5,0



Na základe 13 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Hermes Terre d', Muži, 125 ml, Doplňovacia fľaša, Fľaša, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Hydroxycitronellal, Ethylhexyl..., Francúzsko
101,76 €
814,08 € / 1l
plus 4,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
LOEWE Perfumes 001 Man, Muži, 100 ml, Fľaša, ALCOHOL – PARFUM (FRAGRANCE) – AQUA (WATER) – ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE – BUTYL..., 1 kusov1 136,70 €/1l
113,67 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Annick Goutal Eau D´Hadrien toaletná voda unisex 100 ml1 181,70 €/1l
118,17 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Aigner No. 1 Oud parfémovaná voda unisex 100 ml393,90 €/1l
39,39 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hermes Terre D'Hermes Toaletná voda, 200ml521,80 €/1l
104,36 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes - Terre D'Hermes Darčeková sada EDT 30 ml a náplň Terre D'Hermes 125 ml 30 ml
638,58 €/1l
98,98 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
763,20 €/1l
76,32 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Voyage d´Hermes toaletná voda unisex plniteľná 35 ml
1 780,29 €/1l
62,31 €
Predajca: Glamperfeu

Hermès H24 - toaletná voda pre mužov 100 ml
598,80 €/1l
59,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermes Caleche Woda toaletowa, 50 ml
1 343,00 €/1l
67,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermes Un Jardin En Mediterranee, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 kusov
748,50 €/1l
74,85 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Hermes Voyage d´Hermes toaletná voda unisex plniteľná 100 ml
958,50 €/1l
95,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hermès Equipage toaletná voda pre mužov 100 ml
861,80 €/1l
86,18 €
Predajca: PerfumTraders

Hermès Rouge Hermes toaletná voda pre ženy 100 ml
952,10 €/1l
95,21 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermes Eau des Merveilles, Ženy, 30 ml, Sprej, Alcohol, parfum (fragrance), aqua (water), limonene, benzyl salicylate, alpha-isomethyl ionone,..., Francúzsko, 1 kusov
1 630,33 €/1l
48,91 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermes Un Jardin Sur Le Nil, Unisex, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Hexyl..., 1 kusov
1 562,67 €/1l
46,88 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Voyage d'Hermès, Unisex, 200 ml, Doplňovacia fľaša, Fľaša, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Linalool, Butyl..., Francúzsko
895,90 €/1l
179,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Hermes H24, 30 ml, Doplňovacia fľaša, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, BHT, Benzyl..., Francúzsko, 1 kusov
1 424,33 €/1l
42,73 €
Predajca: Bugelo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Muži
- Hlasitosť:
- 125 ml
- Typ fľaše:
- Doplňovacia fľaša
- Typ dávkovača:
- Fľaša
- Zloženie:
- Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Hydroxycitronellal, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Ethylhexyl Salicylate, Bht, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Evernia Prunastri (Oakmoss) Extract, Geraniol, Citral, Farnesol, Benzyl Benzoate.
- Krajina pôvodu:
- Francúzsko
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Vôňa Terre d'Hermes predstavuje nový pohľad na mužnosť. Tvorca vône, ktorým je Jean-Claude Ellena, sa pri jej komponovaní inšpiroval myšlienkou: "Cítiť materiál, šliapať po zemi s hlavou v oblakoch." Vôňa parfumu má ukázať často skryté stránky mužnosti - citlivosť, eleganciu a jemnosť. Drevito-ovocná vôňa zvádza ženy a mužovi, ktorý ju nosí, dodáva sebavedomie.
Terre d'Hermès je ikonická vôňa Hermès, ktorá je fascinujúcou cestou za objavovaním spojenia medzi človekom a prírodou. Táto sofistikovaná kompozícia, ktorú vytvoril renomovaný parfumér Jean-Claude Ellena, oslavuje základné prvky prírody a jej premeny, aby vytvorila jedinečný a intenzívny zážitok. Štruktúra vône evokuje vertikálne usporiadanie prírody, pričom každý tón symbolizuje inú časť prírodného sveta - od ovocného a sviežeho úvodu až po zemitú a zmyselnú hĺbku. Úvod vône vás privíta iskrivou a energickou kombináciou pomaranča a horkého grapefruitu, ktorých svieža vôňa dodáva vôni okamžitú vitalitu. Tento citrusový úvod je zvýraznený mierne pálivým korením a osviežujúcim korením, ktoré dodáva kompozícii príjemne korenistý nádych. Táto bylinná symfónia sa postupne rozvinie do výraznejších minerálnych akordov, v ktorých sa miešajú svieže tóny s hlbšími, zemitými prvkami. Srdcom vône je vetiver a kremeň, ktoré dodávajú zemitú robustnosť a stabilitu. Tieto tóny sa harmonicky spájajú s cédrovým drevom, ktoré tvorí pevný základ celej kompozície. Cédrové drevo zjemňujú sladké a balzamické tóny živice a jemne zmyselného benzoínu, ktoré vôni dodávajú hrejivý a zvodný nádych. Terre d'Hermès tak zanecháva trvalý a nezabudnuteľný dojem, spája sviežosť, silu a mužnosť s prirodzenou eleganciou a nadčasovosťou. Táto vôňa je nielen čuchovým zážitkom, ale aj poctou vzťahu medzi človekom a prírodou, ktorý sprevádza každého muža na jeho ceste.
Toaletná voda Terre D'Hermes od značky Hermès bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 125 ml vami vybraté vône.
Zažite esenciu u a sofistikovanosti s toaletnou vodou Hermes Terre D'Hermes. Táto ikonická vôňa, ktorá je prezentovaná v plniteľnom 125 ml flakóne, majstrovsky kombinuje drevité vône so zemitými tónmi a sviežimi citrusovými akcentmi. Otvára sa jemným nádychom pomaranča a grapefruitu, ktorý prechádza do zmyselného srdca z korenia a cédrového dreva. Vôňu uzatvárajú hlboké tóny vetiveru a benzoínovej živice. Ideálna pre moderného muža, ktorý chce zanechať trvalý dojem. Opätovne naplniteľný flakón zároveň zabezpečuje udržateľnosť tým, že množstvo odpadu a ponúka elegantný, nadčasový dizajn, ktorý dokonale zapadne do každej kolekcie.
Toaletná voda Terre D'Hermes od Hermès bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 125 ml vybranej vône.
Terre D'hermes toaletná voda v spreji 125 ml
- Hmotnosť
- 0.17 kg
- Objem
- 125 ml
- Zloženie
- Parfumy > Vône
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3346130009672
- Číslo od výrobcu
- 107196V0
- Hmotnosť
- 0.17 kg
- Objem
- 125 ml
- Zloženie
- Parfumy > Vône
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3346130009672
- Číslo od výrobcu
- 107196V0
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 024,40 €/1l
51,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Escada Candy Love toaletná voda pre ženy 100 ml
272,70 €/1l
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Giorgio Armani, Acqua di Gio, Eau de Toilette, Für Männer, 100 ml
651,70 €/1l
65,17 €
Predajca: Novada-Shop

