4,5



Na základe 8 hodnotení
Goldwell Dualsenses Curls & Waves Intenzívne sérum 12x18ml
41,41 €
2 300,56 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Séra na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Loreal Aminexil Advanced 10x6ml NOVINKA429,17 €/1l
25,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Hladkujúca Sérum pre Suché a Poškodené Vlasy, 100 ml.137,50 €/1l
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
BLONDME BOND REPAIR Intensiveö l 50 ml255,00 €/1l
12,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Vollare Hair Serum PROils Intensive Repair Oil Serum do włosów suchych i zniszczonych, 30ml983 750,02 €/1kg
39,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Intenzívne ošetrujúce sérum 12 x 18 ml
229,12 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Goldwell Dual Senses Just Smooth I-Serum 216ml
2 525,00 €/1l
45,45 €
Predajca: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Serum w ampułkach do włosów zniszczonych, 12x18ml
307,04 €/1l
66,32 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Goldwell RESTORING SERUM, Sérum na vlasy, 150 ml, Ženy, Normálne vlasy, Proti zamotávaniu, Lesk, Sprej
140,20 €/1l
21,03 €
Predajca: NutraBestBG

Keratin Reparative Hair Serum
29,00 €
Predajca: JERICHO

Redist Arganové a keratínové sérum na vlasy 125ml
89,68 €/1l
11,21 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Goldwell Dualsenses Activating Scalp Haartonic 150ml
160,53 €/1l
24,08 €
Predajca: NutraBestBG

Alcina Curls - Emulzia - 100 ml
171,80 €/1l
17,18 €
Predajca: VISO

L'Oreal Professionnel, SteamPod, Hair Serum, For Smoothening, 50 ml
76,00 €/1kg
38,00 €
Predajca: Parfumtoi

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Brilliance sérum v spreji 150 ml
109,13 €/1l
17,95 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,37 €
Predajca: PerfumTraders

ARGANICARE sérum na vlasy s keratínom, 100 ml
214,50 €/1l
21,45 €
Predajca: NutraBestBG

Joanna CURLS Hydratačné sérum na kučeravé vlasy 50 g
79,00 €/1l
3,95 €
Predajca: MANADA

Goldwell Dualsenses Bond Pro, ošetrujúca kúra, 200 ml
90,90 €/1l
20,45 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,18 €
Predajca: PerfumTraders

Chantal Prosalon Artplex Serum odbudowujące do włosów, 100ml
59 950,00 €/1kg
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Arganicare Biotín rekonštrukčné sérum na vlasy s biotínom, 100 ml
161,33 €/1kg
19,36 €
Predajca: MANADA

