4,5



Na základe 2 hodnotení
Objem:
4 ml- 3 mlZobraziť dostupné možnosti
- 4 ml
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Mary Kay Gélová pololesklá rúž 3,6 g Luminous Lilac (Strahlend)6 580,56 €/1kg
23,69 €
Predajca: lithuaniashop

Ďalšie informácie o reklame
Estée Lauder Pomadka do ust 862 Untamable, 3.5g4 040 000,10 €/1kg
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
#202 Peachy Glow Rúž YSL Loveshine11 840,63 €/1l
41,41 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,89 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Guerlain - KissKiss Bee Glow 3,2 g32,32 €/1kg
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

L'Oreal Paris Color Riche Satin Rúž na pery 110 Vyrobené v Paríži
1 650 000,04 €/1kg
16,50 €
Predajca: Zeitburg

MAX FACTOR Rúž na pery Colour Elixir 110 Rich Raspberry, 4 g
3 400,00 €/1kg
16,12 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,60 €
Predajca: Denpoli-Venda

Szminka Max Factor - Color Elixir Penstick 50
529,00 €/1kg
5,29 €
Predajca: ALG-Outlet

Pomádka Max Factor Balzam - Color Elixir Intensifying 10 Charming Coral
1 058,00 €/1l
5,29 €
Predajca: ALG-Outlet

Rúž Max Factor Colour Elixir 4g - 035 Subtle Orchid
1 215,00 €/1kg
6,95 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,86 €
Predajca: NutraBestBG

MAX FACTOR Colour Elixir Soft Matte Fb.020
1 532,50 €/1l
6,13 €
Predajca: NutraBestBG

Max Factor Colour Elixir 120 Midnight Mauve Dlhotrvajúci rúž 4 g
3 712,50 €/1kg
14,85 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Max Factor - Lipfinity 24HRS - Long Lasting Lipstick 4.2 g
20,00 €/1kg
20,00 €
Predajca: Bugelo

Max Factor pre ženy 4g
675,00 €/1kg
14,85 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Max Factor Balzam na zintenzívnenie farieb Do Ust 05
2 645,00 €/1kg
5,29 €
Predajca: ALG-Outlet

MAX FACTOR Colour Elixir Velvet Matte Fb.40
188,93 €/1kg
5,29 €
Predajca: ALG-Outlet

Rúže Pupa Vamp! Rúž Extreme Colour
4 900,00 €/1kg
17,15 €
Predajca: Denpoli-Venda

Rúž Max Factor Colour Elixir Moisture Kiss 075 Ruby Tuesday
4 072,50 €/1kg
16,29 €
Predajca: Zeitburg

MAX FACTOR Lipfinity Lip Colour Fb. 88 Starlet
8 695,00 €/1l
17,39 €
Predajca: somnia24

