5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Roja Parfums Aoud Perfumy, 100 ml5 110,60 €/1l
511,06 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Neroli Sauvage Woda perfumowana, 100 ml2 676,50 €/1l
267,65 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
By Kilian Musk Oud Woda perfumowana, 50 ml5 296,60 €/1l
264,83 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
By Kilian Liaisons Dangereuses Typical Me Woda perfumowana, 50 ml3 932,00 €/1l
196,60 €
Predajca: PerfumTraders

Dunhill Signature Collection Nordic Fougere parfumovaná voda pre mužov 100 ml
493,60 €/1l
49,36 €
Predajca: BRASTYGroup

Dunhill Icon Racing Parfumovaná voda, 100ml
416,70 €/1l
41,67 €
Predajca: Glamperfeu

Dunhill Signature Collection Valensole Lavender EDP 100 ml M
525,00 €/1l
52,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dunhill Signature Collection Arabian Desert parfémovaná voda pre mužov 100 ml
474,50 €/1l
47,45 €
Predajca: BRASTYGroup

Dunhill Icon Racing Red Woda perfumowana, 100 ml
352,70 €/1l
35,27 €
Predajca: BRASTYGroup

Dunhill Signature Collection Indian Sandalwood parfumovaná voda pre mužov 100 ml
460,10 €/1l
52,45 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,01 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
593,00 €/1l
59,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Dunhill Driven parfumovaná voda pre mužov 100 ml
255,00 €/1l
25,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss - The Collection Confident Oud EDP 100ml
798,50 €/1l
79,85 €
Predajca: Denpoli-Venda

Afnan - 9 pm EDP 100ml
324,40 €/1l
32,44 €
Predajca: BRASTYGroup

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parfumovaná voda Amalfi Neroli – Ayat Perfumes – 80 ml
287,50 €/1l
23,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Annayake An'na Annayake Woda perfumowana, 100 ml
616,10 €/1l
61,61 €
Predajca: PerfumTraders

Ajmal Vetiver Woda perfumowana, 75 ml
921,47 €/1l
69,11 €
Predajca: somnia24

Nishane B-612 Ekstrakt perfum, 50 ml
2 159,20 €/1l
110,73 €
-2,77 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
107,96 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pánska parfumovaná voda
citrón, bergamot, horký pomaranč, zelená mandarínka, mandarínka
neroli, zelený čaj, kardamón, jazmín, rozmarín
vetiver, jantár, pižmo
Olivier Gillotin - tvorca vône Amalfi Citrus sa rozhodol pre živé, energické tóny vône. Pre mužov, ktorí hľadajú šťastie a radosť v každom okamihu.
Nóty vône:
Nóty hlavy: citrón, zelená mandarínka, mandarínka, bergamot, horký pomaranč
Nóty srdca: nerolka, zelený čaj, jazmín, rozmarín, kardamón
Základná nóta: vetiver, drevité tóny, pižmo, jantár
.
Ako už názov napovedá, vôňa Amalfi Citrus z kolekcie Dunhill Signature je jasnou a sviežou poctou ovociu. Nádherná zmes bergamotu, zelenej mandarínky, horkého pomaranča, citróna a mandarínky vo vrchnej nóte dodáva vôni sladký úvod. Srdcová nóta je kvetinová, bylinná a korenistá s tónmi jazmínu, neroli, zeleného čaju, rozmarínu a kardamónu
Parfémovaná voda Signature Collection Amalfi Citrus od značky Dunhill bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Dunhill Amalfi Citrus Woda perfumowana, 100 ml
- Model
- Signature Collection Amalfi Citrus
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Dunhill Amalfi Citrus Woda perfumowana, 100 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 857158076320085715807632085715807632
- Číslo od výrobcu
- 130361
- Model
- Signature Collection Amalfi Citrus
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Dunhill Amalfi Citrus Woda perfumowana, 100 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 857158076320085715807632085715807632
- Číslo od výrobcu
- 130361
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Dunhill Signature Collection Nordic Fougere parfumovaná voda pre mužov 100 ml
493,60 €/1l
49,36 €
Predajca: BRASTYGroup

Dunhill Signature Collection British Leather EDP 100 ml M
512,40 €/1l
51,24 €
Predajca: BRASTYGroup

Dunhill Signature Collection Agar Wood parfémovaná voda pre mužov 100 ml
514,30 €/1l
51,43 €
Predajca: BRASTYGroup

Dunhill Icon Racing Parfumovaná voda, 100ml
416,70 €/1l
41,67 €
Predajca: Glamperfeu

Dunhill Signature Collection Valensole Lavender EDP 100 ml M
525,00 €/1l
52,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan - 9 pm EDP 100ml
324,40 €/1l
32,44 €
Predajca: BRASTYGroup

Dunhill Signature Collection Arabian Desert parfémovaná voda pre mužov 100 ml
474,50 €/1l
47,45 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Dunhill Moroccan Amber parfémovaná voda pre mužov 100 ml
516,00 €/1l
51,60 €
Predajca: Glamperfeu

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
270,70 €/1l
27,07 €
Predajca: Glamperfeu

Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition parfémovaná voda unisex 60 ml
648,67 €/1l
38,92 €
Predajca: Glamperfeu

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
593,00 €/1l
59,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Dunhill Egyptian Smoke Woda perfumowana, 100 ml
483,50 €/1l
48,35 €
Predajca: BRASTYGroup

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
248,30 €/1l
24,83 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Aether Estrakt Perfum 100ml
442,00 €/1l
44,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
534,33 €/1l
48,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
290,30 €/1l
29,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Xiaomi 99931241 Xiaomi Redmi 9AT Dual-SIM-Smartphone grau 32 GB
149,00 €
Predajca: edtechnology

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
326,40 €/1l
32,64 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
276,50 €/1l
27,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 003,60 €/1l
100,36 €
Predajca: Sykz

Dunhill Driven parfumovaná voda pre mužov 100 ml
255,00 €/1l
25,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dunhill Dunhill Edition EDT 100 ml M
261,30 €/1l
26,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Dunhill Signature Collection Indian Sandalwood parfumovaná voda pre mužov 100 ml
460,10 €/1l
52,45 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,01 €
Predajca: BRASTYGroup

Dunhill Icon Racing Red Woda perfumowana, 100 ml
352,70 €/1l
35,27 €
Predajca: BRASTYGroup

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 733,30 €/1l
173,33 €
Predajca: Sykz
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pánska vôňa
prvá trieda
Hodnotenie z 15. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Burberry - Hero EDP 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
80,18 €
Predajca: PerfumTraders
801,80 €/1l

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,84 €
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(103)Počet hodnotení: 103
43,17 €
Predajca: PerfumTraders
539,63 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
169,90 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1501)Počet hodnotení: 1501
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Creed Silver Mountain Water Parfémovaná Voda, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
275,73 €
Predajca: PerfumTraders
2 757,30 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Xerjoff Torino 21 Eau de Parfum 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(27)Počet hodnotení: 27
206,18 €
Predajca: PerfumTraders
2 061,80 €/1l