DH Kollagen 3000 Liquid 14ST 140ml
8,18 €
43,51 € / 1kg
plus 19,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Výživové doplnky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Hydrominum, 30 tabletek538 750,01 €/1kg
21,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Glukosamín kapsuly 50 kapsúl244,10 €/1kg
24,41 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Ďalšie informácie o reklame
Koenzym Q10, 60 kapsułek215 000,01 €/1kg
17,20 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
Ashwagandha, 90 cps103,22 €/1l
9,29 €
Predajca: medpak_shop

Doppelherz systém Kolagénové fľaštičky na pitie, 30 ks. Ampulky
37,11 €/1kg
43,34 €
Predajca: AbisZ-Markt

DH Women.minerals+kolagén 30Tbl.5
57,14 €/1kg
4,40 €
Predajca: AbisZ-Markt

Doppelherz aktiv Kolagén 1000 + biotín + beta-karotén – tablety pre pokožku a spojivové tkanivo, 100 ks
103,15 €/1kg
20,32 €
Predajca: AbisZ-Markt

Křemelina s dvojitým srdcom + kolagén (30 vrecúšok)
211,87 €/1kg
9,64 €
Predajca: AllYouNeed

Hyaluron Biotin Capsules 30 kapsúl
158,50 €/1kg
15,85 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Pediacid 22 vitamnov sirup 125 ml
218,40 €/1l
27,30 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

DOPPELHERZ Vitamín E 600 N Softgels
147,08 €/1kg
19,12 €
Predajca: AbisZ-Markt

Protego Węgiel aktywowany 20 kapsułek
269 000,01 €/1kg
2,69 €
Predajca: medpak_shop

ActivLab Pharma ProbiActiv, 20 kapsúl
34,75 €/1kg
1,39 €
Predajca: medpak_shop

PureSGP kolagénové peptidy v prášku, 300 g prášku
99,51 €/1kg
38,81 €
Predajca: AbisZ-Markt

SinoPlaSan, kvapky s melatonínom, 50 ml
323,60 €/1l
16,18 €
Predajca: AbisZ-Markt

CalmNight, sprej s melatonínom, 30 ml
241,33 €/1l
7,24 €
Predajca: AbisZ-Markt

Resveratrol 500 mg, 120 kapsúl
31,88 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kijimea Regularis 500 G
35 650,00 €/1l
35,65 €
Predajca: AbisZ-Markt

Pure Encapsulations Vitamín C 400 s pufrom, 180 kapsúl
455,35 €/1l
39,16 €
Predajca: AbisZ-Markt

