Už len 1 kus za túto cenu
Tuban TU3633, Priehľadná
2%zľava
Poukaz je aktivovaný
Len do 20. októbra
Poukaz je aktivovanýLen do 20. októbra
Zľavu poskytuje MATFEL
Zľavu poskytuje MATFEL
37,63 €
384,00 € / 1l
plus 8,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Bublifuky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tuban TU3641, Bubble wand61,67 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
58,22 €
Predajca: MATFEL

Ďalšie informácie o reklame
Tuban TU3439, Súprava na bubliny, 3 rok / roky31,69 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,97 €
Predajca: MATFEL

Ďalšie informácie o reklame
Moulage Général Méridional 047815, 3 rok / roky16,50 €/1l
0,99 €
Predajca: Modadeti

Ďalšie informácie o reklame
Tekuté mydlové bubliny 1000ml4,51 €
Predajca: MATFEL

Tuban TU3603, Priehľadná
3,75 €/1l
18,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tuban - Bubliny - Tekuté mydlo - 400 ml - Mydlové bubliny - Bubliny - Tekuté mydlo - Na malé a veľké bubliny
3,71 €
Predajca: Kimland

TUBAN šnúra na obrie mydlové bubliny mydlové bubliny + tekutina 400ml
35,74 €/1kg
17,87 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Tuban TU3602, Priehľadná
4,58 €/1l
4,58 €
Predajca: hrackarstvoeu

Pustefix tekutý 5lPUSTEFIX
5,38 €/1l
26,88 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Tuban TU3441
8,43 €
Predajca: MATFEL

Tuban TU3442
191,20 €/1l
9,56 €
Predajca: MATFEL

PUSTEFIX® 420869475 PUSTEFIX® Seifenblasen Bubblegator
14,50 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Bublinkové sračky
20,37 €
Predajca: Nejhracka

Tuban tekutina na mydlové bubliny, 60 ml
45,50 €/1l
2,73 €
Predajca: MATFEL

Pištoľ na bubliny Pustefix
342,14 €/1l
23,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

DAM 4869310, Pustefix, 4 rok / roky
94,86 €/1l
6,64 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Náplň do fľaše Pustefix Maxi1000ml
14,04 €/1l
14,04 €
Predajca: somnia24

