5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
INCIA Atopure gélový krém pre suchú pleť 170 ml150,00 €/1l
25,50 €
Predajca: Exporgin

Ďalšie informácie o reklame
CeraVe hydratačný krém - na suchú až veľmi suchú pokožku tváre a tela229,70 €/1l
22,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
A-Derma Exomega Control Emulgovaný Krém, 200 ml110,25 €/1l
22,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Lactovit regeneračné telové mlieko na veľmi suchú pokožku 400 ml37,37 €/1l
14,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

CeraVe zjemňujúci krém SA Smoothing Cream 177 ml
70,62 €/1kg
12,50 €
Predajca: Bugelo

CeraVe Nawilżająca Emulsja do suchej i bardzo suchej skóry, 236 ml
53,90 €/1l
12,72 €
Predajca: MANADA

Nivea Luminous630 Krem do ciała przeciw rozstępom, 200ml
85 120,00 €/1kg
21,28 €
Predajca: Zeitburg

Eucerin UreaRepair Plus Lotion 10%, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Suchá koža, 400 ml, Flakón s pumpičkou
61,10 €/1l
24,44 €
Predajca: Glamperfeu

Pre suchú až veľmi suchú pokožku CeraVe Hydratačné mlieko
12 500,00 €/1l
12,50 €
Predajca: Denpoli-Venda

Topicrem Emollient Balm telový krém pre suchú atopickú pokožku 75 ml
45,60 €/1l
3,42 €
Predajca: NutraBestBG

Obohatený krém na suchú a citlivú pokožku 400 ml
69,70 €/1l
27,88 €
Predajca: somnia24

Aveeno, denný hydratačný telový krém (pre normálnu až suchú pokožku), 300 ml
55,60 €/1l
16,68 €
Predajca: VISO

Dermacol Regenerujący krem do ciała do skóry suchej Masło Shea, 300ml
23 857,14 €/1kg
8,35 €
Predajca: VISO

Babaria Coco telový krém pre veľmi suchú pokožku 400ml
35,17 €/1l
14,07 €
Predajca: Zeitburg

Ducray Sensinol Lait Apaisant Milk Suchá a svrbivá pokožka 200ml
20 180,00 €/1l
20,18 €
Predajca: AbisZ-Markt

SVR Topialyse vyživujúci krém Creme 400 ml
37 900,00 €/1kg
15,16 €
Predajca: NutraBestBG

Revuele Ceramidový hydratačný krém 200ml
63,95 €/1l
12,79 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Bepanthol Derma hydratačné telové mlieko pre citlivú a suchú pokožku, 400 ml krém
49,20 €/1kg
19,68 €
Predajca: AbisZ-Markt

