5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Davines Olejek przeciw puszeniu do włosów suchych, 50ml1 374 166,70 €/1kg
82,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Aliver batanový olej na vlasy a pleť - 120 ml149,17 €/1l
17,90 €
Predajca: Aliver

Ďalšie informácie o reklame
Aliver posilňujúci olej na vlasy - 60 ml258,33 €/1l
16,90 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,50 €
Predajca: Aliver

Ďalšie informácie o reklame
Rozmarínové olejové kapsule na vlasy Aliver - 40 ks153,33 €/1kg
13,80 €
Predajca: Aliver

Weleda Vyživujúci olej na vlasy 50ml
549,80 €/1l
40,95 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,49 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Aliver jojobový olej na vlasy a pleť - 60 ml
198,33 €/1l
11,90 €
Predajca: Aliver

Renovality Renohair Ö l 100 ml
223,20 €/1l
22,32 €
Predajca: Glamperfeu

Neemový olej na vlasy a pleť Aliver - 60 ml
88,97 €/1kg
12,90 €
Predajca: Aliver

Arganový olej na vlasy a pleť Aliver - 60 ml
215,00 €/1l
12,90 €
Predajca: Aliver

KATIVA, kokosový šampón na vlasy, 100 ml
174,20 €/1l
17,42 €
Predajca: somnia24

Pačuli olej 100% Alteya Organics 5 ml
2 712,00 €/1l
13,56 €
Predajca: Emerosa

Etja Naturalne Masło shea bio 50 ml
134,40 €/1l
6,72 €
Predajca: Katomix

Hask Arganový olej Reparaturöl 117ml
88,36 €/1l
15,64 €
Predajca: somnia24

Mamado Jamajský čierny ricínový olej s kokosom 150 ml.
93,27 €/1l
13,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Viviscal sérum na zahusťovanie vlasov 50ml
449,40 €/1l
44,94 €
Predajca: LAVONIO

NaturPlanet Ricínový olej 30 ml
107,40 €/1kg
5,37 €
Predajca: MANADA

Aliver amla olej na vlasy a pleť - 60 ml
208,33 €/1l
12,50 €
Predajca: Aliver

Olej z čierneho kmínu na vlasy a pleť Aliver - 60 ml
175,00 €/1l
12,00 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,50 €
Predajca: Aliver

Sachajuan Intenzívny olej na vlasy 50ml
755,00 €/1l
37,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vianek Odżywczy Olejek do włosów 200ml
52 047,62 €/1kg
10,93 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Unikátny prírodný výživný olejček pre kozmetiku je základom pre vašu každodennú rutinu starostlivosti o pleť. S jemnou a lahodnou vôňou dodáva pleti potrebnú hydratáciu a výživu. Svojím ľahkým a rýchlo absorbovateľným zložením je ideálny pre rôzne typy pleti. V balení 150 ml ponúka dostatok produktu na dlhodobé používanie. Okořennite svoju kozmetickú zbierku týmto obohacujúcim olejčekom a doprajte svojej pleti nú starostlivosť, ktorú si zaslúži.
- Model
- loczek_5907681800118
- Hmotnosť
- 0.14 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Mandľový olej, Avokádový olej, Kokosový olej, Ríčkový olej, Jojobový olej, Rakytníkový olej, Rozmarínový olej, Levanduľový olej, Eukalyptový olej, Bergamotový olej, Gerániový olej, Tea tree olej, Šalviový olej, Ružový olej, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citronellol, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol
- Výrobca
- KOSMED
- Počet kusov
- 51
- EAN kód
- 5907681800118
- Číslo od výrobcu
- 3,99
- Model
- loczek_5907681800118
- Hmotnosť
- 0.14 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Mandľový olej, Avokádový olej, Kokosový olej, Ríčkový olej, Jojobový olej, Rakytníkový olej, Rozmarínový olej, Levanduľový olej, Eukalyptový olej, Bergamotový olej, Gerániový olej, Tea tree olej, Šalviový olej, Ružový olej, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citronellol, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol
- Výrobca
- KOSMED
- Počet kusov
- 51
- EAN kód
- 5907681800118
- Číslo od výrobcu
- 3,99
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všetky typy vlasy, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, arganový olej
615,70 €/1l
61,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Suché vlasy, Oprava, Posilnenie, Fľaša
688,67 €/1l
20,66 €
Predajca: Glamperfeu

Wella Oil Wella Professionals Ultimate Smooth Oil 100ml
341,50 €/1l
34,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kallos Lab 35 Indulging Nourishing Hair Oil 50 ml
128,00 €/1l
6,40 €
Predajca: T3S_Shop

Lakmé K.Therapy Bio Argan Oil olej pre všetky typy vlasov 125 ml
173,28 €/1l
21,66 €
Predajca: Tersorte

Redist Keratínový olej na vlasy proti krepovateniu suchých, krehkých a poškodených vlasov 100 ml
271,30 €/1l
27,13 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Mielle Rozmarínová mäta 2 oz 59 ml
350,00 €/1l
20,65 €
Predajca: somnia24

Bioxcin Keratín a arganový olej - regeneračný olej na vlasy - proti krepovateniu
96,67 €/1l
14,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Softto+Plus Hadí olej - Olej na vlasy Olej na starostlivosť o vlasy, vitamín-E, hadí olej 50ml
340,00 €/1l
17,00 €
Predajca: Exporgin

