5,0



Na základe 8 hodnotení
Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals Profesionálna permanentná farba na vlasy 8/38 60 ml
38,85 €
647,50 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Farby na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 10220,00 €/1l
11,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Permanentné farbenie Majirel L'Oreal Professionnel Paris Nº 6.0 (50 ml)215,00 €/1l
10,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L´Oréal Professionnel Majirel profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 8 50 ml215,00 €/1l
10,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Matrix SoColor Permanentná farba na vlasy Pre-Bonded a Extra Coverage 3oz Tubes100,00 €/1l
9,25 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, Blond, 7/00, Ženy, 60 ml, Všetky typy vlasy, Rúra
268,33 €/1l
16,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesionálna permanentná farba na vlasy 9/96 60 ml
117,17 €/1l
9,04 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,03 €
Predajca: Bugelo

Wella Koleston Perfect Me+ Special Blonds, Blond, 12/0, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy, Lesk
268,33 €/1l
16,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals Profesionálna permanentná farba na vlasy 9/38 60 ml
365,83 €/1l
40,20 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Special Blonde pre ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
360,83 €/1l
21,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesionálna permanentná farba na vlasy 9/97 60 ml
164,17 €/1l
9,85 €
Predajca: Glamperfeu

Wella Professionals, Color Touch, Ammonia-Free, Semi-Permanent Hair Dye, 7/43 Vibrant Reds, 60 ml
110,49 €/1kg
9,06 €
Predajca: NutraBestBG

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals Profesionálna permanentná farba na vlasy 5/00 60 ml
198,66 €/1kg
16,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella Professionals Color Touch Rich Naturals profesionálna demi-permanentná farba na vlasy s multi-rozmernym efektom 7/89 60 ml
173,33 €/1l
10,40 €
Predajca: Glamperfeu

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Special Mix Professionelle permanent Haarfarbe 0/66 60 ml
244,00 €/1l
14,64 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals Profesionálna permanentná farba na vlasy 8/3 60 ml
201,11 €/1kg
16,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesionálna permanentná farba na vlasy 8/73 60 ml
203,63 €/1kg
16,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals Profesionálna permanentná farba na vlasy 77/02 60 ml
690,83 €/1l
41,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Koleston Perfect farba na vlasy 60ml odtiene 0 až 5 profesionálna farba na vlasy
223,50 €/1kg
22,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Koleston Perfect Me Farba na vlasy 60 ml 7/7
648,33 €/1l
38,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Wella Koleston Perfect ME+ farba na vlasy 8/38 - svetlá blond zlatá perleť 60 ml
Farba, ktorá všetko zmení! Tri rozhodujúce výhody:
1. rovnomerný farebný výsledok s prirodzenou hĺbkou a žiarivým leskom
2. menšie poškodenie vlasov pri každej aplikácii (v porovnaní s predchádzajúcou farbou Koleston)
3. ME+ ako zložka zníži riziko vzniku alergie na farbu na vlasy až 60-krát (pre ľudí, ktorí nie sú alergickí na farby na vlasy). Jednoduché použitie s ľahko rozotierateľným zložením.
Pomer miešania je 1:1. Doba pôsobenia: približne 30 až 40 minút.
Dôležité upozornenie
FAREBNÉ PROSTRIEDKY NA VLASY MOHOU SPÔSOBIŤ VÁŽNE ALERGICKÉ REAKCIE. PRETO JE NEVYHNUTNÉ, ABY STE SI VY A VÁŠ ZÁKAZNÍK PREČÍTALI A DODRŽIAVALI NASLEDUJÚCE POKYNY. Počas prípravy, aplikácie a oplachovania výrobku používajte VHODNÉ RUKAVICE, najlepšie jednorazové. Prečítajte si a dodržiavajte nasledujúce pokyny. Tento výrobok nie je určený na používanie osobami mladšími ako 16 rokov. Dočasné tetovanie s "čiernou henou" môže zvýšiť riziko vzniku alergie. NEPOUŽÍVAJTE: *Ak má váš klient vyrážku na tvári alebo ak je pokožka hlavy citlivá, podráždená alebo poranená *Ak sa u vášho klienta niekedy vyskytla reakcia po farbení vlasov *Ak dočasné tetovanie s "čiernou henou" niekedy spôsobilo u vášho klienta reakciu.48 HODÍN PRED KAŽDOU APLIKÁCIOU SA ODPORÚČA TEST NA ALERGIE (pozri návod na použitie ).
Vyhnite sa kontaktu s očami. Nepoužívajte na farbenie mihalníc alebo obočia. Ak sa výrobok dostane do kontaktu s očami, okamžite ich vypláchnite. Po aplikácii dobre opláchnite vlasy. Nepoužívajte výrobok najmenej 15 dní po rozčesávaní, trvalej ondulácii, odfarbovaní alebo dlhotrvajúcom narovnávaní. Nepoužívajte, ak boli vaše vlasy farbené henou alebo ošetrené prípravkom, ktorý sa postupne vracia k prirodzenej farbe vlasov. Uchovávajte mimo dosahu detí.
PREČÍTAJTE SI NÁVOD NA POUŽITIE.
Len na profesionálne použitie.
WellaKoleston Perfect ME+ | Permanentná farba na vlasy 8/38 60ml
Snívate o sýtych, veľmi sýtych farbách? Chceli by ste príjemný a jednoduchý proces farbenia doma? Potom je Wella Koleston Perfect ME+ to pravé pre vás! Výrobok zaručuje 100 % krytie šedín. Farbu možno zmeniť až o tri odtiene a vďaka tomu, že farba obsahuje ošetrujúce zložky, nevystavíte vlasy poškodeniu. Farebné zloženie je založené na inovatívnej molekule pigmentu ME+, vďaka ktorej je výrobok nealergénny a nesenzibilizujúci. Jemná kvetinová vôňa nedráždi nos a je určite veľkým plusom.5 skutočných účinkov- Dôkladné krytie, - Výživa, - Zdravá, intenzívna farba, - Bez podráždenia, - Jemná kvetinová vôňa. 60 mlobsah
UPOZORNENIE: Farba neobsahuje oxidačné činidlo.Koncentráciu farby prispôsobte požadovanému výsledku farbenia a stavu vašich vlasov.
Nezabudnite sa tiež o vlasy po farbení dobre starať - len pri dôkladnej ochrane si vlasy zachovajú farbu dlhý čas.
Profesionálna permanentná farba na vlasy Wella Professionals Koleston Perfect Me+ je vhodná pre všetky typy vlasov a pre dámy. Obsah 60 ml.
- Model
- Koleston Perfect Me+
- Hmotnosť
- 100 g
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Ammonium Hydroxide, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distrearate, Lanolin Alcohol, 2-Methoxymethyl-p-Phenylenediamine, Sodium Lauryl Sulfate, Rezorcinol, síran sodný, kocylsetioát sodný, siričitan sodný, kyselina askorbová, m-aminofenol, parfum, hydroxyetyl-3, 4-metyléndioxyanilín HCI, EDTA disodná, 2-metylrezorcinol, tokoferol
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 8005610663708
- Model
- Koleston Perfect Me+
- Hmotnosť
- 100 g
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Ammonium Hydroxide, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distrearate, Lanolin Alcohol, 2-Methoxymethyl-p-Phenylenediamine, Sodium Lauryl Sulfate, Rezorcinol, síran sodný, kocylsetioát sodný, siričitan sodný, kyselina askorbová, m-aminofenol, parfum, hydroxyetyl-3, 4-metyléndioxyanilín HCI, EDTA disodná, 2-metylrezorcinol, tokoferol
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 8005610663708
Varovanie
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.Hodí sa k tomu

