5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 5 kusov za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
RevitaLash Advanced Sensitive sérum na mihalnice Eyelash Conditioner 2 ml31 375,00 €/1l
64,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
RevitaLash RevitaBrow Advanced sérum Eyebrow Conditioner 1,5 ml36 500,00 €/1l
54,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Regeneračné sérum na obočie s nanostriebrom, posilňujúce a regenerujúce, 5 ml4 550 000,11 €/1kg
45,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Kevin Murphy - Killer.Twirls Nourishing Curl Refining Air-Dry Creme 150ml34,75 €/1kg
34,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Syoss Gl na vlasy Max Hold 5 Power Gel 250 ml
51,68 €/1l
12,92 €
Predajca: Zeitburg

Layrite Superhold Pomade pomáda na vlasy pre extra silnú fixáciu 120 g
158,33 €/1kg
19,00 €
Predajca: BeautyDepotGroup

Taft Maxx Power Żel do włosów, 150ml
40 450,00 €/1kg
8,09 €
Predajca: MANADA

Keune 1922 Original Pomade pomáda na vlasy 75 ml
226,00 €/1l
18,65 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,95 €
Predajca: Friseurtotal

Tresemme Sprej na vlasy Volume & Lift, 200 ml
47,35 €/1l
9,47 €
Predajca: VISO

Davines My Strong Hold Cream Gel 125 ml.
219,68 €/1l
27,46 €
Predajca: Zeitburg

Syoss Lak na Vlasy Extra Silný 300 ml pre Efekt Hrubejších Vlasov
29,20 €/1l
9,86 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,76 €
Predajca: Katomix

Rosacure Ultra SPF 50+ 30 ml
1 810,67 €/1l
54,32 €
Predajca: somnia24

Inebrya Silver Vlasová maska, 300ml
53,10 €/1l
15,93 €
Predajca: Katomix

Kiehl's Ultra Facial Gel-Cream bez oleja
664,40 €/1l
33,22 €
Predajca: PerfumTraders

Syoss Pena na vlasy Fullness 4, 250 ml
64,76 €/1l
16,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Dermasence Vitop Psoricur Scalp Liquid 75 ml
138,50 €/1kg
13,85 €
Predajca: AbisZ-Markt

Farmona Posilujci Osveujci Mln na Vlasy pre Oslaben Vlasy, 200ml
49,95 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Nivea Men Krem pielęgnacyjny, 75 ml
53,20 €/1l
3,99 €
Predajca: MANADA

Wella Professional - EIMI Mistify Me Strong Hairspray - Lak na vlasy so silnou fixáciou 500ml
14,43 €/1kg
51,80 €
-72%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,43 €
Predajca: NutraBestBG

Vaseline BlueSeal Men Vaseline Chladivý 250 ml
599,00 €/1l
35,95 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nečakajte, objednajte si ešte dnes a užite si extrémnu fixáciu svojho účesu! Kúpte si ho teraz a získajte sebavedomie!
Gél na vlasy pre mužov Power Hold je prípravok na tvarovanie vlasov s mega silnou fixáciou. Gél vytvára na vlasoch spevňujúcu štruktúru, poskytuje 48 hodín dlhotrvajúceho držania a dokonalú rovnováhu medzi fixáciou a pružnosťou. Ľahko sa tvaruje, rýchlo schne, nezlepuje vlasy a ľahko sa vymýva.
Vlastnosti: Vhodný na úpravu vlasov, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti poškodeniu:
Nový stylingový rad SYOSS MEN ponúka rad vysoko účinných produktov špeciálne vyvinutých pre pánske vlasy a pánske účesy. Poskytuje im silnú fixáciu a dodáva im štruktúru.
Syoss Men Power Hold - Ultra silný gél na vlasy 250ml / / Syoss Men Power Hold Ultra silný gél na vlasy poskytuje extrémnu fixáciu a dlhotrvajúcu kontrolu účesu. Tento vysoce výkonný produkt je špeciálne navrhnutý pre mužov, ktorí si potrpia na precízny vzhľad svojich vlasov. S jeho inovatívnou formulou si môžete byť istí, že váš účes zostane nepohnuteľný po celý deň. Vyskúšajte Syoss Men Power Hold - Ultra silný gél na vlasy pre dokonalé a pevné držanie bez zbytočného zaťaženia vlasov. Vlasový styling nikdy nebol jednoduchší!
- Model
- loczek_9000100654074
- Hmotnosť
- 0.27 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Aqua, Alcohol denat., PEG-15 Cocopolyamine, Isopropyl Alcohol, Aminomethyl Propanol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citral, Eugenol
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 9000100654074
- Model
- loczek_9000100654074
- Hmotnosť
- 0.27 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Aqua, Alcohol denat., PEG-15 Cocopolyamine, Isopropyl Alcohol, Aminomethyl Propanol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citral, Eugenol
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 9000100654074
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Syoss Gel na vlasy Max Hold Mega Strong Hold, 250ml
57,84 €/1l
14,46 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

