4,5



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Velorum, Unisex, Parfumový extrakt, 100 ml4 959,10 €/1l
495,91 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Sospiro Contralto EDP 100 ml UNISEX1 758,50 €/1l
175,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
The Different Company Oud Shamash parfémovaná voda unisex 100 ml1 163,00 €/1l
116,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Le Labo, Tonka 25, Eau de Parfum, unisex, 50 ml5 148,00 €/1l
257,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Le Galion Tilleul Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
1 339,00 €/1l
133,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rua29, Tabar Intense, Eau De Parfum, Unisex, 100 ml
406,40 €/1l
40,64 €
Predajca: NutraBestBG

Miller Harris, Soufflot, Eau De Parfum, Unisex, 100 ml
1 272,00 €/1l
127,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Cherigan, Adhara Oud, Parfumextrakt, Unisex, 100 ml
614,40 €/1l
62,86 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,44 €
Predajca: MANADA

Canto, B.B., Parfumový extrakt, unisex, 1,5 ml, fľaštička
4 866,67 €/1l
7,30 €
Predajca: NutraBestBG

Fugazzi Nocologne Extrait de Parfum 50 ml UNISEX
3 634,20 €/1l
181,71 €
Predajca: somnia24

LABOR8 481 Hased Eau de Parfum, 100 ml
707,70 €/1l
70,77 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Moudon Vevey Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
555,50 €/1l
55,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Miller Harris, Staccato, Eau De Parfum, Unisex, 100 ml
1 215,00 €/1l
121,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nasamat Italian Bergamot EDP 100 ml UNISEX
1 042,00 €/1l
104,20 €
Predajca: IdoBuy

Canto, Adux, Parfumový extrakt, unisex, 1,5 ml (fľaštička)
5 126,67 €/1l
7,69 €
Predajca: NutraBestBG

vône: Akigala Mandarino Extrait de Parfum, 50 ml, unisex
139,00 €
Predajca: FragrancesBg

Nishane Tuberóza Extrait de Parfum, 15 ml, unisex
4 040,00 €/1l
60,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lengling Figolo Parfumový sprej (50 ml)
2 816,00 €/1l
140,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Memo Paris Shams Oud Eau De Parfum 75 ml (unisex)
2 541,33 €/1l
190,60 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Courreges, L'Empreinte, Eau de Parfum, Unisex, 50 ml
848,40 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
The Different Company, Majaina Sin, Eau De Parfum, Unisex, 100 ml
The Different Company L'Esprit Cologne Majaina Sin Parfumovaná voda v spreji 100ml
The Different Company L'Esprit Cologne Majaina Sin Parfumovaná voda v spreji 100ml
- Model
- Majaina Sin
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, parfum (vôňa), voda, limonén, linalool, citrál, citronelol, geraniol, kumarín, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometyl
- Výrobca
- The Different Company
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3760033636207
- Model
- Majaina Sin
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, parfum (vôňa), voda, limonén, linalool, citrál, citronelol, geraniol, kumarín, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometyl
- Výrobca
- The Different Company
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3760033636207
Hodí sa k tomu

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
1 114,33 €/1l
100,29 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 636,00 €/1l
81,80 €
Predajca: PerfumTraders

Villeroy & Boch Spring Fantasy, Ďalší, Porcelán, Zelená, Biela, Tabuľka, Vnútorný, Spring Fantasy
64,17 €
Predajca: NeuertsShop

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Lacoste Live Pour Homme toaletná voda pre mužov 60 ml
463,33 €/1l
27,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Unisex parfém BDK Parfums Rouge Smoking EDP 100 ml
1 607,90 €/1l
166,65 €
-5,86 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
160,79 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Hugo Boss Woman Extreme - Parfumovaná Voda 75ml - Exkluzívna Vôňa pre Ženy
394,93 €/1l
30,67 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,62 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
1 703,33 €/1l
102,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Creed Silver Mountain Water parfémovaná voda unisex 50 ml
4 934,00 €/1l
246,70 €
Predajca: BRASTYGroup

Mont Blanc Signature Absolue, Woda perfumowana, 90ml
411,56 €/1l
37,04 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml
362,70 €/1l
36,27 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

TOM FORD Oud Wood, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Ružové drevo, Korenie, Santalové drevo, Vetiver, Tonka, Vanilka
1 986,40 €/1l
198,64 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Hugo Boss Woman - Parfumovaná Voda 50ml
999,20 €/1l
49,96 €
Predajca: Katomix

Giorgio Armani, Acqua di Gio, Eau de Toilette, Für Männer, 100 ml
696,50 €/1l
69,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Moschino Funny!, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Ružové korenie, Červené ríbezle, Zelený čaj, Jazmín, Pivonka, Fialový, ambra, Céder, Pižmo, Konárnik slivkový
282,80 €/1l
28,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Zwilling 07141-124
190,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Gucci - Rush EDT 75ml
683,60 €/1l
51,27 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Khamrah Dukhan, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt 200ml
470,00 €/1l
94,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Bissell CrossWave Pet Pro, Vertikálny vysávač, Bezvreckové, Čierna, Modrá, Strieborná, 0,82 L, 0,62 L, Suché a mokré
524,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,90 €/1l
34,89 €
Predajca: Glamperfeu

Sospiro Vibrato EDP 100 ml UNISEX
1 977,60 €/1l
197,76 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
509,87 €/1l
38,24 €
Predajca: Parfumtoi

Lattafa Peace & Love, Ženy, 100 ml
373,90 €/1l
37,39 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%17% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
17%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičková kvalita a rýchle dodanie!
Objem 0,1 l
Nádherná vôňa - všetko perfektné! Som veľmi spokojný s nákupom z Kaufland.de! Sublime Balkiss je výnimočná vôňa - svieža, elegantná a dlhotrvajúca. Flakón je kvalitný a má pevný magnetický uzáver. Doručenie bolo rýchle a bezpečné, výrobok prišiel dobre zabalený a nepoškodený. Všetko prebehlo bez problémov. Vôňu a obchod Kaufland.de môžem s čistým svedomím odporučiť. Veľmi pekne ďakujem!
Hodnotenie z 19. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tento parfum milujem a ponúkaná cena predčila všetky moje očakávania!!!
Objem 0,1 l
Tento parfum používam už niekoľko rokov a vždy som zaň platila plnú cenu. U vás sa však predáva ako UNISEX PARFÉM, zatiaľ čo v The Different Company o UNISEX PARFÉME ani reč nie je!! Môžete mi to vysvetliť?
Hodnotenie z 11. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jedinečná vôňa.
Objem 0,1 l
Sublime Balkiss používam už mnoho rokov a som veľmi spokojná.
Hodnotenie z 31. októbra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
všetko je v poriadku
Objem 0,05 l
toto je moja najobľúbenejšia vôňa
Hodnotenie z 17. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 21. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(74)Počet hodnotení: 74
100,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,75 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
35,80 €
Predajca: PerfumTraders
286,40 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l