5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
GUAM drenážny zábal s chladiacim účinkom 1000 g79,46 €/1kg
79,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Ďalšie informácie o reklame
Guam Algenfango 500 g – anticelulitídová kúra s morskými riasami, ílom a brečtanom – viditeľne pevnejšie tkanivo už za 45 minút (807)47 320,00 €/1l
47,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Ďalšie informácie o reklame
Krém proti celulitíde227,96 €/1l
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
BiggerBust Capsules - 90 caps.23 390,00 €/1l
23,39 €
Predajca: FEROTRADE

Guinot Slim Logic krém proti celulitíde 125ml
345,20 €/1l
43,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

BingoSpa Kolagénové sérum na stehná a zadok 280ml (W)
32,39 €/1l
14,29 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,07 €
Predajca: Premium-Beauty

Postquam Straffende Creme 1000Ml
72,99 €/1l
72,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Postquam

Telový koncentrát proti celulitíde už nikdy viac (koncentrát proti celulitíde) 250 ml
146,60 €/1l
36,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Equilibra Aloe Chladivý Gél Proti Celulitíde 200Ml
240,00 €/1l
48,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Biffidi

POSTQUAM BIO-SHOCK CELLUCOMPLEX 12 ampuliek x 10 ml.
4 799,00 €/1l
47,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Postquam

Ryor Lipored Ultra emulzia na redukciu tuku a celulitídy 200 ml
144,45 €/1l
28,89 €
Predajca: LAVONIO

Postquam Modellierende Creme 1000Ml
53,99 €/1l
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Postquam

Equilibra, Čistá osviežujúca ružená voda - 200 ml
65,50 €/1l
13,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fluff Superfood Śmietanka do ciała Mandarynki, 150 ml
28 941,18 €/1kg
4,92 €
Predajca: Katomix

Postquam Krém Proti Striám 200 Ml.
134,95 €/1l
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Postquam

Postquam Thermagel. Hrejivý Účinok 1000Ml
52,99 €/1l
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Postquam

Spirulina, regeneračný a anti-aging krém na telo, 150 ml
180,00 €/1l
27,00 €
Predajca: 4Katharsis

Krém proti celulitíde, zoštíhľujúci THERMOcream 500 g
32,84 €/1l
16,42 €
Predajca: ADONIS

Pressensa CELLULITE 5 ml
1 438,30 €/1l
143,83 €
Doprava zdarma
Predajca: EshopDrnek

