5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Hauschka Hydratačný krém na ruky 50ml1 369,00 €/1l
68,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Regeneračný krém na ruky Avene Cicalfate, 100 ml178,10 €/1l
17,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Sisley Reparatice regeneračný krém na ruky848,40 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Krémový krém na ruky Lirene - Hladký a Hydratujúci, 75 ml106,53 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Sudocrem antiseptický hojivý krém 60 g
257,00 €/1kg
17,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Eucerin pH5 krém na ruky, 75 ml
108,40 €/1l
8,13 €
Predajca: Glamperfeu

Bepanthol Derma regeneračný balzam na ruky, 50 ml krém
124,68 €/1kg
7,73 €
Predajca: AbisZ-Markt

Linola Krém na ruky, 75 ml Krém
73,40 €/1kg
7,34 €
Predajca: AbisZ-Markt

Uriage Bariederm Regeneračný Ochranný Krém na Ruky 50ml
77 866,66 €/1kg
6,57 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,84 €
Predajca: MANADA

EXCIPIAL Repair Sensitive krém na ruky, 50 ml
129,72 €/1kg
9,21 €
Predajca: AbisZ-Markt

Isdin Ureadin Hydratačný krém na ruky 50ml
89,00 €/1l
4,45 €
Predajca: Friseurtotal

Mediskin Obnovujúci krém na ruky 75 ml
50,00 €/1l
4,00 €
Predajca: Rosaimpex

Krém na ruky od Neutrogena 50ml
535,60 €/1l
26,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Apivita hydratačný krém na ruky
266,20 €/1l
13,31 €
Predajca: somnia24

Retterspitz krém na ruky, 50 ml Krém
96,72 €/1kg
6,19 €
Predajca: AbisZ-Markt

Dermasence Adtop krém na ruky 50 ml
150,60 €/1l
7,53 €
Predajca: AbisZ-Markt

Hyaluronový balzam na ruky 50 ml
70,97 €/1kg
4,40 €
Predajca: AbisZ-Markt

Byphasse À L'Urée hydratačný krém na ruky (150 ml)
166,60 €/1l
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Krém na ruky Weleda Sensitive 50ml
121,20 €/1l
12,12 €
Predajca: PerfumTraders

Allergika jemný krém na ruky 50 ml
97,95 €/1kg
8,62 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Regeneračný krém na ruky s nekomedogénnym zložením bol vyvinutý v spolupráci s dermatológmi. Obohatený o kyselinu hyalurónovú a komplex 3 ceramidov obnovuje optimálnu úroveň hydratácie pokožky a podporuje proces regenerácie ochrannej bariéry pokožky. Krém chráni pokožku pred škodlivými účinkami vonkajších faktorov.
Vlastnosti:
- regeneračný krém na ruky,
- má nekomedogénne zloženie,
- obnovuje optimálnu úroveň hydratácie,
- posilňuje ochrannú bariéru,
- chráni pred škodlivými vonkajšími vplyvmi,
- je bez parfumácie,
- je určený pre suchú a veľmi suchú pleť.
Ako používať
Nanášajte na ruky podľa potreby.
- vysokokvalitná lekárska starostlivosť o pleť
- pre suché a namáhané ruky
- Krém na nanášanie na pokožku
- Výrobok na starostlivosť o telo z lekárne
- Výrobca: Výrobca: L'Oreal Deutschland GmbH CeraVe Division, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 16827457
pre ženy
Regeneračný krém na ruky CeraVe vyvinutý dermatológmi intenzívne hydratuje a zároveň podporuje obnovu ochrannej bariéry pokožky. Rýchlo sa vstrebávajúci, nemastný krém s 3 esenciálnymi ceramidmi a kyselinou hyalurónovou hydratuje pokožku po celý deň - pre zdravo vyzerajúcu a jemnú pokožku rúk, vhodný aj pri suchej pokožke a neurodermatitíde. Bez parfumácie.
- Hmotnosť
- 1 g
- Objem
- 1 ml
- Zloženie
- Aqua/Water, glycerín, cetearylalkohol, kaprylový/kapricový triglycerid, cetylalkohol, cetearet-20, petrolátum, metosulfát behentrimonia, karbomér, ceramid AP, ceramid Eop, ceramid NP, cholesterol, Dimetikón, fosforečnan draselný, EDTA dynódium, etylhexylglycerín, fenoxyetanol, fytosfingozín, fosforečnan draselný, hyaluronát sodný, lauroyllaktylát sodný, tokoferol, xantánová guma.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 333787576396703337875763967
- Číslo od výrobcu
- MB369200
- Hmotnosť
- 1 g
- Objem
- 1 ml
- Zloženie
- Aqua/Water, glycerín, cetearylalkohol, kaprylový/kapricový triglycerid, cetylalkohol, cetearet-20, petrolátum, metosulfát behentrimonia, karbomér, ceramid AP, ceramid Eop, ceramid NP, cholesterol, Dimetikón, fosforečnan draselný, EDTA dynódium, etylhexylglycerín, fenoxyetanol, fytosfingozín, fosforečnan draselný, hyaluronát sodný, lauroyllaktylát sodný, tokoferol, xantánová guma.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 333787576396703337875763967
- Číslo od výrobcu
- MB369200
Hodí sa k tomu

CeraVe hydratačný krém - na suchú až veľmi suchú pokožku tváre a tela
229,70 €/1l
22,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Cerave Oczyszczający żel do mycia 473ml
40,17 €/1l
19,00 €
Predajca: Azjasklep

CeraVe Regenerujący krem do rąk, 50ml
233,00 €/1l
11,65 €
Predajca: MANADA

CeraVe Odbudowujący Krem pod oczy, 14 ml
1 082,86 €/1l
15,16 €
Predajca: BRASTYGroup

