Got2b Chaotic Styling Gum 100ml na pravu vlasov
13,36 €
111,33 € / 1kg
plus 1,00 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Gély na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml227,50 €/1l
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml86,67 €/1l
13,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml10,00 €/1kg
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Schwarzkopf Professional Osis+ Curl Jam 300ml27,50 €/1l
8,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Got2B asn modelan pasta na vlasy pre muov 100ml
74,30 €/1l
7,43 €
Predajca: MANADA

Stylingový gél Syoss Gel (250 ml) 250 ml
29,84 €/1l
7,89 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,46 €
Predajca: Scentist

Sachajuan pasta na vlasy 80 ml
450,50 €/1l
36,04 €
Predajca: Glamperfeu

Schwarzkopf Professional Osis+ Texture modelujúca guma 100 ml
91,90 €/1l
9,19 €
Predajca: MANADA

Garnier Reštrukturalizačný gél 200ml
189,85 €/1l
37,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Schwarzkopf Osis+ Mess Up 100 ml
106,30 €/1l
10,63 €
Predajca: VISO

Inebrya Style-In Fluiding Gel 250 ml
43,48 €/1l
10,87 €
Predajca: NutraBestBG

Schwarzkopf Osis G. Force Gel 150ml
295,27 €/1l
44,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Hegron osviežujúci vlasový púder 10 g
37,00 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

BARBERTIME Gél na vlasy Stylingový gél 300ml Keratín
109,83 €/1l
32,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Goldwell - Stylesign Heat Styling Straightening Balm 100ml
17,17 €/1kg
17,17 €
Predajca: PerfumTraders

Joanna, Styling Effect, Pasta modelująca do włosów, 80g
99 888,89 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Stylingová guma pre kreatívne účesy 100 g
23 769,23 €/1kg
3,09 €
Predajca: Hanashop

Schwarzkopf Got2b iStylers Texture Clay Pasta do stylizacji włosów, 75 ml
209,60 €/1l
15,72 €
Predajca: Zeitburg

Schwarzkopf Got2b Ultra Glued 150ml gél na vlasy
152,00 €/1l
7,60 €
Predajca: LAVONIO

Hegron, Żel do modelowania i układania włosów, 500 ml
24,60 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
CHAOTICKÉ
- vláknitá guma
Kombinujte, modelujte a majte štýl! Neobmedzené možnosti vytvorenia účesu!
Vláknitá guma zachováva pružnosť vašich vlasov. Nádherná svieža ovocná vôňa! Teraz môžete chaos na hlave ľubovoľne ovládať a modelovať! Pevná a zároveň pružná fixácia!
- Rozmery
- 100 ml.
- Hmotnosť
- 120 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- EAN kód
- 9000100366373
- Rozmery
- 100 ml.
- Hmotnosť
- 120 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- EAN kód
- 9000100366373
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Got2B Plážový chalan Pasta na vlasy s matným efektom Surfer Look, 100ml
100,70 €/1l
10,07 €
Predajca: MANADA

got2b Mousse Curl Mousse Anti Frizz 250ml
42,00 €/1l
10,50 €
Predajca: MANADA

Got2B asn modelan pasta na vlasy pre muov 100ml
74,30 €/1l
7,43 €
Predajca: MANADA

Got2B Glued 4 Brows & Edges Gél na obočie a vlasy 2 v 1, 16 ml
200,57 €/1kg
14,04 €
Predajca: somnia24

Vanička pre vtáky Samostatne stojaca vanička pre vtáky so stojanom Stanica na pitie pre vtáky Ø50 x 72 cm Zelená
13,66 €/1l
40,99 €
Predajca: Netsilla

Got2b Vláknový Gél na Vlasy 100ml - Profesionálna Úprava Vlasov, Elastický Gél
209,00 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Schwarzkopt, Got2b, Glued Blasting Freeze, Spray utrwalający do włosów, 300ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
19,98 €/1l
9,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Biela magnetická tabuľa 60x45 so 3 magnetmi, hubkou Hliníkový rám Biela tabuľa Memoboard Magnetická tabuľa Pinboard Magnetická nástenná tabuľa
15,89 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Yu-Gi-Oh! Legendary Collection 2010 - Gameboard Edition (DE)
216,49 €
Predajca: BestCollect

