3,8



Na základe 5 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Zubn pasta Vitis Sensitive na citliv zuby 100 ml130,70 €/1l
13,07 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Ďalšie informácie o reklame
Lacalut Zúbna Pasta pre Citlivé Zuby, 75 ml319,87 €/1l
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Elmex Sensitive zubná pasta 3 balenia 225 ml116,31 €/1l
26,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
elmex 87320 elmex Zahncreme117 666,66 €/1kg
10,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Elmex Pasta do zębów Sensitive White 75 ml
76,53 €/1l
5,74 €
Predajca: Visage

Elmex zubná pasta – Sensitive Professional, 75 ml
412,67 €/1l
35,95 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Elmex SENSITIVE PROFESSIONAL REPAIR & PREVENT zubná pasta 75 ml, sada 12 ks (12 x 75 ml) a uzáver na zubnú kefku Celexqua
106,77 €/1l
96,09 €
Predajca: LAVONIO

Elmex - Sensitive Zahnpaste - 75 ml
47,73 €/1l
3,58 €
Predajca: LAVONIO

Sensitive Profesionálna zubná pasta na citlivé zuby
106,00 €/1l
2,12 €
Predajca: AbisZ-Markt

Elmex - Zubná pasta proti bolesti Sensitiv e Professional Repair & Prevent 75 ml 75ml
71,33 €/1l
5,35 €
Predajca: LAVONIO

elmex 2325329000 elmex SENSITIVE Zahnpasta 75 ml
71,07 €/1l
15,31 €
-65%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,33 €
Predajca: TR8

Elmex - Whitening Toothpaste Caries Protection Whitening 75 ml 75ml
5,42 €/1kg
5,42 €
Predajca: Visage

Pasta na citliv zuby Elmex Professional 75ml
160,13 €/1l
12,01 €
Predajca: Zeitburg

Zubná pasta na citlivé zuby Sensitive Duopack 2 x 75 ml
87,73 €/1l
13,16 €
Predajca: VISO

Elmex Sensitive Professional Zahnpasta 75ml
141,20 €/1l
10,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zubn pasta na citliv zuby a asn Sensitive Plus Sensitivity + Gum Care 75ml
175,47 €/1l
13,16 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Zubná pasta na citlivé zuby Complete Care Sensitive Gums & Teeth 75 ml
271,00 €/1l
8,13 €
Predajca: LAVONIO

