5,0



Na základe 3 hodnotení
Apacare Tekut vplach zubov 200 ml
7,49 €
299,60 € / 1l
plus 5,49 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
11h 18m 44s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Nenechajte si ujsť!
Ústne vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
GUM 6863127, 120 ml, 1 kusov80,92 €/1l
11,07 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,71 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Biomed bieliaca ústna voda 0,513,98 €/1l
7,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Vitis ústna voda na ďasná 1000ml24,30 €/1l
24,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Bioniq® Repair zubné mlieko 400 ml20,02 €/1l
8,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

parodontax 2885806 parodontax REVITALISE Mundspülung 300 ml
13 925,00 €/1kg
5,57 €
Predajca: AbisZ-Markt

CURASEPT EcoBio 300 ml
18 200,00 €/1l
18,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Curasept Whitening Bieliaci ústny výplach 300 ml
16 400,00 €/1l
16,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

mirafluor CHX 0,06%, 100 ml roztoku
33,80 €/1kg
6,32 €
Predajca: AbisZ-Markt

PARODENT ÚSTNA VÝPLACH 300 ml - NORDICS
14,97 €/1l
4,49 €
Predajca: Biogo

Halita Sprej 15 ml
285,33 €/1l
4,28 €
Predajca: AbisZ-Markt

Lacalut roztok na oplachovanie citlivých zubov 300 ml
23,60 €/1l
7,08 €
Predajca: Glamperfeu

Kemphor Elixier 100ml
153,70 €/1l
15,37 €
Predajca: somnia24

Povňavka pre ústnu dutinu Anaftin 120ml
138,50 €/1l
16,62 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Lacalut, ústna voda Altiv, 300 ml
19 250,00 €/1kg
3,85 €
Predajca: AbisZ-Markt

Oraldine antiseptický výplach 400 ml
64,42 €/1l
25,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Sunstar Gum Paroex 0,12%, 300 ml
23,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Elgydium, Premieres Dents, gél na ďasná, upokojujúci, 15 ml
410 000,01 €/1kg
13,36 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lacalut Bieliaca ústna voda 500 ml
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Kemphor Gums Mundwasser 500 Ml
24,04 €/1l
12,02 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
ApaCare Tekutá remineralizačná ústna voda 200 ml
Obnova skloviny, ochrana a sviežosť v jednom výplachu
ApaCare Liquid je špecializovaná ústna voda založená na pôsobení hydroxyapatitu lekárskej kvality - zložky, ktorá obnovuje štruktúru skloviny a dopĺňa mikrotrhliny na povrchu zubov. Výrobok bol vyvinutý pre ľudí, ktorí bojujú s precitlivenosťou, náchylnosťou na vznik zubného kazu a nadmernou tvorbou zubného kameňa. Pri pravidelnom používaní ApaCare Liquid zlepšuje stav skloviny, podporuje jej obnovu a dodáva zubom výrazne hladší a jasnejší vzhľad.
Kľúčové výhody:
- obsahuje hydroxyapatit - obnovuje sklovinu a vypĺňa mikrotrhliny
- Chráni pred zubným kazom a zubným kameňom - antibakteriálny a ochranný účinok
- Bez fluoridov a alkoholu - šetrné zloženie vhodné aj pre deti
- Na každodenné použitie - jednoduchá aplikácia po jedle a kyslých nápojoch
Hydroxyapatit - obnova mikrotrhlín a zníženie citlivosti
Medicinálny hydroxyapatit vďaka svojej štruktúre podobnej prírodnej sklovine pôsobí ako biologický cement - preniká do mikrotrhlín a vytvára na povrchu zuba hladkú ochrannú vrstvu. Účinne zmierňuje precitlivenosť a bráni priľnutiu kazových baktérií.
Šetrné, bezpečné zloženie
ApaCare Liquid neobsahuje fluorid ani alkohol, takže je ideálny pre ľudí s citlivou sliznicou a deti od 3 rokov. Prírodné zložky ako mätový olej a kyselina hyalurónová sa postarajú o svieži dych a dodatočné zvlhčenie ústnej dutiny.
Jednoduchá aplikácia - vynikajúce výsledky
Jednoducho použite 5 ml tekutiny, intenzívne vyplachujte približne 30 sekúnd, najlepšie po jedle alebo pití kyslých nápojov. Pravidelné používanie podporuje remineralizáciu a ochranu zubov a zabraňuje vzniku škvŕn a zubného povlaku.
Zloženie: Obsahuje: Aqua, Xylitol, Glycerin, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Aroma, Hydroxylapatite, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Thymol, Citric Acid, o-Cymen-5-ol, Sodium Saccharin ( Citral, Eugenol, Limonene, Linalool).
- vysokokvalitná lekárska starostlivosť o ústnu dutinu
- na starostlivosť o ďasná a zuby
- Roztok na kloktanie alebo výplach
- kozmetický výrobok z lekárne
- Výrobca: Cumdente GmbH, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 7319207
Apacare Liquid Tooth Rinse 200 ml - prezentácia: ústna voda - predmet: zubné pasty, ústne vody, výplachy
- Hmotnosť
- 250 g
- Objem
- 25 ml
- Zloženie
- APACARE Tekutý zubný výplach
- Výrobca
- CUMDENTE GMBH
- Rozsah dodávky
- 1
- Počet kusov
- 8
- EAN kód
- 426014935009104260149350091
- Číslo od výrobcu
- 07319207
- Hmotnosť
- 250 g
- Objem
- 25 ml
- Zloženie
- APACARE Tekutý zubný výplach
- Výrobca
- CUMDENTE GMBH
- Rozsah dodávky
- 1
- Počet kusov
- 8
- EAN kód
- 426014935009104260149350091
- Číslo od výrobcu
- 07319207
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Apacare | Zubn pasta - Zubn pasta Fluor - 75 ml - Remineralizcia - Profylaxia zubnho kazu - Ochrann vrstva
164,67 €/1l
12,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Apacare und Repair Gel Zahncreme 30 ml
874 500,02 €/1kg
17,49 €
Predajca: esiteo

