5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Corny 3428.628, Čokoláda, 50 g, Čokoláda, 222 kcal, 932 kJ, 8,3 g19,04 €/1kg
22,85 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
CORNY 507520 Corny Free Haselnuss 6er30,00 €/1kg
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
CORNY 3007064 CORNY Haferkraft Mandel-Karamell Müsliriegel 4 Riegel25,71 €/1kg
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
CORNY 53000 Corny Crunch Hafer+Honig 120g30,00 €/1kg
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Corny Big Peanut 696036 50g 24 St./Pack.
21,75 €/1kg
28,67 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,10 €
Predajca: AllYouNeed

CORNY 3007184 CORNY milch Dark & White Müsliriegel 24 Riegel
37,51 €/1kg
36,01 €
Predajca: somnia24

CORNY 3010668 CORNY BIG White Chocolate Müsliriegel 24 Riegel
30,59 €/1kg
29,37 €
Predajca: somnia24

Müsli tyčinka Corny chocolate banana s banánmi a mliečnou čokoládou 150g
24,00 €/1kg
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

CORNY 3007238 CORNY BIG dunkle Schoko-Cookies Müsliriegel 24 Riegel
23,89 €/1kg
28,67 €
Predajca: somnia24

CORNY 329401 Corny Milch Classic 4riegel
274,50 €/1kg
42,29 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,94 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

CORNY 3010669 CORNY BIG Cocos Müsliriegel 24 Riegel
23,89 €/1kg
28,67 €
Predajca: somnia24

Orechovo-korenisté tyčinky s hroznom balené jednotlivo 4x24g 96g
37,50 €/1kg
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

CORNY 3007285 CORNY Haferkraft zero Kakao Müsliriegel 4 Riegel
235,29 €/1kg
42,29 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,94 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

CORNY 3012276 CORNY Haferkraft Cranberry-Kürbiskern Müsliriegel 12 Riegel
43,23 €/1kg
25,94 €
Predajca: somnia24

Corny Sladká a slaná arašidová müsli tyčinka s chrumkavými orieškami 150g
24,00 €/1kg
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

CORNY 3007102 CORNY Corny Cocos Müsliriegel 6 Riegel
24,00 €/1kg
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

CORNY 3007664 CORNY Classic Erdbeer-Joghurt Müsliriegel 100 Riegel
25,61 €/1kg
64,02 €
Predajca: somnia24

CORNY 3007663 CORNY Schoko-Banane Müsliriegel 100 Riegel
25,61 €/1kg
64,02 €
Predajca: somnia24

CORNY 3007062 CORNY Classic Haselnuss Müsliriegel 100 Riegel
25,61 €/1kg
64,02 €
Predajca: somnia24

