4,8



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior - Homme EDT 50ml1 592,20 €/1l
79,61 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml717,60 €/1l
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Trussardi Uomo Woda toaletowa, 200ml397,50 €/1l
79,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Loewe Loewe 7 Pour Homme Woda toaletowa, 50ml1 482,20 €/1l
74,11 €
Predajca: PerfumTraders

Bruno Banani Made for Men 50ml - Luxusný toaletná voda pre mužov s modernou a sebavedomou, pánskou vôňou, ideálna na každodenné nosenie a špeciálne príležitosti.
385,80 €/1l
19,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Bazalka, Levanduľa, Badyán, lavender, basil, star anise, klinček, Káva, Heliotrope
722,67 €/1l
54,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Made For Men Toaletná voda pre mužov 30 ml - Bruno Banani
38,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Bruno Banani Pure Man EdT 50ml
392,00 €/1l
33,39 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,60 €
Predajca: Katomix

Bruno Banani Pure Man - Toaletná voda 30ml.
529,00 €/1l
15,87 €
Predajca: ADI_Global_Store

Bruno Banani Magic Man - Toaletná voda 50 ml - Kúpiť online, dostupné ihneď.
395,00 €/1l
19,75 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Bruno Banani Man Toaletná Voda, 100 ml
243,60 €/1l
24,36 €
Predajca: NutraBestBG

Bruno Banani Absolute Men EdT 30ml
478,33 €/1l
14,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bruno Banani Woman Edt Spray
921,75 €/1l
36,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Bruno Banani Woman Woda toaletowa, 100ml
447,80 €/1l
44,78 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bruno Banani Pure Woman Woda toaletowa, 20 ml
867,00 €/1l
17,34 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Bruno Banani Pure Woman Woda toaletowa, 30 ml
963,33 €/1l
28,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bruno Banani Woman's Best Woda toaletowa, 30ml
529,33 €/1l
15,88 €
Predajca: Katomix

s.Oliver Men Woda toaletowa, 30ml
648,67 €/1l
19,46 €
Predajca: PerfumTraders

Lazell Feromo For Men Woda toaletowa, 100ml
15,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bruno Banani Woman toaletná voda pre ženy 50 ml
444,40 €/1l
22,22 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Bruno Banani Made for Men EdT - parfém - výrobca: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295 Darmstadt 1 balenie
Bruno Banani Fragrances - Pánsky parfum: Hľadáte lahodný parfém pre mužov? Potom si vyberte pánsku vôňu Bruno Banani. Made for Men je dráždivá, zvodná vôňa navrhnutá tak, aby pôsobila ležérnym, uvoľneným a mužným dojmom. Vonná hra, ktorá sa za vôňou skrýva, je založená na útoku, dobývaní a prekonávaní. Vrchné tóny koketujú s bergamotom, tuniským rozmarínom a zeleným jablkom. Srdce si vás podmaní kombináciou pelargónie so studenými, osviežujúcimi vodnými tónmi. Základné tóny vedú k víťazstvu prostredníctvom sexy, jemných a dymových tónov virgínskeho cédrového dreva, fazule tonka, machu a pižma, ktoré vôni dodávajú mimoriadne mužný charakter.
Vôňa pre mužov
Poznámky k vôni:
Vrchné tóny: bergamot, rozmarín, jablko
Srdce: vodné tóny, pelargónia
Základné tóny: mach, pižmo, céder, fazuľa Tonka
Bruno Banani Made for Men Woda toaletowa, 30ml
- Rozmery
- 30 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Bruno Banani Made for Men Woda toaletowa, 30ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPáni
- EAN kód
- 3616301640745
- Číslo od výrobcu
- 840208
- Rozmery
- 30 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Bruno Banani Made for Men Woda toaletowa, 30ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPáni
- EAN kód
- 3616301640745
- Číslo od výrobcu
- 840208
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Bruno Banani Absolute Man, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Ambery Woods, Tonka Beans, Vanilla, Sprej, 1 kusov
369,00 €/1l
18,45 €
Predajca: Glamperfeu

Bruno Banani - Made for Men EDT 100ml
222,10 €/1l
22,21 €
Predajca: PerfumTraders

Bruno Banani Mužská Toaletná Voda, 50ml
345,20 €/1l
17,26 €
Predajca: PerfumTraders

Bruno Banani Made for Men 50ml - Luxusný toaletná voda pre mužov s modernou a sebavedomou, pánskou vôňou, ideálna na každodenné nosenie a špeciálne príležitosti.
385,80 €/1l
19,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bruno Banani Man Toaletná Voda, 100 ml
243,60 €/1l
24,36 €
Predajca: NutraBestBG

Bruno Banani Pure Man - Toaletná voda 30ml.
529,00 €/1l
15,87 €
Predajca: ADI_Global_Store

Bruno Banani Pure Man EdT 50ml
392,00 €/1l
33,39 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,60 €
Predajca: Katomix

Bruno Banani Magic Man - Toaletná voda 50 ml - Kúpiť online, dostupné ihneď.
395,00 €/1l
19,75 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: ShopOutdoorOnline

X-Monster Truck RC auto na diaľkové ovládanie 30 km/h, 1:18, 2 batérie, pohon všetkých kolies, dojazd 100 m
74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Peluvio_Overmax

Schwartau Extra Zero jahodový džem bez pridaného cukru vegánsky 280g
14,82 €/1kg
4,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Single Barrel Select Tennessee Whiskey | 45 % obj. | 0,7 l
81,83 €/1l
57,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bruno Banani Magic Man EdT 30ml
576,67 €/1l
17,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Vôňa pre odvážne ženy Bruno Banani, 20ml
469,50 €/1l
9,39 €
Predajca: Store-Germany

Akumulátorový stojanový vysávač Rowenta RH6545Wh Air Force Light - Farba: čierna lesklá - 14,4 V (lítium-iónová technológia)
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Bruno Banani Made for Man toaletná voda pre mužov 30 ml
468,00 €/1l
14,04 €
Predajca: Glamperfeu

Ninja AF400EU, Teplovzdušná fritéza, 9,5 L, Dvojitý, Čierna, Otočné, Dotyk, Samostatný
232,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť
68,33 €/1l
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Bruno Banani Magic Man - Toaletná voda 30ml. Čarovná vôňa, ktorá vás očarí svojou magickou notou. Pozvite kúzlo do vášho života!
548,67 €/1l
16,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Brother JX17FE Fantasy Edition Nähmaschine - limitovaná edícia
242,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Vrchný matrac zo studenej peny 120x200 vhodný pre alergikov - Vrchný matrac pre všetky postele a matrace
94,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Topper zo studenej peny 180x200 vhodný pre alergikov - Matracový topper pre všetky postele a matrace
109,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

nabbi Plastový balkónový kvetináč DRL500PW 49,2 cm - antracit
8,11 €
Predajca: VISO

Laura Biagiotti Laura, Ženy, 75 ml, Sprej, 1 kusov
421,33 €/1l
31,60 €
Predajca: BRASTYGroup

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Sada príborov Homla ABELE Black, 16 ks.
17,99 €
Predajca: HelloHomla

Bruno Banani About Man, Muži, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Ambery Woods, Tonka Beans, Vanilla, Sprej, 1 kusov
607,33 €/1l
18,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Pánske hodinky Tommy Hilfiger 1791560 Decker (zf012a)
85,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Dior J'Adore, 40 ml, Ženy, Univerzálna pleť, Osviežujúce, Kvetinový
1 877,75 €/1l
75,11 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bruno Banani Made for Men 100ml veľmi dobrý
Objem 0,1 l
Veľmi dobrý produkt Používam parfém v spreji každý deň a som veľmi spokojný dobrá vôňa za rozumnú cenu.už som si tento tovar kúpil niekoľkokrát
Hodnotenie z 19. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hladko
Objem 0,03 l
Bol super zabalený, prišiel veľmi rýchlo, je to mega vôňa, ale otázka vkusu.
Hodnotenie z 11. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko dobré
Objem 0,1 l
Všetko dobré
Hodnotenie z 29. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 19. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 28. septembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l