Elizabeth Arden Green Tea Sakura Blossom toaletná voda 100 ml sprej

16,88 €

168,80 € / 1l

Doprava zdarma

Doprava k vám domov

pi 2. – ut 6. októbra
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Dior Eau Sauvage, toaletná voda, 400 ml
Dior Eau Sauvage, toaletná voda, 400 ml
606,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
242,48 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Dior Miss Dior Blooming Boquet toaletná voda 100 ml
Dior Miss Dior Blooming Boquet toaletná voda 100 ml
1 390,90 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 22
139,09 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej
Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej
979,70 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 18
97,97 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Diptyque Philosykos toaletná voda 100 ml (unisex)
Diptyque Philosykos toaletná voda 100 ml (unisex)
1 593,00 €/1l
159,30 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Green Tea Lotus, toaletná voda, 100 ml
Elizabeth Arden Green Tea Lotus, toaletná voda, 100 ml
173,00 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
17,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Zelený čaj Mimóza - toaletná voda 50ml sprej
Elizabeth Arden Zelený čaj Mimóza - toaletná voda 50ml sprej
462,60 €/1l
23,13 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Green Tea Citron Freesia Woda toaletowa, 100 ml
Elizabeth Arden Green Tea Citron Freesia Woda toaletowa, 100 ml
103,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
10,38 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden - Grean Tea Tropical EDT 100ml
Elizabeth Arden - Grean Tea Tropical EDT 100ml
154,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
15,40 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Green Tea Lychee Lime Woda toaletowa, 100 ml
Elizabeth Arden Green Tea Lychee Lime Woda toaletowa, 100 ml
175,10 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
17,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden - Green Tea Summer EDT 100ml
Elizabeth Arden - Green Tea Summer EDT 100ml
176,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 15
17,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden White Tea toaletná voda pre ženy 100 ml
Elizabeth Arden White Tea toaletná voda pre ženy 100 ml
292,90 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 61
29,29 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Green Tea Coconut Breeze Woda toaletowa, 100 ml
Elizabeth Arden Green Tea Coconut Breeze Woda toaletowa, 100 ml
175,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 9
17,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Sunflower, Ženy, 100 ml, Bergamot, Melón, Broskyňa, Bergamot,Melon,Peach (fruit), Cyklámen, Jazmín, Cyclamen,Jasmine
Elizabeth Arden Sunflower, Ženy, 100 ml, Bergamot, Melón, Broskyňa, Bergamot,Melon,Peach (fruit), Cyklámen, Jazmín, Cyclamen,Jasmine
184,10 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 52
18,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden White Tea, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, šalviový olej, Mandarínka, Morský, Kosatec, Matný, Ruže, Čaj, ibištek pižmový, Pižmo, Tonka, Drevo
Elizabeth Arden White Tea, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, šalviový olej, Mandarínka, Morský, Kosatec, Matný, Ruže, Čaj, ibištek pižmový, Pižmo, Tonka, Drevo
722,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 9
21,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Green Tea Mgiełka do ciała 236ml
Elizabeth Arden Green Tea Mgiełka do ciała 236ml
53,56 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
12,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Dámska toaletná voda Green Tea Pistachio Crunch, 100 ml
Dámska toaletná voda Green Tea Pistachio Crunch, 100 ml
166,40 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
16,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Red Door, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Freesia,Lily of the valley,Violet (flower), Jasmine,Orange blossom,Rose,Ylang-ylang, Med, Konárnik slivkový, Santalové drevo
Elizabeth Arden Red Door, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Freesia,Lily of the valley,Violet (flower), Jasmine,Orange blossom,Rose,Ylang-ylang, Med, Konárnik slivkový, Santalové drevo
313,10 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 53
31,31 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom, Ženy, 100 ml, Sprej, Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf..., 1 kusov
Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom, Ženy, 100 ml, Sprej, Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf..., 1 kusov
298,30 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
29,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden, Sunflowers, Mist Spray, 236 ml
Elizabeth Arden, Sunflowers, Mist Spray, 236 ml
53,01 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 10
12,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Parfum, 100ml
Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Parfum, 100ml
308,80 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
30,88 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Objavte sviežu a ľahkú vôňu Elizabeth Arden Green Tea Sakura Blossom Eau De Toilette. Táto očarujúca toaletná voda spája kvetinové a osviežujúce tóny, ktoré vytvárajú jedinečnú a príjemnú vôňu, ktorá vás obklopí počas celého dňa. Ideálna pre mužov aj ženy, ktorí hľadajú dotyk elegancie a vitality vo svojom každodennom živote.



Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Elizabeth Arden EDT Green Tea Sakura Blossom 100 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty značky Elizabeth Arden!



  • Gender: Dámske
  • Objem: 100 ml
  • Typ: Parfumová voda s vôňou, ktorá je vhodná na použitie v parfumovej vode: Sada: EDT (toaletná voda)
  • Názov vône: Zelený čaj Sakura Blossom
Od 23,32 / 100 ml

Všeobecné informácie o predpisoch o bezpečnosti výrobku:
Elizabeth Arden España SL
Avenida Fuente de la Mora 2 Edificio 1, 6º piso Madrid, 28050 España
28050 - Madrid
+34902810036
[email protected]



Elizabeth Arden Green Tea Sakura Blossom.


Toaletná voda, pre ženy.


100 ml



Toaletná voda Green Tea Sakura Blossom od značky Elizabeth Arden bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.

Elizabeth Arden Green Tea Sakura Blossom. Vhodné pre: Typ fľaše: nenaplniteľná fľaša. Množstvo v balení: 1 kus(y)

E.Arden Green Tea Sakura Blossom Edt Spray

Elizabeth Arden Green Tea Sakura Blossom toaletná voda 100 ml (pre ženy)
Model
Green Tea Sakura Blossom
Hmotnosť
0.303 kg
Objem
100 ml
Zloženie
V popise
Cieľové skupiny
Dámy
Páni
EAN kód
85805242718
0085805242718
085805242718
Číslo od výrobcu
40297233

