Pickerd obľúbené posypové pop konfety 110g

4,77 €

43,36 € / 1kg

plus 15,99 € poštovné

Doprava k vám domov

so 3. – ut 6. októbra
Naše najlepšieponuky
Jedlé tortové dekorácie a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Funcakes Deco Melts - zelené 250g
Funcakes Deco Melts - zelené 250g
179,40 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 101
44,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
179,20 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 41
44,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre FunCakes Fondán ružový pastelový 250g
FunCakes Fondán ružový pastelový 250g
170,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
42,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre FunCakes F10140, Potravinová poleva, Zákusok, Torta, 404 kcal, 1693 kJ, 1,5 g
FunCakes F10140, Potravinová poleva, Zákusok, Torta, 404 kcal, 1693 kJ, 1,5 g
0,27 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 18
13,99 €
-14%
11,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Pickerd Silver Magic sada 3 dekoračných posypov s trblietkami 89g
Pickerd Silver Magic sada 3 dekoračných posypov s trblietkami 89g
94,71 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pickerd Crispy Donuts 65g
Pickerd Crispy Donuts 65g
44,92 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pickerd obľúbené posýpky So Blue 110g
Pickerd obľúbené posýpky So Blue 110g
47,55 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
5,23 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Pickerd Magic Morský svet Sada 3 cukrových posypových hmôt 70g
Pickerd Magic Morský svet Sada 3 cukrových posypových hmôt 70g
61,14 €/1kg
4,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Tortová poleva ružová PICK.125 g
Tortová poleva ružová PICK.125 g
33,44 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 19
4,18 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Dr. Oetker dekoratívne konfety, 100 g
Dr. Oetker dekoratívne konfety, 100 g
36,30 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Topper na tortu Spidey, 16 kusov, výška: 4,5 cm
Topper na tortu Spidey, 16 kusov, výška: 4,5 cm
546,50 €/1kg
10,93 €
Predajca: Denpoli-Venda
Obrázok produktu pre Dr. Oetker cukor na písanie, 4 farby - modrá, žltá, červená, zelená
Dr. Oetker cukor na písanie, 4 farby - modrá, žltá, červená, zelená
30,60 €/1kg
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lemke Feines Berliner Marcipán - Jemný marcipán s kúskami mandlí, 200 g | Lahodný marcipán s najjemnejšou kombináciou chutí
Lemke Feines Berliner Marcipán - Jemný marcipán s kúskami mandlí, 200 g | Lahodný marcipán s najjemnejšou kombináciou chutí
12,45 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
6,40 €
-61%
2,49 €
Predajca: Lemke
Obrázok produktu pre Pickerd obľúbené posýpky Zero Hero Sweetheart bez cukru 90 g
Pickerd obľúbené posýpky Zero Hero Sweetheart bez cukru 90 g
47,89 €/1kg
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pickerd cukor jednorožci a dúhy jemná dekorácia topper 15g
Pickerd cukor jednorožci a dúhy jemná dekorácia topper 15g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Farebný cukrový posyp Pickerd na pečenie a zdobenie 1000g
Farebný cukrový posyp Pickerd na pečenie a zdobenie 1000g
11,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pickerd obľúbené posýpky Shine lika a Star 110g
Pickerd obľúbené posýpky Shine lika a Star 110g
33,00 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pickerd Sugar Unicorn Magic Mix 90 g
Pickerd Sugar Unicorn Magic Mix 90 g
46,44 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,18 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Dr. Oetker 4880129000 Dr. Oetker Zuckerstreusel Dekor 130,0 g
Dr. Oetker 4880129000 Dr. Oetker Zuckerstreusel Dekor 130,0 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Oetker mini dekoratívne kvety 40 kusov
Oetker mini dekoratívne kvety 40 kusov
43,40 €/1kg
4,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Posypová láska pre celé generácie - nové obľúbené posýpky PICKERD sú úžasne jedinečné posypové zmesi.

Nuda bola včera! Obľúbené posýpky PICKERD sú neobyčajné posypové zmesi s posýpkami rôznych veľkostí, tvarov a farieb - dokonale zladené, zabezpečujú ešte viac iskrivých a kreatívnych momentov pri pečení.

Festival farieb: nové pestrofarebné PICKERD obľúbené posýpacie pop konfety vyčarujú dobrú náladu a úsmev na tvári každého! Hviezdičky, perličky a lahodné čokoládové guľôčky v skvelých farbách a to všetko v mixe. Kto môže konkurovať tejto úžasne farebnej zmesi perál?

