5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Loreal Tecni.Art Web 7x150ml611,67 €/1l
91,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Revlon Uniq One All in One 10v1, 6x150ml56,39 €/1l
50,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Maska na vlasy s kokosom a ibištekom 12oz42,47 €/1l
16,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Ďalšie informácie o reklame
Cantu Avocado Hydrating Repair Leave-In 340g22,74 €/1kg
7,73 €
Predajca: Lemonbite

Cantu Curling Cream, Krém na vlasy, Unisex, 227 ml, Proti krepovitosti, Rúra, 1 kusov
37,84 €/1l
8,59 €
Predajca: medpak_shop

Aunt Jackie's Girls E-Blast Scalp Remedy 8oz.
63,52 €/1l
14,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Curl La La Defining Curl Custard od tety Jackie 426 g
27,21 €/1kg
11,59 €
Predajca: medpak_shop

Cantu Care for Kids Styling Custard 227g
47,13 €/1l
8,39 €
Predajca: medpak_shop

Novex My Little Curls Activator Leave In 300 ml
37,34 €/1kg
12,36 €
Predajca: Tersorte

Skala Hair Treatment 2 v 1 Divino Potinho Kids 1000 ml
14,45 €/1l
14,45 €
Predajca: Parfumtoi

Glossy Curls & Coils Curling Jelly od tety Jackie 426g
13,29 €/1kg
13,29 €
Predajca: medpak_shop

Butter Fusions Not Your Average Curl Masque od tety Jackie 8oz.
24,97 €/1l
9,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Ako ja CLASSIC Curling Jelly 16oz - 454g
0,05 €/1kg
21,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Cantu Men Styling Cream Pomade 8oz.
37,13 €/1kg
9,95 €
Predajca: Friseurtotal

S-Curl Texturizer Cream 16oz. Maximum
25,00 €/1l
11,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,00 €
Predajca: Bugelo

Cantu Men Leave-In Conditioner 13oz.
36,62 €/1kg
16,93 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

As I Am Rosemary Styling Mousse 237 ml
46,20 €/1l
10,95 €
Predajca: Friseurtotal

As I Am Twist Defining Cream 454g
25,99 €/1kg
25,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

S Curl Texturizer Regular Strength
14,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Cantu Shea Butter Smoothing Leave-In Conditioning Lotion 284g
38,54 €/1kg
12,95 €
Predajca: Friseurtotal
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Aunt Jackie's Girls Baby Girl Curls Custard 15oz.
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 0.4 l
- Zloženie
- Webová stránka gt wolrd
- Výrobca
- Big Buy Cooking
- EAN kód
- 342856681500034285668150034285668150
- Číslo od výrobcu
- 40850
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 0.4 l
- Zloženie
- Webová stránka gt wolrd
- Výrobca
- Big Buy Cooking
- EAN kód
- 342856681500034285668150034285668150
- Číslo od výrobcu
- 40850
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Aunt Jackie's Kids Knot Havin'It Leave-In Ultimate Detangling Moisturizer 355ml
42,23 €/1l
14,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Aunt Jackie's Girls Soft and Sassy Super Duper Softening Conditioner 426g
17,99 €/1kg
17,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Aunt Jackie's Girls E-Blast Scalp Remedy 8oz.
63,52 €/1l
14,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Bambucké maslo 1 kg, nerafinované, trieda A, ručne miesené, prírodné telové maslo GiDeli
19,99 €/1kg
19,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Posh

Dolu Full Trainer Potty, Biela, 1,5 rok / roky, 380 mm, 390 mm, 280 mm
20,00 €
Predajca: Hrackyprovsechny

Obnovujúci kondicionér Shea Moisture 384ml
49,45 €/1l
18,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Cantu Curling Cream, Krém na vlasy, Unisex, 227 ml, Proti krepovitosti, Rúra, 1 kusov
37,84 €/1l
8,59 €
Predajca: medpak_shop

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratačné
67,60 €/1l
6,76 €
Predajca: Katomix

Coconut Creme Curl Boss od tety Jackie 15oz
14,99 €/1kg
14,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Curl La La Defining Curl Custard od tety Jackie 426 g
27,21 €/1kg
11,59 €
Predajca: medpak_shop

Skye Decor, Kolíska - Kapato 2 (biela + zlatá)
285,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

tonies 10000687, Figúrka do hracej skrinky, 4 rok / roky, Hnedá, Zelená, Žltá
45,90 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,93 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

tonies 10000202, Figúrka do hracej skrinky, 3 rok / roky, Modrá, Šedá, Červená
95,75 €
-3,50 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
92,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

tonies 10000320, Figúrka do hracej skrinky, 3 rok / roky, Béžová, Hnedá, Šedá
25,89 €
Predajca: somnia24