Doppelherz Amino Acids Vital Capsules 100 kapsúl
15 510,00 €/1l
15,51 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Doppelherz Kolagén 3000 tekuté tyčinky 14 St - Téma: Ostatné
- Zloženie
- DOPPELHERZ Kolagén 3000 tekuté tyčinky 14 ks Zloženie: Voda, hydrolyzát kolagénu, okysľujúca látka kyselina citrónová, aróma, zahusťovadlo xantánová guma, antioxidant kyselina askorbová (vitamín C), glukonát zinočnatý, konzervačná látka sorban draselný, konzervačná látka benzoan sodný, DL-alfa-tokoferylacetát (forma vitamínu E), nikotínamid (vitamín B3), glukonát mangánu, sladidlo acesulfam K, sladidlo sukralóza, retinylacetát (forma vitamínu A), glukonát medi, riboflavín (vitamín B2), D-biotín (vitamín B7) Výživové hodnoty: Priemerné výživové hodnoty: na dennú dávku (1 vrecúško) Vitamín A 120 µg RE Vitamín E 1,8 mg a-TE Vitamín B2 0,21 mg Niacín 2,4 mg NE Biotín 50 µg Zinok 1,5 mg Meď 150 µg Mangán 0,3 mg Hydrolyzát kolagénu 3000 mg Výrobca: KG Schleswiger Str. 74 24941 Flensburg
- Hmotnosť
- 188 g
- Potravinársky podnik
- DOPPELHERZ Kollagen 3000 Liquid Sticks 14 Stck Zutaten: Wasser, Kollagenhydrolysat, Säuerungsmittel Citronensäure, Aroma, Verdickungsmittel Xanthan, Antioxidationsmittel Ascorbinsäure (Vitamin C), Zinkgluconat, Konservierungsstoff Kaliumsorbat, Konservierungsstoff Natriumbenzoat, DL-alpha-Tocopherylacetat (Vitamin E-Form), Nicotinamid (Vitamin B3), Mangangluconat, Süßungsmittel Acesulfam K, Süßungsmittel Sucralose, Retinylacetat (Vitamin A-Form), Kupfergluconat, Riboflavin (Vitamin B2), D-Biotin (Vitamin B7) Nährwerte: Durchschnittliche Nährwerte: pro Tagesportion (1 Beutel) Vitamin A 120 µg RE Vitamin E 1,8 mg a-TE Vitamin B2 0,21 mg Niacin 2,4 mg NE Biotin 50 µg Zink 1,5 mg Kupfer 150 µg Mangan 0,3 mg Kollagenhydrolysat 3000 mg Hersteller: Queisser Pharma GmbH & Co. KG Schleswiger Str. 74 24941 Flensburg
- Obchodný názov
- Doplnky stravy
- Výrobca
- QUEISSER PHARMA GMBH & CO.
- Počet kusov
- 14
- Odporúčania pre konzumáciu
- DOPPELHERZ Kolagén 3000 tekuté tyčinky 14 ks Zloženie: Voda, hydrolyzát kolagénu, okysľujúca látka kyselina citrónová, aróma, zahusťovadlo xantánová guma, antioxidant kyselina askorbová (vitamín C), glukonát zinočnatý, konzervačná látka sorban draselný, konzervačná látka benzoan sodný, DL-alfa-tokoferylacetát (forma vitamínu E), nikotínamid (vitamín B3), glukonát mangánu, sladidlo acesulfam K, sladidlo sukralóza, retinylacetát (forma vitamínu A), glukonát medi, riboflavín (vitamín B2), D-biotín (vitamín B7) Výživové hodnoty: Priemerné výživové hodnoty: na dennú dávku (1 vrecúško) Vitamín A 120 µg RE Vitamín E 1,8 mg a-TE Vitamín B2 0,21 mg Niacín 2,4 mg NE Biotín <
- Číslo od výrobcu
- 16031988
- EAN kód
- 400993213116104009932131161
- Zloženie
- DOPPELHERZ Kolagén 3000 tekuté tyčinky 14 ks Zloženie: Voda, hydrolyzát kolagénu, okysľujúca látka kyselina citrónová, aróma, zahusťovadlo xantánová guma, antioxidant kyselina askorbová (vitamín C), glukonát zinočnatý, konzervačná látka sorban draselný, konzervačná látka benzoan sodný, DL-alfa-tokoferylacetát (forma vitamínu E), nikotínamid (vitamín B3), glukonát mangánu, sladidlo acesulfam K, sladidlo sukralóza, retinylacetát (forma vitamínu A), glukonát medi, riboflavín (vitamín B2), D-biotín (vitamín B7) Výživové hodnoty: Priemerné výživové hodnoty: na dennú dávku (1 vrecúško) Vitamín A 120 µg RE Vitamín E 1,8 mg a-TE Vitamín B2 0,21 mg Niacín 2,4 mg NE Biotín 50 µg Zinok 1,5 mg Meď 150 µg Mangán 0,3 mg Hydrolyzát kolagénu 3000 mg Výrobca: KG Schleswiger Str. 74 24941 Flensburg
- Hmotnosť
- 188 g
- Potravinársky podnik
- DOPPELHERZ Kollagen 3000 Liquid Sticks 14 Stck Zutaten: Wasser, Kollagenhydrolysat, Säuerungsmittel Citronensäure, Aroma, Verdickungsmittel Xanthan, Antioxidationsmittel Ascorbinsäure (Vitamin C), Zinkgluconat, Konservierungsstoff Kaliumsorbat, Konservierungsstoff Natriumbenzoat, DL-alpha-Tocopherylacetat (Vitamin E-Form), Nicotinamid (Vitamin B3), Mangangluconat, Süßungsmittel Acesulfam K, Süßungsmittel Sucralose, Retinylacetat (Vitamin A-Form), Kupfergluconat, Riboflavin (Vitamin B2), D-Biotin (Vitamin B7) Nährwerte: Durchschnittliche Nährwerte: pro Tagesportion (1 Beutel) Vitamin A 120 µg RE Vitamin E 1,8 mg a-TE Vitamin B2 0,21 mg Niacin 2,4 mg NE Biotin 50 µg Zink 1,5 mg Kupfer 150 µg Mangan 0,3 mg Kollagenhydrolysat 3000 mg Hersteller: Queisser Pharma GmbH & Co. KG Schleswiger Str. 74 24941 Flensburg
- Obchodný názov
- Doplnky stravy
- Výrobca
- QUEISSER PHARMA GMBH & CO.
- Počet kusov
- 14
- Odporúčania pre konzumáciu
- DOPPELHERZ Kolagén 3000 tekuté tyčinky 14 ks Zloženie: Voda, hydrolyzát kolagénu, okysľujúca látka kyselina citrónová, aróma, zahusťovadlo xantánová guma, antioxidant kyselina askorbová (vitamín C), glukonát zinočnatý, konzervačná látka sorban draselný, konzervačná látka benzoan sodný, DL-alfa-tokoferylacetát (forma vitamínu E), nikotínamid (vitamín B3), glukonát mangánu, sladidlo acesulfam K, sladidlo sukralóza, retinylacetát (forma vitamínu A), glukonát medi, riboflavín (vitamín B2), D-biotín (vitamín B7) Výživové hodnoty: Priemerné výživové hodnoty: na dennú dávku (1 vrecúško) Vitamín A 120 µg RE Vitamín E 1,8 mg a-TE Vitamín B2 0,21 mg Niacín 2,4 mg NE Biotín <
- Číslo od výrobcu
- 16031988
- EAN kód
- 400993213116104009932131161
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Doppelherz systém Kolagénové fľaštičky na pitie, 30 ks. Ampulky
37,11 €/1kg
43,34 €
Predajca: AbisZ-Markt