CeraVe Nawilżający Krem do twarzy, 52 ml
398,65 €/1l
20,73 €
Predajca: somnia24

Cerave Nawilżająca Emulsja do mycia 473ml
48,96 €/1l
23,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

CeraVe hydratačný krém s pumpičkou 454 g
42 540,00 €/1kg
21,27 €
Predajca: BRASTYGroup

CeraVe - Hydration Cream for Dry to Very Dry Skin (Moisturising Cream) 340ml
37 625,00 €/1kg
15,05 €
Predajca: BRASTYGroup

Givenchy L'interdit Rouge Woda perfumowana, 50 ml
1 393,80 €/1l
69,69 €
Predajca: PerfumTraders

HYDRATAČNÝ KRÉM pre suchú až veľmi suchú hornú časť 50ml
250,00 €/1l
12,50 €
Predajca: Denpoli-Venda

Cerave SA Regenerujący Krem do stóp 88ml
10,22 €
Predajca: Bugelo

Cerave, Nawilżający Krem do twarzy SPF 50, 52 ml
339,23 €/1l
17,64 €
Predajca: Glamperfeu

COSTWAY 2ks detský kufor + batoh, detský vozík z plastu, detská batožina, sada detských kufrov príručná batožina cestovná batožina tvrdý škrupinový kufor pre chlapcov a dievčatá (Pink Unicorn, 12"+16")
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Elektrický skúter 1000 Watt - "VIRON" E-Scooter 1000W / 36V Elektrický skúter s držiakom na smartfón
479,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Čierna
Použité
1 465,80 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: SIMPLETEK

PKM 50622, 297 m³/h, Zvedené / recirkulačné, C, A, G, 68 dB
109,90 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: Stuebinger-Online

Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Titán
1 509,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: LVS-Handel

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Vysokotlaková čierna kuchynská batéria Lonheo Výsuvná kuchynská batéria s 2 druhmi sprchy Kuchynská batéria s výtokom otočným o 360° a sprchou
1 048,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Granitan

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Luvia Sada štetcov na líčenie Golden Queen 15 kabuki štetcov na líčenie vrátane. Nástroje na líčenie - luxusná profesionálna sada štetcov na líčenie Essentials
106,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Dermacol Satin Make-up Base, Univerzálna pleť, 30 ml, Flakón s pumpičkou, Zmatňujúci, Vyhladenie, Matte, Priehľadná
462,33 €/1l
13,87 €
Predajca: Glamperfeu

Makeup náklady L'Oreal Paris True Match 2DW v tóne Teplého Zlatého Mandľa, 30 ml
312 250,01 €/1kg
12,49 €
Predajca: BRASTYGroup

Aknederm tinktúra citlivý roztok proti nečistotám pleti, 50 ml roztok
155,60 €/1l
15,56 €
Predajca: AbisZ-Markt

Skin Booster Vitamin Shot pleťové sérum pro ženy 30 - Physicians Formula
43,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Simba ChiChi LOVE Baby Boo, plyšová hračka (béžová/ružová, 30 cm) - Simba 105893500 - (hračky / plyšové hračky)
62,45 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Kukident 1030010001 Kukident Aktiv Plus Gebissreiniger-Tabs 99 Stück
13,52 €
Predajca: somnia24

Mara Expert - Zubná pasta Plaque Checker 75 ml
56,47 €/1l
42,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Byredo Gypsy Water krém na ruky 30 ml UNISEX
39,88 €
Predajca: PerfumTraders
1 329,33 €/1l

Vazelína | Intenzívna starostlivosť 100ml - krém na ruky, s ovsom, hydratácia, silné nechty, jemné ruky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
5,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Vazelína | Intenzívna starostlivosť 100ml - krém na ruky, s keratínom, hydratácia, silné nechty, jemné ruky



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Sisley Sisleya L'Integral Anti-Aging Hand Cream, 75ml
106,24 €
Predajca: PerfumTraders
1 416,53 €/1l

Farmona Professional Anti-Aging sérum na ruky, 200 ml
8,89 €
Predajca: Lemonbite
44,45 €/1l

Dr. Hauschka Hydratačný krém na ruky 50ml
68,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 369,00 €/1l

Farmona Perfumowany krem do rąk i ciała, 300ml
7,99 €
Predajca: Lemonbite
26,63 €/1l

Sinoz - Hydrapro Intensive Moisturizing Hand Cream, 50ml - Intenzívne hydratačný krém na ruky
12,50 €
Predajca: Exporgin
250,00 €/1l

Sisley Reparatice regeneračný krém na ruky
63,63 €
Predajca: PerfumTraders
848,40 €/1l

Ziaja Kozie Mleko Zestaw świąteczny Mydło 500 ml + Mleczko 400 ml + Krem 50 ml + Krem do rąk 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
15 445,45 €/1kg

Regeneračný krém na ruky (reparačný krém na ruky), 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,66 €
Predajca: Serica
17 660,00 €/1l

Regeneračný krém na ruky Avene Cicalfate, 100 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,81 €
Predajca: Serica
178,10 €/1l

Krém na ruky CARDAMOM ROSE
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Krém na ruky CEYLON TEA YLANG
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Intenzívny krém na ruky - grapefruit a kokos - GRAPEFRUIT COCONUT
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Intenzívny krém na ruky - santalové drevo - SANDALWOOD SPICE
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Intenzívny krém na ruky - lotos a mandle - PINK LOTUS ALMOND
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Krém na ruky LEMONGRASS MANDARIN
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Krém na ruky YLANG LAVENDER
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Krém na ruky CEYLON TEA YLANG
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l