Hydratačný a zvláčňujúci šampón Aunt Jackie's Heads Up 355 ml
17,99 €/1kg
17,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Babylike Montessori veža na učenie pre deti | veža na učenie od 1 roka | stolička na učenie | stupienok
57,01 €
Predajca: Babylike

MalPlay sada na líčenie | hračka s kozmetickým puzdrom pre malé dievčatá | očné tiene + rúže + lak na nechty | darček pre dievčatá od 3 rokov
13,47 €
Predajca: Kidero

Femibion 2 - Kombinovaná suplementácia pre tehotné ženy, 56 tabliet + 56 kapsúl
329,90 €/1l
32,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Cantu Care For Kids Bezoplachový kondicionér 283g
38,83 €/1kg
10,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Elektrická hojdačka MoMi KENANI tmavo sivá
111,90 €
Doprava zdarma
Predajca: CPA

Palmer´s Coconut Oil Formula : 150 g
79,90 €/1l
7,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Africa's Best Kids Organic Protein Enriched Nutrition Conditioner 15oz.
9,99 €/1kg
9,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Detská prikrývka detská prikrývka detská prikrývka 100x135 cm - detská prikrývka a vankúšik s motívom medveďa 40x60 cm detská prikrývka súprava paplón obliečky z mikrovlákna biela
74,24 €
-48%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Šampón mango a mrkva kids shea moisture 764302905004 (236 ml)
55,52 €/1kg
15,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,38 €/1kg
18,95 €
Predajca: LaRoseCare

Detská stolička 2v1 Baby Vivo Design - Oscar Turquoise
77,90 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
72,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MA-Trading

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Dino Bikes - Detský bicykel 12" 124RLN - biely
85,60 €
Predajca: KUBISPORT

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Kesper| detský stôl s 2 stoličkami, materiál: drevovláknitá doska, rozmery: 55 x 55 x 45 cm, farba: biela | 17712 13
83,72 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé
Som veľmi spokojný. Odporúčam to ďalej
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Loreal Tecni.Art Web 7x150ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
91,75 €
Predajca: MAGUHAAR
611,67 €/1l

Revlon Uniq One All in One 10v1, 6x150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
50,75 €
Predajca: MAGUHAAR
56,39 €/1l

Loreal Serioxyl Advanced šampón na rednúce vlasy 300ml + Haarausfall-Serum 90ml
48,00 €
Predajca: MAGUHAAR
123,08 €/1l

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design udržiavací šampón 250ml + kondicionér 250ml + maska 500ml
42,25 €
Predajca: MAGUHAAR
169,00 €/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Maintenance Kit VITALIZING - šampón 250ml + kondicionér 250ml
33,75 €
Predajca: MAGUHAAR
51,92 €/1kg

Nioxin Rekonštrukčná vlasová kúra 3
28,75 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,75 €
Predajca: MAGUHAAR
8 916,67 €/1l

Revlon Uniq One All In One 10 v 1 3x 150ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(28)Počet hodnotení: 28
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
58,33 €/1l

Revlon | Súprava starostlivosti o vlasy Uniq One - 150ml Coconut + 150ml Lotus - 10v1 Treatment - Intensive Care
17,25 €
Predajca: MAGUHAAR
115,00 €/1l

Alfaparf Yellow Liss Keratínová vyhladzujúca kúra (BOX)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,00 €
Predajca: MAGUHAAR
40,00 €/1kg

Shine'n Jam Extra Hold Styling Gel 113,5 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,29 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,97 €
Predajca: Lemonbite
63,36 €/1l

Šampón a maska z ricínového oleja s biotínom Minerály z Mŕtveho mora Zabráňte vypadávaniu vlasov a urýchlite ich rast
34,90 €
Predajca: TotesMeerProdukte
49,86 €/1l

Cantu Shea Butter Firm Hold Edge Stay Gel gel na vlasy na vytvorenie dokonalých vrkôčikov 64 g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,08 €
Predajca: Lemonbite
70,80 €/1l

Cantu Avocado Hydrating Repair Leave-In 340g
7,73 €
Predajca: Lemonbite
22,74 €/1kg

Maska na vlasy s kokosom a ibištekom 12oz



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
42,47 €/1l

Oriflame Eleo Ochranný olej na vlasy 50 ml
22,99 €
Predajca: SuperMerchant
459,80 €/1l

Dabur Vatika maska na vlasy vaječný proteín 500gr.



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
10,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
21,98 €/1kg

Silicon Mix Avanti Hair Treatment 8oz.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
34,81 €/1kg

Yari 100% čistý kokosový olej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
19,98 €/1l

Cantu Care for Kids Osviežovač kučier 236ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
38,09 €/1l

African Pride Olive Miracle Anti-Breakage Maximálne posilňujúci rastový olej 237ml/8 fl.oz
8,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
31,00 €/1kg