SENSATION FRUIT Bonbóny z horkej čokolády plnené ovocnou zložkou maliny a brusnice 150g

10,06 €

67,07 € / 1kg

plus 5,99 € poštovné

Doprava k vám domov

pi 2. – ut 6. októbra
Naše najlepšieponuky
Bonbóny a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Cardelion Marrons Glacés kandizované gaštany 90 g, 5 ks – vegánske, bezlepkové, halal
Cardelion Marrons Glacés kandizované gaštany 90 g, 5 ks – vegánske, bezlepkové, halal
283,33 €/1kg
25,50 €
20% poukaz
Predajca: Exporgin
Obrázok produktu pre 25G Fisherm.friend Malina O.zucker
25G Fisherm.friend Malina O.zucker
56,55 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,93 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Barkleys Wintergreen pastilky s príchuťou eukalyptu 50g
Barkleys Wintergreen pastilky s príchuťou eukalyptu 50g
65,31 €/1kg
7,32 €
-14%
6,27 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre ŽELÉ BEZ CUKRU S JAHODOVOU PRÍCHUŤOU, BEZLEPKU 14 g - CELIKO
ŽELÉ BEZ CUKRU S JAHODOVOU PRÍCHUŤOU, BEZLEPKU 14 g - CELIKO
0,06 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
0,89 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Ricola Malinový citrónový balzam bez cukru 50g
Ricola Malinový citrónový balzam bez cukru 50g
57,80 €/1kg
2,89 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Böhme ovocné karamelky kyslé 250g
Böhme ovocné karamelky kyslé 250g
8,76 €/1kg
2,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre plnené cukríky - rakytník-pomaranč 75g
plnené cukríky - rakytník-pomaranč 75g
18,27 €/1kg
1,37 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Küfa malinové ovocné cukríky s lahodnou malinovou príchuťou 200g
Küfa malinové ovocné cukríky s lahodnou malinovou príchuťou 200g
16,15 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre plnené cukríky - zázvorovo-bylinkové 75g
plnené cukríky - zázvorovo-bylinkové 75g
20,80 €/1kg
1,56 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre plnené cukríky - zázvor-mango 75g
plnené cukríky - zázvor-mango 75g
19,87 €/1kg
1,61 €
-7%
1,49 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Ricola o.Z.bag malinové cukríky s medovkou 75 g
Ricola o.Z.bag malinové cukríky s medovkou 75 g
36,13 €/1kg
2,89 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre ŽELÉ S AGAROM, JAHODOVÁ PRÍCHUŤ, BEZLEPKOVÉ 45 g - CELIKO
ŽELÉ S AGAROM, JAHODOVÁ PRÍCHUŤ, BEZLEPKOVÉ 45 g - CELIKO
0,03 €/1kg
1,19 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Lindt HOCHFEIN Pralinky 200g
Lindt HOCHFEIN Pralinky 200g
94,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
18,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre LINDOR pralinky Pistácie 200g
LINDOR pralinky Pistácie 200g
0,06 €/1kg
12,95 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Rogal z nadzieniem o smaku orzecha laskowego 60g
Rogal z nadzieniem o smaku orzecha laskowego 60g
266,67 €/1kg
16,00 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Zott želé s príchuťou pomaranča 175 g
Zott želé s príchuťou pomaranča 175 g
4,40 €/1kg
0,88 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Jelly Beans – ovocná zmes želé fazuliek s ovocnou príchuťou, 1000 g
Jelly Beans – ovocná zmes želé fazuliek s ovocnou príchuťou, 1000 g
16,92 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
16,92 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Roshen Peppinezzz Bonbóny s ovocnou náplňou 900 G
Roshen Peppinezzz Bonbóny s ovocnou náplňou 900 G
7,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,42 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Cukríky s príchuťou citróna a pomaranča 175g
Cukríky s príchuťou citróna a pomaranča 175g
45,66 €/1kg
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Open Food 3360102300017, Palmový olej, 50 g, C, Citrus Fruit, Fruit Extract, Sugar, Fruit, Lemon Extract, Extract, Disaccharide, Natural Orange..., 1690 kJ, 398 kcal
Open Food 3360102300017, Palmový olej, 50 g, C, Citrus Fruit, Fruit Extract, Sugar, Fruit, Lemon Extract, Extract, Disaccharide, Natural Orange..., 1690 kJ, 398 kcal
83,60 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

SENSATION FRUIT Bonbóny z horkej čokolády plnené ovocnou zložkou maliny a brusnice 150g

Jedinečná kombinácie horkej čokolády Lindt a štavnatých malín a brusníc. Ovocné bonbóny sú vhodné na akúkoľvek príležitosť.


