Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(1003)Počet hodnotení: 1003
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Lehmann Mastic, planetárny kuchynský robot, mlynček na mäso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rýchlostí, 5 l misa, 7 kg, čierna
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(161)Počet hodnotení: 161
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Pestrofarebné loptičky, detské, 100 ks
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(49)Počet hodnotení: 49
19,98 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-29%
13,99 €
Predajca: Kokiska
Bestseller
Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 120 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2784)Počet hodnotení: 2784
69,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
343,40 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(623)Počet hodnotení: 623
34,34 €
Predajca: Tersorte
Homestyle4u Nástenné panely 60x60, sada 2 ks, akustické panely, hnedé drevené panely, panely do obývacej izby, stropné panely, obklady stien
2 198,00 €/1m
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
54,95 €
5€ poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u
Holiaca súprava MISS SOLEIL BL 3+1 BIC
13,17 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Clatronic RG 3518, 8 osôb, Čierna, Obdĺžnikový, Kameň, 460 x 230 mm, Jazdec
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(75)Počet hodnotení: 75
64,67 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Papierové tapety 201352 tapety kvety kvetinové 53 x 1005 cm Rasch Selection Grey
1,66 €/1m²
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
8,83 €
Predajca: DIMEX-ART
Plastové ozdoby na vianočný stromček 45 kusov - ružové - nerozbitné vianočné gule nerozbitné - ozdoby na vianočný stromček
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(39)Počet hodnotení: 39
15,99 €
Predajca: Special-trends
alpina sada riadu pre 8 osôb 40-dielny kameninový riad - tanierová súprava s taniermi, miskami a hrnčekmi na kávu - kempingový riad - vhodný do mikrovlnnej rúry a umývačky riadu - biely
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(35)Počet hodnotení: 35
66,89 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo
Balíček 3 v 1 na podporu zotavenia po pôrode – brušný pás pre tehotné a mamičky – tvarovací pás pre ženy – tvarovací pás, M
3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(20)Počet hodnotení: 20
19,20 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
BIC TWIN LADY, Viacfarebný, 5 kusov
13,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
54,95 €
5€ poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u
Wilkinson, Extra 2 Beauty - Holenie - žiletky, 5 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,17 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-2%
4,06 €
Predajca: MANADA
Držiak na uteráky bez vŕtania Čierny držiak na uteráky kúpeľňový držiak na uteráky pre hostí nástenná montáž matný držiak na uteráky z nehrdzavejúcej ocele (41 cm)
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(38)Počet hodnotení: 38
78,00 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
PHILIPS AWP1775/10 Sprchový filter biely
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(40)Počet hodnotení: 40
43,09 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Vileda Steam Plus Xxl 3.0 Parný Mop - Plochý 173948
207,82 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(228)Počet hodnotení: 228
89,51 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-7%
83,13 €
Predajca: velmontask
ZMH závesné svetlo LED závesná lampa stmievateľná s diaľkovým ovládaním 55W jedálenská stolová lampa jedálenský stôl biela závesná lampa kruhová výškovo nastaviteľná lampa do jedálne
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
92,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: ZMH
Podložka na jógu 190 x 60 x 1,5 cm, čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(29)Počet hodnotení: 29
24,59 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
Gillette Blue 3 Comfort Jednorazowe maszynki do golenia, 8 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
Nožnice na kožičku z nehrdzavejúcej ocele, nožnice na kožičku z nehrdzavejúcej ocele, nožnice na kožičku, nožnice na kožičku na nechty, nožnice na manikúru, nožnice na kožičku na nechty
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Bic, Maszynka do golenia Hybrid + 6 wkładów
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
Súprava na výmenu extrudéra pre 3D tlačiarne CR 10 a 10S – diely na vylepšenie kovového extrudéra s nastaviteľnou silou vytláčania
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Bic 872874 BIC jednorazový holiaci strojček 3 Sensitive, pre mužov, balenie 8 kusov
19,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Žiletka Comfortglide Breeze + 4 žiletky
34,07 €
Predajca: M_plus_L
Gillette Venus3 maszynka do golenia dla kobiet
16,99 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: Kpictiah
Gillette Blue3 Red jednorazov holiace strojeky 8 ks
16,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Balenie náhradných fólií na holiace strojčeky, náhradné fólie na holiace strojčeky, náhradné fólie na holiace strojčeky, náhradné fólie na holiace strojčeky, náhradné fólie na holiace strojčeky, náhradné fólie na holiace strojčeky
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
LEA 3.614, Viacfarebný, Blistr, 3 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1