Goldwell TAMING OIL, Olej na vlasy, 100 ml, Ženy, Normálne vlasy, Zmäkčovadlo, Kokos
142,50 €/1l
14,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Dabur Amla olej na vlasy GOLD 200ml
44,95 €/1l
8,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Aloe Vera Hair & Body Dry Oil 100Ml
218,00 €/1l
21,80 €
Predajca: 4Katharsis

Londa Professional Velvet Oil vyživujúci olej na vlasy 100 ml
149,20 €/1l
14,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Alfaparf Milano Semi Di Lino Smooth Smoothing Oil uhladzujúci olej pre hrubé a nepoddajné vlasy 100 ml
162,10 €/1l
16,21 €
Predajca: VISO

Redken All Soft Argan-6 Oil vyživujúci olej pre suché vlasy 100 ml
268,39 €/1kg
31,67 €
Predajca: PerfumTraders

CHI Argan plus, Olej na vlasy, 15 ml, Poškodené vlasy, Vysušené vlasy, Vyhladenie
234,00 €/1l
3,51 €
Predajca: Glamperfeu

Vatika Kaktusový olej na vlasy, 200 ml
44,95 €/1l
8,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

IMPERIO Vlasový olej s rozmarínom proti vypadávaniu vlasov – 60 ml – prémiový rozmarínový olej a ďalšie kvalitné oleje na vlasy a pokožku hlavy na podporu rastu vlasov – 100 % prírodný – bez prísad
1 167,50 €/1l
70,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bergamotový olej Monarda Wild Bergamot Bee Balm Esenciálny olej na vlasy, 1x 60ml
718,83 €/1l
43,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Matrix Vlasový Olej Intenzívne Hydratačný, 50ml
536,80 €/1l
26,84 €
Predajca: somnia24

SESA - Sesa Oil 100ml, INDICKÝ olej na rast vlasov
119,90 €/1l
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Aussie Miracle Oil Reconstructor Softener 100 ml
202,70 €/1l
20,27 €
Predajca: Bugelo

Davines Olejek przeciw puszeniu do włosów suchych, 50ml
1 374 166,70 €/1kg
82,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Montibello Gold Oil Essence Tsubaki vlasový olej, 30 ml
333,33 €/1l
11,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox Professional koncentrovaný olej 50 ml
852,00 €/1l
42,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hask Arganový olej Reparaturöl 117ml
88,36 €/1l
15,64 €
Predajca: somnia24

Sunny Isle Jamajský čierny ricínový olej 8oz. Regular
15,99 €/1kg
15,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Ricínový olej 500ml - Brat.pl
11,95 €/1kg
8,99 €
Predajca: BRAT_PL

Arganový olej 100 ml
134,10 €/1l
13,41 €
Predajca: GlossyShopDE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Som spokojný
Dobrý produkt, len trochu, ale stačí to
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Arkemusa | Arganový olej na vlasy 75 ml - Hydratácia a lesk - profesionálna starostlivosť o suché vlasy
11,50 €
Predajca: HAIRSALE
153,33 €/1l

Aliver batanový olej na vlasy a pleť - 120 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,90 €
Predajca: Aliver
149,17 €/1l

Olej na vlasy a pleť Aliver 3v1 - rozmarínový & mätovým & tekvicový olej - 60 ml
14,90 €
Predajca: Aliver
248,33 €/1l

Aliver posilňujúci olej na vlasy - 60 ml
16,90 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,50 €
Predajca: Aliver
258,33 €/1l

Rozmarínové olejové kapsule na vlasy Aliver - 40 ks
13,80 €
Predajca: Aliver
153,33 €/1kg

Goldwell TAMING OIL, Olej na vlasy, 100 ml, Ženy, Normálne vlasy, Zmäkčovadlo, Kokos



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
14,25 €
Predajca: MAGUHAAR
142,50 €/1l

Davines 8004608247593, Olej na vlasy, 135 ml, Všetky typy vlasy, Lesk



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
52,90 €
Predajca: Serica
391,85 €/1l

Alfaparf Milano - Semi di Lino Sublime Cristalli Liquidi Serum 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: MAGUHAAR
350,00 €/1l

Davines Olejek przeciw puszeniu do włosów suchych, 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
82,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 374 166,70 €/1kg

Softto+Plus Hadí olej - Olej na vlasy Olej na starostlivosť o vlasy, vitamín-E, hadí olej 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,00 €
Predajca: Exporgin
340,00 €/1l

Black Shine Rozmarínový olej na vlasy 50 ml – ošetrujúci olej na pokožku hlavy a vlasy
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Curls Multi-Benefit Oil multifunkčný suchý olej pre lesk vlnitých a kučeravých vlasov 100 ml
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR
91,67 €/1kg

Montibello Gold Oil Essence Tsubaki vlasový olej, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
333,33 €/1l

LIMBA kozmetika olej na vlasy RECHARGING ELIXIR 50 ml
18,99 €
Predajca: Keratinshop
379,80 €/1l

Sachajuan Intenzívny olej na vlasy 50ml
37,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
755,00 €/1l

Obnovujúci olej na vlasy s olejom z pšeničných klíčkov a skvalanom
28,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,99 €
Predajca: SuperMerchant
279,90 €/1l

Mamado Jamajský čierny ricínový olej s kokosom 150 ml.
13,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
93,27 €/1l

Ricínový olej 1000ml - Brat.pl Brat.pl
16,09 €
Predajca: BRAT_PL
6,19 €/1kg

OLORCHEE Miracle Macadamia Oil regeneračný vlasový olej 50 ml
29,99 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,99 €
Predajca: SuperMerchant
379,80 €/1l

Dabur Amla olej na vlasy GOLD 200ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(16)Počet hodnotení: 16
8,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
44,95 €/1l