Phergal E lifexir Nocturslim Intenzívny nočný gél na liposkulptor 200ml
132,60 €/1l
26,52 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
GUAM Fangocrema Aniticelluite - Intenzívnyhrejivýkréms kryštálmi turmalínu a blahodarnými účinkami infračervených lúčov (FIR)
Application:
GUAM® Fangocrema vmasírujte do postihnutých oblastí. Návod na použitie: GUAM® Fangocreme vyvoláva "aktívny pocit mravčenia", ktorý sa zvyšuje úmerne s množstvom naneseného prípravku. Preto sa odporúča neaplikovať príliš veľké množstvo Fangocremu a zohľadniť individuálnu reakciu pokožky.
Inovatívny denný krém GUAM Fangocrema s intenzívnym FIR pôsobí vďaka vlastnostiam rias Guam v kombinácii s minerálnym čiernym turmalínom a cennými rastlinnými fytokomplexmi rozhodne a účinne proti celulitíde na stehnách, zadku, bruchu a bokoch. Stimuluje mikrocirkuláciu a podporuje prekrvenie pokožky.
Kryštály turmalínu stimulujú mikrocirkuláciu a podporujú prietok krvi do pokožky. Minerál turmalín má vlastnosť absorbovať telesné teplo a uvoľňovať ho späť do buniek a tkaniva vo forme ďalekých infračervených lúčov (FIR). Lúče FIR prenikajú do hlbších vrstiev pokožky, stimulujú tkanivo a znižujú vlhkosť, toxíny, odpadové produkty a prvky, ktoré sú pre telo škodlivé. Zvyšujú energetický potenciál buniek, stimulujú krvný obeh, podporujú metabolické procesy a aktivujú bunky a enzýmy. Zahrievanie telesných tkanív lúčmi FIR vedie k výraznému detoxikačnému účinku a pomáha odstraňovať opuchy. V dôsledku toho sa urýchľujú procesy štiepenia a vylučovania tukov, vyhladzuje sa mikroreliéf, posilňuje a zhusťuje sa kožný elastokolagénový rámec a zvyšuje sa pružnosť pokožky.
Veľmi vysoký obsah minerálnych látok v riasach GUAM v kombinácii s kofeínom pôsobí proti celulitíde a starnutiu pokožky.
Zelený íl z marockého pohoria Atlas má výrazný drenážny a detoxikačný účinok.
Rastlinné výťažky z brečtanu, centely, pagaštanu konského, brezy a slezu podporujú mikrocirkuláciu a zlepšujú účinok proti opuchom. Lecitín je priame lipolytikum, ničí membrány adipocytov, viaže a premieňa mastné kyseliny na emulziu a podporuje ich odstraňovanie z podkožia.
Krém spôsobuje na pokožke typické "aktívne mravčenie" bahna z guamských morských rias a rozvíja rýchly a intenzívny účinok. Niekoľko aplikácií stimuluje pokožku a poskytuje jej vyživujúci a vyhladzujúci účinok. Kožné tkanivo je viditeľne pevnejšie.
Tento účinok je intenzívny, ale o niečo slabší ako bahno z morských rias (či už klasické, chladivé alebo na žalúdok a boky). Výhodou Fangocremy je jednoznačne jej rýchla a jednoduchá aplikácia. V tomto ohľade je Guam Fangocrema ideálnym doplnkom a alternatívou časovo náročnejšieho zábalu z rias.
Účinné látky:
Morské riasy GUAM, minerálny turmalín s tepelným komplexom, íl, rastlinný fytokomplex (brečtan, centella, pagaštan konský, breza, slez), kofeín, vitamín E, esenciálne oleje
bez PEG, parabénov, silikónov, lanolínov, parafínov, syntetických farbív a samozrejme vyrobené bez testovania na zvieratách. Testované na nikel
Obsah: 300 ml
- Model
- 813-2
- Hmotnosť
- 1 g
- Objem
- 1 ml
- Zloženie
- 376
- Výrobca
- Guam
- EAN kód
- 8025021210803
- Číslo od výrobcu
- 813-2
- Model
- 813-2
- Hmotnosť
- 1 g
- Objem
- 1 ml
- Zloženie
- 376
- Výrobca
- Guam
- EAN kód
- 8025021210803
- Číslo od výrobcu
- 813-2
Hodí sa k tomu

Guam krém proti celulitíde so silným hrejivým účinkom 200ml
161,15 €/1l
32,23 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Guam Algenfango 500 g – anticelulitídová kúra s morskými riasami, ílom a brečtanom – viditeľne pevnejšie tkanivo už za 45 minút (807)
47 320,00 €/1l
47,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

GUAM Klasická kúpeľná sada s bahnom z morských rias FIR, 1 kg bahna + 200 ml gélu
91 140,00 €/1l
91,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

GUAM bahno z morských rias na starostlivosť o telo pri celulitíde, 1000 g
79 610,00 €/1l
79,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

GUAM Algenfango s technológiou FIR, rýchla aplikácia (15 minút), 500 g
45 520,00 €/1l
45,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

GUAM Fangocrema Notte – Nočný krém na spevnenie, 500 ml – Pomáha redukovať celulitídu a zlepšuje vzhľad nôh a oblasti panvy (816)
55 770,00 €/1l
55,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Elektrická mini masážna pištoľ, technológia baňkovania a infračerveného tepla USB masážny prístroj na krk - CUPNOVA
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

GUAM CREMA ANTICELLULITE Masážny krém v tube 250ml (820)
110,40 €/1l
27,60 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

GUAM Klasický bahenný zábal z rias 500 g FIR
44 540,00 €/1l
44,54 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