CORNY 3002282 CORNY Haselnuss Müsliriegel 6 Riegel
17,33 €/1kg
2,60 €
Predajca: Store-Germany
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Blázon do slaného karamelu? Túto mimoriadne chutnú kombináciu máme vo formáte XXL. CORNY BIG Chocolate Salted Caramel kombinuje slaný karamel a lahodné cereálie v jednej tyčinke.
Je to liga sama o sebe. Maximálna chuť, hodnotné celozrnné cereálie, slaný karamel a lahodná mliečna čokoláda. Lepšie to už nejde - CORNY BIG Chocolate Salted Caramel.
- CORNY BIG Chocolate Salted Caramel je vyrobená z kakaaom Rainforest Alliance*
- S hodnotnými obilninami
- Bez farbív
- Bez pridaných konzervačných látok**
** Podľa zákona
- Zloženie
- Glukózový sirup, obilné lupienky (PŠENIČNÁ MÚKA, cukor, kukuričná múka, ryžová múka, JAZERNÝ SLADOVÝ EXTRAKT, soľ, karamelizovaný cukrový sirup), MLIEČNA ČOKOLÁDA 20 % (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, odstredený mliečny prášok, maslový tuk, emulgátor lecitíny), celozrnné obilné vločky 9 % (PŠENICA, Ovos), kokosový tuk, karamelový prášok 5 % (SLADKÝ,ß,PŠENIČNÝ PRÁŠOK, maltodextrín, palmový tuk, cukor, karamelový cukrový sirup), kukuričné vločky (JAZERNÝ SADOVÝ VÝŤAŽOK, kukurica, soľ), oligofruktóza, stabilizátor glycerín, morská soľ, prírodná aróma, emulgátor lecitíny.
- Výživové údaje
- Energia (kJ): 1750; Energia (kcal): 417; Tuky (g)14,2; z toho nasýtené mastné kyseliny (g): 9,7; Sacharidy (g): 65,6; z toho cukor (g): 22,6; Bielkoviny (g): 4,8; Soľ (g): 1,08
- Hmotnosť
- 960 g
- Potravinársky podnik
- Schwartauer Werke GmbH & Co. KG, Lübecker Straße 49-55, 23611 Bad Schwartau, Deutschland
- Obchodný názov
- Müsli tyčinka s mliečnou čokoládou a slaným karamelom
- Výrobca
- Schwartau Werke
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- SCH/3003175
- EAN kód
- 4011800577407
- Zloženie
- Glukózový sirup, obilné lupienky (PŠENIČNÁ MÚKA, cukor, kukuričná múka, ryžová múka, JAZERNÝ SLADOVÝ EXTRAKT, soľ, karamelizovaný cukrový sirup), MLIEČNA ČOKOLÁDA 20 % (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, odstredený mliečny prášok, maslový tuk, emulgátor lecitíny), celozrnné obilné vločky 9 % (PŠENICA, Ovos), kokosový tuk, karamelový prášok 5 % (SLADKÝ,ß,PŠENIČNÝ PRÁŠOK, maltodextrín, palmový tuk, cukor, karamelový cukrový sirup), kukuričné vločky (JAZERNÝ SADOVÝ VÝŤAŽOK, kukurica, soľ), oligofruktóza, stabilizátor glycerín, morská soľ, prírodná aróma, emulgátor lecitíny.
- Výživové údaje
- Energia (kJ): 1750; Energia (kcal): 417; Tuky (g)14,2; z toho nasýtené mastné kyseliny (g): 9,7; Sacharidy (g): 65,6; z toho cukor (g): 22,6; Bielkoviny (g): 4,8; Soľ (g): 1,08
- Hmotnosť
- 960 g
- Potravinársky podnik
- Schwartauer Werke GmbH & Co. KG, Lübecker Straße 49-55, 23611 Bad Schwartau, Deutschland
- Obchodný názov
- Müsli tyčinka s mliečnou čokoládou a slaným karamelom
- Výrobca
- Schwartau Werke
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- SCH/3003175
- EAN kód
- 4011800577407
Hodí sa k tomu

Corny Big Peanut 696036 50g 24 St./Pack.
21,75 €/1kg
28,67 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,10 €
Predajca: AllYouNeed

CORNY 3010670 CORNY BIG Chocolate, Biscuit & Marshmallow flavour Müsliriegel 24 Riegel
30,59 €/1kg
29,37 €
Predajca: somnia24

CORNY 3010668 CORNY BIG White Chocolate Müsliriegel 24 Riegel
30,59 €/1kg
29,37 €
Predajca: somnia24

Corny 3428.628, Čokoláda, 50 g, Čokoláda, 222 kcal, 932 kJ, 8,3 g
19,04 €/1kg
22,85 €
Predajca: AllYouNeed

CORNY 3007238 CORNY BIG dunkle Schoko-Cookies Müsliriegel 24 Riegel
23,89 €/1kg
28,67 €
Predajca: somnia24

CORNY 52450 Corny Big Schoko-Banane 24rie
27,25 €/1kg
32,70 €
Predajca: somnia24

ültje 442704 ültje Studentenfutter 20x 50g
33,33 €/1kg
36,66 €
Predajca: somnia24

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,10 €
Predajca: somnia24

CORNY 3007184 CORNY milch Dark & White Müsliriegel 24 Riegel
37,51 €/1kg
36,01 €
Predajca: somnia24

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Heartforcards

Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco
35,28 €/1kg
23,71 €
Predajca: AllYouNeed

Corny 3481.409, Čokoláda, 25 g, Čokoláda, 114 kcal, 479 kJ, 4,4 g
24,00 €/1kg
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
46,88 €/1kg
11,72 €
Predajca: somnia24

Müsli tyčinka Corny BIG Chocolate Salted Caramel extra veľká 40g
23,75 €/1kg
0,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
2,13 €
Predajca: LAVONIO