Ohromné bubliny
7,39 €
Predajca: MarkeT4you

Bublinová Hliadačka
255,51 €/1l
30,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mydlové bubliny Bublina
61,50 €/1l
3,69 €
Predajca: ADI_Global_Store
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Farba:
- Priehľadná
- Odporúčaný vek:
- Detské
- Odporúčaný vek (max):
- 3 rok / roky
- Krajina pôvodu:
- Poľsko
- Šírka balenia:
- 200 mm
- Hĺbka balenia:
- 130 mm
- Výška balenia:
- 290 mm
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Upozornenie EÚ TSD:
- Nevhodné pre deti do 36 mesiacov, Používa sa pod priamym dohľadom dospelých
Tuban- Bubliny- Tekuté mydlové bubliny - Koncentrát- 5 litrový kanister- Mydlové bubliny- Bubliny- Koncentrát- Na malé a veľké mydlové bubliny
- koncentrát na 5 litrov bublín
- Označenie/li>
- Tekutina značky Tuban bola vyrobená v súlade s normou PN EN71, t. j. normou o bezpečnosti hračiek
- Poľsku
POZOR!
Používajte pod dohľadom dospelej osoby! Nevhodné pre deti mladšie ako 3 roky! Pitie koncentrátu mydlových bublín je prísne zakázané! Zabráňte kontaktu s očami, v opačnom prípade si oči dôkladne umyte studenou vodou! Obal nie je hračka!Tuban Tuban - koncentrát - Big Bubbles Liquid 5 litrov S Tuban Tuban Concentrate Big Bubbles Liquid môžete vytvoriť tie najväčšie a najpôsobivejšie bubliny, aké ste kedy videli! Táto kvapalina bola špeciálne vyvinutá na vytváranie veľkých bublín, ktoré sa pomaly vznášajú a majú magický účinok. Stačí naplniť nádobu vodou, pridať koncentrát a začať fúkať bubliny. Je to skvelá činnosť pre deti, ktorú môžu robiť vonku počas slnečného dňa, v záhrade alebo na pláži. Tekutina je bezpečná, netoxická a šetrná k životnému prostrediu, takže si môžete pokojne užívať bublinkovú zábavu. S 5 litrami kvapaliny môžete vytvárať nekonečné bubliny, ktoré ohromia malých aj veľkých. Ďalšie informácie Vhodné na výrobu veľkých bublín Bezpečné, netoxické a šetrné k životnému prostrediu Ideálne na vonkajšie aktivity Objem: 5 litrov
- Materiálové zloženie
- 100% polyester
- Výrobca
- Tuban
- EAN kód
- 5907731336338
- Číslo od výrobcu
- TU3633
- Počet kusov
- 1
- Cieľové skupiny
- Deti
- Hmotnosť
- 0.02 kg
- Objem
- 100 ml
- Model
- Big Bubbles Liquid
- Obsahuje batérie
- Nie
- Materiálové zloženie
- 100% polyester
- Výrobca
- Tuban
- EAN kód
- 5907731336338
- Číslo od výrobcu
- TU3633
- Počet kusov
- 1
- Cieľové skupiny
- Deti
- Hmotnosť
- 0.02 kg
- Objem
- 100 ml
- Model
- Big Bubbles Liquid
- Obsahuje batérie
- Nie
Bezpečnostné pokyny
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu
Bestseller




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
7% od 2 ks




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(9)Počet hodnotení: 9




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(22)Počet hodnotení: 22




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(81)Počet hodnotení: 81




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(160)Počet hodnotení: 1602% poukaz




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(30)Počet hodnotení: 30




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(218)Počet hodnotení: 218




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(244)Počet hodnotení: 244





4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(228)Počet hodnotení: 228




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(95)Počet hodnotení: 95




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(81)Počet hodnotení: 81




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(66)Počet hodnotení: 66




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(244)Počet hodnotení: 244




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(81)Počet hodnotení: 81




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(176)Počet hodnotení: 176




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(138)Počet hodnotení: 138




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(22)Počet hodnotení: 22




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(244)Počet hodnotení: 244




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(81)Počet hodnotení: 81




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(176)Počet hodnotení: 176




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(66)Počet hodnotení: 66




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(138)Počet hodnotení: 138




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(81)Počet hodnotení: 81




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(66)Počet hodnotení: 66




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22

Tuban TU3603, Priehľadná
3,75 €/1l
18,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tuban - Bubliny - Tekuté mydlo - 400 ml - Mydlové bubliny - Bubliny - Tekuté mydlo - Na malé a veľké bubliny
3,71 €
Predajca: Kimland

TUBAN šnúra na obrie mydlové bubliny mydlové bubliny + tekutina 400ml
35,74 €/1kg
17,87 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Tuban TU3602, Priehľadná
4,58 €/1l
4,58 €
Predajca: hrackarstvoeu

Pustefix tekutý 5lPUSTEFIX
5,38 €/1l
26,88 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Zipro Liegeheimtrainer Easy – magnetický fitness bicykel, odolný, záťažová hmotnosť, operadlo, tichý trenažér na sedenie pre seniorov a rehabilitáciu, meranie pulzu
249,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SENSE7 Prism Gaming stolička látka čierna - Ergonomická kancelárska stolička PC stolička herná stolička hojdacie funkcia herná stolička 120 kg HDF™ tkanina
90,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kancelárske kreslo - ergonomické sedadlo Naspaluro - kreslo s 90° sklopnou opierkou - bedrová opierka - výškovo nastaviteľné
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav

SENSE7 Nomad Cybernetic herný stôl 120 x 60 cm vrátane podložky pod myš XXL, počítačový stôl, stôl pre PC, herný stôl, malý písací stôl, detská izba
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Skladací posilňovací lavicový stôl KM-Fit | Multifunkčný, nastaviteľný, nosnosť až 400 kg
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Chrániče kolies na kočík UNIVERZÁLNE
20,66 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Zipro Ergometer Bike Rook – Elektrický trenažér s aplikáciou (Kinomap/iConsole) Bluetooth WATT tréning, nosnosť 150 kg, meranie pulzu cez USB, držiak na tablet
309,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Zipro Holo 2 Domáce trenažér – rýchly bicykel pre domáce použitie Tichý remeňový pohon Profesionálny domáci trenažér s LCD počítačom Meranie pulzu Ergometer
269,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Roborock F25 ALT multifunkčný vysávač na mokro a sucho s 20 000 Pa, kolesami s podporou AI, vysokoteplotným samočistením a sušením horúcim vzduchom
499,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Sklopný bežecký pás Zipro Pacto – elektrický fitness bežecký pás Ultra Flach pod posteľ Kompatibilný s aplikáciami (Kinomap/FitShow) a LED dotykovým displejom
449,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Herná stolička SENSE7 Spellcaster z eko-kože, čierno-modrá – ergonomická kancelárska stolička, stolička k počítačovému stolu, herná stolička, nosnosť 150 kg, 2D podrúčky, sklon 160°
132,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Zipro Neon | Magnetický crossový trenažér pre domácnosť | Funkčný a moderný dizajn | 7 kg zotrvačník | 8 úrovní odporu | Tréningový počítač
179,00 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
169,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Zipro Domáci trenažér Drift – Magnetický fitness bicykel s 6 kg záťažou Tichý domáci trenažér pre domáce použitie Kompaktný, s meraním pulzu Držiak na tablet
119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Herná stolička SENSE7 Spellcaster z eko-kože, čierno-sivá – ergonomická kancelárska stolička, stolička k počítačovému stolu, herná stolička, nosnosť 150 kg, 2D podrúčky, sklopné operadlo 160°, manažérska stolička
132,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ZIPRO trampolína Jump Pro Premium | 10FT Ø 312 cm | Záhradná trampolína Detská trampolína Kompletná sada vrátane siete, rebríka a okrajového krytu, vonkajšia, zelená
289,56 €
Predajca: velmontask

Zipro Strike White Cvičebný bicykel pre domácnosť Magnetický 150 kg Magnety Fitness Hometrainer Kardio Počítačová iConsole vybavenie na doma
469,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Zipro Liegeheimtrainer Vision – magnetický fitness bicykel s operadlom, 7 kg záťažová hmotnosť – sedací trenažér pre seniorov, rehabilitácia, tichý recumbent bike
169,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Zipro Ergometer Domáci trenažér Rook Gold – Bluetooth Fitnessbike kompatibilný s Kinomap iConsole+ Elektrický odpor (Watt/HRC) Odolný & USB
319,00 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
309,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SENSE7 Spellcaster herná stolička z látky, čierna – ergonomická kancelárska stolička, stolička k počítaču, herná stolička, nosnosť 150 kg, 2D podrúčky, sklon 160
132,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ZIPRO trampolína Jump Pro IN | 14FT Ø 435 cm | Záhradná trampolína Detská trampolína Kompletná sada vrátane vnútornej siete, rebríka a krytu okraja, vonkajšia, zelená
249,00 €
-50,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
199,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Zipro Shox | Magnetický crossový trenažér na doma | nosnosť 120kg | 7-kg zotrvačník | 8 stupňová odolnosť | LCD displej | moderný dizajn
179,00 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
169,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Zipro Domáci trenažér Boost Gold – Magnetický fitness bicykel s nosnosťou do 120 kg Tichý domáci trenažér s meraním pulzu, držiakom na fľašu a držiakom na uterák
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SENSE7 Prism Gaming stolička látková čierno-modrá – ergonomická kancelárska stolička, stolička k počítaču, stolička pre hráčov, funkcia hojdania, stolička pre hráčov, 120 kg
90,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Zipro Climber 2 v 1 stepper a crosstrainer – magnetický fitness stroj na posilňovanie zadku a nôh Vertikálny domáci trenažér (Vertical Climber) Kompaktný, tichý
269,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Náplň do fľaše Pustefix Maxi1000ml
14,04 €/1l
14,04 €
Predajca: somnia24
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Fru Blu Kvet + tekutina 2x40ml
24,21 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de
302,63 €/1l

Kiddygo odvoz vozidla s osvetlením a zvukovými efektmi, 19,5 cm
21,72 €
Predajca: Bambule

Detský fotoaparát bublinový stroj šľapky dizajn vonkajšie bublina hračka so svetlom hudba
19,99 €
Predajca: Zanjo24
499,75 €/1l

Kosačka na mydlové bubliny KIK
17,06 €
Predajca: Dareknaklik
144,58 €/1l

Sada 12 x 1 liter tekutiny na bubliny, náhradná fľaša, pre stroj na bubliny, pištoľ na bubliny



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,99 €
Predajca: Relaxdays
42,99 €/1l

Balíček 240 ks na svadbu, s rukoväťou v tvare srdca, tekutina na bubliny, darček pre hostí, drobný darček, pre deti, biela
44,99 €
Predajca: Relaxdays
37,49 €/1l

Fúkač bublín MalPlay | sekací stroj pre interiér aj exteriér | s hudbou | bubliny pre deti od 3 rokov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(11)Počet hodnotení: 11
19,10 €
Predajca: MALIS
161,86 €/1l

Ricokids stroj na výrobu bublín RK-903
9,53 €
Predajca: Ennyroom_SK

MalPlay Bubble Machine s 2x tekutou bublinkovou pištoľou Bubble Machine pre detské hračky
17,60 €
Predajca: MALIS
176,00 €/1l

MalPlay bublifuk s tekutinou, vnútorná a vonkajšia bublifuková pištoľ, ružová
13,20 €
Predajca: MALIS
132,00 €/1l

Orbico Bing Sa Pritúlil
25,89 €
Predajca: 3DToys

Gabbyina bublinková pištoľ pre bábiky, 59 ml tekutina, na batérie
13,39 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de
226,95 €/1l

Tuban TU3611, Bubble wand, 3 rok / roky
15,58 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Sada 6 x 1 liter tekutiny na bubliny, náhradná fľaša, pre stroj na bubliny, pištoľ na bubliny



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,99 €
Predajca: Relaxdays
5,50 €/1l

Balíček 96 ks na svadbu s bublinami, rukoväť v tvare srdca, tekutina na bubliny, darček pre hostí, drobný darček, deti, biela
31,99 €
Predajca: Relaxdays
66,65 €/1l

2 x náhradná náplň na bubliny, 2 litre tekutiny na bubliny, mydlový roztok do stroja na bubliny, oranžová
29,99 €
Predajca: Relaxdays
15,00 €/1l

LED hudobná mydlová bublinková mašina s efektom ohňostroja, opakovane použiteľná



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(11)Počet hodnotení: 11
13,59 €
Predajca: Mormark
0,05 €/1l

Stroj na bublinky s hudbou a svetlami, 12-kanálová bublinková mašina



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(11)Počet hodnotení: 11
15,09 €
Predajca: Mormark
0,06 €/1l

Detská bublifuková pištoľ so 69 otvormi a farebnými LED svetlami, Bublifuky (ružová farba + roztok, nádoba, batéria s nabíjačkou) - BUBBLEPUFF Ružová



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(26)Počet hodnotení: 26
14,09 €
Predajca: Mormark
2 818,00 €/1l

LED pištoľ na bublinky s 69 otvormi, stroj na bublinky s farebným svetlom



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
19,09 €
Predajca: Mormark
0,15 €/1l