Apacare und Repair Gel Zahncreme 30 ml
874 500,02 €/1kg
17,49 €
Predajca: esiteo

Zubní pasta Ochrana proti zubnému kazu 75 ml
65,60 €/1l
4,92 €
Predajca: LAVONIO

Marvis bieliaca mätová zubná pasta 85ml
37 530,00 €/1l
37,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Elmex | Zubná pasta Sensitive - 75 ml - okamžitá úľava - dlhodobá ochrana - prevencia zubného kazu
- Zubná pasta Elmex Sensitive, vyvinutá pre citlivé zuby, poskytuje okamžitú úľavu a dlhodobú ochranu pred zubným kazom.
Ochrana citlivých zubov
- Zubná pasta Elmex Sensitive je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí trpia citlivými zubami. Bola špeciálne vyvinutá tak, aby poskytovala okamžitú úľavu od citlivosti zubov. Vďaka jedinečnému zloženiu s aminfluoridmi sú citlivé miesta zubov chránené a citlivosť na bolesť pri konzumácii horúcich, studených alebo kyslých potravín sa výrazne .
Podrobnosti o výrobku
- Zubná pasta Elmex Sensitive ponúka kombináciu účinnej prevencie zubného kazu a šetrnej starostlivosti o vaše zuby. Je dostupná v praktickej 75 ml tube a obsahuje vysoké množstvo fluoridu, ktorý pomáha remineralizovať zubnú sklovinu a účinne predchádzať vzniku zubného kazu.
- Veľkosť: 75 ml
- Hlavné zložky:
- Fluorid sodný (fluorid sodný)
- Hydratovaný oxid kremičitý (uwodniona krzemionka)
- Oleaminopropylamineth-3 HCl (technológia Neo-Aminex™)
- Obsahuje: Fluorid s celkovou koncentráciou fluoridu 1450 ppm.
Dlhodobé zdravie zubov
- So zubnou pastou Elmex Sensitive robíte rozumnú voľbu pre starostlivosť o vaše zuby. Klinicky testovaná účinnosť poskytuje nielen okamžitú úľavu, ale aj dlhodobú ochranu pred bolesťou a zubným kazom. Jemné zloženie čistí a leští zuby a zároveň citlivosť zubov. Blokovaním dentínových kanálikov účinne eliminuje bolesť pri jedení a pití.
Výhody produktu: - Zuby sú odolné voči poškodeniu, ktoré sa prejavuje v zuboch:
- Okamžitá úľava: Poskytuje rýchlu úľavu od bolesti a citlivosti zubov.
- Dlhodobá ochrana: Chráni pred bolesťou a zubným kazom vďaka pokročilému zloženiu.
- Klinicky testované: Vedecké štúdie preukázali účinnosť.
- Šetrné zloženie: Čistí a ošetruje zuby bez ich poškodenia.
- Inovatívne zložky: Obsahuje aminfluorid na remineralizáciu zubnej skloviny a prevenciu zubného kazu.
Najlepšie výhody používania výrobku
- Zubná pasta Elmex Sensitive má množstvo výhod pre zdravie vašich zubov. Nielenže poskytuje okamžitú úľavu pre citlivé zuby, ale ponúka aj dlhodobú ochranu pred zubným kazom a bolesťou. Vďaka jej klinicky testovanému zloženiu si môžete byť istí, že vaše zuby dostávajú tú najlepšiu starostlivosť. Vychutnajte si svoje obľúbené jedlá a nápoje bez strachu z bolesti a spoľahnite sa na účinnú a šetrnú starostlivosť Elmexu o zdravú ústnu flóru. Vyberte si zubnú pastu Elmex Sensitive pre nový pocit pohodlia a bezpečia pre vaše zuby!
ELMEX SENSITIVE ZUBNÁ PASTA
Trojitý účinok a klinicky overená ochrana
V dôsledku ústupu ďasien sú citlivé zubné krčky obnažené. V dôsledku toho môžu vonkajšie podnety, ako je teplo alebo chlad, kyslé alebo sladké potraviny alebo dotyk, spôsobiť bolesť a zvýšiť náchylnosť zubných krčkov na vznik zubného kazu. Poskytuje trojnásobne účinný účinok a klinicky overenú ochranu precitlivených zubov.
Kľúčové výhody
- Obsahuje aminfluorid, ktorý postupne posilňuje zuby a chráni pred zubným kazom.
- Chráni citlivé zuby po celý deň pri pravidelnom čistení 2x denne.
- Jemne čistí vďaka obsahu jemných častíc.
- Jemne odstraňuje bakteriálny povlak.
- Klinicky testovaný výrobok.
- Odporúčaný zubnými lekármi.
Klinicky preukázaná účinnosť proti citlivosti zubov.
Početné klinické štúdie potvrdili vysokú účinnosť aminfluoridu. Vytvára dlhotrvajúci ochranný film okolo odhalených zubných krčkov, čím zabraňuje citlivosti zubov a vzniku zubného kazu.
Zubná pasta Elmex SENSITIVE bola špeciálne vyvinutá na ochranu odhalených zubných krčkov. Obsahuje vysoko účinný aminfluorid, ktorý vytvára na povrchu dentínu ochrannú vrstvu a eliminuje bolesť spôsobenú vonkajšími podnetmi. Tento účinok je ďalej posilnený obsahom špeciálnych čistiacich látok. Vďaka nim zubná pasta elmex SENSITIVE čistí zuby šetrne bez obrusovania (abrázie) skloviny a dentínu. Aminfluorid tiež chráni krčky zubov pred zubným kazom.
Zubná pasta elmex SENSITIVE , používaná spolu s ústnou vodou elmex SENSITIVE, vytvára systém na ochranu obnažených zubných krčkov. Účinok systému je účinnejší ako každého výrobku zvlášť.
Keď je strom zbavený kôry, je obzvlášť zraniteľný voči vonkajším podnetom. Presne tak je to aj v prípade zubov. Keď sú krčky zubov obnažené, hrozí riziko vzniku kazu tejto časti zubov.
Nečakajte, objednajte si ešte dnes a pocítite úľavu pre vaše citlivé zuby! Kúpte si teraz a užite si pohodlie každý deň!
Pasta na citlivé zuby Elmex 75 ml je špeciálne navrhnutá zubná pasta pre citlivé zuby. Obsahuje účinné látky, ktoré pomáhajú posilniť a ochrániť citlivú zubnú sklovinu. Pravidelné používanie tejto pasty pomáha zmierniť bolestivú citlivosť zubov a zároveň chráni pred tvorbou zubného kazu. Zanecháva pocit sviežosti a čistoty po každom použití. Objem 75 ml je ideálny pre dlhodobé používanie. Urobte prvý krok k zdravším a citlivejším zubom so zubnou pastou Elmex.
- Rozmery
- 75 ml
- Hmotnosť
- 0.105 g
- Stupeň oderu
- Nízka
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Pasta na citlivé zuby Elmex 75 ml / / fluorid aminfluorid, voda, sorbitol, hydrogénfosforečnan sodný, hydratovaný křemičitan, PEG-40 ricinový olej, kyselina akrylová, fosforečnan sodný, aroma, karbomer, cukrou slučujúce látky, sacharín sodný, oxid titaničitý, oxid hlinitý, megnesiumalumínsilikát, cholekalciferol, limonén, benzylalkohol, benzoesan sodný, Kyselina anhydridu ftalového, alumínium / /
- Výrobca
- EAN kód
- 4007965560200
- Číslo od výrobcu
- 4,99
- Rozmery
- 75 ml
- Hmotnosť
- 0.105 g
- Stupeň oderu
- Nízka
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Pasta na citlivé zuby Elmex 75 ml / / fluorid aminfluorid, voda, sorbitol, hydrogénfosforečnan sodný, hydratovaný křemičitan, PEG-40 ricinový olej, kyselina akrylová, fosforečnan sodný, aroma, karbomer, cukrou slučujúce látky, sacharín sodný, oxid titaničitý, oxid hlinitý, megnesiumalumínsilikát, cholekalciferol, limonén, benzylalkohol, benzoesan sodný, Kyselina anhydridu ftalového, alumínium / /
- Výrobca
- EAN kód
- 4007965560200
- Číslo od výrobcu
- 4,99
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Elmex Pasta do zębów Sensitive White 75 ml
76,53 €/1l
5,74 €
Predajca: Visage