GUAM drenážny zábal s chladiacim účinkom 1000 g
79,46 €/1kg
79,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Guamské bahno proti celulitíde pre citlivú pokožku 500g - 400 ml
53 190,00 €/1l
53,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Guam Bioactivity Anticelulitídna telová kúra 200 ml
174,05 €/1l
34,81 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

GUAM Algascrub telový peeling chladivý 700 g (836)
56,69 €/1l
39,68 €
Predajca: Dermes

GUAM Thalasso olej na masáž tela 200 ml – proti celulitíde (850)
30 540,00 €/1l
30,54 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

GUAM telový krém na spevnenie pokožky na prsia a dekolt 250 ml
27 600,00 €/1l
27,60 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Guam krém na zníženie tuku na stehnách a zadku s minerálom turmalínom 200 ml
33 650,00 €/1l
33,65 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Masážny Prístroj 5v1 s Infračerveným Žiarením
35,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

GUAM FANGOVÝ KRÉM s PLANKTIGYNOM tuba 200 ml (817-1)
28 090,00 €/1l
28,09 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

GUAM DREN-Linie Fangocreme 200ml (892)
140,65 €/1l
28,13 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Gl proti celulitde, 250 ml
71,44 €/1l
17,86 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DealOn

GUAM Intenso Nočný krém na redukciu hmotnosti, 200 ml
25,02 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

GUAM cure pack cooling 1kg + 250ml gél na spevnenie pokožky (809)
392,00 €/1l
98,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
555,67 €/1l
16,67 €
Predajca: LaRoseCare

GUAM gélový krém s fango na spevnenie pokožky FIR 200 ml
29 140,00 €/1l
29,14 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D – sérum, hydratácia, vyhladenie
22,80 €/1l
5,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,70 €
Predajca: MANADA

GUAM CORPO Zpevňujúci telový krém, 200 ml
34 500,00 €/1l
34,50 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

GUAM Tourmaline Fangocrema telový krém na brucho a boky FIR 150 ml
23 580,00 €/1l
23,58 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Matrac 180x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónové pružinové jadro H3/H4
249,99 €
Predajca: hatservice
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

GUAM cure pack cooling 1kg + 250ml gél na spevnenie pokožky (809)
98,00 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
392,00 €/1l

GUAM drenážny zábal s chladiacim účinkom 1000 g
79,46 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
79,46 €/1kg

Guam Algenfango 500 g – anticelulitídová kúra s morskými riasami, ílom a brečtanom – viditeľne pevnejšie tkanivo už za 45 minút (807)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
47,32 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
47 320,00 €/1l

Krém proti celulitíde
56,99 €
Predajca: SuperMerchant
227,96 €/1l

GUAM Fangocrema Classic intenzívny FIR proti celulitíde na deň plechovka 300ml (813-2)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,43 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
35 430,00 €/1l

TOŁPA Mum – spevňujúci krém na brucho, stehná a zadok, 250 ml
22,18 €
Predajca: SuperMerchant
73,93 €/1kg

TOŁPA Dermo Body Sérum proti celulitíde "Off Turbo" s 3D efektom, 250 ml
26,22 €
Predajca: SuperMerchant
81,94 €/1kg

BiggerBust Capsules - 90 caps.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,39 €
Predajca: FEROTRADE
23 390,00 €/1l

KBruShop Farmasi Dr. C. Tuna Anti-Cellulite Gel 200 ml
24,61 €
Predajca: lithuaniashop
123,05 €/1l

Osiris proti celulitíde a striám pre ženy 100 - Xpel



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: Lemonbite
29,90 €/1l

#201 Kiko Milano Sculpting Touch Creamy Stick Contour
39,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
3 995,00 €/1kg

Guinot Slim Logic krém proti celulitíde 125ml
43,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
345,20 €/1l

Sol De Janeiro Brazílska pleťová krém na telo, 240 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
46,44 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
185,00 €/1l

Equilibra, Čistá osviežujúca ružená voda - 200 ml
13,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
65,50 €/1l

Sol De Janeiro Beija Flor, elastická pleťová masť, 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
272,67 €/1l