Nutričné hodnoty:
Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota (kJ) 1957
Energetická hodnota (Kcal) 468
Bielkoviny (g) 3.6
Tuky (g) 21
z toho nasýtené mastné kyseliny (g) 12
Sacharidy (g) 60
z toho cukry (g) 59
Soľ (g) 0.08
Zloženie:

Ovocná zložka 34% (koncentrovaná jablčná dreň, fruktózovo - glukózový sirup, glukózový sirup, koncentrovaná malinová dreň 8%, cukor, brusnicová a brusnicový dreň 5%, citrusová vláknina, slnečnicový olej, želírujúcie činidlo: pektíny, kyseliny: kyselina citrónová, kyselina jablčná; prírodné arómy), cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, bezvodý mliečny tuk, polevové činidlo: (arabská guma, šelak), emulgátor: sójový lecitín, aróma.


Alergény:

Obsahuje mlieko, obilniny a sóju. Môže obsahovať orechy.


Kakaové zloženie%:

Zloženie
Ovocná zložka 34% (koncentrovaná jablčná dreň, fruktózovo - glukózový sirup, glukózový sirup, koncentrovaná malinová dreň 8%, cukor, brusnicová a brusnicový dreň 5%, citrusová vláknina, slnečnicový olej, želírujúcie činidlo: pektíny, kyseliny: kyselina citrónová, kyselina jablčná; prírodné arómy), cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, bezvodý mliečny tuk, polevové činidlo: (arabská guma, šelak), emulgátor: sójový lecitín, aróma
Výživové údaje
Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota (kJ) 1957, Energetická hodnota (Kcal) 468, Tuky (g) 21, z toho nasýtené mastné kyseliny 12, Sacharidy 60, z toho cukry 59, Bielkoviny 3.6, Soľ 0.08
Hmotnosť
150 g
Potravinársky podnik
LINDT
Obchodný názov
SENSATION FRUIT Bonbóny z horkej čokolády plnené ovocnou zložkou maliny a brusnice
Výrobca
Číslo od výrobcu
10533
EAN kód
3046920045315

