5,0



Na základe 1 hodnotenia
Vazelína | Baby Healing Jelly 368g - balzam na telo a pery, kozmetická vazelína, vazelína pre deti, na kožné vyrážky
11,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €-16%
27,15 € / 1l
plus 5,50 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Balzamy na pery a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Vaseline | Healing Jelly 212g - balzam na pery s kakaovým maslom, hydratačný krém na starostlivosť o pleť, ideálny na zimu32,97 €/1l
7,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Vaseline | Healing Jelly 49g - balzam na pery s kakaovým maslom, hydratačný krém na starostlivosť o pleť, ideálny na zimu61,02 €/1kg
2,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Vaseline | Original Healing Jelly 49g - Hydratačný krém na starostlivosť o pokožku, ideálny na zimu, balzam na pery71,22 €/1kg
4,19 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Martinelia | Ovocn balzam na pery pre deti - 4 g - hydratan - starostlivos o pery pre deti - starostlivos o pery872,50 €/1l
3,49 €
Predajca: Lemonbite

Vaseline 67204335, Balzam na pery, Bezfarebný, Ženy, Univerzálne, Výťažok z ruže, Hydratačný, Lesk
739,19 €/1l
5,47 €
Predajca: Bugelo

Vaseline Lip Therapy Original, Balzam na pery, Bezfarebný, Unisex, Suchá koža, Normálna pleť, Veľmi suchá koža, Hydratačné, Hydratačný, Nádoba
154,00 €/1l
15,40 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

XEROLACT regeneračný balzam na pery 10ml
2 004,00 €/1l
20,04 €
Predajca: somnia24

Eucerin Acute Sos balzam na pery 10ml
770,00 €/1l
7,70 €
Predajca: Glamperfeu

Puressentiel Sos regeneračný gél na pery 5ml
1 706,00 €/1l
8,53 €
Predajca: NutraBestBG

Balzam na pery ISDIN Acniben Repair
469,44 €/1kg
8,45 €
Predajca: Friseurtotal

Labello Starostlivosť o pery 46754
612,00 €/1kg
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Labello Labello 24 h Pflege Lippenpflege 4,8 g
73 400,00 €/1kg
7,34 €
Predajca: M_plus_L

Idc Martinelia Balzam na pery Sweet Elephant
700,00 €/1l
3,99 €
Predajca: Lemonbite

MELEM Výživný balzam na pery
5,98 €
Predajca: Trendery

bareMinerals Ageless Phyto-Retinol balzam na pery Balzam do pier z fitoretinolemu, 3,3 g
7 318,18 €/1kg
24,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

O'Keeffe's Lip Repair balzam na suché a popraskané pery bez parfumácie 4,2 g
5,79 €
Predajca: GorillaMarket

Ducray Keracnyl Repair balzam na pery
10,66 €/1kg
10,66 €
Predajca: AbisZ-Markt

Pilaten | Kolagénová maska na pery - 7 g - hydratačná a spevňujúca - intenzívna starostlivosť o pery
70,00 €/1l
0,49 €
Predajca: Lemonbite

Balsam na pery Blistex Intensive Lip Relief 6 ml
1 665,00 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Biovene, avokádový balzam na pery s kolagénom, 8 g
813,75 €/1kg
6,51 €
Predajca: Parfumtoi
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vazelína | Detské hojivé želé 368g - Balzam na telo a pery, kozmetická vazelína, vazelína pre deti, na vyrážky
Starajte sa o pokožku svojho dieťaťa s Vaseline Baby Healing Jelly - jemnou vazelínou špeciálne vyvinutou pre citlivú pokožku batoliat. Vďaka jedinečnému hydratačnému a ochrannému zloženiu je ideálna pre suchú pokožku, zabraňuje jej zapareninám, podráždeniu a pocitu suchosti. Možno ju použiť na pery aj na celé telo, poskytuje účinnú ochranu a upokojenie.
Výhody výrobku: - je vhodný na starostlivosť o pokožku rúk a o pleť:
Šetrné, hypoalergénne zloženie, ktoré bolo vyvinuté pre citlivú pokožku bábätiek a malých detí.
Ochrana proti odreninám - účinne chráni pokožku pred odreninami a odreninami, najmä v oblasti plienok.
Intenzívna hydratácia - pomáha udržiavať správnu úroveň vlhkosti v pokožke, čím zabraňuje jej vysušovaniu.
Univerzálny - ideálny na každodennú starostlivosť o telo a pery pre deti aj dospelých s citlivou pokožkou.
Veľká kapacita 368 g - úsporné balenie, ideálne na dlhodobé používanie pri každodennej starostlivosti.
Ideálne pre:
deti s citlivou pokožkou náchylnou na podráždenie a odreniny,
mamičky, ktoré hľadajú bezpečný a účinný výrobok na starostlivosť o pokožku svojich detí,
tých, ktorí hľadajú hydratačnú a ochrannú vazelínu na každodenné použitie.
Vazelína Baby Healing Jelly je nepostrádateľným výrobkom v každej rutinnej starostlivosti o batoľa. Jej jemné zloženie a účinnosť pri hydratácii a ochrane pokožky z nej robia ideálnu voľbu pre celú rodinu. Pociťte pokoj, keď budete vedieť, že pokožka vášho dieťaťa je v tých najlepších rukách!
Vazelína Petroleum Jelly EU 13oz (368g) Baby Pink
- Hmotnosť
- 368 g
- Objem
- 368 ml
- Zloženie
- Biela vazelína Usp (99,96 %)
- Výrobca
- EAN kód
- 0305212335002305212335002
- Číslo od výrobcu
- VAS-A02
- Hmotnosť
- 368 g
- Objem
- 368 ml
- Zloženie
- Biela vazelína Usp (99,96 %)
- Výrobca
- EAN kód
- 0305212335002305212335002
- Číslo od výrobcu
- VAS-A02
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - telové mlieko, telové mlieko s kakaovým maslom, intenzívne hydratujúce
64,95 €/1l
12,99 €
Predajca: Lemonbite

