorky vôní.
Hodnotenie z 8. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá odolnosť!
Objem 0,06 l
Dizajn sa mi veľmi nepáči. Vôňa parfumu je samozrejme individuálna, ale je bohatá, sladká, veľmi vhodná pre mužov, ale milujú ju aj ženy. Výdrž je neuveriteľná, viac ako jeden deň. Na oblečení vydrží večne.
Hodnotenie z 3. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ako som očakával
Objem 0,06 l
Rozhodol som sa to skúsiť na náhodu a nebol som sklamaný; vôňa je príjemná a – ako bolo uvedené – unisexová. Balík dorazil rýchlo a bol dobre zabalený. Ďakujem veľmi pekne.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l