4,9



Na základe 12 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
The Ordinary Multi-Peptide + HA sérum1 165,00 €/1l
34,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

Ďalšie informácie o reklame
Numbuzin č. 5 Vitamínové koncentrované sérum 30 ml783,00 €/1l
23,49 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
SkinCeuticals Discoloration Defense Serum115 609,99 €/1l
150,00 €
-34,39 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
115,61 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
DERMIKA MAESTRIA serum przeciwzmarszczkowe 30 ml1 033,00 €/1l
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Biotebal Mocne Paznokcie Serum wzmacniające do paznokci, 6,6 ml
445 500,01 €/1kg
8,91 €
Predajca: MANADA

Sérum na stimuláciu rastu rias Flos-Lek Revive Lashes 5ml
5 100,00 €/1l
25,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Serum na stimuláciu rastu mihalníc Flos-Lek Revive - 3 ml
6 386,67 €/1l
19,16 €
Predajca: MANADA

NUTRALASH Eyelash Formula 2.0 - 3 ml
27 983,33 €/1l
83,95 €
Predajca: Nutralash

Tolpa Dermo Sérum stimulujúce rast vlasov, 100 ml
101,20 €/1l
10,12 €
Predajca: Visage

Sérum SkinCeuticals P-Tiox
5 266,67 €/1l
188,00 €
-30,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
158,00 €
Doprava zdarma
Predajca: BunkerBV

Bielenda Obnovujúce a revitalizačné sérum, 30 ml
329,33 €/1l
9,88 €
Predajca: MANADA

Nacomi Aloesowe serum żelowe, do twarzy, 50ml
131 125,00 €/1kg
10,49 €
Predajca: Katomix

Remescar sérum s niacinamidom 30 ml
1 136,00 €/1l
34,08 €
Predajca: somnia24

BIOLIQ Pro, intensywne serum rewitalizujące, 30ml
125 083,34 €/1kg
15,01 €
Predajca: MANADA

Lazartigue sérum Lazartigue sérum pre silnejšie vlasy 50ml
765,00 €/1l
38,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

ACNEMY Zitcalm Calming Serum 30 ml - upokojujúce sérum
811,33 €/1l
24,34 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Sensilis Eternalist E sérum na tvár 30 ml
1 877,33 €/1l
56,32 €
Predajca: Parfumtoi

Jurlique nechtíkové sérum
1 838,33 €/1l
55,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lirene, Sérum Sťahujúce C+E, 30 ml
280,67 €/1l
8,67 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,42 €
Predajca: MANADA

Bielenda SupremeLab Specjalistyczne serum sebo-regulujące, 30 ml
347 400,01 €/1kg
20,06 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,37 €
Predajca: Premium-Beauty
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Inovatívne aktivujúce sérum Biotebal pre rast mihalníc XXL je dokonalým doplnkom do vášho denného rituálu krásy. Toto stimulačné sérum poskytuje intenzívnu výživu a posilnenie vašich mihalníc, čím pomáha dosiahnuť zdravý a plný vzhľad. S jemným aplikátorom je použitie jednoduché a bezproblémové. Vaše oči budú žiariť s eleganciou a zvýraznením, ktoré si zaslúžite.
BIOTEBAL_Eyelashes XXL sérum stimulujúce rast rias 3ml
BIOTEBAL_Eyelashes XXL sérum stimulujúce rast rias 3ml
- Hmotnosť
- 0.016 g
- Objem
- 3 ml
- Zloženie
- Hyalurónová kyselina, Extrakt z očanice obyčajnej, Keratin, Biotín, Pantenol, Extrakt z ginsengu, Kyselina hyaluronová, Extrakt z hroznových semien, Olej z repkových semien, Výťažok z prasličky roľnej, Koenzým Q10, Vitamín E, Extrakt z naklíčeného jačmeňa, Extrakt z kôpru, Extrakt z fazule mungo, Olej zo slnečnice, Aloe vera, Arganový olej, Extrakt z harmančeka, Provitamín B5.
- Výrobca
- POLPHARMA
- Počet kusov
- 25
- EAN kód
- 5903060609181
- Hmotnosť
- 0.016 g
- Objem
- 3 ml
- Zloženie
- Hyalurónová kyselina, Extrakt z očanice obyčajnej, Keratin, Biotín, Pantenol, Extrakt z ginsengu, Kyselina hyaluronová, Extrakt z hroznových semien, Olej z repkových semien, Výťažok z prasličky roľnej, Koenzým Q10, Vitamín E, Extrakt z naklíčeného jačmeňa, Extrakt z kôpru, Extrakt z fazule mungo, Olej zo slnečnice, Aloe vera, Arganový olej, Extrakt z harmančeka, Provitamín B5.
- Výrobca
- POLPHARMA
- Počet kusov
- 25
- EAN kód
- 5903060609181
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