ŠPECIALISTI skrotenie balzam 25 ml
300,27 €/1kg
22,52 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Goldwell Dualsenses Curls & Waves Intensive Serum 12 x 18 ml
Intenzívne sérum na kučeravé a vlnité vlasy
Goldwell Dualsenses Curls & Waves je intenzívne sérum na kučeravé a vlnité vlasy. Zdokonaľuje vlasy pomocou komplexu microPROtec a mliečnych proteínov. Okamžite hydratuje vlasy a zanecháva ich hebké. Zlepšuje pružnosť vlasov až na týždeň. Vytvára dokonalý základ pre všetky kučery a vlny. Ideálne po textúrovacom servise.
Použitie:
- Dobre pretrepte a vmasírujte do mokrých alebo uterákom vysušených vlasov.
- Neoplachujte.
- Upozornenie: Horľavé.
Všeobecné informácie:
Tento rad pre kučeravé, prirodzené a trvalej ondulácie vlasy poskytuje hydratáciu a definíciu pre beztiažové pruženie a elasticitu. Najlepší Dualsenses vôbec! Nový dizajn a technológia a ešte lepší účinok. Vďaka kombinácii najmodernejších technológií dosahuje Dualsenses profesionálne a okamžite účinné riešenia.
Voda/Aqua/Eau, trisiloxán, alkohol denat, VP/VA kopolymér, dimetikón, Di-C12-18 alkyldimóniumchlorid, polykvaternium- 11, ceteartrimoniumchlorid, kyselina citrónová, izopropylalkohol, pantenol, PEG/PPG-14/4 dimetikón, sodná soľ PCA, kopolymér styrénu/ VP, glycerín, hydroxid amónny, benzofenón-4, dimetikonol, hydrolyzovaný mliečny proteín, propylénglykol, tokoferyl acetát, oktyldodecyl PCA, Amodimetikón, Benzylalkohol, C11-15 Pareth-7, Laureth-9, Trideceth-12, Glykoproteíny, Kyselina octová, Pentaerythrityl Tetra-Di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Kyselina sorbová, sorban draselný, benzoan sodný, fenoxyetanol, parfum, citronellol, limonén, linalool, zelená 3/CI 42053, oranžová 4/CI 15510, žltá 5/CI 19140.
Goldwell Dualsenses Curly Twist Serum je určené
na starostlivosť o vlnité a kučeravé vlasy
Prípravok poskytuje hydratáciu a zvýrazňuje kučery. Vďaka ľahkému zloženiu poskytuje ľahkú pružnosť a prirodzenú flexibilitu
posilňuje pramene, eliminuje krepatenie a zvýrazňuje prirodzené kučery
výrobok sa odporúča najmä po trvalej ondulácii a obsahuje mliečne proteíny, ktoré zlepšujú pružnosť vlasov a dodávajú im definíciu kučier,
zloženie obsahuje mliečne proteíny, ktoré zlepšujú elasticitu vlasov a dodávajú im pružnosť.
V dôsledku toho sú kučery vyživené a hydratované
Dokonalé kučery!
- na prirodzene kučeravé a trvalé vlasy
- obsahuje mliečne proteíny na zlepšenie pružnosti vlasov
- hydratuje a vyživuje
- redukuje krepatenie vlasov
- zvýrazňuje prirodzenú krásu
Návod na použitie:
Rozotrite na šampónom umyté a uterákom vysušené vlasy. Neoplachujte
GW DS C&W Intensive Serum 18ml Dualsenses Curles & Wave
/ Pre kučeravé, prírodné a trvalej na vlasy / Dodáva vlasom hydratáciu a definíciu / Pre beztiažové pruženie a elasticitu
- Materiálové zloženie
- Nevyžadujú sa žiadne informácie
- Hmotnosť
- 36 g
- Objem
- 18 ml
- Zloženie
- n/a
- Výrobca
- Počet kusov
- 12
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 4021609062233
- Číslo od výrobcu
- 206223
- Materiálové zloženie
- Nevyžadujú sa žiadne informácie
- Hmotnosť
- 36 g
- Objem
- 18 ml
- Zloženie
- n/a
- Výrobca
- Počet kusov
- 12
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 4021609062233
- Číslo od výrobcu
- 206223
Hodí sa k tomu

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Intenzívne ošetrujúce sérum 12 x 18 ml
229,12 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Nawilżające serum w sprayu, 150ml
76,67 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml
22,75 €/1l
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml
22,75 €/1l
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Fanola Kryształki w płynie nabłyszczające włosy, 100ml
133,30 €/1l
13,33 €
Predajca: Glamperfeu

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner kondicionér pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml
22,75 €/1l
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Hladkujúca Sérum pre Suché a Poškodené Vlasy, 100 ml.
137,50 €/1l
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Redist Arganové a keratínové sérum na vlasy 125ml
89,68 €/1l
11,21 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Fanola Botugen Botolife, 1000 ml, Šampón, Unisex, Poškodené vlasy, Ošetrené vlasy, Oprava, Fľaša
17,52 €/1l
17,52 €
Predajca: BRASTYGroup

Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Lak na vlasy, Unisex, Všetky typy vlasy, 200 ml, Zväčšenie objemu, 1 kusov
63,75 €/1l
12,75 €
Predajca: MAGUHAAR

SP Luxeoil Hair Oil Rekonštrukčný elixír pre ženy 30 - Wella Professionals
437,67 €/1l
13,13 €
Predajca: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml
42,50 €/1l
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella EIMI Extra Volume, Pena na vlasy, Ženy, 300 ml, Všetky typy vlasy, Zväčšenie objemu, Všetky farby
40,87 €/1l
12,26 €
Predajca: NutraBestBG

Goldwell 6 EFFECTS SERUM, Sérum na vlasy, 100 ml, Ženy, Normálne vlasy, Proti zamotávaniu, Lesk, Flakón s pumpičkou
137,50 €/1l
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Professionals Nutricurls Waves & Curls Conditioner kondicionér pre vlnité a kučeravé vlasy 200 ml
241,75 €/1l
48,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fanola Rekonstruująca maska do włosów suchych i łamliwych, 1500ml
7,22 €/1l
10,83 €
Predajca: Tersorte

Goldwell Dual Senses Just Smooth I-Serum 216ml
2 525,00 €/1l
45,45 €
Predajca: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampón, Unisex, Poškodené vlasy, Normálne vlasy, Všetky farby, Ochrana farby, Zhusťujúca, Hydratačný, Výživa, Ochrana, Oprava, Posilnenie, Liečba
27,15 €/1l
27,15 €
Predajca: NutraBestBG

