4,5



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sisley Hair Rituel Restructuring Nourishing Balm 125 g630,24 €/1l
78,78 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Schwarzkopf Creme Osis+ Volume Upload43,75 €/1l
8,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
KMS HAIRPLAY Modelovacia pasta pre silne štruktúrované vlasy, 150 ml282,80 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Moroccanoil, Smooth, Argan Oil, Hair Styling Lotion, 300 ml84,84 €/1kg
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Kondicionér na vlasy Redist Keratin Oil 400 ml
31,85 €/1l
12,74 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Garnier Fructis Vlasov viva Papaya Shampo
143,60 €/1kg
15,85 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,36 €
Predajca: Zeitburg

Milk_Shake Creme Lifestyling Smoothing Cream
63,25 €/1kg
12,65 €
Predajca: BRASTYGroup

Sunsilk Balzam na kučeravé vlasy, 200 ml
21,84 €/1kg
5,46 €
Predajca: LAVONIO

Schwarzkopf Styling Therapy Straightening Cream 0 300 ml
100,63 €/1l
30,19 €
Predajca: somnia24

Postquam Vyhladzujúci Balzam S Keratínom 75 Ml
226,53 €/1l
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Postquam

Intenzívne posilňujúce ošetrenie zosvetlených vlasov Kerastase Blond Absolu Cicaflash Conditioner
191,76 €/1l
47,94 €
Predajca: VISO

Kondicionér na vlasy Redist Overdose 40 400 ml
31,85 €/1l
12,74 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Wella Professionals Nutri Curls Curlixir Balm 150ml
148,13 €/1l
22,22 €
Predajca: PerfumTraders

Farmavita Smoothing Leave-In Cream Wygładzający krem do włosów bez spłukiwania, 150ml
81,00 €/1l
12,15 €
Predajca: MANADA

KERASILK Specialists Curl Balm 50 ml
106,47 €/1kg
15,97 €
Predajca: PerfumTraders

Redken Brews Clay Pomade 100 ml
565,40 €/1l
56,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

K18 HeatBounce Conditioning Heat Protectant 236 ml
557,20 €/1l
134,45 €
-2,95 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
131,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dr. Hauschka Nim Hair Lotion 100ml
282,10 €/1l
28,21 €
Predajca: somnia24

Revlon Re-Start Curls Osviežujúce tonikum 200ml
52,60 €/1l
14,14 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,52 €
Predajca: Glamperfeu

Revlon Professional ReStart Density Fortifying Shot 200 ml
85,05 €/1kg
24,24 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Popis produktu
Starostlivosť o poškodené vlasy
Chráni pred teplom do 230 °C
Pre hladké a lesklé vlasy
S olejom z amly a keratínom
100 % recyklovateľný obal
Krém na vlasy Garnier Fructis SOS Repair 10 v 1 obsahuje olej z amly a tekutý aminokreatín, ktoré poskytujú poškodeným vlasom starostlivosť, akú si zaslúžia. Chráni pred teplom do 230 °C a obnovuje vlasy poškodené častým stylingom, farbením alebo chemickým ošetrením. Krém ošetruje rozštiepené končeky a poskytuje vlasom bohatú starostlivosť a dodáva im hladkosť a lesk. Nie je potrebné ho oplachovať, nelepí a nezanecháva stopy.
- Rozmery
- 400 ml
- Hmotnosť
- 400 g
- Objem
- 400 ml
- Zloženie
- Zloženie: Voda (Aqua), Glycerín, Dimetikón, Isohexadecán, olej zo semien jojoby (Simmondsia Chinensis), Dicaprylylether, Cetearylalkohol, Propándiol, Laurylkukurica, Glyceryl Stearát, Glyceryl Stearát Citrát, maslo bambucké (Butyrospermum Parkii), olej zo jadra arganového orecha (Argania Spinosa). "Upozorňujeme, že zoznamy zložiek pre produkty našej značky sú pravidelne aktualizované. Pre najaktuálnejší zoznam zložiek si prečítajte informácie na obale produktu, aby ste sa uistili, že sú vhodné pre vaše individuálne potreby." (Pre produkty, ktoré sa v predajni dopĺňajú, je potrebné získať najaktuálnejší zoznam zložiek priamo v predajni po doplnení produktu)
- Výrobca
- EAN kód
- 3600542225397
- Rozmery
- 400 ml
- Hmotnosť
- 400 g
- Objem
- 400 ml
- Zloženie
- Zloženie: Voda (Aqua), Glycerín, Dimetikón, Isohexadecán, olej zo semien jojoby (Simmondsia Chinensis), Dicaprylylether, Cetearylalkohol, Propándiol, Laurylkukurica, Glyceryl Stearát, Glyceryl Stearát Citrát, maslo bambucké (Butyrospermum Parkii), olej zo jadra arganového orecha (Argania Spinosa). "Upozorňujeme, že zoznamy zložiek pre produkty našej značky sú pravidelne aktualizované. Pre najaktuálnejší zoznam zložiek si prečítajte informácie na obale produktu, aby ste sa uistili, že sú vhodné pre vaše individuálne potreby." (Pre produkty, ktoré sa v predajni dopĺňajú, je potrebné získať najaktuálnejší zoznam zložiek priamo v predajni po doplnení produktu)
- Výrobca
- EAN kód
- 3600542225397
Hodí sa k tomu