Wibo Błyszczyk do ust 6, 5g
1 250,00 €/1l
6,25 €
Predajca: MANADA

Yves saint Laurent Rouge Volupte Lippenstift 85
8 737,50 €/1l
34,95 €
Predajca: Friseurtotal
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Rúž Max Factor Colour Elixir je vytvorený tak, aby poskytoval intenzívnu farbu a hydratoval pery až 24 hodín. Jedinečné krémové zloženie aktívne hydratuje pery a zanecháva ich jemné a hladké. Tento ženami obľúbený rúž obsahuje jedinečné vyživujúce zloženie pozostávajúce zo zmesi 60 % vysoko hydratačných zložiek, ošetrujúcich zložiek a antioxidantov s pridaným vitamínom E. Rúž je ľahký, dokonale sa kĺže po perách a nerozmazáva sa, čím zabezpečuje bez vzhľad.
K dispozícii je v celom rade módnych odtieňov, od béžových cez ružové až po klasické červené. Siahnite po rúži Colour Elixir, ktorý dodá vašim perám bohatú a intenzívnu farbu jediným ťahom a udrží ich hydratované.
Vlastnosti:
Zmes 60 % účinných hydratačných zložiek, kondicionéru a antioxidantov s pridaným vitamínom E
Báječná farba v okamihu a pohodlná aplikácia
Aktívne hydratuje a dodáva perám jemnosť a plnosť (v porovnaní s nenamaľovanými perami)
Zloženie:
RICINUS COMMUNIS (RICÍNOVÝ) OLEJ, IZOPROPYLIZOSTEARÁT, SĽUDA, ETYLHEXYLHYDROXYSTEARÁT, PARAFÍN, ACETYLOVANÝ LANOLÍN, KANDELILOVÝ VOSK/EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA), SKVALÉN, CETYLALKOHOL, CETYLLAKTÁT, COPERNICIA CERIFERA CERA/COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX/CIRE DE CARNAUBA, SYNTETICKÝ FLUORFLOGOPIT, PARFUM/FRAGRANCE, CALCIUM ALUMINIUM BOROSILICATE, CERA MICROCRISTALLINA/MICROCRYSTALLINE WAX/CIRE MICROCRISTALLINE, ASKORBYL PALMITÁT, LAUROYL LYZÍN, TOKOFERYLACETÁT, MASLO BUTYROSPERMUM PARKII (BAMBUCKÉ MASLO), PRÁŠOK ZO SERICA/SILK POWDER/POUDRE DE SOIE, MALTODEXTRÍN, KOKOSOVÝ OLEJ (COCOS NUCIFERA), OXID KREMIČITÝ, AVOKÁDOVÝ OLEJ (PERSEA SIMA), SYNTETICKÝ VOSK, PROPYLPARABÉN, HYDROGENOVANÝ RASTLINNÝ OLEJ, BENZYL BENZOÁT, LIMONÉN, VÝŤAH Z LISTOV ALOE BARBADENSIS, RETINYL PALMITÁT, OXID CÍNU, BENZYL ALKOHOL, BHT, VÝŤAH Z LISTOV CAMELLIA SINENSIS, TOKOFÉROL, [Môže obsahovať/neobsahuje/+/-:OXIDY ŽELEZA (CI 77491, CI 77492, CI 77499), FD&C YELLOW NO. 6 ALUMINIUM LAKE (CI 15985), D&C RED NO. 21 HLINÍKOVÉ JAZERO (CI 45380), D&C RED NO. 27 HLINÍKOVÉ JAZERO (CI 45410), ČERVENÁ Č. 6 BÁRIOVÉ JAZERO (CI 15850), FD&C BLUE NO. 1 HLINÍKOVÉ JAZERO (CI 42090), FD&C YELLOW NO. 5 (CI 19140), ČERVENÁ 7 (CI 15850), OXID TITANIČITÝ (CI 77891), D&C ORANGE NO. 5 (CI 45370)].
Colour Elixir je prvý rúž od Max Factor, ktorý dokonale hydratuje pery a zároveň ich oživuje úžasnými farbami.
Max Factor Colour Elixir Pomadka do ust 055 Bewitching Coral, 4g
Rúž Max Factor Colour Elixir Bewitching Coral 055 má jedinečné zloženie s bambuckým a avokádovým maslom, čajovým extraktom, vitamínom E a hodvábnymi proteínmi. Poskytuje intenzívnu farbu už pri jednej aplikácii a hydratuje pery až 24 hodín. Mimoriadne výživné zložky zlepšujú vzhľad pier. Ultrajemné farebné pigmenty vytvárajú ochrannú vrstvu a uzamykajú vlhkosť.
Dekoratívna kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kozmetických značiek. Rúže Max Factor vám pomôžu vytvoriť dokonalý vzhľad.
- Farba
- Koralová
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 4 ml
- Zloženie
- Max Factor Colour Elixir Pomadka do ust 055 Bewitching Coral, 4g
- Výrobca
- Procter & Gamble
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3614227902084
- Číslo od výrobcu
- 143189
- Farba
- Koralová
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 4 ml
- Zloženie
- Max Factor Colour Elixir Pomadka do ust 055 Bewitching Coral, 4g
- Výrobca
- Procter & Gamble
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3614227902084
- Číslo od výrobcu
- 143189
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Max Factor Colour Elixir, Koral, Pink Brandy, 1 farba/farieb, Sfarbenie, Hydratačný, Výživný, Ženy, Leštený povrch
931 000,02 €/1kg
9,31 €
Predajca: MANADA

