Objem:

100 ml

Unisex parfém Carner Barcelona Palo Santo EDP 100 ml Palo Santo

102,01 €

1 020,10 € / 1l

plus 2,99 € poštovné

Doprava k vám domov

st 30. septembra – po 5. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Dostupná množstevná zľava:

Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Sospiro Contralto EDP 100 ml UNISEX
Sospiro Contralto EDP 100 ml UNISEX
1 753,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
175,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Atlantide Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
Tiziana Terenzi Atlantide Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
3 747,10 €/1l
374,71 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Parfums de Marly Haltane EDP 75 ml M
Parfums de Marly Haltane EDP 75 ml M
2 967,87 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
222,59 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Fugazzi Nocologne Extrait de Parfum 50 ml UNISEX
Fugazzi Nocologne Extrait de Parfum 50 ml UNISEX
2 946,00 €/1l
147,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Unisex parfém Carner Barcelona EDP Palo Santo 50 ml
Unisex parfém Carner Barcelona EDP Palo Santo 50 ml
1 752,20 €/1l
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 15
87,61 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Unisex parfém Carner Barcelona Volcano EDP 50 ml
Unisex parfém Carner Barcelona Volcano EDP 50 ml
2 262,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
113,12 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Carner Barcelona Rock Star EDP 50 ml UNISEX
Carner Barcelona Rock Star EDP 50 ml UNISEX
1 757,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
87,87 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Carner Barcelona Tardes EDP 100 ml W
Carner Barcelona Tardes EDP 100 ml W
1 040,30 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
104,03 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 279
101,52 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre Carner Barcelona Bestium Parfumový extrakt 50 ml UNISEX
Carner Barcelona Bestium Parfumový extrakt 50 ml UNISEX
2 177,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
108,87 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Unisex parfém Carner Barcelona Salty EDP 50 ml
Unisex parfém Carner Barcelona Salty EDP 50 ml
1 575,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
78,78 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Atkinsons Oud Save The Queen parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Atkinsons Oud Save The Queen parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 200,70 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 25
120,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Carner Barcelona Felino Ekstrakt perfum, 50 ml
Carner Barcelona Felino Ekstrakt perfum, 50 ml
2 123,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
106,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Carner Barcelona Danzatoria EDP 50 ml UNISEX
Carner Barcelona Danzatoria EDP 50 ml UNISEX
1 676,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
83,83 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Hermès Terre D'Hermes čistý parfém pre mužov 75 ml
Hermès Terre D'Hermes čistý parfém pre mužov 75 ml
1 198,80 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 51
89,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Carner Barcelona Revolución EDP 50 ml UNISEX
Carner Barcelona Revolución EDP 50 ml UNISEX
1 474,60 €/1l
73,73 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Carner Barcelona Fig Man EDP 50 ml UNISEX
Carner Barcelona Fig Man EDP 50 ml UNISEX
1 353,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
67,67 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Courreges, L'Eau Pale, Eau de Parfum, Unisex, 30 ml
Courreges, L'Eau Pale, Eau de Parfum, Unisex, 30 ml
1 293,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 10
38,79 €
Predajca: Parfumtoi
Obrázok produktu pre Carner Barcelona Costarela EDP 100 ml UNISEX
Carner Barcelona Costarela EDP 100 ml UNISEX
1 010,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
101,00 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Carner Barcelona Revolución EDP 100 ml UNISEX
Carner Barcelona Revolución EDP 100 ml UNISEX
1 030,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
103,02 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

UNISEX parfumovaná voda
palina, rum
mlieko, guajakové drevo, fazuľa tonka
vetiver, vanilka, santalové drevo



Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym unisex parfémom Carner Barcelona Palo Santo EDP 100 ml Palo Santo a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Carner Barcelona!



  • Pohlavie: Unisex
  • Názov vône: Palo Santo Palo: Palo Santo
  • Typ: Palo Alto, Palo Alto, Palo Alto, Palo Alto, Palo Alto: Typ: EDP (parfumovaná voda)
  • Typ vône: Palo Santo: EDP
  • Objem: 100 ml
Od 148,53 / 100 ml

Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobku:
CARNER BARCELONA SL
C/ Diputacio 266, Local 2 08007 Barcelona, Španielsko
08007 - Barcelona
+34932008977
[email protected]



Vôňa Palo Santo od Carner Barcelona je pomenovaná podľa druhu dreva, ktorému šamani pripisujú posvätnú moc a schopnosť chrániť a prinášať šťastie Vôňu pre ženy a mužov, ktorá je skôr drevitá a zemitá Palo Santo vytvorila Shyamala Maisondieu a vydala ju v roku 2015
Verzia
Unisex
Hmotnosť
0.565 kg
Objem
100 ml
Zloženie
Pozri popis
Výrobca
Carner Barcelona
Cieľové skupiny
Unisex
EAN kód
8437011481214
Číslo od výrobcu
021