ApaCare, Pasta do polerowania zębów, 20 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
608,00 €/1l
15,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Braun Face FS1000, 1 hlava/hlavy, Biela, Batérie, AA, Alkalický, 97 g
40,31 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Moraj dámske termo legíny s fleecovou podšívkou 2200-008, Farba: Graphite, Veľkosť: S/M
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HaColo

Rotho Twist, 50 L, Obdĺžnikový, Polypropylén (PP), Čierna, Manuálne, 298 mm
20,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

Canon PIXMA TS3350, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Čierna
325,92 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

24 000 kusov Sklenené perličky okrúhle 24-farebné remeselné perličky, 2 mm
20,98 €
Predajca: odsellingaaa

Lovely Smile 28 WHITE-STRIPS bieliace pásiky s No-Slip technology, Profesionálne bielenie zubov doma, pre biely úsmev Bielenie zubov od Ray of Smile
539,80 €/1kg
26,99 €
Predajca: LovelySmile

Bioniq® 4744086009 Bioniq® Repair Zahnpasta 75 ml
88,20 €/1l
8,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Intex 48259NP, 54 kg, 3 rok / roky, Vinyl, Modrá, Červená, Žltá, 11,7 kg
71,92 €
Predajca: Ennyroom_SK

Ekologické semená kôpru - ekologicky pestované semená kuchynských byliniek ideálne pre domácu bylinkovú záhradu, balkón a záhradu (350 zŕn)
5 430,00 €/1kg
54,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Stojanový ventilátor TZS First Austria s diaľkovým ovládaním | Stojanový ventilátor 102 cm | Oszilácia 50° vrátane funkcie časovača a 3 rýchlostí | Veľmi tichý ventilátor s displejom | Šedý **
165,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Esmeyer 156-120 Kaffeelöffel "Sylvia" 12er Set aus Chrom-Edelstahl
24,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kendox Life Tracker – Inteligentné fitness hodinky pre aktívny životný štýl
100,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Lebula

10x Kompatibilné s Kazetou pre CANON PIXMA MG5700 MG5750 MG5751 MG5752 TS5050 TS6050
16,23 €
Predajca: GP-TONER

Matrac do cestovnej postieľky 60x120
72,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Matrac 90x200 24 cm taštičkové pružinové jadro stupeň tuhosti H3 H4 7-zónové posteľné matrace 2 v 1 rolovací matrac s kokosovým vláknom
126,90 €
Doprava zdarma
Predajca: IZER

Canon PG-545/CL-546, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 2 kusov, Viacnásobné balenie
57,44 €
Predajca: Whooki

Swiffer 5413149750425
40,75 €/1m
9,32 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,52 €
Predajca: Katomix

Komoda ESTELA M6 120 - biela
123,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Náramok
1 177,78 €/1kg
10,60 €
Predajca: M_plus_L

Čalúnená posteľ Flieks 140x200 cm s LED diódou a výškovo nastaviteľným čelom, manželská posteľ s lamelovým roštom a 4 zásuvkami, posteľ s úložným priestorom na bielizeň, sivá
269,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Prievlak pre jazvečíka XXL
19,95 €
Predajca: Geheimshop-de

Zubný gél - Neutrálny bez fluoridu 75ml
173,20 €/1l
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Fritovací hrn na teplý vzduch Airfryer s objemom 12 litrov, dvojkomorový s priehľadným okienkom, 2 oddelené koše, funkcia Dual Cook, synchronizovaný koniec varenia, fritovanie bez oleja, 2600 W, digitálne ovládanie, úspora času
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Sieť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým zatváraním Sieť proti hmyzu 90 x 210 cm
12,95 €
Predajca: HaWaKo

Flieks poschodová posteľ 90x200cm s písacím stolom v tvare L a policou, podkrovná posteľ s rebríkom a ochranou proti vypadnutiu, kovová posteľ pre mladých s lamelovým roštom čierna
369,99 €
-11,23 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
358,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

GUM 6863127, 120 ml, 1 kusov
11,07 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,71 €
Predajca: Lemonbite
80,92 €/1l

Ústna voda Biorepair - 500 ml - S MicroRepair - Proti zubnému kazu a citlivým zubom - Mätová príchuť
9,99 €
Predajca: Lemonbite
19,98 €/1l

Biomed bieliaca ústna voda 0,5
7,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: Lemonbite
13,98 €/1l

Biomed prírodná ústna voda 500ml vegan
6,99 €
Predajca: Lemonbite
13,98 €/1l

Elmex výplach na ochranu zubov pred zubným kazom 12 balení 4800ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
88,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,51 €/1l

Lavera ústna voda COMPLETE CARE FLUORIDE-FREE BIO mäta a BIO echinacea 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
42,47 €/1l

Ústna voda - Sensitive & Repair 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
42,47 €/1l

20 ks ústnej vody, prenosná, jemná mätová vôňa, osviežuje dych, starostlivosť o ústnu dutinu, čistenie zubov, ústna voda
23,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,99 €
Predajca: Ladenza
91,96 €/1kg

Zubná niť 340 balení medzizubných tyčiniek v tvare Y modro-zelená
44,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Medený čistič jazyka 2 kusy pre svieži dych a lepšiu ústnu hygienu
45,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Ústna voda Complete Care 400 ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,99 €
Predajca: SuperMerchant
32,47 €/1l

Ústny výplach Lacalut Flora 300ml
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
46,63 €/1l

Jemný ústny výplach Lacalut Sensitive 300 ml
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
46,63 €/1l

Lacalut Bieliaca ústna voda 500 ml
11,99 €
Predajca: SuperMerchant

Listerine, Cool Mint, ústna voda, 500 ml
11,48 €
Predajca: Serica
11 480,00 €/1l

Ústny roztok Lacalut Aktiv 300 ml
11,99 €
Predajca: SuperMerchant
39,97 €/1l

Świeży oddech - miętowy płyn do płukania ust
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
449,50 €/1kg

Lacalut Sensitive Mentholyptus Micelárna ústna voda 500 ml
11,99 €
Predajca: SuperMerchant

Colgate Purple Reveal ústna voda 500 ml
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
99,90 €/1l

Colgate Total ústna voda 500 ml
9,99 €
Predajca: SuperMerchant