Gél na intímnu hygienu Intima od spoločnosti Ziaja je určený na každodenné umývanie intímnych partií. Je veľmi jemný, účinne posilňuje prirodzenú mikroflóru a pomáha tak znižovať výskyt infekcií. Má krémovú konzistenciu, je jemne parfumovaný, neobsahuje parabény, mydlo, farbivá ani iné dráždivé látky. aktívne zložky: Kyselina askorbová - chráni pred podráždením.
Nečakajte, objednajte si ešte dnes a zažite ten rozdiel! Kúpte si ho teraz a užite si sviežosť a pohodlie každý deň!
Ziaja Intima, płyn do higieny intymnej z kwasem askorbinowym, 500ml - Długi termin ważności!
Ziaja Intímny hygienický gél s kyselinou askorbovou 500 ml
8,99 €
17,98 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
št 1. – ut 6. októbra
Naše najlepšieponuky
Intímna starostlivosť a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
Intímna umývacia pena 250ml
87,96 €/1l
21,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Ďalšie informácie o reklame
Intímna masť č. 27 30ml
533,00 €/1l
15,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Ďalšie informácie o reklame
Equilibra, Aloesowy Żel do higieny intymnej, 200 ml
11 990,00 €/1l
11,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Ďalšie informácie o reklame
GREEN PHARMACY Intímny hygienický gél s výťažkom z harmančeka 370 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
12,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Emulzia pre intimnú hygienu Lactacyd Femina 200 ml
33 375,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,01 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Gél na intímnu hygienu Intima od spoločnosti Ziaja je určený na každodenné umývanie intímnych partií. Je veľmi jemný, účinne posilňuje prirodzenú mikroflóru a pomáha tak znižovať výskyt infekcií. Má krémovú konzistenciu, je jemne parfumovaný, neobsahuje parabény, mydlo, farbivá ani iné dráždivé látky. aktívne zložky: Kyselina askorbová - chráni pred podráždením.
Nečakajte, objednajte si ešte dnes a zažite ten rozdiel! Kúpte si ho teraz a užite si sviežosť a pohodlie každý deň!
Ziaja Intima, płyn do higieny intymnej z kwasem askorbinowym, 500ml - Długi termin ważności!
Hmotnosť
0.001 kg
Objem
500 ml
Zloženie
Ziaja Intima, płyn do higieny intymnej z kwasem askorbinowym, 500ml - Długi termin ważności!
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(471)Počet hodnotení: 471
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Šatníková skriňa so zrkadlom OFELIA D4 - grafit
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(16)Počet hodnotení: 16
460,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ
Elektrické polohovateľné TV kreslo COMHOMA s masážnou funkciou, LED svetlami, diaľkovým ovládaním, úložnou taškou, 2 držiakmi na poháre.
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(59)Počet hodnotení: 59
399,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GTPLAYER
Brandson Fan Heater 2000W, keramický ohrievač s diaľkovým ovládaním, úsporný a tichý, ochrana proti prehriatiu, automatické vypnutie, ochrana proti nakloneniu, oscilácia 35°, biela/čierna
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(169)Počet hodnotení: 169
73,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach
Ziaja Eye Care Upokojujúci očný gél 15 ml
270,67 €/1l
4,06 €
Predajca: MANADA
Goldwell Topchic The Naturals, Blond, 8N, Light Blonde, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy
261,17 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
15,67 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
COSTWAY 6V detské elektrické autíčko 2,8-4,6 km/h mini detské autíčko s prepínačom dopredu a dozadu, elektrické vozidlá, detská štvorkolka ATV pre deti 3+ do 30 kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(84)Počet hodnotení: 84
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Vyživujúce telové mlieko s kakaovým maslom 400 ml
17,10 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,84 €
Predajca: VISO
Ziaja Med Tónovací Krém SPF50+ Odtieň Svetlý pre Normálnu a Citlivú Pokožku 50ml
315,20 €/1l
15,76 €
Predajca: VISO
vidaXL Stojacia lampa so tienidlom Vysoký stojan čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(21)Počet hodnotení: 21
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark
Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(233)Počet hodnotení: 233
122,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Marvis bieliaca mätová zubná pasta 85ml
32 920,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(28)Počet hodnotení: 28
32,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Skriňa s posuvnými dverami PULS Skriňa na oblečenie Skriňa do spálne 170 cm Biela Šachovnica
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
454,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(94)Počet hodnotení: 94
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR
Ziaja Intima Płyn do Higieny Intymnej Regenerująco-Łagodzący 500 ml
10,76 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,38 €
Predajca: MANADA
MalTec masážny strojček na krk, chrbát, celé telo, masážny strojček, shiatsu, masážny pás, zahrievanie a vibrácie, úľava od bolesti, masážny strojček na krk
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(404)Počet hodnotení: 404
29,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS
Philips Viva Collection HR1832/00, Čierna, LED, 1 L, 0,5 L, 5,5 cm, 0,8 m
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(116)Počet hodnotení: 116
85,44 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Krémovej ruky s proteinmi kašmírovej vlny a maslom shea - Hydratačná starostlivosť pre ruky 100 ml
31,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,15 €
Predajca: MANADA
Merax jedálenský stôl Kuchynský stôl so 4 stoličkami, jedálenský stôl s oceľovým rámom, hnedý
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(15)Počet hodnotení: 15
242,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-20,00 €
222,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Lactacyd Fluid Gynekologický antimykotický prípravok na intímnu hygienu 200ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
59,95 €/1l
VIVADER – Vysoko kvalitný lubrikačný gél pre intimnú hygienu pre pohodlie a jemnosť – 50 ml
38,00 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: MyPremiumShop
760,00 €/1kg
Grovi Gel – gél pre mužskú výkonnosť a sebavedomie – 50 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,00 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: MyPremiumShop
760,00 €/1kg
BIG SIZE GEL – Gél pre sebavedomie a výkonnosť – 50 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,00 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: MyPremiumShop
760,00 €/1kg
AmorMax Gel – gél pre intímne pohodlie a vitalitu – 50 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,00 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: AltaShop
760,00 €/1kg
Probiotiká pre ženy na vaginálnu flóru, aj v prípade kandidózy. Vysoká dávka vaginálnych probiotík: Lactobacillus Reuteri, Rhamnosus gg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,90 €
Doprava zdarma
Predajca: LAGA_PHARMA
84,50 €/1kg
Intim Salbe Cranberry
22,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
306,53 €/1l
Hygienické vložky Always Ultra Veľkosť 6 – 8 kusov
9,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
83,25 €/1kg
Hygienick vloky ALWAYS Ultra Normal Plus s krdlami, 10 kusov