SONGMICS Sada činiek, sada činiek 12 kg, šesťhran, neoprénové činky
47,29 €
Predajca: Lumarko

Sušička nechtov LED UV lampa na nechty HIGH POWER LCD displej Zariadenie na vytvrdzovanie svetla Nástroj na vytvrdzovanie nechtov Vhodný pre všetky gélové nechty
13,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Philips EasySpeed GC1751/80, Naparovacia žehlička, Keramická žehliaca plocha, 1,9 m, 100 g/min, Šedá, 25 g/min
139,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Držiak na TV na stenu Držiak na stenu LCD LED VESA 32 - 55 palcový TV Naklápací otočný držiak na TV do 400x400 Univerzálny čierny Retoo
13,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Lampa kruhová Maclean Energy MCE610, autodeklátor bluetooth, 10 svetelných bodov, vrátane 1,1 m
30,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xiaomi Power Bank VXN4304GL Redmi 18W Fast Charge čierny blister
21,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Auronix

Eveline Cosmetics Total Action Serum do rzęs 8w1, 10 ml
452,00 €/1l
4,67 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,52 €
Predajca: MANADA

Remington S8590, Žehlička na vlasy, Teplé, 160 °C, 230 °C, 15 s, Bronzová
32,42 €
Predajca: FANEO

Hygienická podložka 60x60cm 50 ks. Purlov 21600
6,67 €
Predajca: LED21

Femibion 2 - Kombinovaná suplementácia pre tehotné ženy, 56 tabliet + 56 kapsúl
329,90 €/1l
32,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Makita DCL180ZB, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, Modrá, 0,65 L, 1,3 m³/min, Suchý
67,96 €
Predajca: velmontask

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Ruhhy 3465 Kuchynská váha digitálna 0,1 g - 2 kg strieborná
5,95 €
Predajca: Jumada

Bezdrôtové Slúchadlá do uší Bluetooth 5.0 TWS Prenosné nabíjacie puzdro stereo slúchadlá s mikrofónom pre Android iPhone Samsung Biele Retoo
13,50 €
Predajca: TanningParadise

Medicube Collagen Night Wrapping Mask nočná kolagenová maska 75 ml
257,20 €/1l
19,29 €
Predajca: medpak_shop

Feg Urýchľujúci Prostriedok Na Rast Rias, Sérum Na Riasy 3Ml 100% Prírodný
5 330,00 €/1l
26,98 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Aphro Celina sérum na riasy 3 ml prípravok na rast rias
14 140,00 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Roztok Proti Vypadávaniu Vlasov Biotebal Effect 130 ml
91,15 €/1l
11,85 €
Predajca: Tersorte

HERBAMEDICUS Aloe Vera Gel 250ml (Schmees)
9,16 €/1l
2,29 €
Predajca: medpak_shop

Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

Prístroj Darsonval na vysokú frekvenciu na starostlivosť o tvár, masážny prístroj na odstránenie akné s elektrodou, ultrazvukový prístroj na kozmetickú starostlivosť o pleť – značka Retoo
19,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Čistiaca kefka na tvár Nabíjateľná USB vodotesná kefka na tvár Elektronická ultrazvuková čistiaca kefka na pleť Hĺbkové čistenie Exfoliácia Retoo
15,29 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Biotebal Mocne Paznokcie Serum wzmacniające do paznokci, 6,6 ml
445 500,01 €/1kg
8,91 €
Predajca: MANADA