Skladovanie a použitie
Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla.
Zloženie
Zloženie: Cukor, MLIEČNA ČOKOLÁDA (cukor, sušené odtučnené mlieko, kakaové maslo, kakaová hmota, emulgátor (lecitíny (zo sóji), prírodná vanilková aróma), 10,6 %, škrob (pšeničný, kukuričný), dextróza, ryžová múka, pšeničná múka, glukózový sirup, ryžový škrob, rastlinný olej (kokosový), rastlinný olej (repkový), farbivá (koncentráty z spiruliny, jablka, reďkvy, sladkého zemiaku, čerešne, nechtíka, čiernej ostružiny), vitamíny: E101 riboflavín, E160a karotén, farbivá: E100 kurkumín, E101 riboflavín, E120 karmín, E131 patentná modrá V, E132 indigotín (indigokarmin), E133 briliantová modrá FCF, E160a karotén, E160e beta-apo-8´-karotinal (C 30), E172 oxid železitý a hydroxid železitý, E174 striebro, želatína (z hovädzieho mäsa), zahusťovadlá: E413 guma akáciová, E414 guma arabská, kyseliny: E330 kyselina citrónová, želatírovacie látky: E406 agar-agar, E473 mono- a diglyceridy mastných kyselín, poleva: E901 včelí vosk, E903 karnaubský vosk, E904 šelak, soľ, aróma. Kakao: minimálne 32 % v mliečnej čokoláde. Môže obsahovať jačmeň, ovos a stopy orechov. Len na ozdobu. Pozor: Perličky sa môžu dostať do dýchacích ciest detí.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Kalorická hodnota 1740 kJ / 416 kcal | tuky 4,7 g, z toho nasýtené 2,5 g | sacharidy 90,0 g, z toho cukry 78,0 g | bielkoviny 1,2 g | soľ 0,03 g
Hmotnosť
110 g
Potravinársky podnik
H. PICKERD GmbH & Co. KG, Raiffeisenstraße 19, 30938 Burgwedel
Obchodný názov
Zmes cukrových dekorácií s perličkami z mliečnej čokolády
Výrobca
Pickerd
Číslo od výrobcu
2823
EAN kód
4022500140204

