4,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Oatly Oat Drink Barista Edition rastlinná alternatíva 1000mlJednorazový obal9,99 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
alpro sójový sójový nápoj Original 8003687 1l 12ksJednorazový obal6,75 €/1l
80,96 €
Predajca: M_plus_L

Ďalšie informácie o reklame
Ovsný Nápoj Bez Pridaných Cukrov, Bezlepkový1L - NatumiJednorazový obal9,99 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Mandľový nápoj bez cukru1l EcomilJednorazový obal10,99 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Alpro Barista ovsený nápoj čisto rastlinný bez pridaného cukru 1000mlJednorazový obal
2,53 €/1l
2,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Alpro ovsený nápoj bez cukru, 1 literJednorazový obal
4,31 €/1l
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Alpro Sójový nápoj s vanilkou bohatý na rastlinné bielkoviny 1000mlJednorazový obal
0,60 €/1l
2,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

alpro® 4594111001 alpro® BARISTA Kokosnussdrink 8x 1,0 lJednorazový obal
4,91 €/1l
39,27 €
Predajca: somnia24

alpro® 4040854009 alpro® BARISTA Haferdrink 8x 1,0 lJednorazový obal
4,06 €/1l
32,45 €
Predajca: somnia24

Ovsný Nápoj Bez Pridaných Cukrov1 L - NatumiJednorazový obal
3,20 €/1l
3,20 €
Predajca: Biogo

Alpro sójový proteínový nápoj čokoláda s vápnikom balenie 1000ml
2,55 €/1l
2,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Napój migdałowy Alpro Original 1 litrJednorazový obal
4,59 €/1kg
4,82 €
Predajca: LAVONIO

Ovsený A Mandľový Nápoj Bez Pridaných Cukrov1L - NatumiJednorazový obal
5,62 €/1l
5,62 €
Predajca: superbrandshop

Ovsený A Sójový Nápoj Barista Bez Pridaných Cukrov1L - NatumiJednorazový obal
9,99 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ovsný Nápoj Bez Pridaných Cukrov1 L - BeriefJednorazový obal
3 810,00 €/1kg
3,81 €
Predajca: superbrandshop

NAARMANN 4510 Ovsený nápoj vegan 15% ovos - 12x 1 literJednorazový obal
9,69 €/1l
116,27 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Natrue Barista | Ovsenný nápoj Matcha – 1 l – vegánska alternatíva mlieka – bezlepkový – rastlinný nápojJednorazový obal
6,36 €/1l
6,36 €
Predajca: Pantry_Intl

Mandľový Nápoj Bez Pridaných Cukrov, Bezlepkový,1L - NatumiJednorazový obal
4,51 €/1l
4,51 €
Predajca: Biogo

Ovsený nápoj1 l EcomilJednorazový obal
2,11 €/1l
2,11 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Alpro Oat Drink Shh Toto nie je MLK rastlinný nízkotučný 1000 ml
Vo svete rastlinných alternatív mlieka existuje stále väčší počet výrobkov, ktoré sa snažia preklenúť medzeru medzi tradičným kravským mliekom a rastlinnými výrobkami. S produktom "Alpro nie mlieko 1,8 %" predstavuje spoločnosť Alpro zaujímavú novinku, ktorá sa odvažuje túto medzeru preklenúť. Čím sa však tento nápoj líši od ostatných alternatív?
Nádych tradície v modernom šate
alpro Not Milk 1,8 % nie je len ďalšou rastlinnou alternatívou mlieka. Je to nápoj, ktorý sa svojou chuťou a konzistenciou veľmi približuje tradičnému mlieku, ale bez použitia živočíšnych produktov. Už samotný názov napovedá: nie je to mlieko v tradičnom zmysle slova, ale prekvapivo sa približuje originálu.
Stredná cesta vo výžive
S obsahom tuku 1,8 % sa "Alpro Not Milk" zaraďuje do sortimentu, ktorý je pravdepodobne známy mnohým spotrebiteľom polotučného mlieka. Ponúka vyváženú chuť bez toho, aby bolo príliš ťažké alebo príliš ľahké - ideálne na každodenné použitie.
Univerzálne použitie v kuchyni
Univerzálnosť mlieka Alpro Not Milk 1,8 % umožňuje jeho použitie v rôznych receptoch a nápojoch. Či už do kávy, müsli, na varenie alebo pečenie - dá sa použiť rovnako ako bežné kravské mlieko a zaujme svojou autentickou chuťou.
Danone Deutschland GmbHAm Hauptbahnhof 1860329 Frankfurt am MainZloženie: OAT BASE (voda, OAT (8,7 %)), slnečnicový olej, vláknina z koreňa čakanky, hrachová bielkovina, uhličitan vápenatý, regulátor kyslosti (fosforečnany draselné), prírodné arómy, morská soľ, emulgátor (lecitíny (slnečnicové)), stabilizátor (gellan), vitamín D2. Prirodzene bez laktózy.
Výživové údaje na 100 g
Kalorická hodnota: 44 kilokalórií (kcal)
Kalorická hodnota: 183 kilojoulov (kJ)
Sacharidy: 5,6 g
Sacharidy, z toho cukor: 0 g
Tuky: 1,8 g
Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,2 g
Vláknina: 1g
Bielkoviny: 0,7 g
Soľ: 0,1 g
Alergény: Ovos a výrobky z neho, obilniny obsahujúce lepok a výrobky z nich
Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Skladovanie a použitie
- chladné a suché
- Objem
- 1 l
- Zloženie
- OVESNÝ ZÁKLAD (voda, ovos (8,7 %)), slnečnicový olej, vláknina z koreňa čakanky, hrachová bielkovina, uhličitan vápenatý, regulátor kyslosti (fosforečnany draselné), prírodné arómy, morská soľ, emulgátor (lecitíny (slnečnicové)), stabilizátor (gellan), vitamín D2. Prirodzene bez laktózy.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 44 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 183 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 5,6 g Sacharidy vrátane cukru: 0 g Tuky: 1,8 g Tuky vrátane nasýtených tukov: 0,2 g Vláknina: 1 g Bielkoviny: 0,7 g Soľ: 0,1 g
- Potravinársky podnik
- Danone Deutschland GmbHAm Hauptbahnhof 18 60329 Frankfurt am Main
- Obchodný názov
- Ovsený nápoj obohatený o vápnik a vitamín D
- Výrobca
- Alpro
- Číslo od výrobcu
- ALPRNMSEMI
- EAN kód
- 5411188135005
- Skladovanie a použitie
- chladné a suché
- Objem
- 1 l
- Zloženie
- OVESNÝ ZÁKLAD (voda, ovos (8,7 %)), slnečnicový olej, vláknina z koreňa čakanky, hrachová bielkovina, uhličitan vápenatý, regulátor kyslosti (fosforečnany draselné), prírodné arómy, morská soľ, emulgátor (lecitíny (slnečnicové)), stabilizátor (gellan), vitamín D2. Prirodzene bez laktózy.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 44 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 183 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 5,6 g Sacharidy vrátane cukru: 0 g Tuky: 1,8 g Tuky vrátane nasýtených tukov: 0,2 g Vláknina: 1 g Bielkoviny: 0,7 g Soľ: 0,1 g
- Potravinársky podnik
- Danone Deutschland GmbHAm Hauptbahnhof 18 60329 Frankfurt am Main
- Obchodný názov
- Ovsený nápoj obohatený o vápnik a vitamín D
- Výrobca
- Alpro
- Číslo od výrobcu
- ALPRNMSEMI
- EAN kód
- 5411188135005
Povinnosť označenia podľa zákona o obaloch
Hodí sa k tomu

Alpro Barista ovsený nápoj čisto rastlinný bez pridaného cukru 1000mlJednorazový obal
2,53 €/1l
2,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

alpro® 4040854009 alpro® BARISTA Haferdrink 8x 1,0 lJednorazový obal
4,06 €/1l
32,45 €
Predajca: somnia24

Alpro sójový nápoj banán obohatený o vápnik a vitamíny 1000 mlJednorazový obal
6,14 €/1l
6,14 €
Predajca: Pantry_Intl

Alpro ovsený nápoj bez cukru, 1 literJednorazový obal
4,31 €/1l
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gorenje RK4182PS4, 269 L, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Priehradka Fresh Zone, Šedá, Kovová
405,20 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Teshop

Alpro Sójový nápoj s vanilkou bohatý na rastlinné bielkoviny 1000mlJednorazový obal
0,60 €/1l
2,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oatly Oat Drink Barista Edition rastlinná alternatíva 1000mlJednorazový obal
9,99 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Alpro Napój Migdałowy Bez Cukru 1 lJednorazový obal
19,28 €/1kg
4,82 €
Predajca: LAVONIO

alpro® 4594111001 alpro® BARISTA Kokosnussdrink 8x 1,0 lJednorazový obal
4,91 €/1l
39,27 €
Predajca: somnia24

alpro Soya Soya Drink Original 8003687 1l
3,01 €/1l
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Napój kokosowo-ryżowy Alpro 1 litr
4,82 €/1l
4,82 €
Predajca: LAVONIO

Ovsný Nápoj Bez Pridaných Cukrov1 L - NatumiJednorazový obal
3,20 €/1l
3,20 €
Predajca: Biogo

Alpro Oat Drink Original čisto rastlinný bez pridaného cukru 1000mlJednorazový obal
2,55 €/1l
2,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

alpro® 3973465001 alpro® OHNE ZUCKER Kokosnussdrink 1,0 l
4,61 €/1l
4,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Alpro sójový proteínový nápoj čokoláda s vápnikom balenie 1000ml
2,55 €/1l
2,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Komoda Malwa M6/140 BIAŁY
148,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WellStoreJTS

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
43,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Alpro Sójový nápoj bez cukru čisto rastlinný úplne nesladený 1000ml
2,98 €/1l
2,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

COMHOMA rozkladacia pohovka s funkciou spania, poťah rozkladacia pohovka futon, rozkladacia pohovka, rohová pohovka, pohovka pre hostí, 3-miestna pohovka, s nastaviteľným textilným operadlom, sivá
199,99 €
-30,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
169,99 €
Predajca: GTPLAYER

Napój migdałowy Alpro Original 1 litrJednorazový obal
4,59 €/1kg
4,82 €
Predajca: LAVONIO

Kokosové mlieko Aroy-D, 1 liter, na kari a dezertyJednorazový obal
8,11 €/1l
8,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Matrac 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónový taštičkový pružinový matrac H3/H4
108,99 €
Predajca: hatservice

Kancelárske kreslo - Ergonomické sedadlo - Kreslo s 90° sklopnou podrúčkou - Bedrová opierka - Výškovo nastaviteľné - Ružová
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav

Oatly 482501, Ovsený nápoj, 1 L, 37 kcal, 157 kJ, 1 g, 0,5 g
5,08 €/1l
5,08 €
Predajca: taleoo

Fortuna Lai denná posteľ 90x200cm/180x200cm rozkladacia posteľ, rozkladacia pohovka s lamelovým roštom a podrúčkami, zamatové čalúnené lôžko detská rozkladacia pohovka, sivá
324,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Remzetta

Klarstein Jet Set, sušička bielizne, sušička, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biela
336,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Klarstein

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

alpro sójový sójový nápoj Original 8003687 1l 12ks
80,96 €
Predajca: M_plus_L
6,75 €/1l

Oatly Oat Drink Barista Edition rastlinná alternatíva 1000ml
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,99 €/1l

Alpro ovsený nápoj bez cukru, 1 liter



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,31 €/1l

Sada štyroch barových stoličiek Chenille, výškovo nastaviteľné, s podnožkou a opierkou.
Ovesné mlieko
547,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

KOKOSOVÝ KRÉM NA VARENIE BEZ PRIDANÝCH CUKROV, BEZLEPKOVÝ,200 ml - THE BRIDGE
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
44,95 €/1l

Ovsný Nápoj Bez Pridaných Cukrov, Bezlepkový1L - Natumi
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,99 €/1l

Mandľový nápoj bez cukru1l Ecomil
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
10,99 €/1l

Cuisine - Almond Nature bez cukru 200ml
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
44,95 €/1l

Kokosové mlieko 17-18% tuku 1L
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,19 €/1l

Krém na varenie z kešu orechov bez cukru200 ml Ecomil
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
44,95 €/1l

Ovsený A Sójový Nápoj Barista Bez Pridaných Cukrov1L - Natumi
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,99 €/1l

MANDĽOVÝ KRÉM NA VARENIE A PEČENIE NEOBSAHUJE CUKOR, BEZLEPKOVÝ,200 ml - NATUMI
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
39,95 €/1l

alpro® 4897949004 alpro® THIS IS NOT M*LK 1,8% Haferdrink 1,0 l



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,21 €/1l

Kokosové mlieko Aroy-D, 1 liter, na kari a dezerty



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,11 €/1l

Barista Mandľový Nápoj Bez Pridaných Cukrov, Bezlepkový1L - The Bridge
3,74 €
Predajca: Biogo
3,74 €/1l

Mandľový Nápoj Bez Cukru, Bezlepku,1 L - Berief
4,38 €
Predajca: superbrandshop
4,38 €/1l

Ryžový Nápoj S Mandľami Bez Pridaného Cukru, Bezlepkový,1 L - Most
4,15 €
Predajca: Biogo
4 150,00 €/1l

Prírodný Bez Cukru, Bezlepku Sójový Nápoj,1 L - Berief
2,66 €
Predajca: Biogo
2,66 €/1l

Kokosové mlieko Windmill na prípravu mnohých ázijských jedál 400 ml
3,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,85 €/1l

KOKOSOVÉ MLIEKO - KOKOSOVÝ NÁPOJ BEZ GUAROVEJ GUMY (17% TUKU)200 ml - AMAIZIN
1,71 €
Predajca: Biogo
17,10 €/1kg