5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Esenciálny olej EUKALYPTUS OIL 1 liter57,99 €/1l
57,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL

Ďalšie informácie o reklame
NUXE Huile Prodigieuse, Olej, Výživný, 50 ml, Sprej363,00 €/1l
18,15 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
AHAVA AHADOBMSK100, Olej, Hydratačné, Výživný, Vyhladenie, 100 ml, Sprej282,80 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Jojobový olej 100ml91,90 €/1l
9,19 €
Predajca: BRAT_PL

Bio-Oil PurCellin Oil Telový olej proti vráskam 125ml
220,48 €/1l
27,56 €
Predajca: somnia24

Špeciálny olej na starostlivosť o pleť Bi-Oil 200 ml pomáha pri striách a jazvách - pomáha pri suchej pleti a nerovnomernom tóne pleti
224,50 €/1l
44,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bi-Oil Mama Skin Care Oil vegan 200 ml - tehotenský olej 100 % prírodný - telový olej počas a po tehotenstve
199,50 €/1l
39,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Nacomi Olej rokitnikowy z pipetą, 50 ml
147 142,85 €/1kg
10,30 €
Predajca: Katomix

Jojobový olej Bio/demeter 50 ml
62,89 €/1kg
7,17 €
Predajca: AbisZ-Markt

NACHTKERZENÖL-BIO, 50 ml Öl
186,40 €/1l
9,32 €
Predajca: AbisZ-Markt

Mokosh Arganový olej 12 ml - Arganový olej
679,17 €/1l
12,30 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,15 €
Predajca: Katomix

Mokosh Jojobový olej 100 ml - Jojobový olej
246,90 €/1l
28,00 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,69 €
Predajca: Tersorte

Ošetrujúci olej - Jojobový 500ml
144,86 €/1l
72,43 €
Predajca: taleoo

Organický jojobový olej, 100 ml
133,80 €/1l
13,98 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,38 €
Predajca: taleoo

Rozmarínový esenciálny olej 10 ml
1 057,00 €/1l
10,57 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Organický esenciálny olej z čajovníka 10 ml
6 400,00 €/1l
6,40 €
Predajca: AbisZ-Markt

Ľubovníkový olej, 100 ml
46,32 €/1kg
8,94 €
Predajca: AbisZ-Markt

Jojobový olej – tonizujúci prípravok do sauny, 500 ml | PRIMAVERA
109,80 €/1l
54,90 €
Predajca: taleoo

Telový olej Jojoba Alqvimia (100 ml)
608,00 €/1l
60,80 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Nacomi Olej avocado, 50 ml
123,20 €/1l
8,30 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,16 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Soraya Špecializovaná starostlivosť o pleť na jazvy, strie, nerovnomerný tón pleti, starnúcu pleť a dehydratovanú pleť.
- Obsahuje prelomovú zložku PurCellin Oil, vitamín E, harmančekový, levanduľový, rozmarínový a nechtíkový olej.
- Olej je možné používať na tvár a celé telo.
- Prípravok má nemastné zloženie a rýchlo sa vstrebáva.
- Je hypoalergénny, takže je vhodný pre citlivú pokožku.
Olej na telo Bio Oil v objeme 200 ml je dokonalým spoločníkom pre vašu každodennú starostlivosť o pokožku. Tento vyživujúci olej je bohatý na esenciálne oleje a vitamíny, ktoré pomáhajú obnoviť pokožku a zlepšiť jej vzhľad. S jemnou a lahodnou vôňou si môžete dopriať okamih relaxácie a starostlivosti, ktorú si vaša pokožka zaslúži. Olej na telo Bio Oil je vhodný pre všetky typy pleti a jeho ľahká konzistencia zanechá vašu pokožku hebkú a hydratovanú. Doprajte si tú najlepšiu starostlivosť so značkou Bio Oil.
- Model
- B008FRJJNE
- Hmotnosť
- 0.225 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Kukuričný olej, Reštaň olej, Lavanduľový olej, Rímska kamilla, Škoricový olej, Ružová palma, Vitamin A, Olej z avokáda, Olej z džegazže, Vitamin E, Olej z ľanových semienok, Olej z máti, Výťažok z nechtíka lekárskeho, Extrakt zo slnečnice, Škorica, Olej zočového rastitu, Ovocný parfum, Mirka, Sivka, Ryžový olej.
- Výrobca
- Orkla
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 6001159111603
- Model
- B008FRJJNE
- Hmotnosť
- 0.225 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Kukuričný olej, Reštaň olej, Lavanduľový olej, Rímska kamilla, Škoricový olej, Ružová palma, Vitamin A, Olej z avokáda, Olej z džegazže, Vitamin E, Olej z ľanových semienok, Olej z máti, Výťažok z nechtíka lekárskeho, Extrakt zo slnečnice, Škorica, Olej zočového rastitu, Ovocný parfum, Mirka, Sivka, Ryžový olej.
- Výrobca
- Orkla
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 6001159111603
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Intex Deluxe Swim Vest Pool School Step 2, Žltá, Plávacia vesta, Obrázok, Vinyl, 3 rok / roky, 6 rok / roky
3,74 €
Predajca: Bambule

Detské odrážadlo Baby Bouncer 5 rýchlostí bluetooth Detská hojdačka na diaľkové ovládanie s moskytiérou, ružová
71,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Magictop

Univerzálny prírodný olej Bi-Oil Purcellin Oil, 200 ml
128,55 €/1l
25,71 €
Predajca: NutraBestBG

