5,0



Na základe 20 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Jean P. Gaultier Scandal Pour Homme toaletná voda pre mužov 150 ml698,27 €/1l
104,74 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Coach Coach toaletná voda pre ženy 90 ml761,11 €/1l
68,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Philosykos toaletná voda 100 ml (unisex)1 593,00 €/1l
159,30 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss Bottled Toaletná Voda, 200ml408,55 €/1l
81,71 €
Predajca: PerfumTraders

Bruno Banani Woman Woda toaletowa, 100ml
447,80 €/1l
44,78 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bruno Banani Woman - Toaletná Voda s Parfumovanou Vôňou, Objem 20 ml
464,50 €/1l
9,29 €
Predajca: MANADA

Bruno Banani Woman's Best Woda toaletowa, 30ml
529,33 €/1l
15,88 €
Predajca: Katomix

Bruno Banani Pure Woman Woda toaletowa, 30 ml
963,33 €/1l
28,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bruno Banani Woman, Ženy, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, brečtan, ľalia, Oranžová, Sweet Orange, Ivy, Water Lily, Frézia, Konvalinka, Broskyňa
536,33 €/1l
32,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bruno Banani Absolute Woman - Parfumovaná voda 30ml, Elegantná a Senzuálna Vôňa.
492,33 €/1l
14,77 €
Predajca: MANADA

Bruno Banani Pure Woman Woda toaletowa, 50ml
444,40 €/1l
22,22 €
Predajca: PerfumTraders

Bruno Banani Bruno Banani Woman toaletná voda pre ženy 20 ml
429,00 €/1l
8,58 €
Predajca: Glamperfeu

Bruno Banani Man Toaletná Voda, 100 ml
243,60 €/1l
24,36 €
Predajca: NutraBestBG

Bruno Banani Absolute Woman toaletná voda pre ženy 60 ml
414,17 €/1l
24,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bruno Banani Bruno Banani Man toaletná voda pre mužov 30 ml
670,67 €/1l
20,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bruno Banani Mužská Toaletná Voda, 50ml
345,20 €/1l
17,26 €
Predajca: PerfumTraders

30 ml Parfum Bruno Banani pre mužov
476,33 €/1l
14,29 €
Predajca: Katomix

Bruno Banani Made for Man toaletná voda pre mužov 30 ml
468,00 €/1l
14,04 €
Predajca: Glamperfeu

Bruno Banani Pure Man - Toaletná voda 30ml.
529,00 €/1l
15,87 €
Predajca: ADI_Global_Store

Bruno Banani Woman Edt Spray
921,75 €/1l
36,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Bruno Banani Woman EdT - parfém - výrobca: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295 Darmstadt 1 balenie
Toaletná voda pre ženy.
Nóty vône:
Vrchné tóny: brečtan, pomaranč, severná huba
Srdcové tóny: broskyňa, frézia
Základné tóny: vanilka, pižmo
Bruno Banani Žena.
Toaletná voda pre ženy.
50 ml
Ženský Parfum 50ml - ná vôňa pre moderné ženy, ktoré túžia po elegancii a štýle. Táto originálna kompozícia je zhmotnením jemného kvetinového dojmu, ktorý je ideálny na každodenné nosenie či špeciálne príležitosti. Prebúdte vašu jedinečnosť a vyjadrite svoju extravaganciu s týmto exkluzívnym parfumom.
Toaletná voda Bruno Banani Woman bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vybranej vône.
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Vôňa obsahuje esencie: ruža, jazmín, vanilka, santalové drevo, kardamón, vetiver, bergamot, ambra, pižmo, ylang-ylang, orchidea, grapefruit, ibištek, levanduľa, tuberóza, koriander, zelený čaj, morské vody, ríbezle, mangový kvet.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDámy
- EAN kód
- 3616301640998
- Číslo od výrobcu
- 846954
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Vôňa obsahuje esencie: ruža, jazmín, vanilka, santalové drevo, kardamón, vetiver, bergamot, ambra, pižmo, ylang-ylang, orchidea, grapefruit, ibištek, levanduľa, tuberóza, koriander, zelený čaj, morské vody, ríbezle, mangový kvet.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDámy
- EAN kód
- 3616301640998
- Číslo od výrobcu
- 846954
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

LED darčekové krabičky s časovačom sada 3 - ČERVENÉ - vianočné dekoračné krabičky s teplým bielym osvetlením na batérie s časovačom
32,04 €
Predajca: Special-trends

Bruno Banani, Žena, Parfémovana Voda, 30ml
606,00 €/1l
18,18 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Farebné pramienky vlasov pre deti, detské vlasové predlžovače, zapletené gumičky do vlasov, farebné motívové čelenky s elastickou páskou pre deti a ženy – 8 kusov
16,75 €
Predajca: odsellingaaa