Artdeco Perfect Color Lipstick (825 Royal Rose) 4 g
3 760,00 €/1kg
15,04 €
Predajca: PerfumTraders

Max Factor Colour Elixir Pomadka do ust 005 Simply Nude, 4g
940 000,02 €/1kg
9,40 €
Predajca: MANADA

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
164,50 €/1l
16,45 €
Predajca: NutraBestBG

L'Oreal Paris Color Riche Satin Rúž na pery 110 Vyrobené v Paríži
1 650 000,04 €/1kg
16,50 €
Predajca: Zeitburg

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maybelline Lash Sensational Sky High Space Diamond Mascara (strieborn) 7,5 ml
1 260,00 €/1l
10,08 €
Predajca: Glamperfeu

Flexot® F-2045 | 24-palcový kufor, veľkosť L, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, cestovná batožina, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
44,90 €
Predajca: mdmw-shop24

TOMY Lamaze Play & Grow Kapitán Calamari, pirátska chobotnica
13,99 €
Predajca: Toyrama

Stylingová kefa VITALmaxx - 3 nadstavce - antracitová/ružovo-zlatá farba. Elektrická stylingová kefa, nástroj na úpravu vlasov, kulma, fén s okrúhlou kefou.
34,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

MAX FACTOR Colour Elixir LipLiner farba 25
3 970,00 €/1kg
15,88 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 100 ml, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, benzyl salicylate, geraniol, linalool,...
575,70 €/1l
57,57 €
Predajca: PerfumTraders

Maybelline Super Stay Ink Crayon - Ruženka v tyčinke 95 Talk The Talk, 2 g
1 039 000,03 €/1kg
10,39 €
Predajca: MANADA

Elektrick steriliztor dojenskch flia Tommee Tippee
97,12 €
-9,17 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
87,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Safety 1st 3220660205165, Nastaviteľná šírka, Biela
18,19 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DealOn

Digitálna kúpeľňová váha GRUNDIG, čierna
25,09 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Hawaiian Tropic Silk AirSoft Face SPF 30 50ml
300,00 €/1l
15,00 €
Predajca: TanningParadise

Max Factor Colour Elixir, Ružová, English Rose, 1 farba/farieb, Sfarbenie, Hydratačný, Výživný, Leštený povrch, Krémová
920 000,02 €/1kg
9,20 €
Predajca: MANADA

Max Factor Colour Elixir Kontúrovacie ceruzka na pery 55 Red Poppy, 1.2g
259 000,01 €/1kg
2,59 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DUBAISTORE

Braun Satin Hair 3 AS 330, Teplovzdušná kefa, Čierna, Modrá, orgován, 2 m, 400 W, 66 mm, 348 mm
152,29 €
Doprava zdarma
Predajca: mbosmart

Remington CB4N, Teplovzdušná kefa, Para, Tlačidlá, Ružová, Čierna, AC, 330 mm
21,28 €
Predajca: VISO

Camry Premium CR 2021, Súprava pre úpravu vlasov, Para, Čierna, Modrá, Šedá, Výkon, Červená, 1000 W
26,28 €
Predajca: Warehouse

VASAGLE kúpeľňová skrinka 3 otvorené priehradky 2 nastaviteľné police vintage hnedá
132,78 €
Predajca: Lumarko

Eveline, Tusz do rzęs, Variete Lashes show, 10 ml
663,00 €/1l
6,63 €
Predajca: NutraBestBG

Taška na priadzu, taška na výrobu pletacích ihiel, súprava na háčkovanie a súprava krížikového stehu na uskladnenie, organizér na priadzu pre začiatočníkov a profesionálov, látka Oxford, 15" x 11" x 10"
28,96 €
Predajca: odsellingaaa

