Detský čokoládový Otec Vianoc z mliečnej čokolády 45g
201,56 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,07 €
Predajca: somnia24
Samsung Galaxy Z Flip4 SM-F721B, 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 12, Grafit
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(92)Počet hodnotení: 92
990,00 €
Predajca: G-Electronics
Merax Rohová pohovka 5-miestna, veľká L-tvarová pohovka Cloud, s centrálnou konzolou, USB portmi a držiakmi na nápoje, otočná konzola s úložným priestorom, pohovka, sivá
866,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX
Swiffer 5413149750470
246,60 €/1m²
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(53)Počet hodnotení: 53
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
970,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Mirjan24_SKCZ
LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(177)Počet hodnotení: 177
27,89 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax
Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(36)Počet hodnotení: 36
20,30 €
Predajca: somnia24
Segway ZT3 Pro D, Klasický skúter, Červená, 20 km/h, 120 kg, Akékoľvek pohlavie, 16 rok / roky
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(22)Počet hodnotení: 22
809,33 €
Predajca: BalticVaris_DE
Signal - Toothpaste with Whitening Effect Family Daily White 125 ml 75ml
25,73 €/1l
1,93 €
Predajca: LAVONIO
Mestemacher Náš čistý ovsený chlieb s vybranými olejnatými semenami 300g
13,03 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Tribesigns jedálenský stôl okrúhly, 120 cm jedálenský stôl čierny, pre 4-6 osôb, jedálenský stôl s robustným kovovým rámom, moderný nábytok do jedálne
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(58)Počet hodnotení: 58
156,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-4,40 €
152,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Tribesigns
LED zrkadlo do kúpeľne EMKE s 3-násobným zväčšením, dotykovým ovládaním, studeným bielym svetlom, rozmery 80 x 60 cm, s funkciou proti zahmlievaniu a s hodinovým displejom
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(67)Počet hodnotení: 67
190,39 €
Doprava zdarma
Predajca: EMKE
Flieks jedálenská stolička 6 čalúnená stolička 360° otočná, kuchynská stolička make-up stolička so zamatovým poťahom, obývacia stolička s podrúčkami a oceľovými nohami, béžová
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(38)Počet hodnotení: 38
736,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-27,00 €
709,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop
Stôl ART Rozťahovací stôl 150-198 cm Stirling Oak
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
241,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de
DOMINO Kľučka 72 Sada kľučiek BB-Buntbart | Sada s dlhým štítom | Kľučka pre izbové dvere, kancelárske dvere, pivničné dvere a vnútorné dvere | Tvar L | Kovanie dverí z hliníka | Čierna sada kľučiek | QUBIK BLACK
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(36)Počet hodnotení: 36
53,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-68%
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Sprchový záves MSV Vintage Textile 180 x 200 cm čierna/biela
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
17,95 €
Predajca: bath_ambiente24
SONNI kúpeľňové zrkadlo s LED osvetlením energeticky úsporné IP44 medené/bezolovnaté zrkadlo matný svetelný pás (okraje) nástenné zrkadlo 60 x 50 cm
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(56)Počet hodnotení: 56
76,99 €
Doprava zdarma
Predajca: sonni24
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
180,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1498)Počet hodnotení: 1498
18,00 €
Predajca: ScentsArabia
Hugo Boss toaletná voda vo fľaši 30 ml
997,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(112)Počet hodnotení: 112
29,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Chio popcorn do mikrovlnnej rúry sladký bezlepkový vegetariánsky vegánsky 120g
11,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Úsporná polička do kúpeľne, toaletná polička z kovu, ktorá sa upevňuje bez vŕtania a má háčiky
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(50)Počet hodnotení: 50
18,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Súprava mop Profi + vedro Profi s integrovanými kolieskami
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(657)Počet hodnotení: 657
50,90 €
Predajca: velmontask
Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(145)Počet hodnotení: 145
583,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: FlatPrime
ProfiCook PC-FR 1287 H, Teplovzdušná fritéza, 8 L, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Čierna, Nerezová oceľ
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(205)Počet hodnotení: 205
104,05 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Crest | Bieliaca zubná pasta, zubná pasta s fluoridom, pasta na posilnenie skloviny, svieži dych, proti zubnému kazu | Bielenie zubného kameňa - 161g
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(20)Počet hodnotení: 20
9,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-40%
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l
Crest | Zubná pasta 3D White Brilliance - 59g - Mäta - intenzívne bielenie - hĺbkové čistenie
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(20)Počet hodnotení: 20
17,99 €
Predajca: Lemonbite
179,90 €/1l
Bioniq® Repair-Zahncreme 75ml 6er Pack
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
51,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
115,00 €/1l
Bieliaca zubná pasta pre dospelých Essenta Whitening Action, obsahujúca 1400 ppm fluóru, 75 ml
9,35 €
Predajca: EDANTI
124,67 €/1l
Lacalut Flora pasta do zębów 75 ml
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
11,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
159,87 €/1l
Crest 3D White Brilliance Bieliaca Zubná Pasta Peppermint – Sada 3 kusov - 3x130g
49,99 €
Predajca: Lemonbite
128,18 €/1l
Crest | Zubná pasta - žiarivá mäta - 24 g - bieliaca zubná pasta - Crest 3d White
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,49 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-20%
1,99 €
Predajca: Lemonbite
19,90 €/1l
Zubná pasta Crest 3D White Brilliance Deep Stain Remover Ultra White, 2,1 oz (59 g), balenie po 4 kusoch
104,98 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
699,87 €/1l
Zubná pasta so škoricovou mätou 25 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 24
12,85 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-4%
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
12 300,00 €/1l
Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 oz (93 g), 3 balenia
74,93 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
299,72 €/1l
Zubná pasta Crest 3D White Brilliance Advanced, 3,8 oz (107 g)
57,73 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
577,30 €/1l
Crest | Zubná pasta - 130g - 3DWhite Brilliance - mäta - s fluoridom - bieliaca formula - bezlepková formula
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
Predajca: Lemonbite
138,38 €/1l
Crest 3D White Arctic Fresh Zahnpasta, 93 g (2 balenia)
53,52 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
287,74 €/1l
Bestseller
Crest | Zubná pasta 3DWhite Brilliance - 130 g - Mince - Bielenie zubov - Osvežujúci pocit
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(20)Počet hodnotení: 20
15,99 €
Predajca: Lemonbite
159,90 €/1l
Zubná pasta Crest Pro-Health Sensitive & Enamel Protection, 4,3 oz (121 g)
42,81 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
428,10 €/1l
Elmex zubná pasta bez mentolu, bez príchute 150 ml, balenie 2 ks
15,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
101,93 €/1l
Rocs | Zubná pasta - Remineralizačná - 75 ml - Bez fluoridu - S aktívnym horčíkom - Svieža chuť
9,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-4%
9,59 €
Predajca: Lemonbite
127,87 €/1l
Crest | Zubná pasta - 93g - 3DWhite - Arctic Fresh - s fluoridom - bieliaca formula - bezpečná pre zubnú sklovinu
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,89 €
Predajca: Lemonbite
117,10 €/1l
R.O.C.S. Whitening zubná pasta 75ml | Bez fluoridu | S vápnikom pre biele zuby