Zloženie
Ovocná zložka 34% (koncentrovaná jablčná dreň, fruktózovo - glukózový sirup, glukózový sirup, koncentrovaná malinová dreň 8%, cukor, brusnicová a brusnicový dreň 5%, citrusová vláknina, slnečnicový olej, želírujúcie činidlo: pektíny, kyseliny: kyselina citrónová, kyselina jablčná; prírodné arómy), cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, bezvodý mliečny tuk, polevové činidlo: (arabská guma, šelak), emulgátor: sójový lecitín, aróma
Výživové údaje
Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota (kJ) 1957, Energetická hodnota (Kcal) 468, Tuky (g) 21, z toho nasýtené mastné kyseliny 12, Sacharidy 60, z toho cukry 59, Bielkoviny 3.6, Soľ 0.08
Hmotnosť
150 g
Potravinársky podnik
LINDT
Obchodný názov
SENSATION FRUIT Bonbóny z horkej čokolády plnené ovocnou zložkou maliny a brusnice
Výrobca
Číslo od výrobcu
10533
EAN kód
3046920045315
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre SENSATION FRUIT Bonbóny z horkej čokolády plnené ovocnou zložkou čučoriedky a acai 150g
SENSATION FRUIT Bonbóny z horkej čokolády plnené ovocnou zložkou čučoriedky a acai 150g
95,20 €/1kg
14,28 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Lindt THINS mliečna čokoláda s pomarančovou príchuťou 125g
Lindt THINS mliečna čokoláda s pomarančovou príchuťou 125g
158,24 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
19,78 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre KOPIKO Cappuccino Kaffee Bonbons 120g | Kávové cukríky | Kaffeebonbons
KOPIKO Cappuccino Kaffee Bonbons 120g | Kávové cukríky | Kaffeebonbons
732,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
102,55 €
Predajca: SpiritsFlavour
Obrázok produktu pre Werther’s® Original 121414 Werther’s® Original Schokoladen Toffee Bonbons 180 g
Werther’s® Original 121414 Werther’s® Original Schokoladen Toffee Bonbons 180 g
180,11 €/1kg
32,42 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Obrázok produktu pre Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 789
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre Z bieleho zlata s mramorovým vzhľadom okrúhly moderný | Wohnling
Z bieleho zlata s mramorovým vzhľadom okrúhly moderný | Wohnling
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 61
179,95 €
Doprava zdarma
Predajca: FineBuy_de
Obrázok produktu pre Jayseuw stropný ventilátor Ø 50cm LED stropné svetlo s osvetlením a diaľkovým ovládaním Stropné svetlo
Jayseuw stropný ventilátor Ø 50cm LED stropné svetlo s osvetlením a diaľkovým ovládaním Stropné svetlo
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 145
83,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SA-WLONG
Obrázok produktu pre Lindt Dark Orange Mousse s tmavou čokoládovou penou 150g
Lindt Dark Orange Mousse s tmavou čokoládovou penou 150g
44,20 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Obrázok produktu pre Sada záhradného nábytku Alightup, lounge sada z umelého ratanu, pozostávajúca z pohovky a 2 stoličiek – čierna farba
Sada záhradného nábytku Alightup, lounge sada z umelého ratanu, pozostávajúca z pohovky a 2 stoličiek – čierna farba
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 87
129,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom
Obrázok produktu pre Kôš na bielizeň VASAGLE s 3 priehradkami, s policou, výsuvný odnímateľný, 3 x 38 l, čierny
Kôš na bielizeň VASAGLE s 3 priehradkami, s policou, výsuvný odnímateľný, 3 x 38 l, čierny
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 385
64,00 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre Wawel Trufle z wawelu cukrovinky s rumovou príchuťou 245g
Wawel Trufle z wawelu cukrovinky s rumovou príchuťou 245g
21,22 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
5,47 €
-4%
5,20 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Kachle na tuhé palivo PRACTIK LUX s externým prívodom vzduchu - béžové / pravé
Kachle na tuhé palivo PRACTIK LUX s externým prívodom vzduchu - béžové / pravé
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 55
998,00 €
-49,00 €
949,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A+.
Spektrum A++ do G
Predajca: VKGLOBAL
Obrázok produktu pre Wessper, sada 12 ks vodných filtrov AquaMax STANDARD pre filtračné kanvice
Wessper, sada 12 ks vodných filtrov AquaMax STANDARD pre filtračné kanvice
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 729
33,99 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: CSVK
Obrázok produktu pre Cosori CP158-AF-RXW, Teplovzdušná fritéza, 5,5 L, 2,2 kg, 75 °C, 205 °C, 60 min
Cosori CP158-AF-RXW, Teplovzdušná fritéza, 5,5 L, 2,2 kg, 75 °C, 205 °C, 60 min
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 509
329,80 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 15
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP
Obrázok produktu pre Záhradnícky perlit 1 l kypriaci záhon
Záhradnícky perlit 1 l kypriaci záhon
7,99 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 15
7,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Tefal Duetto+ G732S3, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
Tefal Duetto+ G732S3, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 174
71,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Dievča bicykel Horský Canellini LINCY 24" - 6 rýchlostí - Čierna/Fuchsiová
Dievča bicykel Horský Canellini LINCY 24" - 6 rýchlostí - Čierna/Fuchsiová
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
330,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Biciclette_Canellini
Obrázok produktu pre LEADZM záhradný pavilón 3 x 3 m s 3 bočnými panelmi, prenosný, vodotesný, párty stan s spirálovými hadičkami, biela farba, Obrázok generovaný UI
LEADZM záhradný pavilón 3 x 3 m s 3 bočnými panelmi, prenosný, vodotesný, párty stan s spirálovými hadičkami, biela farba
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 136
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom
Obrázok produktu pre SensaHome - Led dotykové nástenné zrkadlo okrúhle - Kúpeľňové zrkadlo bez rámu s LED osvetlením - Nástenné zrkadlo - Stmievateľné - Studená biela - 80 cm
SensaHome - Led dotykové nástenné zrkadlo okrúhle - Kúpeľňové zrkadlo bez rámu s LED osvetlením - Nástenné zrkadlo - Stmievateľné - Studená biela - 80 cm
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 237
74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Buxibo
Obrázok produktu pre Etagere 4 ks retro stojan na ovocie stojan na zeleninu servírovací podnos na ovocie kuchynský kôš
Etagere 4 ks retro stojan na ovocie stojan na zeleninu servírovací podnos na ovocie kuchynský kôš
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
14,74 €
Predajca: Tradior
Obrázok produktu pre Vivil Creme Life Latte Macchiato pastilky bez cukru 90g
Vivil Creme Life Latte Macchiato pastilky bez cukru 90g
24,11 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 25
2,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre 18Ah 28-palcové elektrické kolo, elektrické mestské kolo Elektrické bicykle a holandské bicykle Pedelec Unisex 7-rýchlostné elektrické mestské kolo 25 km/h pre ženy a mužov Vodotesné IP54 2026
18Ah 28-palcové elektrické kolo, elektrické mestské kolo Elektrické bicykle a holandské bicykle Pedelec Unisex 7-rýchlostné elektrické mestské kolo 25 km/h pre ženy a mužov Vodotesné IP54 2026
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 114
899,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore
Obrázok produktu pre FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 581
129,99 €
Predajca: FunLife
Obrázok produktu pre Aga SPORT EXCLUSIVE Trampolína 305 cm Čierna + ochranná sieť + rebrík
Aga SPORT EXCLUSIVE Trampolína 305 cm Čierna + ochranná sieť + rebrík
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 275
169,40 €
Predajca: Aga24
Bestseller
Obrázok produktu pre FunWater stand up paddle board, SUP board set, stand up paddle board, SUP paddle board, ručná pumpa, 330x84x15cm, do 150KG
FunWater stand up paddle board, SUP board set, stand up paddle board, SUP paddle board, ručná pumpa, 330x84x15cm, do 150KG
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 162
239,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Great-Paddle-Board
Obrázok produktu pre Via Veneto by Canellini mestský bicykel žena hliník s košíkom a bočnou taškou - Béžová 46
Via Veneto by Canellini mestský bicykel žena hliník s košíkom a bočnou taškou - Béžová 46
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 120
423,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Biciclette_Canellini
Obrázok produktu pre HillMiles E Bike, mestský elektrobicykel a E-Hollandbike s 36V 13Ah batériou do 80-100km, SHIMANO 7-rýchlostný, 250W motor a 25km/h, MileCity1
HillMiles E Bike, mestský elektrobicykel a E-Hollandbike s 36V 13Ah batériou do 80-100km, SHIMANO 7-rýchlostný, 250W motor a 25km/h, MileCity1
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 495
605,00 €
-16,00 €
589,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NordicHome