Apple iPhone 16e , 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Čierna
887,01 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: _Haushaltsparadies_

Philips Sonicare HX6068/13, 8 kusov, Čierna, Stredná
42,99 €
Predajca: esiteo

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Mattel Games Phase 10, Kartová hra, 7 rok / roky
16,09 €
Predajca: M_plus_L

CYSTI NORM AKTIV - doplnok stravy na podporu zdravia močových ciest, 30 kapsúl
2 377,06 €/1kg
44,91 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,41 €
Doprava zdarma
Predajca: AltaShop

Curaprox 7612412540604, Súprava zubnej kefky, Dospelý, svetlo modrá, Ružová, Biela, 3 kusov, Blistr
18,51 €
Predajca: AbisZ-Markt

Esperanza EKH011, Čierna, Na pracovnú dosku, Indukčná varná doska so zónami, Keramický, 1 zone(s), 1 zone(s)
17,36 €
Predajca: FANEO

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Samsung Q7F QE43Q7FAAU, 109,2 cm (43"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
455,17 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Dragtek-com

Elmex - Whitening Toothpaste Caries Protection Whitening 75 ml 75ml
5,42 €/1kg
5,42 €
Predajca: Visage

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Femibion 2 - Kombinovaná suplementácia pre tehotné ženy, 56 tabliet + 56 kapsúl
329,90 €/1l
32,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Elmex - Sensitive Zahnpaste - 75 ml
47,73 €/1l
3,58 €
Predajca: LAVONIO

Elmex SENSITIVE PROFESSIONAL REPAIR & PREVENT zubná pasta 75 ml, sada 12 ks (12 x 75 ml) a uzáver na zubnú kefku Celexqua
106,77 €/1l
96,09 €
Predajca: LAVONIO

Sillar Elektrická mopová hlavica pre Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 mopových podložiek a nádržka na vodu
41,90 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Elmex - Zubná pasta proti bolesti Sensitiv e Professional Repair & Prevent 75 ml 75ml
71,33 €/1l
5,35 €
Predajca: LAVONIO

Sensitive Profesionálna zubná pasta na citlivé zuby
106,00 €/1l
2,12 €
Predajca: AbisZ-Markt

elmex 2325329000 elmex SENSITIVE Zahnpasta 75 ml
71,07 €/1l
15,31 €
-65%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,33 €
Predajca: TR8