SYOSS Volume Lift, Lak na vlasy, Ženy, 400 ml, Zväčšenie objemu, 48 h, 1 kusov
29,02 €/1l
11,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Stylingový gél Syoss Gel (250 ml) 250 ml
29,84 €/1l
7,89 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,46 €
Predajca: Scentist

Syoss Gl na vlasy Max Hold 5 Power Gel 250 ml
51,68 €/1l
12,92 €
Predajca: Zeitburg

Puzdro na tvrdú skrinku FCH, sada cestovných kufrov, sada na vozík, 3 ks, s 360° hladko sa otáčajúcimi kolieskami, ABS
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Emerald Bay Dark Escape Intensifier Do Opalania
118,80 €/1l
29,70 €
Predajca: TanningParadise

taft Marathon Power Styling Gel s veľmi silnou fixáciou úrovne 6 150ml
38,60 €/1l
5,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

LG OLED evo AI OLED48C54LA.AEU, 121,9 cm (48"), 3840 x 2160 px, OLED evo, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
1 258,42 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: velmontask

Khorshid Sun Basmati ryža Darbari Extra dlhozrnná ryža 5 kg
4,60 €/1kg
22,99 €
Predajca: orientbazar24

Revlon RVDR5222E, Čierna, Ružová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
37,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kesper| detský stôl s 2 stoličkami, materiál: drevovláknitá doska, rozmery: 55 x 55 x 45 cm, farba: biela | 17712 13
83,72 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Univerzálne prečerpávacie čerpadlo Ručné čerpadlo na vodu Benzín Nafta Olej Kvapalina Ručné prečerpávacie čerpadlo Palivá Sacie čerpadlo Benzínové čerpadlo 2m Retoo
10,49 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Australian Gold Rapid Tanning Intensifier Lotion
83,00 €/1l
24,75 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Australian Gold - Accelerator -250ml
101,00 €/1l
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Soleo Excited Bronzer Tingle Effect 150ml
198,00 €/1l
29,70 €
Predajca: TanningParadise

HERBAMEDICUS Calendula Balsam Masť 250ml (Schmees)
9,16 €/1l
2,29 €
Predajca: medpak_shop

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

JOHN FRIEDA® 3081754008 JOHN FRIEDA® 24h Volume Lift Haarspray 250 ml
48,80 €/1l
12,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hawaiian Tropic Samoopaľovacia voda tmavá 190 ml
78,95 €/1l
15,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maybelline Tattoo Brow Pomada na obočie odtieň 005 Dark Brown, objem 3,5 ml
3 168,57 €/1l
11,09 €
Predajca: Katomix

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodielna prenosná klimatizácia, Chladenie, sušenie, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
360,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: ScorpionElektro

Detské elektrické autíčko Mercedes Gtr s diaľkovým ovládaním 2.4G, LED svetlomety, MP3, klaksónom a hudbou, čierne
127,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Extreme Day Cream, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Zúženie pórov, Revitalizačný, Posilnenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
46,46 €
Predajca: PerfumTraders
929,20 €/1l

Annemarie Börlind System Absolute Smoothing Day Cream, Denný krém, Ženy, Suchá koža, Zrelá pokožka, Tvár, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Ochrana, Vyhladenie, 50 ml
50,50 €
Predajca: PerfumTraders
1 010,00 €/1l

Dr. Grandel Beautygen Renew Caps 15,2ml
55,55 €
Predajca: PerfumTraders
3 654,61 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(332)Počet hodnotení: 332
74,74 €
Predajca: LOGNOW
747,40 €/1l

RevitaLash Revitabrow Advanced, Sérum na obočie, Ženy, 1 kusov, Aqua, Disodium Phosphate, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphensin,..., 3 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(14)Počet hodnotení: 14
75,54 €
Predajca: MAGUHAAR
25 180,00 €/1l

RevitaLash Advanced Sensitive sérum na mihalnice Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 24
64,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,75 €
Predajca: MAGUHAAR
31 375,00 €/1l

La Mer The Concentrate, Ženy, 50 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
439,25 €
Predajca: PerfumTraders
8 785,00 €/1l

La Mer Serum regenerujące do twarzy, 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
289,12 €
Predajca: PerfumTraders
9 637,33 €/1l

La Mer Hydratačná pleťová emulzia, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 014,21 €/1kg

Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème 200 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(15)Počet hodnotení: 15
35,98 €
Predajca: MAGUHAAR
179,90 €/1l

Kevin Murphy - Killer.Twirls Nourishing Curl Refining Air-Dry Creme 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,75 €
Predajca: MAGUHAAR
34,75 €/1kg

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

Pond's Cold Cream Make-up Remover - 99 ml - Jemné čistenie - Starostlivosť o pleť - Na každodenné odstránenie make-upu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
111,01 €/1l

Elizabeth Arden - Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum Capsules 90,0 ks



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
75,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
419,17 €/1l

L'Occitane Immortelle Divine, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, Proti tmavým škvrnám, Proti vráskam, Spevňujúce, 50 ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
83,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 670,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 2x30ml



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,27 €
Predajca: MAGUHAAR
287,83 €/1l

Eisenberg Hydra Lifting 50 ml
81,85 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
80,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 603,00 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l