Wessper B4, fľaša na pitie z materiálu Tritan, objem 1 liter, so zabudovaným filtrom Actitex™ – sivá farba
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Oslavy Dávka 1,435 kg
30,47 €/1kg
43,72 €
Predajca: somnia24

Hlboký tanier 20,5 cm / polievkový tanier - 6 kusov - farba: čierna
25,62 €
Predajca: Special-trends

HP DeskJet 2810e Bezdrôtová All-in-One Farba Tlačiareň, Instant Ink; Kopírka, skener, Atramentový, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Biela
57,33 €
Predajca: ADI_Global_Store

1.04 Tanier 27 cm - 6 kusov - farba: čierna
27,76 €
Predajca: Special-trends

X-Monster Truck RC auto na diaľkové ovládanie 30 km/h, 1:18, 2 batérie, pohon všetkých kolies, dojazd 100 m
74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Peluvio_Overmax

Dámsky batoh, mestský batoh, ležérny, nylonová taška cez rameno, nepremokavá, taška proti krádeži, taška cez rameno, taška na knihy, cestovná taška cez rameno, kabelky pre ženy
25,80 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,51 €
Predajca: odsellingaaa

Kühlakku 2-tlg.
24,13 €/1m
3,62 €
Predajca: VISO

Dibapur® : Q XXL SOFT - 9-zónový ortopedický matrac zo studenej peny (H2-90x200) x cca 23,5 cm jadro s prešívaným poťahom z dvojitej látky cca 24,5/25 cm (H2 Soft do cca 80 kg) Dibapur® : Q znamená kvalitu. Vyrobené v Nemecku
167,94 €
Predajca: Dibapur

Poťahy sedadiel Auto Univerzálny poťah sedadiel Syntetická koža Slipcovers Auto Seat Cover Auto Seat Predné sedadlo vankúš Auto Black Retoo
17,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Nintendo 10002207 Nintendo Switch Neon-Rot / Neon-Blau (neues Modell 2019)
366,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

VASAGLE Toaletný stolík so zrkadlom 2 zásuvky 3 otvorené priehradky biely Moderné
64,80 €
Predajca: Jurhan

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Vysokotlaková čierna kuchynská batéria Lonheo Výsuvná kuchynská batéria s 2 druhmi sprchy Kuchynská batéria s výtokom otočným o 360° a sprchou
1 048,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Granitan

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Bruno Banani Woman Woda toaletowa, 100ml
447,80 €/1l
44,78 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bruno Banani Magic Woman EdT 30ml
700,33 €/1l
27,03 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,01 €
Predajca: Katomix

Bruno Banani Woman - Toaletná Voda s Parfumovanou Vôňou, Objem 20 ml
464,50 €/1l
9,29 €
Predajca: MANADA

Bruno Banani Magic Woman - Toaletná voda, 50 ml
650,00 €/1l
32,50 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bruno Banani Bruno Banani Woman toaletná voda pre ženy 20 ml
429,00 €/1l
8,58 €
Predajca: Glamperfeu

Parfumovaná Toaletná Voda Pre Ženy Bruno Banani 50ml
396,40 €/1l
19,82 €
Predajca: MANADA

Bruno Banani Dámska Parfumovaná Voda, 30ml
624,33 €/1l
18,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
95% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
95%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 31. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
2. nákup tiež prebehol bez problémov
Objem 0,03 l
Všetko bolo skvelé. Keďže v bežných maloobchodných predajniach ho už takmer nedostanete, sme veľmi radi, že ho stále môžeme získať online. Predajca odosiela rýchlo a doteraz sa nevyskytli žiadne problémy.
Hodnotenie z 2. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa
Objem 0,05 l
Som veľmi spokojný s kvalitou, rýchle dodanie. Vôňa je skvelá, rada ju použijem znova
Hodnotenie z 13. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Obľúbená vôňa
Objem 0,05 l
Narodeninový darček pre našu dcéru. Bohužiaľ už nie je dostupná v miestnych drogériách.
Hodnotenie z 20. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,05 l
Ďakujem za rýchle dodanie. Parfém poznám už dlho, vôňu milujem. Cena výkon je top
Hodnotenie z 13. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfum Bruno Banani
Objem 0,05 l
Hľadal som ho všade a našiel som ho tu v internetovom obchode Kaufland. Jednoducho skvelá vôňa.
Hodnotenie z 16. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfém
Objem 0,03 l
Veľmi ho odporúčam, je naozaj super, už som si ho znovu objednala
Hodnotenie z 6. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nádherné
Objem 0,03 l
Táto toaletná voda je veľmi dobrá. Vôňa sa mi veľmi páči.
Hodnotenie z 1. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Presne moja vôňa
Objem 0,05 l
Všetko je v poriadku – presne podľa predstáv.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l