Marvis bieliaca mätová zubná pasta 85ml
37 530,00 €/1l
37,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Elmex Sensitive Professional Zahnpasta 75ml
141,20 €/1l
10,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Elmex Zahnpasta Sensitive 150ml
85,27 €/1l
12,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pasta na citliv zuby Elmex Professional 75ml
160,13 €/1l
12,01 €
Predajca: Zeitburg

elmex PL05176A, Zubná pasta proti kazom, Dospelý, pasta
96,80 €/1l
9,85 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,26 €
Predajca: TR8

Štandardné hlavice pre sonické kefky 8 ks Philips Sonicare Optimal White HX6068/12
74,99 €
Predajca: Dragtek-com

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
303,70 €/1l
30,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
40% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
40%40% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
40%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%20% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
20%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Položka je tu k dispozícii za dobrú cenu. Navyše je položka dodaná veľmi rýchlo.
Hodnotenie z 19. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
dobré
všetko v poriadku
Hodnotenie z 29. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Tovar bol bezchybný
Hodnotenie z 19. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller


Doprava zdarma






Bestseller








Crest | Bieliaca zubná pasta, zubná pasta s fluoridom, pasta na posilnenie skloviny, svieži dych, proti zubnému kazu | Bielenie zubného kameňa - 161g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
9,99 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Bioniq® Repair-Zahncreme 75ml 6er Pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
51,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
115,00 €/1l

Crest | Zubná pasta 3D White Brilliance - 59g - Mäta - intenzívne bielenie - hĺbkové čistenie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
17,99 €
Predajca: Lemonbite
179,90 €/1l

Lacalut Flora pasta do zębów 75 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,38 €
Predajca: Serica
178,40 €/1l

Bieliaca zubná pasta pre dospelých Essenta Whitening Action, obsahujúca 1400 ppm fluóru, 75 ml
9,35 €
Predajca: EDANTI
124,67 €/1l

Fixodent | Krém na zubné náhrady - 3 × 68 G - Krém na zubné náhrady - Lepidlo na zubné náhrady



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,99 €
Predajca: Lemonbite
181,32 €/1l

Crest | Bieliaca zubná pasta, zubná pasta s fluoridom, biele zuby, proti zubnému kazu | Whitening Mint - 232g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
41,40 €
-83%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: Lemonbite
30,13 €/1kg

Crest 3D White Brilliance Bieliaca Zubná Pasta Peppermint – Sada 3 kusov - 3x130g
49,99 €
Predajca: Lemonbite
128,18 €/1l

Crest | Zubná pasta - žiarivá mäta - 24 g - bieliaca zubná pasta - Crest 3d White



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,49 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,99 €
Predajca: Lemonbite
19,90 €/1l

Zubná pasta Crest 3D White Brilliance Deep Stain Remover Ultra White, 2,1 oz (59 g), balenie po 4 kusoch
104,98 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
699,87 €/1l

Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 oz (93 g), 3 balenia
74,93 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
299,72 €/1l

Crest | Zubná pasta - 130g - 3DWhite Brilliance - mäta - s fluoridom - bieliaca formula - bezlepková formula



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
Predajca: Lemonbite
138,38 €/1l

Crest | Zubná pasta 3DWhite Brilliance - 130 g - Mince - Bielenie zubov - Osvežujúci pocit



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
15,99 €
Predajca: Lemonbite
159,90 €/1l

Zubná pasta Crest 3D White Brilliance Advanced, 3,8 oz (107 g)
57,73 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
577,30 €/1l

Crest 3D White Arctic Fresh Zahnpasta, 93 g (2 balenia)
53,52 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
287,74 €/1l

BIOMED Superwhite Bieliaca Zubná Pasta Bez Fluoridu – Sada 3 kusov - 3x100g
15,29 €
Predajca: Lemonbite
50,97 €/1l

Zubná pasta Crest Pro-Health Sensitive & Enamel Protection, 4,3 oz (121 g)
42,81 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
428,10 €/1l

Rocs | Zubná pasta - Remineralizačná - 75 ml - Bez fluoridu - S aktívnym horčíkom - Svieža chuť
9,99 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: Lemonbite
119,87 €/1l

R.O.C.S. Whitening zubná pasta 75ml | Bez fluoridu | S vápnikom pre biele zuby
8,99 €
Predajca: Lemonbite
119,87 €/1l

Elmex zubná pasta bez mentolu, bez príchute 150 ml, balenie 2 ks
15,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
101,93 €/1l