Flos-Lek żel z arniką pod oczy na sińce i obrzmienia, 15ml
3,62 €
120 666,67 € / 1kg
plus 3,49 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Očné krémy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Balsam pod oczy, 15ml13 332,00 €/1l
199,98 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Augencreme Valmont DetO2x očný krém10 605,00 €/1l
127,26 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Powercell Skinmunity rozjasňujúci očný krém 15ml5 992,67 €/1l
89,89 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dermika Renovelle krem do twarzy 15 ml699,67 €/1kg
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Biovene Nawilżający krem pod oczy, 30ml
91,00 €/1l
8,37 €
-67%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,73 €
Predajca: NutraBestBG

Flos-Lek Żel ze świetlikiem i aloesem do powiek i pod oczy, 15 ml
224 750,01 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Bielenda Serum peptydowe ujędrniające na okolice oczu, 30 ml
399,00 €/1l
11,97 €
Predajca: MANADA

BIOLIQ 25+, krem nawilżający pod oczy, 15 ml - Długi termin ważności!
600,00 €/1l
9,00 €
Predajca: Katomix

Ziaja Krem pod oczy pietruszkowy, 15 ml
312,00 €/1l
4,68 €
Predajca: MANADA

Biovene Odmładzający krem pod oczy, 30ml
210,67 €/1l
8,47 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,32 €
Predajca: NutraBestBG

Lumene Rozświetlający krem pod oczy z witaminą C, 15ml
2 918,00 €/1l
43,77 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Eisenberg Żel pod oczy z efektem liftingującym przeciw obrzękom, 30ml
1 698,33 €/1l
50,95 €
Predajca: Glamperfeu

Očný gél SkinCeuticals Aox+
7 477,33 €/1l
112,16 €
Predajca: Denpoli-Venda

Dermacol Żel redukujący cienie pod oczami, 15ml
145 400,00 €/1kg
7,27 €
Predajca: Glamperfeu

Flos-Lek Fito Collagen, Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy, 30 ml
314,67 €/1l
9,44 €
Predajca: MANADA

Nivea Men Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy, 15ml
902,00 €/1l
13,53 €
Predajca: TR8

Murad – Ošetrenie očí Retinal ReSculpt
5 181,33 €/1l
77,72 €
Predajca: Tersorte

Rexaline Derma Eye Contour Hypoalergénny 15ml
2 392,67 €/1l
35,89 €
Predajca: somnia24

Biovene Serum roll-on pod oczy, 15ml
203 833,34 €/1kg
12,23 €
Predajca: somnia24

Equilibra, Arganowy krem pod oczy, 15 ml
42 000,00 €/1l
42,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Biffidi
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Flos-Lek żel z arniką pod oczy na sińce i obrzmienia, 15ml
Gél bez alkoholu je určený na starostlivosť o slabo prekrvenú pokožku okolo očí, ktorá je náchylná na tvorbu tmavých kruhov. Obsahuje 95 % zložiek prírodného pôvodu vrátane výťažku z arniky horskej (5 %) a panthenolu (provitamín B5) (1 %). Má upokojujúci a upokojujúci účinok, redukuje tmavé kruhy a tzv. vačky pod očami, minimalizuje tendenciu opúchať očné viečka. Vegánsky výrobok. Dermatologicky a oftalmologicky testovaný.
Floslek Arnika gél Odreniny opuch oka 15ml
Gél bez alkoholu je určený na starostlivosť o slabo prekrvenú pokožku okolo očí, ktorá je náchylná na tvorbu tmavých kruhov. Obsahuje 95 % zložiek prírodného pôvodu vrátane výťažku z arniky horskej (5 %) a panthenolu (provitamín B5) (1 %). Má upokojujúci a upokojujúci účinok, redukuje tmavé kruhy a tzv. vačky pod očami, minimalizuje tendenciu opúchať očné viečka. Vegánsky výrobok. Dermatologicky a oftalmologicky testovaný.
Floslek Arnika gél Odreniny opuch oka 15ml
- Hmotnosť
- 0.03 g
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- Flos-Lek żel z arniką pod oczy na sińce i obrzmienia, 15ml
- Výrobca
- Markenlos
- EAN kód
- 5905043002187
- Hmotnosť
- 0.03 g
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- Flos-Lek żel z arniką pod oczy na sińce i obrzmienia, 15ml
- Výrobca
- Markenlos
- EAN kód
- 5905043002187
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Kuchársky nôž a kuchynský nôž Damascénsky kuchársky nôž z nehrdzavejúcej ocele s 20 cm čepeľou mimoriadne ostrý profesionálny nôž
78,61 €
Predajca: Muxel

