GUAM DUO CREMA SENO - hydratačný a spevňujúci krém na prsia
Vďaka kombinácii niektorých rias GUAM a vody z morských prameňov Noirmoutier (bohatej na stopové prvky) krém zabraňuje prvým známkam ochabnutej pokožky a prvým známkam strií.
Použitie:
Krém vmasírujte ráno a večer krúživými pohybmi do pokožky od spodnej časti pŕs až po krk, kým sa úplne nevstrebe.
Aktívne látky:
GUAM riasy (Macrocystis Pyrifera a Nannochloropsis Oculata - spevňujú a vyhladzujú pokožku), voda z morských prameňov Noirmoutier (zemská morská voda) a glykozaminoglykány (GAG)
GUAM DUO CREMA SENO Brustpflegecreme - Tuba 150ml (240)
30,53 €
203,53 € / 1l
plus 13,00 € poštovné
Doprava k vám domov
so 3. – ut 6. októbra
Naše najlepšieponuky
Krémy na nohy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
Holzhacker Hirschtalgcreme Telová starostlivosť 1000 ml
60,85 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
60,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
Ďalšie informácie o reklame
KBruShop FARMASI Dr. C. Tuna - Intensiv Fußcreme 50 ml
479,80 €/1l
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: KBruSHOP
Ďalšie informácie o reklame
Celia Kolagen Krem do stóp z rozmarynem, 125 ml
106,53 €/1l
7,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Ďalšie informácie o reklame
Barwa Lniany krem do suchych pękających pięt, 75ml
CAREMED Urea 10 % extra basische Fußcreme, 150 ml Creme
43,56 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
8,45 €
Predajca: AbisZ-Markt
GEHWOL MED Fluid 15 ml PZN 20101192
349,33 €/1l
5,24 €
Predajca: AbisZ-Markt
Lanolínový krém, 100 g CRE
99,10 €/1l
9,91 €
Predajca: AbisZ-Markt
Gehwol Med Antiperspirant Lotion 125 ml
8,66 €
Predajca: AbisZ-Markt
Avitale Hirschtalg Creme, 200 ml Creme
31,35 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,27 €
Predajca: AbisZ-Markt
GEHWOL Fußcreme, 75 ml Creme
74,00 €/1l
5,55 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
GUAM DUO CREMA SENO - hydratačný a spevňujúci krém na prsia
Vďaka kombinácii niektorých rias GUAM a vody z morských prameňov Noirmoutier (bohatej na stopové prvky) krém zabraňuje prvým známkam ochabnutej pokožky a prvým známkam strií.
Použitie:
Krém vmasírujte ráno a večer krúživými pohybmi do pokožky od spodnej časti pŕs až po krk, kým sa úplne nevstrebe.
Aktívne látky:
GUAM riasy (Macrocystis Pyrifera a Nannochloropsis Oculata - spevňujú a vyhladzujú pokožku), voda z morských prameňov Noirmoutier (zemská morská voda) a glykozaminoglykány (GAG)
Model
240
Verzia
240
Hmotnosť
150 g
Objem
150 ml
Zloženie
203
Výrobca
Guam
EAN kód
8025021822778
Číslo od výrobcu
240
Model
240
Verzia
240
Hmotnosť
150 g
Objem
150 ml
Zloženie
203
Výrobca
Guam
EAN kód
8025021822778
Číslo od výrobcu
240
Hodí sa k tomu
Vešiak na kabáty HAKU v dizajne nerezovej ocele, čierny – kov, bezpečnostné sklo 8 mm, Š/V/H: 35 x 182 x 35 cm
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(556)Počet hodnotení: 556
43,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
17,89 €
5% od 2 ks
Predajca: Nutrisslim
GUESS Shopper z umelej kože Eco Brenton Tote black
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9
231,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
UGG Obuv Lowmel, 1144032BLK
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
219,99 €
25% poukaz
Predajca: Kick_House
GUAM telový krém na spevnenie pokožky na prsia a dekolt 250 ml
27 600,00 €/1l
27,60 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
Brazilian Butt™ - 90 kaps.
44,24 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,12 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline
vidaXL Umelá palma Phoenix s kvetináčom 130 cm
7,83 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(24)Počet hodnotení: 24
36,79 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je C.
Predajca: thetopmark
Umelá orchidea Kaskádová kytica biela v kvetináči biela H 115 cm Dekorácie do domácnosti, umelá orchidea, umelý kvet, umelá orchidea v kvetináči
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
92,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-17%
76,59 €
Predajca: botle
French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(972)Počet hodnotení: 972
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Bestseller
Merax sada 2 konferenčných stolíkov s mramorovým vzorom a kovovým rámom, konferenčný stolík, 65x45cm+45x39,5cm, čierna/biela
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(34)Počet hodnotení: 34
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX
COSTWAY, rozkladací jedálenský stôl, kuchynský stôl z dreva, jedálenský stôl pre 4-7 osôb, rozkladací stôl s nosnosťou do 60 kg, vhodný do menších priestorov, rozmer 163x80x75 cm. Káva
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(19)Počet hodnotení: 19
92,79 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
GUAM DUO krém proti striám na prsia a telo 200 ml (290)