4,3



Na základe 12 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Huxol sladidlo tekuté Originálne sladidlo tekuté sladidlo 1000ml5,97 €/1l
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Erytrol 1kg Brat.pl6,70 €/1kg
6,79 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Cukor z kokosových kvetov 1 kg7,07 €/1kg
7,19 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
XYLITOL 500 g - SANTINI (FÍNSKO)0,02 €/1kg
8,69 €
Predajca: BRAT_PL

Steviola® Stevia Sprinkles Sweetener 300g | náhrada cukru | bez kalórií | použitie 1:1 ako cukor | vegánske | 100% bez cukru
14,17 €/1kg
4,25 €
Predajca: ElCompra

Myvita Stevia Liquid 125 ml Zuckerersatz
72,72 €/1l
9,09 €
Predajca: medpak_shop

Steviola® xylitol 500g | náhrada cukru | alternatíva cukru šetrná k zubom | použitie 1:1 ako cukor | vegánske
9,98 €/1kg
4,99 €
Predajca: ElCompra

Steviola® Stevia Fluid Vanilla 125ml | Flavour Drops | vegan | tekuté sladidlo | kvapky stévie | náhrada cukru | nízkokalorická | tekutá stévia
28,56 €/1l
3,57 €
Predajca: ElCompra

Stolové sladidlo na báze stévie v tabletách, 250 kusov
541,00 €/1kg
5,41 €
Predajca: Biogo

Słodzik Sweetie Gold w tabletkach 72 g
2 940,00 €/1kg
4,10 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,94 €
Predajca: Katomix

Natreen Dávkovač sladidiel pre labužníkov 400ks.
1 302,73 €/1kg
33,35 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

neutral 5589958003 Birkenzucker Xylit, 300,0 g
39,57 €/1l
11,87 €
Predajca: somnia24

Stevia v prášku 300 g – 100 % prírodné sladidlo, náhrada cukru bez kalórií
63,00 €/1kg
18,90 €
Doprava zdarma
Predajca: herbsforyou

Natreen Classic sladidlo v náplni (1500 tabliet)
96,04 €/1kg
9,22 €
Predajca: Store-Germany

Xucker horúca čokoláda bez cukru s xylitolom 200g
29,75 €/1kg
5,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Stolové sladidlo na báze xylitolu, 250 g
17,26 €/1kg
4,66 €
Predajca: MANADA