Doppelherz aktiv Kolagén 1000 + biotín + beta-karotén – tablety pre pokožku a spojivové tkanivo, 100 ks
103,15 €/1kg
20,32 €
Predajca: AbisZ-Markt

DH Women.minerals+kolagén 30Tbl.5
57,14 €/1kg
4,40 €
Predajca: AbisZ-Markt

Doppelherz Kolagn 11 000 Plus systm Ampulky 30X25 ml
46,04 €/1l
34,53 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitamaze Omega 3 1 000 mg rybieho oleja vo vysokej dávke - 90 kapsúl
142,02 €/1kg
24,57 €
Predajca: AbisZ-Markt

Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Čierna
184,75 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: evomag

Doppelherz systém Kolagénové fľaše na pitie, 10 ks roztok
40,56 €/1kg
15,90 €
Predajca: AbisZ-Markt

Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

Doppelherz Hair Intensive+Biotin Capsules 100 kapsúl
14,75 €
Predajca: AbisZ-Markt

Remington S8590, Žehlička na vlasy, Teplé, 160 °C, 230 °C, 15 s, Bronzová
32,42 €
Predajca: FANEO

5 v 1 1000W kulma na vlasy, sada kulmy, kefy, okrúhleho kefového nástavca a sušiacej trysky - DYME
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Taxofit | Horčík 400 +B1+B6+B12 + Kyselina listová 800 | 20 porcií
55,37 €/1kg
3,71 €
Predajca: AbisZ-Markt

Křemelina s dvojitým srdcom + kolagén (30 vrecúšok)
211,87 €/1kg
9,64 €
Predajca: AllYouNeed

Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g
20,39 €/1kg
20,39 €
Predajca: Caffarro

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
43,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Bosch MFW67440, 2000 W, Čierna, Nerezová oceľ, 3,5 kg/min, 1 m, 1 m, 2000 W
178,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
440,00 €/1l
47,48 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,00 €
Predajca: BRASTYGroup

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

Sklenená kanvica Ecosa s nastavením teploty | 40°C - 100°C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvetlenie | Kvalitná nerezová oceľ
29,90 €
Predajca: Enstore

Vichy Liftactiv Supreme krem przeciwzmarszczkowy na dzień do skóry suchej 50ml
182 457,15 €/1kg
31,93 €
Predajca: BRASTYGroup

Robotický vysávač Redkey R10, 4-litrová nabíjací stanica, sací výkon 4000 Pa, robotický vysávač s funkciou mopovania, 150 minút prevádzky, LDS navigácia
159,99 €
-40,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MC-Smart-Store

La Roche-Posay Effaclar Ultra Concentrated Serum 30 ml
1 098,00 €/1l
32,94 €
Predajca: VISO

Vital Prot Marine Coll, 224 g PUL
132,32 €/1kg
37,71 €
Predajca: AbisZ-Markt

Heliocare Color Gelcream Light SPF50 50 ml
675,20 €/1l
33,76 €
Predajca: somnia24

HELIXOR Sanomucin – trojnásobná podpora slizníc, 180 kapsúl
342,42 €/1kg
121,56 €
Predajca: AbisZ-Markt

Double Heart Active Magnesium 400+ B1 + B6 + B12 + kyselina listová, 20 tabliet
65,49 €/1kg
14,67 €
Predajca: AbisZ-Markt

CLEANmaxx automatická žehlička na košele vrátane nástavca na nohavice Žehlička Košele Blúzky Nohavice Šetrné Sušička bielizne Žehlička Sušenie za pár minút Bez pokrčenia
89,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

MOVIT Jóga podložka na cvičenie, 190 x 60 cm, ružová
40,49 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,34 €
Predajca: Kokiska
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)

5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

Gynex, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: HerbsHelp
965,00 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

Flexosamine Forte Krém – 50 ml (nová formula), pre podporu zdravia kĺbov a svalov
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: WR-Products
33 990,00 €/1l

ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg

EcoSlim – kvapky na podporu metabolizmu a každodenného dobrého pocitu – 20 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg