5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Dámsky parfum Goutal EDP 100 ml1 535,20 €/1l
153,52 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Houbigant Figuier Noir parfumovaná voda v spreji (100 ml)1 706,90 €/1l
170,69 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Franck Boclet Tonka EDP 100 ml UNISEX626,50 €/1l
62,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Emanuel Ungaro Diva parfumovaná voda pre ženy 50 ml
451,80 €/1l
22,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ungaro Emanuel Diva EDP 100 ml W
453,50 €/1l
45,35 €
Predajca: somnia24

Emanuel Ungaro Diva Rouge parfémovaná voda pre ženy 100 ml
220,00 €/1l
22,00 €
Predajca: BRASTYGroup

Emanuel Ungaro Diva, Ženy, 100 ml, Sprej, Francúzsko
293,00 €/1l
29,30 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Emanuel Ungaro Emanuel Ungaro Intense For Him parfémovaná voda pre mužov 100 ml
221,40 €/1l
22,14 €
Predajca: BRASTYGroup

Parfums Grès Cabotine de Grès, Ženy, 100 ml, Zázvor, Mandarínka, Ylang-ylang, Zázvor, hyacint, ľalia, Tuberóza, Pižmo, Pačuli, Santalové drevo, Sprej
191,90 €/1l
19,19 €
Predajca: PerfumTraders

Emanuel Ungaro Diva Woda perfumowana, 100 ml
440,00 €/1l
44,00 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Guess Guess Gold parfumovaná voda pre ženy 75 ml
294,67 €/1l
22,10 €
Predajca: NutraBestBG

Trussardi Le Vie Di Milano Piazza Alla Scala parfémovaná voda pre ženy 100 ml
968,10 €/1l
96,81 €
Predajca: FragrancesBg

Lanvin Éclat d’Arpège EDP 30 ml W
732,67 €/1l
21,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
452,24 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Chopard Casmir Woda perfumowana, 100 ml
242,20 €/1l
24,22 €
Predajca: PerfumTraders

ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
295,38 €/1l
23,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
373,13 €/1l
29,85 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Emanuel Ungaro Eau de Parfum, sprej, 90 ml
Emanuel Ungaro Eau de Parfum je vznešená vôňa s orientálnym nádychom. Pikantná hlava vône, zložená z červených bobúľ, sladká srdcová nóta jazmínu a bielych kvetov, a exotická základná nóta ambra a šafranu, dodávajú tejto vôni zvodnú hĺbku.
Zloženie vône
- Hlava: Červené bobule
- Srdce: Jazmín, biele kvety
- Základ: Amber, šafran
Táto vôňa je určená pre dámy a očarí svojou zmyselnou a orientálnou vôňou.
Informácie o produkte
- Značka: Emanuel Ungaro
- Produkt: Emanuel Ungaro Eau de Parfum, sprej, 90 ml
- Objem: 90 ml
- EAN: 8052464891542
Dámská parfémová voda
červené bobule
jasmín,bílé květy
jantar,šafrán
Parfum pre slobodomyseľných ľudí našej doby. Nová a moderná vízia, ktorá prináša závan čerstvého vzduchu. Svojím jedinečným spôsobom života je temná a úplne ženská. Elegantná a zároveň úplne bez hanby. Tajomná a žiarivá. Mohla by byť ohromujúcou filmovou hviezdou alebo očarujúcou milenkou, je čistým zvádzaním. Kvetinový a korenistý jantárový parfém. Odvážna a žiarivá vízia nového jazmínu. Moderná a zároveň zmyselná vôňa zahaľujúca kvety jazmínu s korenistými tónmi šafranu, jemne zmiešanými so sexi jantárom.
Ungaro Femme je odvážna, zmyselná a žiarivá kompozícia značky Emanuel Ungaro, v ktorej kraľuje jazmínová absolútna vôňa, ktorá jednoducho uchvacuje svojou vôňou. Kvetinovo-korenistá vonná kompozícia zaujme svojou intenzívnou, sexy vôňou. Vôňu zložil Francis Kurkdjian v roku 2007. /
Hlava vône: červené bobule
Srdce vône: jazmín, biele kvety
Základ vône: šafran, ambra
Emanuel Ungaro for Women je orientálno-kvetinová parfumovaná voda, ktorá oslavuje zmyselnosť a sebavedomie modernej ženy. Táto vôňa, uvedená na trh v roku 2007, je dokonalou zmesou kvetinových a korenistých akordov s nádychom orientálnej elegancie. Je vytvorená pre ženy, ktoré poznajú svoju silu a neboja sa očariť svoje okolie prirodzenou ženskosťou. kompozícia sa začína sviežimi a šťavnatými tónmi čiernych ríbezlí, ktoré dodávajú vôni iskrivý a príťažlivý úvod. Srdce vône je celé venované podmanivému jazmínu, ktorého omamná vôňa vytvára zmyselný a elegantný závoj. Základ vône prináša hrejivú kombináciu ambry a o šafranu, ktorá poskytuje dlhotrvajúci, sofistikovaný dojem a zanecháva auru tajomnej príťažlivosti. emanuel Ungaro for Women je ideálnou voľbou na večerné príležitosti alebo chvíle, keď chcete zanechať nezabudnuteľný dojem. Táto parfumovaná voda vás zahalí do závoja, ktorý zvýrazní vašu vášnivú stránku a urobí z vás neprehliadnuteľnú kráľovnú zvádzania. Flakón, ktorý odráža eleganciu a , je dokonalým doplnkom tejto výnimočnej vône.
Emanuel Ungaro Ungaro Femme parfumovaná voda, 90 ml
Emanuel Ungaro Ungaro Edp Spray
UNGARO edp vapo 90 ml
Emanuel Ungaro Edp Spray 67952 ITALIË kartón @ 1 ks x 90 ml
Emanuel Ungaro parfumovaná voda v spreji 90ml
- Model
- Ungaro for Women
- Hmotnosť
- 0.424 kg
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT, (SD ALKOHOL 39C), AQUA (VODA), PARFUM (VÔŇA), BENZYL SALICYLÁT, ETYLHEXYL METOXYCINAMÁT, LIMONÉN, LINALOOL, STYLHEXYL SALICYLÁT, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN, GERANIOL, CITRONELLOL, KUMARÍN, EUGENOL, BENZYLBENZOÁT, CITRAL, BENZYLALKOHOL, CI 60730 , ( EXT VIOLET 2), CI 17200 (ČERVENÁ 33)
- Výrobca
- Ungaro Emanuel
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 8052464891542
- Číslo od výrobcu
- 172688
- Model
- Ungaro for Women
- Hmotnosť
- 0.424 kg
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT, (SD ALKOHOL 39C), AQUA (VODA), PARFUM (VÔŇA), BENZYL SALICYLÁT, ETYLHEXYL METOXYCINAMÁT, LIMONÉN, LINALOOL, STYLHEXYL SALICYLÁT, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN, GERANIOL, CITRONELLOL, KUMARÍN, EUGENOL, BENZYLBENZOÁT, CITRAL, BENZYLALKOHOL, CI 60730 , ( EXT VIOLET 2), CI 17200 (ČERVENÁ 33)
- Výrobca
- Ungaro Emanuel
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 8052464891542
- Číslo od výrobcu
- 172688
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Emanuel Ungaro Desnuda parfémovaná voda pre ženy 100 ml
239,50 €/1l
23,95 €
Predajca: BRASTYGroup

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ajmal Raindrops Woda perfumowana, 50 ml
177,20 €/1l
9,56 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,86 €
Predajca: MANADA

Salvatore Ferragamo Incanto Parfumovaná Voda, 100ml
301,30 €/1l
30,13 €
Predajca: FragrancesBg

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Masa, Ženy, 100 ml
275,60 €/1l
27,56 €
Predajca: Glamperfeu

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Rochas Byzance Gold parfémovaná voda pre ženy 60 ml
527,33 €/1l
31,64 €
Predajca: BRASTYGroup

Salvador Dalí Laguna Edt Spray
557,00 €/1l
27,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Ajwad, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Litchi, & Fruity Notes, Jasmine, Roses, & Cinnamon, Cedar, Sandalwood, Amber, Musk, & Vanilla
372,17 €/1l
22,33 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Parfémovaná Toaletná Voda Oscar de la Renta Esprit D'Oscar 100 ml
307,20 €/1l
30,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Estée Lauder White Linen, Ženy, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Jazmín, Muguet, Ruže, Orris, Fialový, Jantár, Moss, Vetiver
673,33 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden - 5th Avenue NYC Uptown EDP 125ml
202,00 €/1l
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Korloff Paris Cuir Mythique parfémovaná voda unisex 100 ml
893,00 €/1l
89,30 €
Predajca: BRASTYGroup

Salvatore Ferragamo pour Femme parfémovaná voda pre ženy 100 ml
299,30 €/1l
29,93 €
Predajca: BRASTYGroup

Cacharel Lou Lou Parfumovaná Voda, 30 ml
751,67 €/1l
22,55 €
Predajca: PerfumTraders

Lanvin Jeanne Lanvin Blossom, Woda perfumowana, 100ml
273,30 €/1l
27,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lalique Le Parfum: Luxusná kvetinová vôňa pre ženy s drevitými tónmi a pižmom, 100ml - Vysoká kvalita od Lalique.
328,40 €/1l
32,84 €
Predajca: PerfumTraders

Jean-Louis Scherrer Pop Delights 03 toaletná voda pre ženy 50 ml
202,20 €/1l
10,11 €
Predajca: Glamperfeu

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratačné
67,60 €/1l
6,76 €
Predajca: Katomix

Trussardi Le Vie Di Milano Piazza Alla Scala parfémovaná voda pre ženy 100 ml
968,10 €/1l
96,81 €
Predajca: FragrancesBg

Lanvin Rumeur 2 Rose - Elegánny parfumovaný vôňový prípravok s objemom 100ml
333,30 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

Nina Ricci Premier Jour, Ženy, 100 ml, Gardénia, Mandarínka, Vzácne drevo, Sprej, 1 kusov
426,40 €/1l
42,64 €
Predajca: Novada-Shop

Annayake An'na Annayake Woda perfumowana, 100 ml
705,70 €/1l
70,57 €
Predajca: BRASTYGroup

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Presne to som hľadal. Ďakujem
Je to kvalitný výrobok. Je to perfektné
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l