Goldwell Dualsenses Serum w ampułkach do włosów zniszczonych, 12x18ml
307,04 €/1l
66,32 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Silný lak na vlasy, 500 ml
36,60 €/1l
18,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Prístroj Darsonval na vysokú frekvenciu na starostlivosť o tvár, masážny prístroj na odstránenie akné s elektrodou, ultrazvukový prístroj na kozmetickú starostlivosť o pleť – značka Retoo
19,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Goldwell StyleSign High-Shine Gel Wax gélový vosk pre žiarivý lesk vlasov 100 ml
195,50 €/1kg
19,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella SP Balance Scalp Energy Serum 100 ml
343,40 €/1l
34,34 €
Predajca: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60sec Treatment maska pre farbené vlasy 500 ml
41,00 €/1l
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

Goldwell Style Sign Top Whip, Pena na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixačný, 1 kusov
38,33 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
19,00 €/1kg
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampón, Unisex, Odfarbené vlasy, Blonďavé vlasy, Šedé vlasy, Blond, Proti žltnutiu, Lesk
16,25 €/1l
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella maska Wella Professionals ColorMotion+ maska 500 ml
60,60 €/1l
31,04 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Shampoo šampón a sprchový gél 2v1 1000 ml
35,00 €/1l
35,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
88% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
88%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%13% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
13%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. júna 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt a rýchle dodanie
Produkt som poznal na chvíľu. Dodáva vlasom super dobrú hydratáciu, takže sa dajú opäť dobre rozčesávať a upravovať bez toho, aby ich zaťažoval. Je vlastne na kučery, ale ja mám rovné vlasy a aj na tie je veľmi dobrý. Pomer cena/výkon bol viac ako dobrý a dodanie bolo veľmi, veľmi rýchle. Ďakujem za to
Hodnotenie z 27. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchly servis
Výrobky na starostlivosť o vlasy sú jednoducho skvelé, rýchle a jednoduché výrobky na starostlivosť
Hodnotenie z 19. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Myslel som si, že som si objednal 12x18 ml
Dostal som dve fľaše, ale myslel som si, že to bude 12 x 18 ml, ako bolo uvedené.
Hodnotenie z 3. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 1. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. júna 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

OWAY Nocturnal Nocturnal Hair Remedy sérum proti vypadávaniu vlasov 100 ml
83,50 €
Predajca: MAGUHAAR
835,00 €/1l

Nanoplastia Felps Resistance Omega Zero 1000 ml
126,99 €
Predajca: Keratinshop
126,99 €/1l

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair maska 250ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair olej 10v1 90ml NOVINKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
66,25 €
Predajca: MAGUHAAR
88,33 €/1l

Nioxin | Sérum proti vypadávaniu vlasov 70ml - Posilňuje vlasové korienky - Znižuje vypadávanie vlasov
50,00 €
Predajca: MAGUHAAR
714,29 €/1l

Felps Brazilian Nuts keratínový orech 250 ml
58,99 €
Predajca: Keratinshop
235,96 €/1l

L´Oréal Professionnel Steampod Protecting Concentrate ochranné sérum pre všetky typy vlasov 50 ml



2,6Priemerné hodnotenie: 2,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
29,54 €
Predajca: MAGUHAAR
590,80 €/1l

Biolage Professional Hair Spa Full Rescue Serum 50ml - Sérum proti vypadávaniu vlasov
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR
520,00 €/1l

ESSENCE ABSOLUE nä vyživujúca ochranaö l 150 ml
116,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
777,33 €/1l

Goldwell 6 EFFECTS SERUM, Sérum na vlasy, 100 ml, Ženy, Normálne vlasy, Proti zamotávaniu, Lesk, Flakón s pumpičkou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR
137,50 €/1l

Goldwell Hladkujúca Sérum pre Suché a Poškodené Vlasy, 100 ml.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR
137,50 €/1l

Láska elixír NO FRIZZ! Pena lesk
35,99 €
Predajca: Keratinshop
71,98 €/1l

Sérum Protein Chonps 300 Ml - Kosmetika Príroda
36,99 €
Predajca: Keratinshop
123,30 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Serum, For Repairing, 250 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
82,00 €/1l

Loreal Super Dust 2x7g
26,75 €
Predajca: MAGUHAAR
1 910,71 €/1l

Loreal Aminexil Advanced 10x6ml NOVINKA
25,75 €
Predajca: MAGUHAAR
429,17 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżające serum w sprayu, 150ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR
76,67 €/1l

Olaplex Professional Traveling Stylist Kit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
85,85 €
Predajca: PerfumTraders
286,17 €/1l

HaloGrow sérum na podporu rastu vlasov, 20 ml – sérum na starostlivosť o vlasy s obsahom biotínu, kofeínu a peptidov
30,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,99 €
Predajca: WR-Products
1 399,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Oil Treatment, Anti-Frizz, 125 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,75 €
Predajca: MAGUHAAR
142,00 €/1l