Panini FIFA World Cup 2026 Adrenalyn XL balíček zberateľských kariet (8 kariet)
3,99 €
Predajca: CCgames

Fleau Kids 3D pero - 75 metrov - 15 farieb - PLA náplne 1,75 mm - štartovacie balenie - remeselná sada - 3D tlačiareň
19,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Fleaugoods

Apple iPad , 27,9 cm (11"), 2360 x 1640 px, 128 GB, iPadOS 18, 477 g, Modrá
538,87 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: geniuzcom

Kabelka Shopper Brown, Taška cez rameno Dámy, Veľká, Syntetická koža kabelka, Kabelky cez rameno, Tašky Retoo
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

MargaretHadas24 Rohová pohovka v tvare U Palermo s funkciou spania, úložný priestor na lôžkoviny 345x202cm Veľká rozkladacia pohovka, nastaviteľné opierky hlavy Pohovka XXL, 5 miestna, béžová
1 579,00 €
Doprava zdarma
Predajca: margarethadas24

Medicube AGE-R Booster Pro Pink Edition
174,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Cybertec24

Rohová sedacia súprava NELLI 2 - biela / šedá, ľavý roh
1 332,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL

Posteľná bielizeň – 135 x 200 cm – sada obliečky na posteľ a obliečok na vankúše – biela – červené srdiečka – mikrovlákno a bavlna – 1 obliečka na vankúš 70 x 80 cm
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Fortuna Lai denná posteľ 90x200cm/180x200cm rozkladacia posteľ, rozkladacia pohovka s lamelovým roštom a podrúčkami, zamatové čalúnené lôžko detská rozkladacia pohovka, sivá
324,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Remzetta

Vysokotlaková čierna kuchynská batéria Lonheo Výsuvná kuchynská batéria s 2 druhmi sprchy Kuchynská batéria s výtokom otočným o 360° a sprchou
1 048,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Granitan

Elektrická kolobežka 700 W Escooter s APP a Bluetooth Scooter Skladacia hliníková kolobežka E-Scooter - čierna
349,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
4% od 2 ks


5% od 2 ks



Doprava zdarma
2% od 2 ks

Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
2% od 2 ks

Juvena Zázračný očný krém 20ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
29,83 €
Predajca: PerfumTraders
1 491,50 €/1l

Inspira cosmetics med 4160 očný krém redukuje tmavé kruhy a opuchy 15 ml
58,00 €
Predajca: mk-tronic
3 866,67 €/1l

MARY KAY Očný krém Volu-Firm Eye Renewal Cream Očný krém proti vráskam, 14 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
54,48 €
Predajca: lithuaniashop
3 891,43 €/1kg

Mary Kay Rebuilding Volu-Firm TimeWise Repair Augencreme 14g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
56,65 €
Predajca: lithuaniashop
1 133 000,03 €/1l

Kofeínová tyčinka na očné okolie Aliver - 3 g
10,70 €
Predajca: Aliver
107,00 €/1kg

Intenzívny ošetrujúci koncentrát z bielej ryže pod oči - WHITE RICE
26,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
866,67 €/1l

Denné a nočné ošetrujúce očné sérum SAL & SAFFRON
25,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
833,33 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre 75ml + Embryolisse Lait Creme Concentre 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,00 €
Predajca: MAGUHAAR
228,57 €/1l

La Mer Omladzujúci očný krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
176,75 €
Predajca: PerfumTraders
11 783,33 €/1l

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
76,31 €
Predajca: YourFragrance
2 543,67 €/1l

MARY KAY TimeWise očný krém 14 g
42,12 €
Predajca: lithuaniashop
3 008,57 €/1kg

Augencreme Valmont DetO2x očný krém



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
127,26 €
Predajca: PerfumTraders
10 605,00 €/1l

Dior Capture Totale Očný krém 15ml
101,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
6 733,33 €/1l

Babor SeaCreation Očný krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
7 137,33 €/1l

Hondroten – krém na starostlivosť o kĺby pre aktívny komfort kĺbov – 50 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1kg

Medik8 - C-Tetra Eye Radiance Serum - Oční sérum 7ml
52,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
52,60 €/1kg

Nivea, Korektor pre oči 3v1 03 tmavý, 4 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
35,99 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,99 €
Predajca: SuperMerchant
5 997,50 €/1l

Powercell Skinmunity rozjasňujúci očný krém 15ml
89,89 €
Predajca: PerfumTraders
5 992,67 €/1l