Bio-Oil PurCellin Oil Telový olej proti vráskam 125ml
220,48 €/1l
27,56 €
Predajca: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
10,99 €
Predajca: EssentialSolution

Bio Oil, 125ml
207,92 €/1l
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Špeciálny olej na starostlivosť o pleť Bi-Oil 200 ml pomáha pri striách a jazvách - pomáha pri suchej pleti a nerovnomernom tóne pleti
224,50 €/1l
44,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Univerzálny prírodný olej Bi-Oil Purcellin Oil, 125 ml
144,64 €/1l
18,08 €
Predajca: NutraBestBG

PKM 50622, 297 m³/h, Zvedené / recirkulačné, C, A, G, 68 dB
109,90 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: Stuebinger-Online

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Tefal YS22Q25, 6 L, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Uzavretá doska, Čierna, Nerezová oceľ, 22 cm, Nerezová oceľ, 6 osôb
87,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Vysávač JONR ED12 na mokré/suché vysávanie, nádržka 850 ml, 35 min, 6 mm okrajová kefa, samočistiaci, na tvrdé podlahy a chlpy domácich zvierat
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Šatníková skriňa so zrkadlom OFELIA D4 - biela
460,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB
499,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Gastromark

Bi-Oil Mama Skin Care Oil vegan 200 ml - tehotenský olej 100 % prírodný - telový olej počas a po tehotenstve
199,50 €/1l
39,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Herlitz UltraLight Plus Butterfly Paradise, Peračník, Pencil pouch, Školská taška, športová taška, Dievča, Prvý stupeň základnej školy, Batoh, 16 L, Predné vrecko, Postranné vrecko
135,20 €
Predajca: M_plus_L

Braun Silk-épil 9 81688635, Biela, Zlato, 40 pinzety/pinziet, Podpazušie, Bikiny, Front thigh, Vnútorné paže, Outer upper arms, Holiace, LED, 0,5 mm
371,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Kuchynský robot AREBOS 1500 W čierny | 6 l nerezová misa s príslušenstvom
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
43,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čalúnená posteľ Flieks 90x200cm s USB, jednolôžko pre mladých s lamelovým roštom a úložným priestorom, úložná posteľ s LED diódou, posteľná bielizeň, sivá
389,99 €
-42,18 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
347,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezvreckový so sadou nástavcov čierny 900W Podlahový vysávač energetickej triedy A špičkový výkon 4000W
167,60 €
-16,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Hisense RS818N4TIE, Voľne stojaci, Americké dvere, Šedá, Nerezová oceľ, Dotyk, LED, Na dverách
1 770,20 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

PURE CHEMICAL | Neemový olej | nerafinovaný | prírodný | lisovaný za studena | 20 litrov
421,79 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
21,09 €/1l

PURE CHEMICAL | Esenciálny olej z čajovníka 1L



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
302,71 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
302,71 €/1l

PURE CHEMICAL | Neemový olej | nerafinovaný | prírodný | lisovaný za studena | 10 litrov



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
205,44 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
20,54 €/1l

PURE CHEMICAL | Neemový olej | nerafinovaný | prírodný | lisovaný za studena | 5 litrov
119,06 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
23,81 €/1l

PURE CHEMICAL | Sladký | Mandľový olej | prírodný | 10 litrov
117,04 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
11,70 €/1l

PURE CHEMICAL - Rakytníkový olej 1 liter



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
92,65 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
92,65 €/1l

Ybera TRICOMPLEX Cell-Pro Vit-C - zahusťujúca kúra pre pokožku hlavy
79,99 €
Predajca: Keratinshop
888,78 €/1l

PURE CHEMICAL | Tsubaki olej | japonská kamélia | nerafinovaný | lisovaný za studena | 100 ml
90,80 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
908,00 €/1l

PURE CHEMICAL | Tsubaki olej | japonská kamélia | nerafinovaný | lisovaný za studena | 1 liter
90,80 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
90,80 €/1l

PURE CHEMICAL | Moringový olej, prvotriedna kvalita, 1000 ml
79,70 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
79,70 €/1l

PURE CHEMICAL | Ricínový olej | nerafinovaný | lisovaný za studena | prírodný z Indie | 5 litrov
65,07 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
13,01 €/1l

Esenciálny olej EUKALYPTUS OIL 1 liter



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
57,99 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
57,99 €/1l

PURE CHEMICAL | Čistý chemický produkt Pine Oil 0,5L
59,91 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
119,82 €/1l

Esenciálny olej z pomaranča, prírodný, 0,5 l
62,15 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
124,30 €/1l

PURE CHEMICAL | Rakytníkový olej 0,5 l lisovaný za studena



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
51,87 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
103,74 €/1l

Esenciálny olej BERGAMOTTE 0,5 l



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
49,50 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
99,00 €/1l

PURE CHEMICAL | Jojobový olej | lisovaný za studena | nerafinovaný | 1 liter
53,97 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
53,97 €/1l

PURE CHEMICAL | olej z malinových semien | nerafinovaný | prírodný | lisovaný za studena | 500 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
41,06 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
82,12 €/1l

Eukalyptový esenciálny olej, prírodný, 0,5 l



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
39,37 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
78,74 €/1l

PURE CHEMICAL | Tsubaki olej | kamélia | nerafinovaný | lisovaný za studena + dávkovač | 0,5 litra
46,61 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
93,22 €/1l