Jogurtovo-jahodová müsli tyčinka Corny s medom 150g
24,00 €/1kg
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Ferrero 70101392 Mini sušienky
45,27 €/1kg
23,36 €
Predajca: somnia24

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
18,49 €
Predajca: somnia24

Sada 6 pohárov na džús Stölzle Lausitz Weinland
22,52 €
Predajca: NeuertsShop

Knoppers® 471243-00 Knoppers® 24 ks.
38,20 €/1kg
22,92 €
Predajca: AllYouNeed

CORNY 53000 Corny Crunch Hafer+Honig 120g
30,00 €/1kg
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
74,95 €/1kg
14,99 €
Predajca: AllYouNeed

2L fľaša na pitie Športová fľaša na vodu Fľaša na pitie so slamkou, časový marker Gradient Red
13,10 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,83 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Mr.Tom 121069005 Nussriegel 36 St.
26,01 €/1kg
37,46 €
Predajca: somnia24

Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
32,95 €/1kg
32,52 €
Predajca: somnia24

Oslavy Dávka 1,435 kg
30,47 €/1kg
43,72 €
Predajca: somnia24

febreze 8001090839138 Vonná zásuvná sada 3Volution, Lenor Aprilfrisch
615,00 €/1l
12,30 €
Predajca: M_plus_L
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku
Dobrá kvalita
Hodnotenie z 10. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Záhradnícke nožnice SK-5 s oceľovou čepeľou Záhradnícke nožnice na strihanie bonsajov Záhradnícka sada náradia pre rastliny Ružové kvety Ovocné stromy
22,99 €
Predajca: Zanjo24

50LED solárne reťazové svetlá IP65 vodotesné viacfarebné vodné kvapky rozprávkové svetlá s 8 režimami osvetlenia pre vonkajšie 7m
25,99 €
Predajca: Zanjo24

25 mriežok na kocky ľadu Easy Release Silicone Ice Ball Maker Mold Mini Round Ice Sphere Tray with Lid Green
17,99 €
Predajca: Zanjo24

Veľká pletená vianočná pančucha s vrecúškom na cukrovinky Krásne vianočné dekorácie Závesné pančuchyVianočné stromčeky
19,99 €
Predajca: Zanjo24

Multifunkčná nastaviteľná polyesterová záhradná pracovná zástera s vreckami Nástroje zástery Organizátor
27,99 €
Predajca: Zanjo24

Elektrický ohrievací podnos s celoplošným ohrevom Prenosný silikónový s 3 nastaveniami teploty Univerzálny ohrievač potravín 60 ºC - 100 ºC na večierky Sivá
72,99 €
Predajca: Zanjo24

CORNY 3011269 CORNY Cookies & Cream Müsliriegel 6 Riegel
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,09 €/1kg

CORNY 3007102 CORNY Corny Cocos Müsliriegel 6 Riegel



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,00 €/1kg

CORNY 3007056 CORNY Haferkraft Cranberry-Kürbiskern Müsliriegel 4 Riegel



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,71 €/1kg

RUF Kaša jablková so škoricou 65g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,31 €/1kg

CORNY 3007064 CORNY Haferkraft Mandel-Karamell Müsliriegel 4 Riegel



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,71 €/1kg

Jogurtovo-jahodová müsli tyčinka Corny s medom 150g
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,00 €/1kg

CORNY 507520 Corny Free Haselnuss 6er



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
30,00 €/1kg

Orechovo-korenisté tyčinky s hroznom balené jednotlivo 4x24g 96g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
37,50 €/1kg

Müsli tyčinka s bielou čokoládou bez pridaného cukru 6x20g 120g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
30,00 €/1kg

Corny 3482.409, Čokoláda, 20 g, Čokoláda, 67 kcal, 282 kJ, 2 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
30,00 €/1kg

CORNY 53000 Corny Crunch Hafer+Honig 120g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
30,00 €/1kg

Corny 3428.628, Čokoláda, 50 g, Čokoláda, 222 kcal, 932 kJ, 8,3 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
22,85 €
Predajca: AllYouNeed
19,04 €/1kg

Corny Sladká a slaná arašidová müsli tyčinka s chrumkavými orieškami 150g
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,00 €/1kg

Balisto Müsli Mix celozrnná sušienka v mliečnej čokoláde 37g
0,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,95 €/1kg