Nie czekaj, zamów już dziś i ciesz się olśniewającym uśmiechem! Kup teraz i poczuj różnicę!
Colgate Max White One Luminous s technológiou SmartFoam vytvára penu na čistenie ťažko dostupných miest vrátane medzizubných priestorov.
Okrem toho obnovuje belosť celého povrchu zubov vďaka aktívnym bieliacim zložkám. INTENZÍVNA SVIEŽOSŤ INTENZÍVNA REDUKCIA ŠKVŔN Vďaka jedinečnej technológii SmartFoam BELŠIE ZUBY ZA 1 TÝŽDEŇ
Nie czekaj, zamów już dziś i ciesz się olśniewającym uśmiechem! Kup teraz i poczuj różnicę!
Colgate Max White One Luminous s technológiou SmartFoam vytvára penu na čistenie ťažko dostupných miest vrátane medzizubných priestorov.
Okrem toho obnovuje belosť celého povrchu zubov vďaka aktívnym bieliacim zložkám. INTENZÍVNA SVIEŽOSŤ INTENZÍVNA REDUKCIA ŠKVŔN Vďaka jedinečnej technológii SmartFoam BELŠIE ZUBY ZA 1 TÝŽDEŇ
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(257)Počet hodnotení: 257
135,00 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH
Sedacia súprava do U KORNELIE - čierna / béžová
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
714,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Mirjan24_SKCZ
Albatros Stoličky do jedálne so zamatovým poťahom Set 6 MODENA, sivá - štýlový vintage dizajn, elegantná čalúnená stolička k jedálenskému stolu - stolička do kuchyne alebo jedálne s vysokou nosnosťou
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(335)Počet hodnotení: 335
179,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-35,19 €
144,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop
Sillar Elektrická mopová hlavica pre Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 mopových podložiek a nádržka na vodu
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(110)Počet hodnotení: 110
41,90 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-4%
39,99 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: CSVK
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2421)Počet hodnotení: 2421
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Apple iPhone 15 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2796 x 1290 px, 256 GB, 48 MP, iOS 17, Titán
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(188)Počet hodnotení: 188
Generálne opravený
862,57 €
Predajca: NESATEC
Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 966,50 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Crest | Bieliaca zubná pasta, zubná pasta s fluoridom, pasta na posilnenie skloviny, svieži dych, proti zubnému kazu | Bielenie zubného kameňa - 161g
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
9,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-40%
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l
Bioniq® Repair-Zahncreme 75ml 6er Pack
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
51,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
115,00 €/1l
Crest | Zubná pasta 3D White Brilliance - 59g - Mäta - intenzívne bielenie - hĺbkové čistenie
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
17,99 €
Predajca: Lemonbite
179,90 €/1l
Lacalut Flora pasta do zębów 75 ml
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
178,40 €/1l
Bieliaca zubná pasta pre dospelých Essenta Whitening Action, obsahujúca 1400 ppm fluóru, 75 ml
9,35 €
Predajca: EDANTI
124,67 €/1l
Fixodent | Krém na zubné náhrady - 3 × 68 G - Krém na zubné náhrady - Lepidlo na zubné náhrady
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,99 €
Predajca: Lemonbite
181,32 €/1l
Crest | Bieliaca zubná pasta, zubná pasta s fluoridom, biele zuby, proti zubnému kazu | Whitening Mint - 232g
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
41,40 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-83%
6,99 €
Predajca: Lemonbite
30,13 €/1kg
Crest 3D White Brilliance Bieliaca Zubná Pasta Peppermint – Sada 3 kusov - 3x130g
49,99 €
Predajca: Lemonbite
128,18 €/1l
Crest | Zubná pasta - žiarivá mäta - 24 g - bieliaca zubná pasta - Crest 3d White
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,49 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-20%
1,99 €
Predajca: Lemonbite
19,90 €/1l
Zubná pasta Crest 3D White Brilliance Deep Stain Remover Ultra White, 2,1 oz (59 g), balenie po 4 kusoch
104,98 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
699,87 €/1l
Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 oz (93 g), 3 balenia
74,93 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
299,72 €/1l
Crest | Zubná pasta - 130g - 3DWhite Brilliance - mäta - s fluoridom - bieliaca formula - bezlepková formula
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
Predajca: Lemonbite
138,38 €/1l
Bestseller
Crest | Zubná pasta 3DWhite Brilliance - 130 g - Mince - Bielenie zubov - Osvežujúci pocit
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
15,99 €
Predajca: Lemonbite
159,90 €/1l
Zubná pasta Crest 3D White Brilliance Advanced, 3,8 oz (107 g)
57,73 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
577,30 €/1l
Crest 3D White Arctic Fresh Zahnpasta, 93 g (2 balenia)
53,52 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
287,74 €/1l
BIOMED Superwhite Bieliaca Zubná Pasta Bez Fluoridu – Sada 3 kusov - 3x100g
15,29 €
Predajca: Lemonbite
50,97 €/1l
Zubná pasta Crest Pro-Health Sensitive & Enamel Protection, 4,3 oz (121 g)
42,81 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
428,10 €/1l
Rocs | Zubná pasta - Remineralizačná - 75 ml - Bez fluoridu - S aktívnym horčíkom - Svieža chuť
9,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-10%
8,99 €
Predajca: Lemonbite
119,87 €/1l
R.O.C.S. Whitening zubná pasta 75ml | Bez fluoridu | S vápnikom pre biele zuby
8,99 €
Predajca: Lemonbite
119,87 €/1l
Elmex zubná pasta bez mentolu, bez príchute 150 ml, balenie 2 ks