Sebamed, Hydratačný balzam pre suchú pokožku, 200 ml
21 307,69 €/1kg
5,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Intenzívne vyživujúci a hydratačný krém s nemastnou textúrou na suchú a drsnú pokožku. Obsahuje kyselinu salicylovú a LHA, ktoré jemne odstraňujú odumreté kožné bunky, ako aj kyselinu hyalurónovú a ureu na zlepšenie a vyhladenie pokožky. 3 esenciálne ceramidy chránia a obnovujú kožnú bariéru. Kyselina salicylová exfoliuje pokožku. Zloženie obsahuje 10 močoviny, ktorá vyhladzuje a hydratuje pokožku. Technológia MVE zaisťuje, že krém sa o vašu pleť stará po celý deň. Bez parfumácie a parabénov /p>
Hydratačný krém vyhladzuje drsnú pokožku, zabraňuje jej vysúšaniu a pomáha obnoviť kožnú bariéru. 10 % močovina uzamyká hydratáciu a kyselina salicylová s LHA pomáha odstraňovať odumreté kožné bunky a vykonáva jemný peeling.
- vysokokvalitná starostlivosť o pleť
- na starostlivosť o pleť
- Krém na použitie na pokožku
- Dermokozmetika z lekárne
- Výrobca: Výrobca: L'Oreal Deutschland GmbH CeraVe Division, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 15660819
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kozmetických značiek. Táto značka je zaradená medzi telové krémy a bola vytvorená špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 340 g vami vybraného výrobku. Starostlivosť o telo je práve o krok jednoduchšia!
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky CeraVe sa radí pod telové krémy a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 340 g vámi vybraného produktu.
CeraVe - SA Smoothing Cream - Hydratačný zjemňujúci krém na suchú až veľmi suchú pleť 340ml Kozmetika. Pre ženy.
Cerave, Balsam wygładzający, 340g
CeraVe SA Vyhladzujúci hydratačný krém bol špeciálne vyvinutý dermatológmi na zlepšenie štruktúry pokožky. Tento nemastný krém poskytuje intenzívnu výživu a hydratáciu vďaka kyseline hyalurónovej, zatiaľ čo kyselina salicylová a urea vyhladzujú pokožku. 3 esenciálne ceramidy a technológia MVE pomáhajú obnovovať a chrániť kožnú bariéru s viditeľnými výsledkami, ktoré pretrvávajú po celý deň. Tento krém je vhodný na suchú až drsnú pokožku a možno ho použiť na tvár aj telo. Neobsahuje mikrosféry, ktoré by mohli pokožku podráždiť. Kľúčové vlastnosti * 10 % močovina: hydratuje a uzamyká vlhkosť * kyselina salicylová a LHA: jemne exfoliuje odumreté kožné bunky * technológia MVE: nepretržité uvoľňovanie hydratačných zložiek počas 24 hodín * ceramidy: Kyselina hyalurónová: Hydratuje pleť Výsledok po aplikácii: * Zlepšená štruktúra pleti * Vyhladzujúci účinok na drsnú pleť * Obnovená a chránená kožná bariéra * Dlhotrvajúca hydratácia Návod na použitie: * Krém nanášajte tak často, ako je potrebné. * Vyhnite sa očným kontúram. * V prípade kontaktu s očami: Pri kontakte s očami dôkladne vypláchnite vodou.
SA Urea Smoothing Moisturizer s 10 % urey bol vyvinutý dermatológom na suchú, drsnú alebo nerovnú pokožku. Hydratačná starostlivosť poskytuje pokožke tela intenzívnu a dlhotrvajúcu hydratáciu, účinne vyhladzuje pokožku a obnovuje ochrannú bariéru pokožky. Vhodná aj na pokožku so sklonom ku keratóze pilaris. Pomocou kyseliny salicylovej tento bohatý, nemastný krém zabezpečuje hladkú pokožku. Telový krém navyše hydratuje vďaka urei a kyseline hyalurónovej.
Na suchú, drsnú a hrboľatú pokožku CeraVe SA Vyhladzujúci krém
Vynikajúci, ný
Cerave SA Urea Moisturising Cream 340 g - Tematická oblasť: Starostlivosť o pleť, telo
- Hmotnosť
- 0.395 g
- Objem
- 1 ml
- Zloženie
- Cerave, Balsam wygładzający, 340g
- Výrobca
- EAN kód
- 333787568410103337875684101
- Číslo od výrobcu
- 15660819
- Hmotnosť
- 0.395 g
- Objem
- 1 ml
- Zloženie
- Cerave, Balsam wygładzający, 340g
- Výrobca
- EAN kód
- 333787568410103337875684101
- Číslo od výrobcu
- 15660819
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Clatronic GS 3656, 130 W, 590 g
23,30 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Mobilný telefón Fisher-Price 3 v 1 Dream Bear
48,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bioderma - Pigmentbio Cielená rozjasňujúca starostlivosť o citlivé partie tela 75 ml
30,95 €/1kg
30,95 €
Predajca: Friseurtotal

Čistič pórov Elektrický vysávač na odstraňovanie čiernych bodiek Čistič pórov Čistenie tváre s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimami (biely)
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Miamia

Drevená kuchyňa XXL s LED osvetlením, zásterou a príslušenstvom
79,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HyperMotion

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
183,00 €/1l
18,30 €
Predajca: Azjasklep

Kĺzačky na záclony 7 mm (50 ks) pre záclonové lišty, univerzálne záclonové kolieska, vnútorné kolieska pre všetky bežné záclonové lišty
1,99 €
Predajca: Bestlivings

CeraVe - Facial Cleansers SA Smoothing Gel 473ml
23,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Čistá autentická živica Vitadote® Shilajit / Mumijo z Altaja a Himalájí s 85+ stopovými prvkami, kyselinou fulvovou a kyselinou humínovou 30g
2 760,00 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitadote

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

CeraVe - SA Smoothing Cleanser (normal and dry skin) 236ml
15,50 €/1kg
15,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

CeraVe zjemňujúci krém SA Smoothing Cream 177 ml
70,62 €/1kg
12,50 €
Predajca: Bugelo

Čistiaci gél s kyselinou salicylovou CeraVe Porentiefe Reinigung, 236 ml
65,85 €/1l
15,54 €
Predajca: VISO

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ruhhy 3465 Kuchynská váha digitálna 0,1 g - 2 kg strieborná
5,95 €
Predajca: Jumada

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

CeraVe Nawilżająca Emulsja do suchej i bardzo suchej skóry, 236 ml
53,90 €/1l
12,72 €
Predajca: MANADA

La Roche Posay Effaclar Żel oczyszczający do skóry skłonnej do trądziku, 400 ml
17,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

La Roche-Posay Effaclar Ultra Concentrated Serum 30 ml
1 207,00 €/1l
36,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

SKIN1004 Centella Tone Brightening Ampoule, Ženy, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, 100 ml
179,90 €/1l
17,99 €
Predajca: medpak_shop

CeraVe Krem do twarzy nawilżający dla skóry normalnej i suchej SPF30, 52 ml
387,88 €/1l
20,17 €
Predajca: VISO

COSRX Advanced Snail 92 % All in One krém
14,29 €
Predajca: LaRoseCare

Medicube AGE-R Booster Pro Pink Edition
174,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Cybertec24

La Roche-Posay, Lipikar Balsam AP+M, 400 ml
75 911,11 €/1kg
34,16 €
Predajca: somnia24

Biodance Bio Collagen Real Deep Mask 4 ks balenie
76,32 €/1kg
16,79 €
Predajca: medpak_shop

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Sun Protection, Lotion, For Face, SPF 50+, 50 ml
427,80 €/1l
21,39 €
Predajca: VISO

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Victoria´s Secret - Love Spell Vyživujúci telový sprej 250ml
67,48 €/1l
16,87 €
Predajca: BRASTYGroup
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller




3% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks


2% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks


ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
844,44 €/1kg

Pâte Grise Matujúci dvojfázový púder, 125 ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
119,60 €/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
257,55 €
Predajca: PerfumTraders
468,27 €/1kg

Australian Gold Moisture Lock po opaľovaní 473ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
45,98 €/1l

Vazelínové telové mlieko - 600 ml - intenzívna starostlivosť - obohatené o vazelínový gél - výťažok z ovsa



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,49 €
Predajca: Lemonbite
15,82 €/1l

Vaseline Intensive Care Advanced Repair ľahko parfumovaný krém 600 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,99 €
Predajca: Lemonbite
16,65 €/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
79,79 €
Predajca: PerfumTraders
265,97 €/1l

Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
124,79 €/1l

Hondroten – krém na podporu pohodlia kĺbov a pohyblivosti – 50 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

ARTRO LUX - Kozmetický krém na svaly a kĺby, 50 ml Určený na vonkajšie použitie. Ideálny na masáž a každodennú starostlivosť o telo.
49,90 €
Predajca: AltaShop
998,00 €/1l

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(29)Počet hodnotení: 29
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

IDC Institute Aloe Vera Upokojujúci a Hydratačný Gél - 270ml
7,98 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
22,19 €/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
20,16 €
Predajca: Azjasklep
40 320,00 €/1kg

Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
70,54 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,87 €
Predajca: PerfumTraders
432,47 €/1l

Avokádové a jojobové telové mlieko - 500ml - Hydratačné - Starostlivosť o pokožku - Suchá pokožka
9,14 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
10,98 €/1l

Motion Energy Heat Balm 50ml - úľava pri bolestiach kĺbov a svalov, stuhnutosti, zápaloch - prírodné zložky, pre mužov a ženy
35,19 €
Predajca: AltaShop
703,80 €/1l

Biszolin gél s bischofitom 190g NAMI
15,39 €
Predajca: BRAT_PL
71,92 €/1kg

Illiyoon Ceramide Hydratačná emulzia na tvár a telo 350 ml
33,49 €
Predajca: medpak_shop
95,69 €/1kg