Vonkajší koberec, cca 200 x 0,5 x 150 cm, sivý
66,00 €
Predajca: Unyqoos

SONGMICS Stojan na oblečenie 2 police kovový rám úspora miesta
69,42 €
Predajca: Lumarko

Yu-Gi-Oh! Legendary Duelists "Synchro Storm" Booster Pack German 1st Edition (36-pack display)
63,12 €
Predajca: Tinisu_de

SodaStream 1047202410, Karafa na sýtené nápoje, Priehľadná, Sklo, 1 L, 2 kusov, 195 mm
22,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Brüder Mannesmann Brüder Mannesmann M00925 - Mini prepravný vozík - ručný vozík - skladací
60,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Got2B Glued - Vodoodporn Gl na Vlasy 150ml
68,80 €/1l
10,32 €
Predajca: MANADA

Yu-Gi-Oh Trading Card Game Legendary Collection 25th Anniversary - Case 12 Boxes
60,00 €
Predajca: Tyrabook

Skladací prepravný vozík Gardlov 23084
50,00 €
Predajca: Ekoflam

Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
2,13 €
Predajca: LAVONIO

Apple iPad , 25,9 cm (10,2"), 2160 x 1620 pixelov, 64 GB, iPadOS 15, 487 g, sivá
Generálne opravený
277,07 €
Doprava zdarma
Predajca: iPaddy

Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
63,28 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,48 €
Predajca: Blumen-Senf

Balkónová elektráreň 1000 W Dvojité sklo/sklo solárny systém Pripravené na zapojenie WIFI Mini PV fotovoltaický systém Možnosť rozšírenia 800 W bez licencie, čierna farba
449,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Schwarzkopf Osis Dust It Mattifying Volume Powder 2x10g
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR
812,50 €/1kg

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
227,50 €/1l

American Crew Classic Forming Cream 2 x 85 g Stylingcreme mittlerer Halt



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,50 €
Predajca: MAGUHAAR
229,41 €/1l

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(12)Počet hodnotení: 12
16,50 €
Predajca: MAGUHAAR
165,00 €/1l

Schwarzkopf Osis Thrill 2 x 100 ml sada krémových textúr



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
15,25 €
Predajca: MAGUHAAR
76,25 €/1l

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
13,00 €
Predajca: MAGUHAAR
86,67 €/1l

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
11,00 €
Predajca: MAGUHAAR
11,00 €/1kg

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(8)Počet hodnotení: 8
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
10,00 €/1kg

American Crew Formovací krém 85g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
0,12 €/1l

American Crew, Grooming, Hair Styling Cream, Strong Hold, 85 g
11,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1kg

Toppik Vlasové vlákna Giant Size Black 55 g
57,57 €
Predajca: PerfumTraders
1 046,73 €/1kg

Eimi gél na vlasy Pearl Styler pre ženy 100 - Wella Professionals



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
37,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
379,00 €/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Curl Jam 300ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,25 €
Predajca: MAGUHAAR
27,50 €/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Rock Hard utrwalający klej do włosów, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,25 €
Predajca: MAGUHAAR
41 250,00 €/1kg

Schwarzkopf Professional Osis+ G. Force Mocno utrwalający żel do włosów, 150ml
7,25 €
Predajca: MAGUHAAR
48,33 €/1l

Toppik Stavebné vlákna na vlasy 27,5 g Tmavohnedá
54,54 €
Predajca: PerfumTraders
1 983,27 €/1kg

Redken Max Sculpting Gel gel na vlasy pre extra silnú fixáciu 250 ml
34,34 €
Predajca: PerfumTraders
122,64 €/1kg

Stylingový gél 125 ml
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
135,92 €/1l

Red One Gél na vlasy # Bubblegum
8,78 €
Predajca: Royal_Gold_Care
19,51 €/1l

Schwarzkopf Silhouette Super držant gel - Veľmi silný stylingový gél na vlasy, 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
6,25 €
Predajca: MAGUHAAR
25,00 €/1l