Vaseline | Original Healing Jelly 49g - Hydratačný krém na starostlivosť o pokožku, ideálny na zimu, balzam na pery
71,22 €/1kg
4,19 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite

Intenzívna starostlivosť o telo Cocoa Radiant 400 - Vaseline
17,72 €/1kg
7,09 €
Predajca: medpak_shop

Vaseline 67204335, Balzam na pery, Bezfarebný, Ženy, Univerzálne, Výťažok z ruže, Hydratačný, Lesk
739,19 €/1l
5,47 €
Predajca: Bugelo

Vaseline | Healing Jelly 49g - balzam na pery s kakaovým maslom, hydratačný krém na starostlivosť o pleť, ideálny na zimu
61,02 €/1kg
2,99 €
Predajca: Lemonbite

Vaseline | Liečivé želé 368g - Balzam na telo a pery, Vaseline Cosmetic, Na suchú pokožku, Ideálny na zimu
27,15 €/1l
11,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite

Vaseline | Healing Jelly 212g - balzam na pery s kakaovým maslom, hydratačný krém na starostlivosť o pleť, ideálny na zimu
32,97 €/1l
7,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: Lemonbite

Vaseline | Essential Healing 600ml - telové mlieko, hydratačné mlieko, telový olej, regeneračné
159,90 €/1l
15,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Vaseline, Wazelina kosmetyczna, 100ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
25,40 €/1l
2,60 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,54 €
Predajca: Glamperfeu

Vaseline Protecting Jelly, Mlieko, Ženy, Suchá koža, Hrubá pokožka, 50 ml, Box, White Petrolatum Usp (100%)
127,80 €/1l
6,39 €
Predajca: Bugelo

Vaseline | Telové mlieko - 600 ml Maxi Size - s vitamínom B3 - UV ochrana - rýchlo sa vstrebáva a nemastí
39,43 €/1l
23,66 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Hydratačný krém Pond's na suchú pleť 111 g
908,18 €/1l
16,98 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
122,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Parfüm Agua Florida (221 ml)
45,20 €/1l
9,99 €
Predajca: Lemonbite

Vaseline - Pánske Hydratačné Telové Mlieko 600ml - Men Fast Absorbing
24,98 €/1l
14,99 €
Predajca: Lemonbite

Vaseline Lip Therapy Original, Balzam na pery, Bezfarebný, Unisex, Suchá koža, Normálna pleť, Veľmi suchá koža, Hydratačné, Hydratačný, Nádoba
154,00 €/1l
15,40 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: HAPPY_GIFTERS

Lionelo Bianka 3v1 kočík, transportér do auta, autosedačka, skladací, cestovný systém opierka chrbta nastaviteľná 360o kolieska čalúnenie - béžová
299,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lionelo

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

Dudu-Osun Čiéne Afrikánske Mýdlo 150g - Prírodné Mýdlo s overenými hydratačnými a čistiacimi účinkami, Tradičná Receptúra z Afriky
13,93 €/1kg
2,09 €
Predajca: medpak_shop

KISS | Umelé nechty na nohy High Tide - 24 ks - Rýchla aplikácia - Bez lepidla - Elegantný vzhľad
9,99 €
Predajca: Lemonbite

