Náplň Canderel sweet na osladenie čaju alebo kávy, 500 tabliet
7,09 €
166,82 € / 1kg
plus 19,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Sladidlá a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Huxol sladidlo tekuté Originálne sladidlo tekuté sladidlo 1000ml5,97 €/1l
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Cukor z kokosových kvetov 1 kg7,07 €/1kg
7,19 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
FIT VANILLE SWEETS Dobré keto prírodné sladidlo 100 g Royal Brand89,90 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Erytrol 1kg Brat.pl6,70 €/1kg
6,79 €
Predajca: BRAT_PL

CANDEREL CANDEREL Kalorienreduzierte Tafelsüße Süßstofftabletten, 2000 x 2 St.
117,97 €/1kg
40,11 €
Predajca: somnia24

Canderel - Sladidlo tyčinka Canderel 500x0,5gr | balenie 500 kusov
39,68 €/1kg
9,92 €
Predajca: AbisZ-Markt

Natreen Classic sladidlo v náplni (1500 tabliet)
96,04 €/1kg
9,22 €
Predajca: Store-Germany

Trepatdiet Stevia 100 tabliet
23,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Intenson Xylitol Danisco prášok, 250 g
28,64 €/1l
7,34 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,16 €
Predajca: MANADA

Natreen Zoetjes tablety sladidla 26 g - bezkalorická náhrada cukru do kávy a čaju
767,69 €/1kg
19,96 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Steevia sladidlo - náplň do vrecka 350g
38,94 €/1kg
13,63 €
Predajca: taleoo

Natreen® 5074043003 Tablety na sladenie classic - 500 kusov, dávkovač
299,69 €/1kg
9,59 €
Predajca: somnia24

ERYTHRITOL 250 g - NATURAVENA
0,02 €/1kg
4,51 €
Predajca: Biogo

Kruger Słodzik Aspartam Sweet 300 sztuk
336 000,01 €/1kg
3,36 €
Predajca: Megasam24PL

GymBeam | Stevia Tabs
48,17 €/1l
14,45 €
Predajca: LAVONIO

Intenson Xylitol Crystals, 500 g
21,26 €/1kg
10,63 €
Predajca: Tersorte

Intenson Erytrytol Sladidlo 0 kcal, 250 g
3 120,00 €/1kg
3,57 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,12 €
Predajca: Katomix

Xucker horúca čokoláda bez cukru s xylitolom 200g
29,75 €/1kg
5,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

XYLITOL 250 g - NATURAVENA
20,44 €/1kg
5,11 €
Predajca: Biogo

Steviola - tablety - 300 tabliet v praktickom dávkovači
257,78 €/1kg
4,64 €
Predajca: BioCare
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Náhrada cukru
- na sladenie potravín a nápojov
- Tablety na pridávanie do potravín a nápojov
- Zdravá výživa z lekárne
- Výrobca: Výrobca: CosNem Division of FoodConnection GmbH, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 3087792
Canderel náplňové balenie kusov 500 ks - predmet: sladidlá, náhrady cukru
- Zloženie
- Laktóza, aróma, karboxymetylcelulóza, acesulfam draselný, mikrokryštalická celulóza
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty | na 100 gEnergia | 1454 kJ/348 kcalTuk, z toho | 0,0 gz toho nasýtené mastné kyseliny | 0,0 gSacharidy, z toho | 82 go cukry | 76 gBielkoviny | 7,7 gSoľ | 0,09 g
- Hmotnosť
- 42.5 g
- Potravinársky podnik
- CosNem
- Obchodný názov
- Náplň Canderel sweet na osladenie čaju alebo kávy, 500 tabliet
- Výrobca
- CosNem
- Model
- Stückchen 500 St
- Počet kusov
- 500
- Číslo od výrobcu
- CAN500
- EAN kód
- 764011070066207640110700662
- Zloženie
- Laktóza, aróma, karboxymetylcelulóza, acesulfam draselný, mikrokryštalická celulóza
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty | na 100 gEnergia | 1454 kJ/348 kcalTuk, z toho | 0,0 gz toho nasýtené mastné kyseliny | 0,0 gSacharidy, z toho | 82 go cukry | 76 gBielkoviny | 7,7 gSoľ | 0,09 g
- Hmotnosť
- 42.5 g
- Potravinársky podnik
- CosNem
- Obchodný názov
- Náplň Canderel sweet na osladenie čaju alebo kávy, 500 tabliet
- Výrobca
- CosNem
- Model
- Stückchen 500 St
- Počet kusov
- 500
- Číslo od výrobcu
- CAN500
- EAN kód
- 764011070066207640110700662
Hodí sa k tomu

CANDEREL CANDEREL Kalorienreduzierte Tafelsüße Süßstofftabletten, 2000 x 2 St.
117,97 €/1kg
40,11 €
Predajca: somnia24

Canderel - Sladidlo tyčinka Canderel 500x0,5gr | balenie 500 kusov
39,68 €/1kg
9,92 €
Predajca: AbisZ-Markt

Steviola - tablety - 300 tabliet v praktickom dávkovači
257,78 €/1kg
4,64 €
Predajca: BioCare

Sviečkový stôl SUESSE, 300 St WUE
117,96 €/1kg
5,78 €
Predajca: AbisZ-Markt

karpal Hoverboard Seat, Hoverboard Kart Attachment, Self-Balancing Scooter kompatibilný pre 6,5 -10" veľkosť nastaviteľná pre deti a dospelých
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

