Chceli by ste vylepšiť svoj vzhľad a zvýrazniť svoju krásu? Potom vám permanentné farbenie Montibello Denuee 5 pomôže dosiahnuť vaše ciele! Využívajte výhody a prednosti produktov Montibello a ďalších kaderníckych doplnkov od 100 % originálnych značiek.
Vlastnosti: Vhodné pre všetky typy výrobkov, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči poškodzovaniu: Bez amoniaku
Farba: Nº 5
Recommended use: Odporúčanie: Normálna pokožka
Montibello Denuee 5
6,25 €
104,17 € / 1l
plus 4,99 € poštovné
Doprava k vám domov
št 1. – pi 2. októbra
Naše najlepšieponuky
Farby na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
Loreal Inoa 10.21 platinblond irisè asch 60ml
200,00 €/1l
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12,75 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
(DE) Schwarzkopf, Rozjasňovač L1++ Extrémne Osviežujúce Plus, 1 kus
438 000,01 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Wella Koleston Perfect Me+ Special Blonds, Blond, 12/0, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy, Lesk
268,33 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(91)Počet hodnotení: 91
16,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR
Wella Professionals Color Touch Rich Naturals profesionálna demi-permanentná farba na vlasy s multi-rozmernym efektom 7/89 60 ml
173,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,40 €
Predajca: Glamperfeu
Montibello Denuee 3
151,67 €/1l
9,10 €
Predajca: Tersorte
Bezamoniakové farbenie Montibello Dénuée 1
151,67 €/1l
9,10 €
Predajca: Tersorte
L'Oreal Professionnel Majirel 6.8 Farba na vlasy 50 g
102,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR
Montibello Cromatone Meteorites 113 60 ml
200,00 €/1l
12,00 €
Predajca: MAGUHAAR
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Chceli by ste vylepšiť svoj vzhľad a zvýrazniť svoju krásu? Potom vám permanentné farbenie Montibello Denuee 5 pomôže dosiahnuť vaše ciele! Využívajte výhody a prednosti produktov Montibello a ďalších kaderníckych doplnkov od 100 % originálnych značiek.
Vlastnosti: Vhodné pre všetky typy výrobkov, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči poškodzovaniu: Bez amoniaku
Permanentné farbenie Dénuée Montibello Dénuée Sin #7.6
47,17 €
Predajca: LXECONCEPT
COMHOMA rozkladacia pohovka s funkciou spania, poťah rozkladacia pohovka futon, rozkladacia pohovka, rohová pohovka, pohovka pre hostí, 3-miestna pohovka, s nastaviteľným textilným operadlom, sivá
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(74)Počet hodnotení: 74
199,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-30,00 €
169,99 €
Predajca: GTPLAYER
Montibello Denuee permanentná farba bez amoniaku 10.1 60ml
151,67 €/1l
9,10 €
Predajca: Tersorte
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
DÉ NUÉ E Farbivo bez amoniaku #4 60 ml
108,33 €/1l
6,50 €
Predajca: MAGUHAAR
Sedačka na každodenné spanie s úložným priestorom KORNELIE - krémová
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
575,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Mirjan24_SKCZ
Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(214)Počet hodnotení: 214
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Fortuna Lai denná posteľ 90x200cm/180x200cm rozkladacia posteľ, rozkladacia pohovka s lamelovým roštom a podrúčkami, zamatové čalúnené lôžko detská rozkladacia pohovka, sivá
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(42)Počet hodnotení: 42
324,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Remzetta
Montibello Denuee Permanentná farba bez amoniaku 4.60 60ml
151,67 €/1l
9,10 €
Predajca: Tersorte
Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(411)Počet hodnotení: 411
11,47 €
Predajca: Amazinggirl
Montibello Cromatone P 6.1 60ml
141,83 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
8,51 €
Predajca: Tersorte
Bestseller
Čistič pórov Elektrický vysávač na odstraňovanie čiernych bodiek Čistič pórov Čistenie tváre s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimami (biely)
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(77)Počet hodnotení: 77
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Miamia
LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(988)Počet hodnotení: 988
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(860)Počet hodnotení: 860
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
Tribesigns jedálenský stôl okrúhly, 120 cm jedálenský stôl čierny, pre 4-6 osôb, jedálenský stôl s robustným kovovým rámom, moderný nábytok do jedálne
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(58)Počet hodnotení: 58
169,99 €
8€ poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Tribesigns
Záclona s univerzálnou stuhou (300 x 145 cm, vzor: Felicitas) – záclona z voile s jacquardovým vzorom, priehľadná s efektom čipky, prepúšťajúca svetlo, nenáročná na údržbu
9,62 €/1m
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(144)Počet hodnotení: 144
13,95 €
Predajca: Bestlivings
JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP
Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezvreckový so sadou nástavcov čierny 900W Podlahový vysávač energetickej triedy A špičkový výkon 4000W
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(655)Počet hodnotení: 655
167,60 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-16,70 €
150,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Šatníková skriňa PRISCILA - biela
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
140,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(279)Počet hodnotení: 279
101,52 €
Predajca: Sykz
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Prírodná terapia Natureza Cosmeticos Biotínový šampón na vlasy 1l