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 2 hodnotení
Hodnotenie z 5. júna 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 20. apríla 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Amo kávové cukrovinky 1 kg
Amo kávové cukrovinky 1 kg
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
13,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g
Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg
Obrázok produktu pre Wawel Michałki Zamkowe z Orzechami 1 kg
Wawel Michałki Zamkowe z Orzechami 1 kg
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
15,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Lindt Pralines Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g
Lindt Pralines Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
25,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
72,74 €/1kg
Obrázok produktu pre Mampfi jedlý papier karamel 290g
Mampfi jedlý papier karamel 290g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
10,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,28 €/1kg
Obrázok produktu pre Head Bangers Balls Crazy Sour príchuť malina a jahoda 135g
Head Bangers Balls Crazy Sour príchuť malina a jahoda 135g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,26 €/1kg
Obrázok produktu pre Bielkovinové pyramídové chrumky so syrom a cibuľovou príchuťou, bez lepku 60 g - POPCROP
Bielkovinové pyramídové chrumky so syrom a cibuľovou príchuťou, bez lepku 60 g - POPCROP
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
12,11 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,02 €/1kg
Obrázok produktu pre Čokoládové oblátky Manner v tvare srdca s pomarančovou krémovou náplňou 300g
Čokoládové oblátky Manner v tvare srdca s pomarančovou krémovou náplňou 300g
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg
Obrázok produktu pre Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g
Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 17
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
0,01 €/1kg
Obrázok produktu pre Cool Mini sladkosti mliečny krém jednotlivo balené vo vrecku 3000g
Cool Mini sladkosti mliečny krém jednotlivo balené vo vrecku 3000g
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg
Obrázok produktu pre VIVIL® 2363 VIVIL® Kräuter-Mint Bonbons 120,0 g
VIVIL® 2363 VIVIL® Kräuter-Mint Bonbons 120,0 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
66,58 €/1kg
Obrázok produktu pre Kiosk Box - Fisherman's Friend - Mint - S cukrom - 24 x 25g (tyrkysová)
Kiosk Box - Fisherman's Friend - Mint - S cukrom - 24 x 25g (tyrkysová)
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
44,67 €
Predajca: AllYouNeed
74,45 €/1kg
Obrázok produktu pre Cool Bunte cukríky so 4 druhmi ovocných príchutí 1000g
Cool Bunte cukríky so 4 druhmi ovocných príchutí 1000g
4,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,79 €/1kg
Obrázok produktu pre Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,8
Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,8
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 14
13,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,43 €/1kg
Obrázok produktu pre Fisherman's Friend Lemon bez cukru 24 x 25 g
Fisherman's Friend Lemon bez cukru 24 x 25 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
33,93 €
Predajca: AllYouNeed
56,55 €/1kg
Obrázok produktu pre Cavendish and Harvey Fruit Candies pohár s lahodnými ovocnými cukríkmi 966g
Cavendish and Harvey Fruit Candies pohár s lahodnými ovocnými cukríkmi 966g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
10,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,45 €/1kg
Obrázok produktu pre Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg
Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
28,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Agilus sladené mandle, biele svadobné mandle 750g
Agilus sladené mandle, biele svadobné mandle 750g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
19,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,07 €/1kg
Obrázok produktu pre Fisherman's Freind Salmiak-Raspberry 4pcs 100g
Fisherman's Freind Salmiak-Raspberry 4pcs 100g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
25,16 €
Predajca: AllYouNeed
25,16 €/1kg