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals Profesionálna permanentná farba na vlasy 3/00 60 ml
369,17 €/1l
22,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesionálna permanentná farba na vlasy 9/96 60 ml
117,17 €/1l
9,04 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,03 €
Predajca: Bugelo

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesionálna permanentná farba na vlasy 9/97 60 ml
164,17 €/1l
9,85 €
Predajca: Glamperfeu

Farba na vlasy Wella Koleston Perfect ME+ 10/86 60 ml
361,67 €/1l
21,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Koleston Perfect Me Pure Naturals profesionálna permanentná farba na vlasy 8/04 60 ml
150,67 €/1l
9,04 €
Predajca: Tersorte

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals Profesionálna permanentná farba na vlasy 8/01 60 ml
647,50 €/1l
38,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Koleston Perfect Me+ - Farba na vlasy 7/1 Stredne popolavá blond 60 ml
649,17 €/1l
38,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals Profesionálna permanentná farba na vlasy 8/3 60 ml
201,11 €/1kg
16,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ruhhy 135 Digitálna vrecková váha 200g/0,01g
5,08 €
Predajca: FDC

Wella Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, Hnedá, 4/00, Châtain Naturel, Ženy, 60 ml, Všetky typy vlasy
157,00 €/1l
9,42 €
Predajca: Glamperfeu

Ruhhy 3465 Kuchynská váha digitálna 0,1 g - 2 kg strieborná
5,95 €
Predajca: Jumada

Wella Professionals Color Touch Rich Naturals profesionálna demi-permanentná farba na vlasy s multi-rozmernym efektom 7/89 60 ml
173,33 €/1l
10,40 €
Predajca: Glamperfeu

Wella Professionals Welloxon Perfect Creme Developer 6 % / 20 obj. aktivátor pre farbu vlasov 60 ml
1 035,83 €/1l
62,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

NatureMark, priehľadné prikrývky na posteľ, 100% bavlna, dostupné v mnohých veľkostiach a farbách. Kvalitné prevedenie, ÖKOTEX Standard. Farba: fialová. Rozmery: 140 x 200 cm alebo 160 x 200 cm
49,95 €
Predajca: oCreon

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
21,25 €/1kg
22,00 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals Profesionálna permanentná farba na vlasy 9/38 60 ml
365,83 €/1l
40,20 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

MIADOMODO® Jedálenské stoličky sada 2, 4, 6, 8 - Čalúnené s vankúšom na sedenie, vyrobené z plastu a masívneho dreva, možnosť výberu farby - Kuchynská stolička, stoličky (sada 2, biela)
170,39 €
Predajca: Kokiska

Apple iPhone 15 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2796 x 1290 px, 256 GB, 48 MP, iOS 17, Titán
Generálne opravený
862,57 €
Predajca: NESATEC

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Special Blonde pre ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
360,83 €/1l
21,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 6/2 - Wella Professionals
101,83 €/1l
10,25 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,11 €
Predajca: Bugelo

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 9/3 - Wella Professionals
171,83 €/1l
10,63 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,31 €
Predajca: Glamperfeu

Wella Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, Blond, 10/00, Natural Light Blonde, Ženy, 60 ml, Všetky typy vlasy
268,33 €/1l
16,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella Koleston Perfect Me+ Vibrant Reds, Hnedá, 55/55, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy, Lesk
164,67 €/1l
9,88 €
Predajca: Glamperfeu

Wella Koleston Perfect Me Farba na vlasy 60 ml 7/7
648,33 €/1l
38,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals, Color Touch, Ammonia-Free, Semi-Permanent Hair Dye, 7/43 Vibrant Reds, 60 ml
110,49 €/1kg
9,06 €
Predajca: NutraBestBG

Wella Koleston Perfect Me+ Vibrant Reds, Hnedá, 44/65, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy, Lesk
271,50 €/1l
16,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella Koleston Perfect farba na vlasy 60ml odtiene 0 až 5 profesionálna farba na vlasy
223,50 €/1kg
22,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/38 - Wella Professionals
127,00 €/1l
7,62 €
Predajca: MAGUHAAR
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Farba dobre kryje
Dobre zakrýva šedivé vlasy!
Hodnotenie z 8. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Prírodná terapia Natureza Cosmeticos Biotínový šampón na vlasy 1l
94,99 €
Predajca: Keratinshop
94,99 €/1l

Ybera GENOMA Fio Tekutina Pro-Geno Molekulárna 500 ml - rekonštrukcia vlasov
84,99 €
Predajca: Keratinshop
169,98 €/1l

Limba Rekonštrukčná Liečba - Ošetrenie Profesionálnej Rekonštrukcie Vlasov
70,99 €
Predajca: Keratinshop
94,65 €/1l

Ybera DISCOVERY ŠTVRTÁ VRSTVA - Rekonštruktor Exo CromaTech 500 g
65,99 €
Predajca: Keratinshop
131,98 €/1l

Prírodný Btox Mrkva Karotka
58,99 €
Predajca: Keratinshop
117,98 €/1l

Láska Kúzlo Lásky Toxická Brunetka Botoks na Vlasy 1000 ml
61,99 €
Predajca: Keratinshop
61,99 €/1l

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
22,00 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
21,25 €/1kg

Láska kúzlo Láska Tox Blond 1000 ml pre vlasy
54,99 €
Predajca: Keratinshop
54,99 €/1l

Káva Natureza Verde Ntox hladká ošetrujúca kúra - 1000 g
54,99 €
Predajca: Keratinshop
54,99 €/1l

Goldwell Men Reshade Odsiwiacz dla mężczyzn 6CA, 4x20ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
18,50 €
Predajca: MAGUHAAR
92 500,00 €/1kg

L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
312,50 €/1kg

L'Oreal Professionnel Majirel 6.8 Farba na vlasy 50 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR
102,50 €/1kg

L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 1



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
17,25 €
Predajca: MAGUHAAR
172,50 €/1kg

GELATÍNA MATIZADORA LOVE POTION 300 ml
24,99 €
Predajca: Keratinshop
83,30 €/1l

L'Oréal Professionnel Inoa Color Profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 5.0 60 g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
14,50 €
Predajca: MAGUHAAR
241,67 €/1l

L´Oréal Professionnel Inoa Color profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 10 60 g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,75 €
Predajca: MAGUHAAR
262,50 €/1l

Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 6NA, Dark Natural Ash Blonde, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR
150,00 €/1l

Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 4NN, Mid Brown Extra, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
7,75 €
Predajca: MAGUHAAR
129,17 €/1l

Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 6N, Dark Blonde, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
8,50 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,00 €
Predajca: MAGUHAAR
133,33 €/1l

Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 5N, Dark Blonde Reflecting Bronze, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,75 €
Predajca: MAGUHAAR
129,17 €/1l