Garnier Fructis Goodbye Damage Krem do włosów, 400 ml
16 976,74 €/1kg
7,30 €
Predajca: MANADA

GOURMETmaxx sklenené nádoby na potraviny click-it sada 4 Vynikajúce do umývačky riadu mikrovlnnej rúry mrazničky vzduchotesné nepriepustné
23,09 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Garnier Fructis Krem wzmacniający do włosów 400 ml
30,75 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Robotický vysávač Pet Hair Koberce 2600Pa Čistiace roboty HEPA
138,59 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Hugo Boss Hodinky ty198450
139,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Fashionstore

NutriBullet NB606DG, Stolný mixér, 0,7 L, Drtenie ľadu, 600 W, Strieborná
79,26 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

Garnier Fructis Vitamin Force krém bez oplachovania 400 ml
37,35 €/1l
14,94 €
Predajca: somnia24

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Xiaomi E5 čistiaci robot s mopom (biely)
246,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
122,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ALIGHTUP, umelý vianočný stromček, výška 213 cm, 870 vetvičiek vyrobených z PVC materiálu, špička je bielym lakom
9,63 €/1kg
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Revlon RVDR5222E, Čierna, Ružová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
37,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hoover H5DPB4149AMBC-S Pračka so sušičkou Predvolba času spustenia Inteligentné ovládanie
1 259,15 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: NetworkTechnologies

Zmes izbových rastlín ii Sada 3 rastlín, 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (horská palma) 1x Dracena marginata (drací strom), 10-12cm kvetinác
15,99 €
Predajca: Exotenherz

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrovanie, Bezvreckové, Antracit, Modrá, Nabíjanie, Batérie
51,65 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Garnier Fructis Nutri Curls Air Dry 400ml
36,77 €/1l
14,71 €
Predajca: somnia24

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: FDSGmbH

Darsonval SuperNova Gess vysokofrekvenčné tváre tyč stroj 4 tipy Microcurrent terapia Anti-aging kože sprísnenie jemné linky tváre odstránenie chĺpkov
77,49 €/1kg
61,99 €
Predajca: GESS

Šatníková skriňa Fortuna Lai, prenosný policový systém, 8 kociek z plastu s 1 tyčou na šaty, šatníková skriňa do spálne Biela, 136 x 69 x 50 cm
107,80 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Remzetta

Sada mramorových hrncov Rose Gold Metalic Line 15 kusov Berlinger Haus BH 1224N
122,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Mdey

Tefal Duetto+ G732S3, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
71,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Stôl VASAGLE Počítačový stôl v tvare L Rohový stôl s 2 policami LWD72X
103,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Houseland

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Zvlhčovač vzduchu s aromaterapiou Ruhhy 22739
30,10 €
Predajca: Eoshop

MalTec masážny strojček na krk, chrbát, celé telo, masážny strojček, shiatsu, masážny pás, zahrievanie a vibrácie, úľava od bolesti, masážny strojček na krk
29,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%50% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
50%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sisley Hair Rituel Restructuring Nourishing Balm 125 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
78,78 €
Predajca: PerfumTraders
630,24 €/1l

DERMZ HAIRLXR sérum proti vypadávaniu vlasov 150ml
32,09 €
Predajca: medpak_shop
213,93 €/1l

American Crew Fiber Cream, Krém na vlasy, 100 ml, Textúrovacie, Rúra, Aqua/Water/Eau, PVP, Cera Alba (Beeswax (Cire D’abeille)), VP/VA Copolymer, Glycerin, C12-15..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,25 €
Predajca: MAGUHAAR
72,50 €/1l

Schwarzkopf Creme Osis+ Volume Upload



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,75 €
Predajca: MAGUHAAR
43,75 €/1l

Moroccanoil, Smooth, Argan Oil, Hair Styling Lotion, 300 ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(73)Počet hodnotení: 73
42,42 €
Predajca: PerfumTraders
84,84 €/1kg

KMS HAIRPLAY Modelovacia pasta pre silne štruktúrované vlasy, 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
42,42 €
Predajca: PerfumTraders
282,80 €/1l

Montibello Decode Smooth Absolut Plus balzam 150 ml
9,75 €
Predajca: MAGUHAAR
65,00 €/1l

Revlon Professional Re/Start Color Balayage Pflegecreme



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,12 €
Predajca: PerfumTraders
114,13 €/1l

KMS Sprej na vlasy Play Style Sea Salt Spray



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
27,27 €
Predajca: PerfumTraders
136,35 €/1l

Glinková pasta na úpravu vlasov Joanna s matným efektom, 100g
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
89 900,00 €/1kg

Wella EIMI Perfect Setting Föhn Lotion 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,17 €
Predajca: PerfumTraders
114,47 €/1l

Wella Professionals Nutri Curls Curlixir Balm 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,22 €
Predajca: PerfumTraders
148,13 €/1l

Preistenie vlasov Cameleo s extraktom z levandule, 02 Fialov, 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,40 €
Predajca: Inaris_International
32,00 €/1l

KERASILK Specialists Curl Balm 50 ml
15,97 €
Predajca: PerfumTraders
106,47 €/1kg

Revlon Professional Style Masters Smooth Iron Guard stylingový krém na tepelnú úpravu vlasov 150 ml
12,16 €
Predajca: PerfumTraders
81,07 €/1l