Skladovanie a použitie
Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla.
Zloženie
Zloženie: Cukor, MLIEČNA ČOKOLÁDA (cukor, sušené odtučnené mlieko, kakaové maslo, kakaová hmota, emulgátor (lecitíny (zo sóji), prírodná vanilková aróma), 10,6 %, škrob (pšeničný, kukuričný), dextróza, ryžová múka, pšeničná múka, glukózový sirup, ryžový škrob, rastlinný olej (kokosový), rastlinný olej (repkový), farbivá (koncentráty z spiruliny, jablka, reďkvy, sladkého zemiaku, čerešne, nechtíka, čiernej ostružiny), vitamíny: E101 riboflavín, E160a karotén, farbivá: E100 kurkumín, E101 riboflavín, E120 karmín, E131 patentná modrá V, E132 indigotín (indigokarmin), E133 briliantová modrá FCF, E160a karotén, E160e beta-apo-8´-karotinal (C 30), E172 oxid železitý a hydroxid železitý, E174 striebro, želatína (z hovädzieho mäsa), zahusťovadlá: E413 guma akáciová, E414 guma arabská, kyseliny: E330 kyselina citrónová, želatírovacie látky: E406 agar-agar, E473 mono- a diglyceridy mastných kyselín, poleva: E901 včelí vosk, E903 karnaubský vosk, E904 šelak, soľ, aróma. Kakao: minimálne 32 % v mliečnej čokoláde. Môže obsahovať jačmeň, ovos a stopy orechov. Len na ozdobu. Pozor: Perličky sa môžu dostať do dýchacích ciest detí.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Kalorická hodnota 1740 kJ / 416 kcal | tuky 4,7 g, z toho nasýtené 2,5 g | sacharidy 90,0 g, z toho cukry 78,0 g | bielkoviny 1,2 g | soľ 0,03 g
Hmotnosť
110 g
Potravinársky podnik
H. PICKERD GmbH & Co. KG, Raiffeisenstraße 19, 30938 Burgwedel
Obchodný názov
Zmes cukrových dekorácií s perličkami z mliečnej čokolády
Výrobca
Pickerd
Číslo od výrobcu
2823
EAN kód
4022500140204
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Pickerd Silver Magic sada 3 dekoračných posypov s trblietkami 89g
Pickerd Silver Magic sada 3 dekoračných posypov s trblietkami 89g
94,71 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Cerf Dellier 346170, Viacfarebný, 1 kusov
Cerf Dellier 346170, Viacfarebný, 1 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
30,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Pickerd Crispy Donuts 65g
Pickerd Crispy Donuts 65g
44,92 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Tlapková patrola Tortová ozdoba 30 ks tortových ozdôb na torty, koláčiky, ...
Tlapková patrola Tortová ozdoba 30 ks tortových ozdôb na torty, koláčiky, ...
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 6
36,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Tortová poleva ružová PICK.125 g
Tortová poleva ružová PICK.125 g
33,44 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 19
4,18 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre FunCakes Fondán ružový pastelový 250g
FunCakes Fondán ružový pastelový 250g
170,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
42,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Pickerd obľúbené posýpky So Blue 110g
Pickerd obľúbené posýpky So Blue 110g
47,55 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
5,23 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Topper na tortu Peppa Pig 17x12 cm narodeniny
Topper na tortu Peppa Pig 17x12 cm narodeniny
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
11,48 €
Predajca: Denpoli-Venda
Obrázok produktu pre Funcakes Deco Melts - zelené 250g
Funcakes Deco Melts - zelené 250g
179,40 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 101
44,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
179,20 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 41
44,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre 5 sviečok Paw Patrol
5 sviečok Paw Patrol
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
31,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Pickerd obľúbené posýpky Pink Love 110g
Pickerd obľúbené posýpky Pink Love 110g
54,82 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
6,03 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Heitmann Crazy Colors Barwniki spożywcze, 6x4 g
Heitmann Crazy Colors Barwniki spożywcze, 6x4 g
52 200,00 €/1kg
5,22 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Frozen Ice Queen Cake Topper 30 ks zátok na torty, koláče, torty... Elsa, Anna, Olaf
Frozen Ice Queen Cake Topper 30 ks zátok na torty, koláče, torty... Elsa, Anna, Olaf
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 6
32,59 €
-4%
31,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre FunCakes Deco Melts - žltá 250g
FunCakes Deco Melts - žltá 250g
176,80 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 101
44,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Pickerd obľúbené posýpky Shine lika a Star 110g
Pickerd obľúbené posýpky Shine lika a Star 110g
33,00 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Dr. Oetker dekoratívne konfety, 100 g
Dr. Oetker dekoratívne konfety, 100 g
36,30 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pickerd vanilková poleva krémová tortová poleva na zdobenie 150g
Pickerd vanilková poleva krémová tortová poleva na zdobenie 150g
20,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
3,12 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Pickerd Magic Morský svet Sada 3 cukrových posypových hmôt 70g
Pickerd Magic Morský svet Sada 3 cukrových posypových hmôt 70g
61,14 €/1kg
4,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Günthart Sugar Dinos 20 g
Günthart Sugar Dinos 20 g
148,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Dr. Oetker Mini Marshmallows
Dr. Oetker Mini Marshmallows
55,33 €/1kg
8,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Günthart Jedlé potravinárske lepidlo a kryštálové kvapky 25g
Günthart Jedlé potravinárske lepidlo a kryštálové kvapky 25g
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5Počet hodnotení: 2
1,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Amscan 110243-01, PAW Patrol, Akékoľvek pohlavie, 3 rok / roky, Viacfarebný
Amscan 110243-01, PAW Patrol, Akékoľvek pohlavie, 3 rok / roky, Viacfarebný
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
58,55 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de
Obrázok produktu pre Coppenrath jemné krehké tartaletky pečené na miniatúrnom základe 200g
Coppenrath jemné krehké tartaletky pečené na miniatúrnom základe 200g
10,15 €/1kg
2,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Tuban TU3062, Pumpička na detské lopty, Viacfarebný, Obrázok, Nevhodné pre deti do 36 mesiacov, Malé časti. Nebezpečenstvo zadusenia, 1 kusov, Poľsko
Tuban TU3062, Pumpička na detské lopty, Viacfarebný, Obrázok, Nevhodné pre deti do 36 mesiacov, Malé časti. Nebezpečenstvo zadusenia, 1 kusov, Poľsko
2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5Počet hodnotení: 42
10,94 €
2% poukaz
Predajca: MATFEL
Obrázok produktu pre Pickerd obľúbené posýpky Zero Hero Sweetheart bez cukru 90 g
Pickerd obľúbené posýpky Zero Hero Sweetheart bez cukru 90 g
47,89 €/1kg
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Günthart Back und Decor cukrové minifutbalové loptičky čierne biele 40g
Günthart Back und Decor cukrové minifutbalové loptičky čierne biele 40g
0,06 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
2,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre 25 formičiek na muffiny Peppa Wutz
25 formičiek na muffiny Peppa Wutz
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
31,01 €
-65%
10,80 €
Predajca: Denpoli-Venda
Obrázok produktu pre PAW Patrol PAW DCT DieCast Launch N Hauler UPCX GML, Súprava vozidla a dráhy, 3 rok / roky, Plast, Modrá, Červená, Biela
PAW Patrol PAW DCT DieCast Launch N Hauler UPCX GML, Súprava vozidla a dráhy, 3 rok / roky, Plast, Modrá, Červená, Biela
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 78
41,24 €
Predajca: Humbi

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 9 hodnotení
Hodnotenie z 8. decembra 2022 na
Overený nákup
Nahlásiť
Super
Hodnotenie z 28. februára 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Strieborný posyp na zdobenie
Hodnotenie z 10. decembra 2021 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi pekné posypy
Hodnotenie z 10. decembra 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 4. marca 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 13. januára 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 28. apríla 2024 na
Overený nákup
Hodnotenie z 23. decembra 2022 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE
Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
27,99 €
-46%
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l
Obrázok produktu pre FunCakes F10140, Potravinová poleva, Zákusok, Torta, 404 kcal, 1693 kJ, 1,5 g
FunCakes F10140, Potravinová poleva, Zákusok, Torta, 404 kcal, 1693 kJ, 1,5 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 18
13,99 €
-14%
11,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
0,27 €/1kg
Obrázok produktu pre KYSELINA CITRÓNOVÁ 1 kg - BATOM
KYSELINA CITRÓNOVÁ 1 kg - BATOM
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
11,26 €
Predajca: Biogo
11,26 €/1kg
Obrázok produktu pre Leimer strúhanka na spojenie a zjemnenie strúhanky 5000g balenie 2
Leimer strúhanka na spojenie a zjemnenie strúhanky 5000g balenie 2
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 10
34,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Culinaria sladká karamelová omáčka na zmrzlinu a dezerty 800 ml balenie 2
Culinaria sladká karamelová omáčka na zmrzlinu a dezerty 800 ml balenie 2
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,56 €/1l
Obrázok produktu pre Ulita slimáka
Ulita slimáka
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
61,12 €/1kg
Obrázok produktu pre Dom Rinaldi Trüffel-Carpaccio
Dom Rinaldi Trüffel-Carpaccio
24,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre RUF tmavý orechový nugát 125g x 8 balení
RUF tmavý orechový nugát 125g x 8 balení
40,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lacroix hydinový vývar na polievky alebo omáčky 400 ml balenie 6 ks
Lacroix hydinový vývar na polievky alebo omáčky 400 ml balenie 6 ks
25,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,70 €/1l
Obrázok produktu pre Dr. Oetker Puding s príchuťou jahody 2,5 kg, 1 balenie (1 x 2,5 kg)
Dr. Oetker Puding s príchuťou jahody 2,5 kg, 1 balenie (1 x 2,5 kg)
26,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Sušené ružové púčiky, červené, malé jedlé kvety, 20 g
Sušené ružové púčiky, červené, malé jedlé kvety, 20 g
13,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
650,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Günthart marcipánové ruže červené s 33 g
Günthart marcipánové ruže červené s 33 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
49,71 €/1kg
Obrázok produktu pre Günthart Back und Decor fondán ŽLTÝ ako poleva na tortu 250g
Günthart Back und Decor fondán ŽLTÝ ako poleva na tortu 250g
4,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Günthart roll fondán čierny
Günthart roll fondán čierny
4,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Günthart cukrové zvieratká, rôzne 18g 1 ks
Günthart cukrové zvieratká, rôzne 18g 1 ks
3,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
186,50 €/1kg
Obrázok produktu pre Günthart fondán zelený 250 g
Günthart fondán zelený 250 g
3,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,88 €/1kg
Obrázok produktu pre Glukózový sirup Glukóza 500 g
Glukózový sirup Glukóza 500 g
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Günthart posypový cukor nonpareils farebný 85g
Günthart posypový cukor nonpareils farebný 85g
1,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Debic Šľahačka v spreji 700 ml
Debic Šľahačka v spreji 700 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 22
11,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,10 €/1l
Obrázok produktu pre Dreidoppel ice flip mocha 1000g
Dreidoppel ice flip mocha 1000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies