5,0



Na základe 2 hodnotení
Čokoládové dražé Casali s tekutou rumovou kokosovou náplňou 175g
6,81 €
38,91 € / 1kg
Produkt vyžaduje
overenie veku
Pred platbou vás presmerujeme na overenie veku.
plus 5,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Sladkosti obsahujúce alkohol a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Baileys mliečna čokoláda s Baileys Original Irish Cream 90g123,67 €/1kg
11,13 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Ferrero Mon Cheri Family Pack 30 likérových čerešňových čokolád 315g63,46 €/1kg
25,99 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Verpoorten mini veľkonočné vajíčka s náplňou z višňového vaječného likéru 110g46,73 €/1kg
5,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Schladerer Pralinky Schwarzwald Kirsch s ovocným brandy 127g54,33 €/1kg
6,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trumpf Noble Drops v orechových ovocných likéroch plnených alkoholom 250g
36,20 €/1kg
9,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Verpoorten vaječný likér Veľkonočné vajíčka v mliečnej čokoláde 145g
57,17 €/1kg
8,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Czekoladki Vobro Bomb Love & Cherry Wiśniowe 198 g
32,64 €/1kg
9,14 €
Predajca: Katomix

Marzipan milkshake prášok 333 g
60,03 €/1kg
19,99 €
Predajca: Crownseller

Noisette milkshake prášok 333 g
60,03 €/1kg
19,99 €
Predajca: Crownseller

Mliečna zmrzlina s vaječným likérom v prášku 333 g
60,03 €/1kg
25,18 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: Crownseller

Egrešový mliečny koktail, prášok 333 g
75,62 €/1kg
25,18 €
Predajca: Crownseller

Kyslý čerešňový mliečny koktail, prášok 333 g
75,62 €/1kg
25,18 €
Predajca: Crownseller

Vanilkový husací mliečny koktail, prášok 333 g
75,62 €/1kg
25,18 €
Predajca: Crownseller

Kokosové mlieko Mandľové čokolády Mliečny shake prášok 333 g
75,62 €/1kg
25,18 €
Predajca: Crownseller

Ananásový mliečny shake prášok 333 g
75,62 €/1kg
25,18 €
Predajca: Crownseller

Marzipan mliečny koktail prášok 1 kg
31,48 €/1kg
31,48 €
Predajca: Crownseller

Marzipan milkshake prášok 10 kg
13,60 €/1kg
135,99 €
Predajca: Crownseller

Eierlikör Softeis Pulver 333 g
48,02 €/1kg
20,98 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Crownseller

Čokoláda Rum Nut Milkshake Prášok 333 g
75,62 €/1kg
25,18 €
Predajca: Crownseller

Vanilkový jogurt Mliečny shake prášok 333 g
75,62 €/1kg
25,18 €
Predajca: Crownseller
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Čokoládové dražé Casali s tekutým rumom a kokosovou náplňou 175g
Okrúhle čokoládové dražé s tekutou náplňou z rumu a kokosu v tvare guľôčky.
Manner Josef & Comp AG Max-Planck-Str. 35 50858 Köln (D)
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, kakaové maslo, PLNO MLIEČNY SÚKROM, kakaová hmota, SLADENÝ MLIEČNY SÚKROM, rum (4 %), strúhaný kokos (4 %), OVESNÝ TRH, arómy, emulgátor: lecitíny (SOYA); glazovacie látky: arabská guma, šelak; glukózo-fruktózový sirup, želatína, škrob. Môže obsahovať stopy ORECHOV a výrobkov z nich, MLIEKA a MLIEČNYCH VÝROBKOV (vrátane LAKTÓZY), HUSKOVÉHO OVOCIA a vedľajších produktov.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 492 kcal Kalorická hodnota: 2 058 kJ Tuky: 23 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 15 g Sacharidy: 61 g, z toho cukor: 58 g Bielkoviny: 4,90 g Soľ: 0,17 g
- Hmotnosť
- 175 g
- Potravinársky podnik
- Manner Josef & Comp AGMax-Planck-Str. 35 50858 Köln (D)
- Obchodný názov
- Dražé s alkoholickou náplňou (10 %), obalené v čokoláde (9 %) a v mliečnej čokoláde (59 %)
- Výrobca
- Manner
- Číslo od výrobcu
- 1356
- EAN kód
- 9000332813973
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, kakaové maslo, PLNO MLIEČNY SÚKROM, kakaová hmota, SLADENÝ MLIEČNY SÚKROM, rum (4 %), strúhaný kokos (4 %), OVESNÝ TRH, arómy, emulgátor: lecitíny (SOYA); glazovacie látky: arabská guma, šelak; glukózo-fruktózový sirup, želatína, škrob. Môže obsahovať stopy ORECHOV a výrobkov z nich, MLIEKA a MLIEČNYCH VÝROBKOV (vrátane LAKTÓZY), HUSKOVÉHO OVOCIA a vedľajších produktov.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 492 kcal Kalorická hodnota: 2 058 kJ Tuky: 23 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 15 g Sacharidy: 61 g, z toho cukor: 58 g Bielkoviny: 4,90 g Soľ: 0,17 g
- Hmotnosť
- 175 g
- Potravinársky podnik
- Manner Josef & Comp AGMax-Planck-Str. 35 50858 Köln (D)
- Obchodný názov
- Dražé s alkoholickou náplňou (10 %), obalené v čokoláde (9 %) a v mliečnej čokoláde (59 %)
- Výrobca
- Manner
- Číslo od výrobcu
- 1356
- EAN kód
- 9000332813973
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Lionelo Sven Plus 2v1 Detská postieľka Ohrádka pre dieťa do 15 kg Prebaľovacia podložka Vzdušné bočné steny s bočným vchodom - Sivá
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lionelo

Huobertyčinky chrumkavé lahodné praclíky so soľou 175g
8,63 €/1kg
1,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Heartforcards

myWall HL 15-2, 58,4 cm (23"), 106,7 cm (42"), 25 kg, 200 x 200 mm, -5 - 15°, Čierna
76,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

100 červených vianočných ozdôb Vianočné ozdoby na stromček Vianočné ozdoby na stromček červené
49,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Oreo Waffelrolle mit Vanille Geschmack 54g
40,37 €/1kg
2,18 €
Predajca: Unicat-Candy

Casali banánové marshmallow kúsky s čokoládovou polevou 300g
13,80 €/1kg
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kabát Vero Moda 49951016583507 pre Dámske
97,00 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
58,08 €
Doprava zdarma
Predajca: -ZAGUANSHOP-

Mozartove guľôčky s najjemnejšou alpskou mliečnou čokoládou 160g
34,76 €/1kg
5,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

bremermann sada 4 svietnikov, svietniky na tyčinkové sviečky, kov, ružové zlato
27,99 €
Predajca: eluno24

Trolli Choco Bananas Banány s penovým cukrom a čokoládovou náplňou 150g
27,33 €/1kg
4,10 €
Predajca: M_plus_L

Casali Draże Kokosowe 100 g
35,27 €/1kg
4,54 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,88 €
Predajca: Katomix

Wawel Czekoladki Kasztanki 1 kg
27,48 €/1kg
28,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Casali ovocné mini banánové marshmallows s čokoládou 110g
26,27 €/1kg
2,89 €
Predajca: LAVONIO

Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 120884003 Ritter SPORT Rum Schokolade 12 St.
37,55 €/1kg
7,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trumpf Noble Drops v orechových ovocných likéroch plnených alkoholom 250g
36,20 €/1kg
9,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lehmann Mastic, planetárny kuchynský robot, mlynček na mäso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rýchlostí, 5 l misa, 7 kg, čierna
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Victor Schmidt Austria Mozartkugeln 50 ks, 825 g
30,74 €/1kg
25,36 €
Predajca: LAVONIO

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Merci Lovelies Klasické čokolády balené jednotlivo 5 rôznych 185g
29,51 €/1kg
5,46 €
Predajca: LAVONIO

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
74,95 €/1kg
14,99 €
Predajca: AllYouNeed

Verpoorten Pralines vaječný likér s jemnou mliečnou čokoládou 110g
54,55 €/1kg
6,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
![Obrázok produktu pre [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl
19,86 €/1kg
4,17 €
Predajca: LAVONIO

Anthon Berg Maliny v pomarančovom likéri Marcipánové paštéty 220g
31,50 €/1kg
9,87 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,93 €
Predajca: Katomix

Ferrero Raffaello, 230 g, Kokos, 1 kusov, CE, Švajčiarsko, 628 kcal
49,30 €/1kg
11,34 €
Predajca: AllYouNeed

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
122,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Verpoorten Original Eggnog Pralines Dark Chocolate 200g
54,45 €/1kg
10,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rumové guľôčky Koku
Veľmi chutné! Rýchle dodanie. S radosťou znova!
Hodnotenie z 26. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Baileys mliečna čokoláda s Baileys Original Irish Cream 90g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
11,13 €
Predajca: AllYouNeed
123,67 €/1kg

Verpoorten vaječný likér Veľkonočné vajíčka v mliečnej čokoláde 145g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
57,17 €/1kg

Verpoorten mini veľkonočné vajíčka s náplňou z višňového vaječného likéru 110g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
46,73 €/1kg

Schladerer Pralinky Schwarzwald Kirsch s ovocným brandy 127g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
54,33 €/1kg

Ferrero Mon Cheri Family Pack 30 likérových čerešňových čokolád 315g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
25,99 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: AllYouNeed
63,46 €/1kg

Baileys Chocolate Mini Delights, Béžová, 102 g, 2085 kJ, 500 kcal, 51 g, 48 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,53 €/1kg

Trumpf Noble Drops v orechových ovocných likéroch plnených alkoholom 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,20 €/1kg