Advance White Arm & Hammer munttandpasta 170 g
49,90 €/1l
5,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite

Biomed, Super White, zubná pasta s kokosovým olejom, 100 g
38 250,00 €/1kg
4,59 €
Predajca: Lemonbite

Detský Modulárny Šatník - Zelený Plastová Skriňa
36,00 €
Doprava zdarma
Predajca: TimeTrade

Vaseline | Aloe Soothe 600ml - telové mlieko, telové mlieko s Aloe Vera, intenzívne hydratačné
119,90 €/1l
11,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Cantu Moisturizing Curl Activator Cream 355ml, Krém na vlasy, Ženy, Kučeravé vlasy, 355 ml, Proti krepovitosti, Lesk, Vyhladenie, 1 kusov
23,69 €/1l
8,41 €
Predajca: NutraBestBG

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

VASAGLE vešiak na šaty, so sedadlom, s háčikmi, 3 police, výška 175 cm-41
61,38 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ardell - Trsové Riasy Polovičné 1 Pár - Accent 318 - Čierne pre Zahustenie
10,28 €
-51%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite

Ardell | Lepidlo na riasy - Ardell DUO - 7ml - Duo lepidlo na riasy - Čierne lepidlo na umelé riasy - Duo lepidlo
6,99 €
Predajca: Lemonbite
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

NUTRAKISS Lip Plumper "nude" - 4 ml
20,99 €
Predajca: Nutralash
5 247,50 €/1l

NUTRAKISS Lip Plumper "plum" - 4 ml
20,99 €
Predajca: Nutralash
5 247,50 €/1l

Vazelína | Baby Healing Jelly 368g - balzam na telo a pery, kozmetická vazelína, vazelína pre deti, na kožné vyrážky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite
27,15 €/1l

Vaseline | Liečivé želé 368g - Balzam na telo a pery, Vaseline Cosmetic, Na suchú pokožku, Ideálny na zimu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite
27,15 €/1l

ChapStick | Balzam na pery, ochrana pred mrazom, rúže, hydratačné | Vianočné príchute, 3 x 4g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,99 €
Predajca: Lemonbite
832,50 €/1l

Vaseline | Healing Jelly 212g - balzam na pery s kakaovým maslom, hydratačný krém na starostlivosť o pleť, ideálny na zimu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: Lemonbite
32,97 €/1l

ChapStick Classic Original 3-pack | Starostlivosť o suché pery | 3x4g
7,99 €
Predajca: Lemonbite
665,83 €/1l

ChapStick | balzam na pery, ochrana pred mrazom, rúže, hydratačné | SPF15 prírodná ochrana, 3 x 4g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: Lemonbite
79,90 €/1l

CARMEX | balzam na pery, Comfort Care, ochrana pred mrazom, ochranný rúž | ovocný mix - 3 x 10 g
7,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: Lemonbite
69,90 €/1l

Sada Saténové pery 8g každá
33,99 €
Predajca: lithuaniashop
6 798,00 €/1l

Rose La Mer Ošetrenie pier
69,56 €
Predajca: PerfumTraders
20 458,82 €/1kg

The Lip Treatment Balzam na pery 3,4 g Odtieň: Nude
76,76 €
Predajca: PerfumTraders
22 576,47 €/1kg

Dior Addict Lip Glow balzam na pery, odtieň 001, veľkosť 1
52,52 €
Predajca: PerfumTraders
52 520,00 €/1l

Vaseline 84126923, Balzam na pery, Bezfarebný, Ženy, Univerzálne, Hydratačný, Lesk, Alkohol
4,99 €
Predajca: Lemonbite
712,86 €/1l

Sisley Nutritive Lip Balm 9 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
50,98 €
Predajca: PerfumTraders
5 664,44 €/1kg

Balzam na pery - Aloe Vera - 9,4 ml - Hydratačný - Vitamín E - Hydratačné a vyživujúce zloženie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,79 €
Predajca: Lemonbite
403,19 €/1kg

Blistex | Balzam na pery, liečivá masť na pery, na opary, ochrana pred prechladnutím, ochranná | liečivá - 6g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,19 €
Predajca: Lemonbite
31,90 €/1l

Vaseline | Original Healing Jelly 49g - Hydratačný krém na starostlivosť o pokožku, ideálny na zimu, balzam na pery
4,19 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite
71,22 €/1kg

Balzam na pery s vitamínom E 15 ml
35,35 €
Predajca: PerfumTraders
2 356,67 €/1l

Balzamová zmrzlina na pery Martinelia
2,99 €
Predajca: Lemonbite
299,00 €/1kg