Masážny Prístroj 5v1 s Infračerveným Žiarením
35,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezvreckový so sadou nástavcov čierny 900W Podlahový vysávač energetickej triedy A špičkový výkon 4000W
167,60 €
-16,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Skutočne bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom - do uší - Bluetooth - aktívne potláčanie šumu - čierne (BHR4272GL)
23,33 €
Predajca: M_plus_L

Kolagén Pure Glow 100% čistý kolagén v prášku 500 g
58,32 €/1kg
29,16 €
Predajca: AbisZ-Markt

Sérum na riasy Nanolash Serum 3 ml - posilňovač rias husté a krásne riasy
4 733 000,12 €/1kg
47,33 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
92% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
92%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je skvelé, ďakujem
Všetko je perfektné.
Hodnotenie z 16. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi spokojný
5 hviezdičiek pre vás
Hodnotenie z 28. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 30. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

d'Alba White Truffle First Spray Serum 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(43)Počet hodnotení: 43
22,15 €
Predajca: BYSARAH
221,50 €/1l

The Ordinary Multi-Peptide + HA sérum
34,95 €
Predajca: Kpictiah
1 165,00 €/1l

Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(58)Počet hodnotení: 58
15,19 €
Predajca: medpak_shop
506,33 €/1l

Mary Kay Volu-Firm Lifting Serum TimeWise Repair 29ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
78,17 €
Predajca: lithuaniashop
15 634,00 €/1kg

Sinoz - Alpha Arbutin Serum - Anti-Dark Spot, 30ml - Sérum určené na redukciu farebných škvŕn a rozjasnenie pleti.



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
12,93 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,54 €
Predajca: Exporgin
418,00 €/1l

Ducray Melascreen srum proti kvrnm 40 ml
34,69 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,22 €
Predajca: Pharmacygreek
780,50 €/1l

Oriflame Sérum Novage+ na vyhladenie vrások 30 ml
59,99 €
Predajca: SuperMerchant
1 999,67 €/1l

KBruShop Vitamín C Glow sérum 30 ml - Lekáreň Dr. C. Tuna
49,33 €
Predajca: lithuaniashop
1 644,33 €/1l

Sinoz Pure Cica sérum Ultra Repair & Nourishment - 30 ml
15,28 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,82 €
Predajca: Exporgin
494,00 €/1l

Medicube Pink PDRN Collagen Glow Jelly Mist Serum 100 ml
29,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,49 €
Predajca: Azjasklep
254,90 €/1l

Avon Anew Skin Renewal Power Serum 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,80 €
Predajca: TinaBeauty
660,00 €/1l

Black Shine sérum s vitamínom C, 30 ml, pre žiarivejšiu pleť
11,38 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,03 €
Predajca: Exporgin
367,67 €/1l

Black Shine kolagénové sérum 30 ml pre hladšiu a žiarivejšiu pleť
11,38 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,03 €
Predajca: Exporgin
367,67 €/1l

K-SECRET SEOUL 1988 Serum Retinal Liposome 2% + Black Ginseng 30 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR
383,33 €/1l

Medicube Deep Vita A Retinol Serum 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,94 €
Predajca: Azjasklep
764,67 €/1l

BIODANCE Pore Tightening Collagen Ampoule 50 ml - ampulka s kolagénom
42,99 €
Predajca: medpak_shop
859,80 €/1l

PLANTSCRIPTION sérum na korekciu vrások 50 ml
88,88 €
Predajca: PerfumTraders
1 777,60 €/1l

Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist rozjasňujúce pleťové sérum so spevňujúcim účinkom v spreji 100 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

Korekčné sérum SVR Sebiaclear Ampule Flash 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,40 €
Predajca: Serica
910 000,02 €/1kg