5,0



Na základe 5 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Skin CAVIAR hydratačná a spevňujúca emulzia 30 ml5 316,67 €/1l
159,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml220,00 €/1l
16,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Visadore – Hydratačný a vyživujúci krém na tvár – 50 ml760,00 €/1kg
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPremiumShop

Ďalšie informácie o reklame
Revinelle – Omladzujúci a hydratačný pleťový krém – 50 ml760,00 €/1l
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AltaShop

Eucerin AtopiControl balzam 400ml
30 300,00 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Dermalogica, Stabilizing, Repairing, Cream, For Face, 50 ml
150,82 €/1kg
75,41 €
Predajca: somnia24

Alcina Hyaluron 2.0 pleťový krém Face Cream 50 ml
599,00 €/1l
29,95 €
Predajca: Friseurtotal

Guinot, Hydra Sumum, Moisturizing, Cream, For Face, 50 ml
1 616,40 €/1l
94,64 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
80,82 €
Predajca: Denpoli-Venda

CeraVe hydratačný krém Moisturising Cream Refill 454 g
23 970,00 €/1l
23,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Tolpa Dermo Face Rosacal posilňujúci krém 50 ml
167,50 €/1kg
13,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Uriage Hyséac Hydra Soothing Cream Upokojujúci krém 40 ml
356,25 €/1l
14,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ahava MultiVitamínový spevňujúci denný krém SPF30 50 ml
888,80 €/1l
44,44 €
Predajca: PerfumTraders

Cetaphil Pro Urea 4% regeneračný hydratačný krém, 200 ml krém
56,14 €/1kg
14,09 €
Predajca: AbisZ-Markt

COSRX The Retinol 0.1 pleťový krém Cream 20 ml
1 535,50 €/1l
30,71 €
Predajca: somnia24

Eucerin Atopicontrol krém na tvár 50 ml
487,40 €/1l
24,37 €
Predajca: somnia24

Hyaluron face care sensitive, 50 ml krém
384,20 €/1l
19,21 €
Predajca: AbisZ-Markt

Embryolisse, Filaderme, Nourishing, Night, Emulsion, For Face, 75 ml
185,33 €/1l
13,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dermalogica Super Rich Repair vyživujúci krém Moisturizer 50 ml
2 303,20 €/1l
115,16 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Cerave, Nawilżający Krem do twarzy SPF 50, 52 ml
339,23 €/1l
17,64 €
Predajca: Glamperfeu

Bepanthol Derma regeneračný krém na tvár, 50 ml krém
355,60 €/1l
17,78 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ľahký krém na tvár je určený pre suchú až veľmi suchú pleť a poskytuje intenzívne upokojenie. Obsahuje 5 % močoviny, ktorá pomáha regulovať hydratáciu pleti a zmierňuje jej pnutie. Klinicky a dermatologicky testované zloženie zanecháva pleť jemnú, pružnú a zdravo vyzerajúcu.
- vysokokvalitná lekárska starostlivosť o pleť
- pre citlivú pokožku
- Krém na nanášanie na pokožku
- Dermokozmetika z lekárne
- Výrobca: Výrobca: Beiersdorf AG Eucerin, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 15294332
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Eucerin sa radí pod pleťové krémy a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vámi vybraného produktu.
Eucerin Urearepair Face Cream 5% Day 50 ml - zloženie: krém - téma: starostlivosť o pleť a telo
- Hmotnosť
- 1 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Aqua Glycerin Urea Cetyl Alcohol Caprylic/Capric Triglyceride Pentaerythrityl Tetraisostearate Triisostearin Sodium Lactate Glyceryl Stearate Arginine HCL Dimethicone Potassium Cetyl Phosphate Xanthan Gum Biosaccharide Gum-1 Lactic Acid 1,2-Hexanediol Phenoxyethanol
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 400580025699804005800256998
- Číslo od výrobcu
- 63326
- Hmotnosť
- 1 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Aqua Glycerin Urea Cetyl Alcohol Caprylic/Capric Triglyceride Pentaerythrityl Tetraisostearate Triisostearin Sodium Lactate Glyceryl Stearate Arginine HCL Dimethicone Potassium Cetyl Phosphate Xanthan Gum Biosaccharide Gum-1 Lactic Acid 1,2-Hexanediol Phenoxyethanol
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 400580025699804005800256998
- Číslo od výrobcu
- 63326
Hodí sa k tomu

Eucerin Urea Repair non krm na tvr 50 ml
584,40 €/1l
29,22 €
Predajca: PerfumTraders

CeraVe - Hydration Cream for Dry to Very Dry Skin (Moisturising Cream) 340ml
37 625,00 €/1kg
15,05 €
Predajca: BRASTYGroup

Eucerin Urea Repair Plus Lotion 10 Urea 1l
35,38 €/1l
38,25 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,38 €
Predajca: Parfumtoi

Eucerin Denn krm proti pigmentovm kvrnm Lsf 30 50 ml
40 400,00 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Eucerin Anti-Age Hyaluron-Filler Night Jar 50 ml
667,60 €/1l
33,38 €
Predajca: PerfumTraders

Eucerin Anti-Age Elasticity+Filler Tagescreme 50 ml
828,20 €/1l
41,41 €
Predajca: PerfumTraders

Eucerin UreaRepair Plus Lotion 10%, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Suchá koža, 400 ml, Flakón s pumpičkou
61,10 €/1l
24,44 €
Predajca: Glamperfeu

Eucerin Sun Creme Lsf 50+ 50 ml
24 240,00 €/1l
24,24 €
Predajca: PerfumTraders

Pleťový krém AtopiControl 50 ml
510,20 €/1l
25,51 €
Predajca: VISO

CeraVe - SA Smoothing Cream - Hydratačný zjemňujúci krém na suchú až veľmi suchú pokožku 340ml
68 227,85 €/1kg
26,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Eucerin Urearepair Plus Intensivpflege 30% Creme 75 ml
25 250,00 €/1kg
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

La Roche-Posay, Nutritic Intense Riche, Krem odżywczo-regenerujący, skóra bardzo sucha, 50 ml
134 972,98 €/1kg
24,97 €
Predajca: BRASTYGroup

Ducray Kertyol PSO Rebalancing Treatment Shampoo
105,75 €/1l
21,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Eucerin Hyaluron-Filler denný krém + 3x Effect Day Cream SPF 30 50 ml
38 380,00 €/1kg
38,38 €
Predajca: PerfumTraders

CeraVe Nawilżający Krem do twarzy, 52 ml
398,65 €/1l
20,73 €
Predajca: somnia24

Pigment Control SPF 50+ (Pigment Control Sun Fluid) 50 ml
605,00 €/1l
30,25 €
Predajca: PerfumTraders

Eucerin AtopiControl balzam 400ml
30 300,00 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Eucerin SEH Anti-Rötungen Beruhigende Pflege (50ml)
425,60 €/1l
21,28 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

CeraVe hydratačný krém - na suchú až veľmi suchú pokožku tváre a tela
229,70 €/1l
22,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

COSRX Advanced Snail 96 Hydratačná esencia Mucin Power Essence 100 ml
12,99 €
Predajca: medpak_shop

Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov)
35,88 €
Predajca: M_plus_L

Eucerin - UreaRepair PLUS Hand Cream 5% 75ml
170,50 €/1l
17,05 €
Predajca: PerfumTraders

Eucerin Anti-Age Hyaluron-Filler+Elasticity Auge 15 ml
2 206,00 €/1l
33,09 €
Predajca: PerfumTraders

La Roche-Posay - Hydraphase BB Cream SPF 15 - Hydratační BB krém 40 ml
22,57 €/1kg
22,57 €
Predajca: AbisZ-Markt

Sebamed Krém na ochranu pred slnkom Lsf 50+ 75 ml
116,06 €/1kg
12,07 €
Predajca: AbisZ-Markt

La Roche-Posay Anthelios Family Spray Spf50+ 300ml
127,57 €/1l
38,27 €
Predajca: somnia24

PHYSIOGEL Denná hydratačná terapia Bodylotion
92,10 €/1l
18,42 €
Predajca: AbisZ-Markt

Eucerin Seh Ultrasensitive na such pokoku 50 ml
27 270,00 €/1l
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Eucerin Urearepair Plus Lotion 10% 400 ml
37 790,00 €/1l
37,79 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
dobrý produkt - rýchle dodanie
veľmi spokojný
Hodnotenie z 18. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 1. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Advanced Deep Wrinkle Cream, Ženy, 50 ml, Krém, Starnúca koža, Aqua (Mineral Spring Water), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate,...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
65,64 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 204,00 €/1l

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

GUAM bahno z morských rias na starostlivosť o telo pri celulitíde, 1000 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
79,61 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
79 610,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
48,00 €
Predajca: MAGUHAAR
213,33 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

Prírodný sprej na rýchle opálenie 150 ml, bronzový efekt, beta-karotén a smilax, vegánsky – Negatan



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: Netscroll
133,27 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
250,48 €/1l

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

Dr.Grandel High Excellence Krém na tvár
107,06 €
-5,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,01 €
Predajca: PerfumTraders
2 040,20 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
97,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l