Verzia
Unisex
Hmotnosť
0.565 kg
Objem
100 ml
Zloženie
Pozri popis
Výrobca
Carner Barcelona
Cieľové skupiny
Unisex
EAN kód
8437011481214
Číslo od výrobcu
021
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 318
179,33 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 203
39,45 €
Predajca: Scentist
Obrázok produktu pre Unisex parfém Carner Barcelona EDP Palo Santo 50 ml
Unisex parfém Carner Barcelona EDP Palo Santo 50 ml
1 752,20 €/1l
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 15
87,61 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Atkinsons Oud Save The Queen parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Atkinsons Oud Save The Queen parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 200,70 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 25
120,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
739,44 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 304
66,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
287,50 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 173
28,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 279
101,52 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre The Woods Collection Secret Source Woda perfumowana, 100 ml
The Woods Collection Secret Source Woda perfumowana, 100 ml
343,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
34,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Ajmal My Stellar parfémovaná voda unisex 100 ml
Ajmal My Stellar parfémovaná voda unisex 100 ml
206,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
23,10 €
-10%
20,65 €
Predajca: BEBELUC
Obrázok produktu pre Swiss Arabian Shaghaf Oud Ahmar parfémovaná voda unisex 75 ml
Swiss Arabian Shaghaf Oud Ahmar parfémovaná voda unisex 75 ml
562,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 176
42,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Amouage Love Delight parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Amouage Love Delight parfémovaná voda pre ženy 100 ml
3 290,00 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
329,00 €
Predajca: FragrancesBg
Obrázok produktu pre Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 220
21,85 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Moschino Funny!, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Ružové korenie, Červené ríbezle, Zelený čaj, Jazmín, Pivonka, Fialový, ambra, Céder, Pižmo, Konárnik slivkový
Moschino Funny!, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Ružové korenie, Červené ríbezle, Zelený čaj, Jazmín, Pivonka, Fialový, ambra, Céder, Pižmo, Konárnik slivkový
323,00 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 118
16,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah Dukhan, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
Lattafa Khamrah Dukhan, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
275,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 165
27,55 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
369,90 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 138
47,48 €
-22%
36,99 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 113
40,02 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Carner Barcelona Cuirs EDP 50 ml UNISEX
Carner Barcelona Cuirs EDP 50 ml UNISEX
1 414,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
70,70 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Hermès Terre D'Hermes čistý parfém pre mužov 75 ml
Hermès Terre D'Hermes čistý parfém pre mužov 75 ml
1 198,80 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 51
89,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 1167
81,22 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Angel Schlesser Les Eaux D'Un Instant Absolu Deep Leather parfémovaná voda unisex 100 ml
Angel Schlesser Les Eaux D'Un Instant Absolu Deep Leather parfémovaná voda unisex 100 ml
353,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
35,34 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Annayake An'na Annayake Woda perfumowana, 100 ml
Annayake An'na Annayake Woda perfumowana, 100 ml
705,70 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 30
70,57 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Lattafa Peace & Love, Ženy, 100 ml
Lattafa Peace & Love, Ženy, 100 ml
379,10 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 52
37,91 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Les Senteurs Gourmandes, Sublime Rose, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Les Senteurs Gourmandes, Sublime Rose, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
164,50 €/1l
16,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 177
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Ajmal - Cerise EDP 75ml
Ajmal - Cerise EDP 75ml
405,87 €/1l
30,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Gisada Titanium parfumovaná voda 100ml sprej
Gisada Titanium parfumovaná voda 100ml sprej
950,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 37
105,00 €
-10,00 €
95,00 €
Predajca: LuxeLabels
Obrázok produktu pre Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 373
25,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Nishane - Wulong Cha Extrait de Parfum 100ml
Nishane - Wulong Cha Extrait de Parfum 100ml
1 666,50 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 18
166,65 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Noir Premier Collection Lalique 100ml
Noir Premier Collection Lalique 100ml
1 010,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
101,00 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Kenzo Parfum d'Ete - Voda Parfum, 75ml
Kenzo Parfum d'Ete - Voda Parfum, 75ml
735,47 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 45
55,16 €
Predajca: BRASTYGroup

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 hodnotenia
Hodnotenie z 21. decembra 2025 na
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l
Obrázok produktu pre Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
137,36 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 46
35,15 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 181
30,40 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l
Obrázok produktu pre Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
15,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l
Obrázok produktu pre Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 102
42,95 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l
Obrázok produktu pre J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 98
20,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l
Obrázok produktu pre HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l
Obrázok produktu pre Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
24,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
68,68 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Obrázok produktu pre French Avenue – Noble Cedar, parfum
French Avenue – Noble Cedar, parfum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 107
26,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l