NOW Foods Lepšia stévia organická 28g
140,88 €/1kg
11,27 €
Predajca: shaman-vitamine
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Steviola® Tablety je prírodné sladidlo vo forme tabliet, vyrobené z rastliny Stévia cukrová - Stevia Rebaudiana Bertoni, ktorá je 300x sladšia ako cukrová repa. Je vhodné pre ľudí trpiacich cukrovkou, obéznych ľudí a ľudí trpiacich vysokou kazivosťou zubov.
Stévia cukrová sa v súčasnosti pestuje kvôli svojim sladkým zlúčeninám, nazývaných glykozidy steviolu, ktoré sú skvelým nekalorickým sladidlom vhodným predovšetkým pre diabetikov, obéznych ľudí a ľudí s nízkokalorickou stravou. Okrem glykozidov steviolu obsahuje aj množstvo vitamínov, aminokyselín, chlorofyl, bielkoviny, vlákninu a množstvo minerálov a stopových prvkov. Sladivé látky - glykozidy steviolu, extrahované z Stévia cukrová - Stevia Rebaudiana Bertoni, majú nulovú kalorickú hodnotu.
Steviola® Tablety zo Stévie cukrovej sú vhodné na sladenie teplých nápojov, ako napr. čaj alebo káva.
Neobsahujú cukor, droždie, pšenicu, lepok, sóju, mliečne výrobky, vajcia, farbivá, arómy, umelé konzervačné látky!
Steviola® Tablety zo Stévie
- sú 35x sladšie ako cukor
- majú o 85% menej kalórii
- vhodné pre diabetikov, obéznych ľudí a ľudí s nízkokalorickou stravou
- v praktickom dávkovači s možnosťou následného doplnenia
Zloženie Stévia - tablety
1 tableta: sladidlá: erytritol, sladidlá: glykozidy steviolu E960 (v čistote 95-97%), hydrogénuhličitan sodný (sóda bikarbóna) E500(ii), kyselina vínna E334, L-Leucin.
Stévia - tablety dávkovanie
1 tableta zodpovedá 1 čajovej lyžičke cukru.
| Nutričné hodnoty | 100 g | 1 tableta |
| Energetická hodnota | 102 kJ /24 kcal | 0,1 kJ /0 kcal |
| Bielkoviny | 0 g | 0 g |
| Sacharidy | 55 g | 0,003 g |
| z toho polyalkoholy | 55 g | 0,3 g |
| z toho cukry | 0 g | 0 g |
| Tuky | 0 g | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g | 0 g |
| Sodík | 0,59 g | 0,0 g |
100 % VEGÁN: Naše tablety sú vhodné nielen pre diabetikov, ale aj pre vegetariánov a vegánov
NÍZKY OBSAH KALORIÍ: iba 0 kalórií na jednu tabletku
ŠETRNÉ K ZUBOM: Ak sa jedlo a nápoje pravidelne sladia erytritolom namiesto cukru, pomáha to udržiavať mineralizáciu zubov a spôsobuje, že hladina cukru v krvi po konzumácii stúpa menej ako pri konzumácii sladkých jedál a nápojov
pRAKTICKÉ NA POHYB: S naším praktickým dávkovačom tabliet si môžete ľahko osladiť nápoje bez cukru (jedna tablietka zodpovedá sladivosti jednej kocky cukru)
NAŠE SĽUBY: Naše výrobky sa vyrábajú v Nemecku pod prísnou mikrobiologickou kontrolou a zaručene neobsahujú GMO
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Zloženie
- Zloženie je uvedené v popise produktu.
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 g na tabletu Energetická hodnota 102 kJ/240,1 kJ/0 kcal Tuk 0 g 0 gz toho nasýtené mastné kyseliny0 g 0 g Sacharidy 55 g 0,03 g z toho cukor 0 g 0 g z toho polyalkoholy 55 g 0,03 gBielkoviny0 g 0 g Soľ 0,59 g 0 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 18 g
- Rozmery
- Hmotnosť: 40 g
- Potravinársky podnik
- El Compra Import GmbH & Co. KG Alte Chaussee 4a 56642 Kruft Deutschland
- Obchodný názov
- Steviola - tablety
- Výrobca
- steviola
- Počet kusov
- 300
- EAN kód
- 4250554712287
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Zloženie
- Zloženie je uvedené v popise produktu.
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 g na tabletu Energetická hodnota 102 kJ/240,1 kJ/0 kcal Tuk 0 g 0 gz toho nasýtené mastné kyseliny0 g 0 g Sacharidy 55 g 0,03 g z toho cukor 0 g 0 g z toho polyalkoholy 55 g 0,03 gBielkoviny0 g 0 g Soľ 0,59 g 0 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 18 g
- Rozmery
- Hmotnosť: 40 g
- Potravinársky podnik
- El Compra Import GmbH & Co. KG Alte Chaussee 4a 56642 Kruft Deutschland
- Obchodný názov
- Steviola - tablety
- Výrobca
- steviola
- Počet kusov
- 300
- EAN kód
- 4250554712287
Hodí sa k tomu

Myvita Stevia Liquid 125 ml Zuckerersatz
72,72 €/1l
9,09 €
Predajca: medpak_shop

neutral 5589958003 Birkenzucker Xylit, 300,0 g
39,57 €/1l
11,87 €
Predajca: somnia24

Ruhhy 135 Digitálna vrecková váha 200g/0,01g
5,08 €
Predajca: FDC

Originálny diaľkový ovládač televízora Samsung BN59-01315B | BN5901315B
10,43 €
Predajca: alle_fernbedienungen

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Pokemon Sword & Shield SWSH02 Booster German (Hra s obchodnými kartami)
40,27 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

2 x lítiová guľatá batéria CR2450 značky WILHELM, 3V, 600mAh, priemer 24 mm, hrúbka 5,0 mm, ekvivalent DL2450
28,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
25,47 €
Predajca: FANEO

Skladací schodiskový vozík 21078, ručný, s pneumatikami z tvrdej gumy a oceľovým rámom, max. 100 kg
77,29 €
Predajca: Kokiska

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Ruhhy 3465 Kuchynská váha digitálna 0,1 g - 2 kg strieborná
5,95 €
Predajca: Jumada

Nuvinol roztok proti plesniam nechtov 10 ml
14,50 €
Predajca: AbisZ-Markt

Balkónová elektráreň Držiak solárnej montáže 114 cm pre voľne stojace solárne moduly s výškou 45 palcov PV modulov Nastaviteľný uhol 0-90 stupňov
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Brita 1023120, 3 kusov, Brita, Kazeta
42,58 €
Predajca: M_plus_L

Apple EarPods, Kábel, Hovor / hudba, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
43,90 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

360° otočná rozprašovacia hlavica, kuchynský rozprašovač Pohyblivé sitko na kohútiku Bublina šetriaca vodu Odolná proti striekajúcej vode, strieborná
15,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,79 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Súprava na epiláciu voskom NEOMANN Waxer II, ohrievač vosku na epiláciu s elektrickým ohrievacím hrncom | Profesionálna sada s 300 g guličkami, 20 špachtlí
0,03 €/1l
31,99 €
Predajca: neoruby

Goobay 68341, 10 m, Cat5e, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Žltá
0,20 €/1m
1,99 €
Predajca: eu-bay_de

Papyrus 88008174, Univerzálne, A4 (210x297 mm), Matte, 500 listy, 80 g/m², Biela
6,52 €
Predajca: TisknuLevneCZ

IceBär prášok na soft zmrzlinu čokoláda 1,25 kg pre stroj na soft zmrzlinu & doma
17,95 €/1l
17,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Forever Wax Warmer Depilačná súprava digitálna s 500 g voskových bôbov 1 silikónový zásobník 2 fľaše 30 drevených špachtlí, depilácia voskom tvár telo čierna
109,46 €/1l
54,73 €
Doprava zdarma
Predajca: VELMORA

Prenosný elektronický tlakomer Domáci tlakomer na ruku s LCD displejom Presné meranie
17,59 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Sklenená kanvica Ecosa s nastavením teploty | 40°C - 100°C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvetlenie | Kvalitná nerezová oceľ
29,90 €
Predajca: Enstore

Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
63,28 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,48 €
Predajca: Blumen-Senf

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Makita DCL180ZB, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, Modrá, 0,65 L, 1,3 m³/min, Suchý
68,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
32,49 €
Predajca: esiteo

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Čierna
10,51 €/1m
10,51 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%17% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
17%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
rýchla sladkosť!
Má menšiu sladivú silu ako cukor, ale pre mňa je oveľa zdravšia...
Hodnotenie z 15. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Dobrý sladiaci výkon, veľmi úsporný...
Hodnotenie z 28. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Extrémne náchylné na vlhkosť
Ak je dávkovač v kuchyni, kde sa často varí, do dávkovača sa dostane vlhkosť a karty sa zlepia.
Hodnotenie z 1. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nie 300 kusov
Článok je dobrý, ale nie 300 kusov! Odhadujem maximálne polovicu!
Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

MLASA Z CUKOROVEJ TRSTINY 7 kg - HORECA
48,21 €
Predajca: Biogo
6,89 €/1kg

Huxol sladidlo tekuté Originálne sladidlo tekuté sladidlo 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,97 €/1l

XYLITOL 1 kg - SANTINI (FÍNSKO)
16,29 €
Predajca: BRAT_PL
15,47 €/1kg

TTCarp NHDC sladidlo 100 ml
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
209,90 €/1l

XYLITOL 1 kg - NATURAVENA
16,42 €
Predajca: Biogo
16,42 €/1kg

XYLITOL 500 g (TAŠKA) - SANTINI (FÍNSKO)
18,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,04 €/1kg

Fínsky xylitol 1kg Brat.pl
11,19 €
Predajca: BRAT_PL
11,04 €/1kg

XYLITOL PRÁŠOK 350 g - SANTINI (FÍNSKO)
9,11 €
Predajca: Biogo
26,03 €/1kg

XYLITOL 500 g - SANTINI (FÍNSKO)
8,69 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg

XYLITOL 250 g - SANTINI (FÍNSKO)
5,29 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg

Sušený ibištek 1 kg Kvetov ibišteka Prírodný malinový čaj Čerstvá kvalita



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,99 €
Predajca: PHRoyal
119,80 €/1l

Cukor z kokosových kvetov 1 kg
7,19 €
Predajca: BRAT_PL
7,07 €/1kg

Erytrol 1kg Brat.pl
6,79 €
Predajca: BRAT_PL
6,70 €/1kg

FIT VANILLE SWEETS Dobré keto prírodné sladidlo 100 g Royal Brand
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
89,90 €/1kg

Myvita Stevia Liquid 125 ml Zuckerersatz



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,09 €
Predajca: medpak_shop
72,72 €/1l

XYLITOLOVÉ CUKROVINKY, XYLITOLOVÉ CUKROVINKY S príchuťou mäty, BEZLEPKU 13 g - PÄŤ PREMEN
1,49 €
Predajca: BRAT_PL
0,11 €/1kg

KRÜGER DAY by DAY Brausetablette 67835 Vitamín C 14St
1,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,53 €/1kg

ERYTHRITOL 500 g - BATOM
7,59 €
Predajca: Biogo
0,02 €/1kg

ERYTHRITOL 250 g - NATURAVENA
4,51 €
Predajca: Biogo
0,02 €/1kg

XYLITOL 250 g - NATURAVENA
5,11 €
Predajca: Biogo
20,44 €/1kg