Giorgio Armani Acqua di Gioia Woda parfumovaná 100ml
1 081,70 €/1l
108,17 €
Predajca: Denpoli-Venda

BRUBAKER Veľkonočné vajíčka 6 cm plastové matné biele so závesmi - realistický vzhľad - sada 20 ks
8,99 €
Predajca: BRUBAKER

Xpel Argan Oil Night Repair Serum 50 ml
102,40 €/1l
5,12 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%50% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
50%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
rúž max factor
používam len rúž tejto značky...no, farba je viditeľná len online a niekedy sklamanie...
Hodnotenie z 4. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent MYSLF L'Absolu Parfum 60ml
105,04 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Tom Ford, Shine, Liquid Lipstick, 07, Intimidate, 6 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
51,51 €
Predajca: PerfumTraders
8 585,00 €/1l

Mary Kay Supreme Hydratačný rúž 3,2 g Natural



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,20 €
Predajca: lithuaniashop
7 562,50 €/1kg

Mary Kay Supreme Hydratačný rúž 3,2 g Mauve Crush



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,20 €
Predajca: lithuaniashop
7 562,50 €/1kg

Maybelline, SuperStay Matte Ink, Matte, Liquid Lipstick, 70, Amazonian, 5 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
17,99 €
Predajca: SuperMerchant
35,98 €/1l

Maybelline Super Stay Matte Ink Długotrwała pomadka w płynie 60 Poet, 5 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
17,99 €
Predajca: SuperMerchant
3 598,00 €/1l

Sisley Le Phyto Rouge Hydration Lippenstift 3,4 g 44 rouge hollywood



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
60,60 €
Predajca: PerfumTraders
17 823,53 €/1l

Mary Kay Supreme Hydratačný rúž 3,2 g Boho Plum (Strahlend)
24,20 €
Predajca: lithuaniashop
7 562,50 €/1kg

Mary Kay Supreme Hydratačný rúž 3,2 g Hushed Blush
19,00 €
Predajca: Fine-experience

Mary Kay Gélový pololesklý rúž na pery 3,6 g Love Me Pink



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,69 €
Predajca: lithuaniashop
6 580,56 €/1kg

Mary Kay Gélová pololesklá rúž 3,6 g Luminous Lilac (Strahlend)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,69 €
Predajca: lithuaniashop
6 580,56 €/1kg

Mary Kay Gélový pololesklý rúž na pery 3,6 g Rosewood (Radiant)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,69 €
Predajca: lithuaniashop
6 580,56 €/1kg

Sisley Phyto Rouge Shine 32 Sheer Ginger 3g
57,57 €
Predajca: PerfumTraders
19 190,00 €/1kg

Yves Saint Laurent Skin Affair Soft Glow Cushion Foundation, odtieň LN10 (14 g)
52,52 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,50 €
Predajca: PerfumTraders
3 607,14 €/1kg

Yves Saint Laurent All Hours Foundation Luminous Matte podkład w płynie LN6, 25ml
54,27 €
Predajca: PerfumTraders
904 500,02 €/1kg

Maybelline Super Stay Matte Ink - Kvapalná rúž 170 Initiator 5 ml
17,99 €
Predajca: SuperMerchant
3 598,00 €/1l

Dior Addict Rúž na pery Barra De Labios 667 1un



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
48,48 €
Predajca: PerfumTraders
15 150,00 €/1kg

Tom Ford, Satin Matte, Cream Lipstick, 30, Narcissique, 3.3 g
32,32 €
Predajca: PerfumTraders
64,64 €/1kg

Dior Rouge Forever, Červená, Forever Dior, 1 farba/farieb, Sfarbenie, Hydratačné, Pučanie, Ochrana, Vyhladenie, Výživný, Zmäkčovadlo, Ženy, Leštený povrch
51,51 €
Predajca: PerfumTraders
1 030,20 €/1kg

By Terry Lip Expert Shine 7 Cherry Wine



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,32 €
Predajca: PerfumTraders
10 773,33 €/1kg