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 30 ml, Bergamot, Citrón, Calabrian Bergamot DOP, Citron, Cédrové drevo, Zázvor, Cedarwood, Red Ginger
1 986,33 €/1l
59,59 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Poison Girl, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Ruže, Tonka
1 069,00 €/1l
106,90 €
Predajca: Novada-Shop

ProfiCook PC-LR 3076
273,04 €
-9,80 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
263,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Villeroy & Boch Spring Fantasy, Ďalší, Porcelán, Zelená, Biela, Tabuľka, Vnútorný, Spring Fantasy
64,17 €
Predajca: NeuertsShop

Hugo Boss Hugo Extreme Woda perfumowana, 75ml
380,27 €/1l
28,52 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Lacoste L.12.12 French Panache Pour Elle, Ženy, Letné, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
838,00 €/1l
30,30 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,14 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Terre D'Hermes Woda po goleniu, 100ml
247 450,01 €/1kg
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Dámske lodičky Rieker 41050-15 blau 40
73,40 €
Predajca: Rejnok

Tolure Cosmetics - Hairplus Serum 3ml
21 596,67 €/1l
64,79 €
Predajca: VISO

Hugo Boss Woman Extreme - Parfumovaná Voda 75ml - Exkluzívna Vôňa pre Ženy
394,93 €/1l
30,67 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,62 €
Predajca: PerfumTraders

Lacoste Live Pour Homme toaletná voda pre mužov 60 ml
461,67 €/1l
27,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Fahrenheit, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Koža, Fialový
1 253,33 €/1l
94,00 €
Predajca: Novada-Shop

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Hubový domček - Bricklink LEGO 910037
239,99 €
Predajca: BricksDirect

Elizabeth Arden Advanced Ceramide Lift And Firm Night Cream zpevňující noční krém 50 ml
515,10 €/1kg
51,51 €
Predajca: PerfumTraders

LEGO City Bus Station, Stavebnica, 5 rok / roky, 337 kusov, 400 g
339,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Bissell CrossWave Pet Pro, Vertikálny vysávač, Bezvreckové, Čierna, Modrá, Strieborná, 0,82 L, 0,62 L, Suché a mokré
524,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum čistý parfém pre ženy 60 ml
953,17 €/1l
57,19 €
Predajca: BRASTYGroup

Ninja AF400EU, Teplovzdušná fritéza, 9,5 L, Dvojitý, Čierna, Otočné, Dotyk, Samostatný
232,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Dior - Sauvage EDT 100ml
663,30 €/1l
66,33 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Givenchy Blue Label Homme Edt 100 Spray
497,30 €/1l
49,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lego 60096 Mesto - Hlbokomorská stanica
377,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najvyššia cenová línia
Moja štandardná vôňa ako náplň cestovnej veľkosti. Najlepšie riešenie. Výrazne lacnejšia ako v ktorejkoľvek parfumérii alebo duty free lodi.
Hodnotenie z 10. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 28. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 31. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,70 €
Predajca: PerfumTraders
621,60 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(57)Počet hodnotení: 57
57,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
573,50 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l