Model
Green Tea Sakura Blossom
Hmotnosť
0.303 kg
Objem
100 ml
Zloženie
V popise
Cieľové skupiny
Dámy
Páni
EAN kód
85805242718
0085805242718
085805242718
Číslo od výrobcu
40297233
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Green Tea Lotus, toaletná voda, 100 ml
Elizabeth Arden Green Tea Lotus, toaletná voda, 100 ml
173,00 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
17,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Green Tea Citron Freesia Woda toaletowa, 100 ml
Elizabeth Arden Green Tea Citron Freesia Woda toaletowa, 100 ml
103,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
10,38 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden, Green Tea Lavender, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
Elizabeth Arden, Green Tea Lavender, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
172,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
17,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden - Green Tea Summer EDT 100ml
Elizabeth Arden - Green Tea Summer EDT 100ml
176,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 15
17,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden - Grean Tea Tropical EDT 100ml
Elizabeth Arden - Grean Tea Tropical EDT 100ml
154,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
15,40 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Sunflower, Ženy, 100 ml, Bergamot, Melón, Broskyňa, Bergamot,Melon,Peach (fruit), Cyklámen, Jazmín, Cyclamen,Jasmine
Elizabeth Arden Sunflower, Ženy, 100 ml, Bergamot, Melón, Broskyňa, Bergamot,Melon,Peach (fruit), Cyklámen, Jazmín, Cyclamen,Jasmine
184,10 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 52
18,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Green Tee, Ženy, 100 ml, Bergamot, Citrón, Oranžová, Bergamot,Lemon,Orange, Karafiát, Jazmín, Čaj, Carnation,Jasmine,Tea
Elizabeth Arden Green Tee, Ženy, 100 ml, Bergamot, Citrón, Oranžová, Bergamot,Lemon,Orange, Karafiát, Jazmín, Čaj, Carnation,Jasmine,Tea
201,10 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 44
20,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Green Tea Lychee Lime Woda toaletowa, 100 ml
Elizabeth Arden Green Tea Lychee Lime Woda toaletowa, 100 ml
175,10 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
17,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden - Sunflowers Sunlight Kiss EDT 100ml
Elizabeth Arden - Sunflowers Sunlight Kiss EDT 100ml
136,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
13,60 €
Predajca: Glamperfeu
Bestseller
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 936
15,85 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Red Door, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Freesia,Lily of the valley,Violet (flower), Jasmine,Orange blossom,Rose,Ylang-ylang, Med, Konárnik slivkový, Santalové drevo
Elizabeth Arden Red Door, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Freesia,Lily of the valley,Violet (flower), Jasmine,Orange blossom,Rose,Ylang-ylang, Med, Konárnik slivkový, Santalové drevo
313,10 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 53
31,31 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden White Tea toaletná voda pre ženy 100 ml
Elizabeth Arden White Tea toaletná voda pre ženy 100 ml
292,90 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 61
29,29 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Trizand 22044 Masážna obruč Hula Hoop so závažím
Trizand 22044 Masážna obruč Hula Hoop so závažím
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
40,00 €
-2%
39,00 €
Predajca: SLEVIR
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2412
28,50 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden 085805194130, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mandarínka, Melón, Zemolez, Citlivka, Benzoin
Elizabeth Arden 085805194130, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mandarínka, Melón, Zemolez, Citlivka, Benzoin
140,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 13
14,04 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Arendo kanvica 1,7 l, 2200 W, nerezová oceľ, retro štýl, vintage, ochrana proti prehriatiu a varu nasucho, biela
Arendo kanvica 1,7 l, 2200 W, nerezová oceľ, retro štýl, vintage, ochrana proti prehriatiu a varu nasucho, biela
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 19
62,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach
Obrázok produktu pre súprava vákuových vreciek karpal - 6 úložných vreciek 40x60 cm 90 % úspora miesta, opakovane použiteľné vrecká na oblečenie, vákuové vrecká na posteľnú bielizeň, oblečenie
súprava vákuových vreciek karpal - 6 úložných vreciek 40x60 cm 90 % úspora miesta, opakovane použiteľné vrecká na oblečenie, vákuové vrecká na posteľnú bielizeň, oblečenie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 29
15,99 €
-25%
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Sunflowers HoneyDaze toaletná voda pre ženy 100 ml
Elizabeth Arden Sunflowers HoneyDaze toaletná voda pre ženy 100 ml
135,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
13,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Nano sprej na odstránenie škrabancov, nano sprej, oprava laku auta - CAREASE
Nano sprej na odstránenie škrabancov, nano sprej, oprava laku auta - CAREASE
96,58 €/1l
2,6Priemerné hodnotenie: 2,6 z 5Počet hodnotení: 36
11,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Zelený čaj Mimóza - toaletná voda 50ml sprej
Elizabeth Arden Zelený čaj Mimóza - toaletná voda 50ml sprej
462,60 €/1l
23,13 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Bestseller
Obrázok produktu pre Braun Satin Hair 3 AS 330, Teplovzdušná kefa, Čierna, Modrá, orgován, 2 m, 400 W, 66 mm, 348 mm
Braun Satin Hair 3 AS 330, Teplovzdušná kefa, Čierna, Modrá, orgován, 2 m, 400 W, 66 mm, 348 mm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 36
152,29 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre Leifheit 81539, Rozkladací sušiak na bielizeň, Biela, 765 mm, 700 mm, 1450 mm, 1 kusov
