- vysokokvalitná lekárska starostlivosť o pleť - pre citlivú pokožku - Balzam na nanášanie na pokožku - Dermokozmetika z lekárne - Výrobca: Výrobca: Procter & Gamble GmbH, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka) - PZN: 13427912
Wick Baby Balm 50 g - Prezentácia: Balzam
WICK BabyBalsam, 50 g krém
8,34 €
111,20 € / 1kg
plus 19,99 € poštovné
Doprava k vám domov
st 30. septembra – št 1. októbra
Naše najlepšieponuky
Ostatná starostlivosť o telo a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
Promicil Krém - 100 ml
390,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(56)Počet hodnotení: 56
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VitaminTrade
Ďalšie informácie o reklame
Depanten Krém - 100 ml
390,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(56)Počet hodnotení: 56
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VitaminTrade
Ďalšie informácie o reklame
neutral 5974385005 Babypuder 100,0 g
67,20 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
Baldini Feelfreude organický demeter esenciálny olej, 5 ml esenciálny olej
732,00 €/1l
3,66 €
Predajca: taleoo
Pedimol, 50 ml BAL
56,93 €/1kg
6,49 €
Predajca: AbisZ-Markt
Proklar tekutý 1000 ml
8,72 €/1l
8,72 €
Predajca: AbisZ-Markt
Arhama masť Bombastus, 60 ml Masť
180,49 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,62 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- vysokokvalitná lekárska starostlivosť o pleť - pre citlivú pokožku - Balzam na nanášanie na pokožku - Dermokozmetika z lekárne - Výrobca: Výrobca: Procter & Gamble GmbH, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka) - PZN: 13427912
Wick Baby Balm 50 g - Prezentácia: Balzam
Hmotnosť
75 g
Zloženie
Petrolatum, terpentín, parfum, paraffinum liquidum, olej z Cocos Nucifera, extrakt z listov Aloe Barbadensis, olej z Lavandula Angustifolia, tymol, limonén, linalool, geraniol: Ďalšie informácie: Neskladujte pri teplote nad 25 °C. Po použití znovu uzavrite.
Výrobca
Procter & Gamble
EAN kód
8001090433862
08001090433862
Číslo od výrobcu
13427912
Hmotnosť
75 g
Zloženie
Petrolatum, terpentín, parfum, paraffinum liquidum, olej z Cocos Nucifera, extrakt z listov Aloe Barbadensis, olej z Lavandula Angustifolia, tymol, limonén, linalool, geraniol: Ďalšie informácie: Neskladujte pri teplote nad 25 °C. Po použití znovu uzavrite.
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(75)Počet hodnotení: 75
299,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lionelo
Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(170)Počet hodnotení: 170
118,69 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)