HP LaserJet Multifunkčná tlačiareň MFP M140we, Čiernobiele, Tlačiareň pre Malá kancelária, Tlač, kopírovanie, skenovanie, Bezdrôtové pripojenie; +; Vhodné pre Instant Ink; Skenovanie do e-mailu, Laser, Čiernobiela tlač, 600 x 600 DPI, A4, Priama tlač, Biela
486,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Mobiler Luftkühler mit Wasser Soft | Luftbefeuchter | Verdunstungskühler
129,95 €
Predajca: Crownseller

Canderel Green 60115072 Stevia stick - 250 jednotlivých porcií po 1,1 g
43,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Clatronic DR 3653, Prenosný parný čistič, 0,25 L, Čierna, Žltá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
199,52 €/1l
49,88 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
29,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

Frigeo 877409 Frigeo Traubenzucker Lolly,100
19,25 €/1kg
15,40 €
Predajca: somnia24

XPOtool podpera prívesu 2 ks, výškovo nastaviteľná 510-760 mm, 130 x 90 x 760 mm, parkovacia podpera s 2 svorkami Ø 48 mm, príves
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Tefal TL6008 2 v 1 hriankovač a minirúra
99,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Balenie 20 vákuových vriec na oblečenie so vzduchotesným ventilom a ručnou pumpou - STORAGEBAG
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

AIORBER 3v1 vzduchový chladič, ventilátor a zvlhčovač vzduchu s batériou 15 000 mAh, 2-litrovou nádržou na vodu, prevádzkovou dobou 24 hodín, USB-C, 4 rýchlosťami, 90° osciláciou, prenosný, tichý, vojenskozelený
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: OrberStore

Sklokeramická varná doska AREBOS 59 cm | 6600 W, 4 zóny, duálna a opekacia zóna
129,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Myvita Stevia Liquid 125 ml Zuckerersatz
72,72 €/1l
9,09 €
Predajca: medpak_shop

1x 100% zatemňovacie termo závesy Béžové nepriehľadné zatemňovacie závesy s očkami Jednofarebné, 132*160cm
26,17 €/1m
41,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrovanie, Bezvreckové, Antracit, Modrá, Nabíjanie, Batérie
51,65 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Čierna
1 099,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

Clatronic AKS 828 Modrá, biela Bezvrecková
29,95 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Kuchyňa KÜCHENZEILE KÜCHENBLOCK MODERN 240 CM kuchynská linka na mieru betónové čelo 18 mm, pracovná doska - betón
399,94 €
Doprava zdarma
Predajca: tradesw

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodielna prenosná klimatizácia, Chladenie, sušenie, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
360,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: ScorpionElektro

Elektrická kolobežka s homologizáciou ABE E-scooter 20 km/h hliníková elektrická kolobežka s homologizáciou eKFV skladacia kolobežka EScooter - čierna
299,00 €
-71,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
227,10 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

MLASA Z CUKOROVEJ TRSTINY 7 kg - HORECA
48,21 €
Predajca: Biogo
6,89 €/1kg

Huxol sladidlo tekuté Originálne sladidlo tekuté sladidlo 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,97 €/1l

XYLITOL 1 kg - SANTINI (FÍNSKO)
16,29 €
Predajca: BRAT_PL
15,47 €/1kg

TTCarp NHDC sladidlo 100 ml
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
209,90 €/1l

XYLITOL 1 kg - NATURAVENA
16,42 €
Predajca: Biogo
16,42 €/1kg

XYLITOL 500 g (TAŠKA) - SANTINI (FÍNSKO)
18,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,04 €/1kg

Fínsky xylitol 1kg Brat.pl
11,19 €
Predajca: BRAT_PL
11,04 €/1kg

XYLITOL PRÁŠOK 350 g - SANTINI (FÍNSKO)
9,11 €
Predajca: Biogo
26,03 €/1kg

XYLITOL 500 g - SANTINI (FÍNSKO)
8,69 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg

XYLITOL 250 g - SANTINI (FÍNSKO)
5,29 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg

Sušený ibištek 1 kg Kvetov ibišteka Prírodný malinový čaj Čerstvá kvalita



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,99 €
Predajca: PHRoyal
119,80 €/1l

Cukor z kokosových kvetov 1 kg
7,19 €
Predajca: BRAT_PL
7,07 €/1kg

Erytrol 1kg Brat.pl
6,79 €
Predajca: BRAT_PL
6,70 €/1kg

FIT VANILLE SWEETS Dobré keto prírodné sladidlo 100 g Royal Brand
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
89,90 €/1kg

Myvita Stevia Liquid 125 ml Zuckerersatz



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,09 €
Predajca: medpak_shop
72,72 €/1l

XYLITOLOVÉ CUKROVINKY, XYLITOLOVÉ CUKROVINKY S príchuťou mäty, BEZLEPKU 13 g - PÄŤ PREMEN
1,49 €
Predajca: BRAT_PL
0,11 €/1kg

KRÜGER DAY by DAY Brausetablette 67835 Vitamín C 14St
1,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,53 €/1kg

ERYTHRITOL 500 g - BATOM
7,59 €
Predajca: Biogo
0,02 €/1kg

ERYTHRITOL 250 g - NATURAVENA
4,51 €
Predajca: Biogo
0,02 €/1kg

XYLITOL 250 g - NATURAVENA
5,11 €
Predajca: Biogo
20,44 €/1kg