Leifheit 81539, Rozkladací sušiak na bielizeň, Biela, 765 mm, 700 mm, 1450 mm, 1 kusov
1,69 €/1m
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 111
33,90 €
Predajca: egenta-shop
Obrázok produktu pre ESCADA Especially, Ženy, 75 ml, Doplňovacia fľaša, Hruška, Ruže, Pižmo
ESCADA Especially, Ženy, 75 ml, Doplňovacia fľaša, Hruška, Ruže, Pižmo
389,07 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 141
29,18 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Camry Premium CR 2025, Teplovzdušná kefa, Teplé, Čierna, Ružová, 1,75 m, 1200 W, AC
Camry Premium CR 2025, Teplovzdušná kefa, Teplé, Čierna, Ružová, 1,75 m, 1200 W, AC
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 74
22,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Malatec 16224 Kancelárska stolička  čierna
Malatec 16224 Kancelárska stolička čierna
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 21
100,99 €
2% poukaz
Predajca: PAKOGROUP
Obrázok produktu pre ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
295,50 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 108
23,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre LED solárna lampa BUBLINY 6 ks - set Záhradné dekoračné osvetlenie Haushalt- International
LED solárna lampa BUBLINY 6 ks - set Záhradné dekoračné osvetlenie Haushalt- International
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 27
8,17 €
Predajca: Tradior
Obrázok produktu pre Nina Ricci L'Air Du Temps Woda toaletowa, 30ml
Nina Ricci L'Air Du Temps Woda toaletowa, 30ml
807,00 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 58
24,21 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Casaria Umelý vianočný stromček 150 cm s kovovým stojanom 310 tipov Rýchla montáž Vianočná dekorácia Vianočný stromček Vianočný stromček PVC Zelený
Casaria Umelý vianočný stromček 150 cm s kovovým stojanom 310 tipov Rýchla montáž Vianočná dekorácia Vianočný stromček Vianočný stromček PVC Zelený
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 187
23,90 €
-17%
19,80 €
Predajca: Jurhan
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Green Tea Mgiełka do ciała 236ml
Elizabeth Arden Green Tea Mgiełka do ciała 236ml
53,56 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
12,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 16 hodnotení
Hodnotenie z 15. februára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Rýchle dodanie výrobku
Hodnotenie z 17. júla 2022 na
Overený nákup
Nahlásiť
Vynikajúce
Hodnotenie z 24. marca 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
perfektné
Hodnotenie z 29. marca 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Skvelá vôňa
Hodnotenie z 13. júla 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Parfumy
Hodnotenie z 11. apríla 2021 na
Overený nákup
Nahlásiť
Slnečnice Sunlight Kiss
Hodnotenie z 8. júla 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 27. decembra 2025 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml
Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 309
51,13 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l
Obrázok produktu pre Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX
Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
31,31 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l
Obrázok produktu pre Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml
Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 21
88,55 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l
Obrázok produktu pre Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml
Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l
Obrázok produktu pre Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml
Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 7
82,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
825,00 €/1l
Obrázok produktu pre Dior Miss Dior Blooming Boquet toaletná voda 100 ml
Dior Miss Dior Blooming Boquet toaletná voda 100 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 22
139,09 €
Predajca: PerfumTraders
1 390,90 €/1l
Obrázok produktu pre Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka
Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 32
131,01 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 310,10 €/1l
Obrázok produktu pre Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml
Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 12
90,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
721,20 €/1l
Obrázok produktu pre Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej
Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 18
97,97 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l
Obrázok produktu pre Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka
Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 70
104,17 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Obrázok produktu pre Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml
Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
73,73 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l
Obrázok produktu pre Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 31
92,88 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l
Obrázok produktu pre Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml
Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 10
88,80 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l
Obrázok produktu pre Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml
Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
91,11 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov
Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
91,91 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l
Obrázok produktu pre Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo
Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 13
25,24 €
5% poukaz
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l
Obrázok produktu pre Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M
Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 60
53,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
534,50 €/1l