Dámsky parfum BDK Parfums Pas Сe Soir EDP 100 ml

166,65 €

1 666,50 € / 1l

plus 2,99 € poštovné

Doprava k vám domov

št 1. – ut 6. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Dostupná množstevná zľava:

Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Liquides Imaginaires Blanche Bête, parfum, 100 ml
Liquides Imaginaires Blanche Bête, parfum, 100 ml
3 645,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
364,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Sospiro Contralto EDP 100 ml UNISEX
Sospiro Contralto EDP 100 ml UNISEX
1 753,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
175,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Fugazzi Nocologne Extrait de Parfum 50 ml UNISEX
Fugazzi Nocologne Extrait de Parfum 50 ml UNISEX
2 946,00 €/1l
147,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 318
179,33 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Unisex parfém BDK Parfums Rouge Smoking EDP 100 ml
Unisex parfém BDK Parfums Rouge Smoking EDP 100 ml
1 607,90 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
166,65 €
-5,86 €
160,79 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre BDK Parfums Tubéreuse Impériale EDP 100 ml UNISEX
BDK Parfums Tubéreuse Impériale EDP 100 ml UNISEX
1 706,90 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
170,69 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre BDK Parfums Crème de Cuir Eau De Parfum 100 ml (unisex)
BDK Parfums Crème de Cuir Eau De Parfum 100 ml (unisex)
2 057,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
205,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale
Obrázok produktu pre BDK Parfums 312 Saint-Honoré EDP 100 ml UNISEX
BDK Parfums 312 Saint-Honoré EDP 100 ml UNISEX
1 737,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
173,72 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre bdk Parfums Nuit de Sable parfémovaná voda unisex 100 ml
bdk Parfums Nuit de Sable parfémovaná voda unisex 100 ml
1 595,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
159,58 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre BDK Parfums Pas Ce Soir Extrait Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
BDK Parfums Pas Ce Soir Extrait Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
2 559,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
255,90 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre BDK Parfums Sel d'Argent EDP 100 ml UNISEX
BDK Parfums Sel d'Argent EDP 100 ml UNISEX
1 616,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
161,60 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre BDK Parfums Velvet Tonka EDP 100 ml UNISEX
BDK Parfums Velvet Tonka EDP 100 ml UNISEX
1 929,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
192,92 €
Predajca: Denpoli-Venda
Obrázok produktu pre BDK Parfums French Bouquet Woda perfumowana, 100ml
BDK Parfums French Bouquet Woda perfumowana, 100ml
1 945,90 €/1l
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
194,59 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes
Obrázok produktu pre Byredo Bal d'Afrique, Unisex, 50 ml, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone,...
Byredo Bal d'Afrique, Unisex, 50 ml, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone,...
3 245,20 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
162,26 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre BDK Parfums Oud Abramad EDP 100 ml UNISEX
BDK Parfums Oud Abramad EDP 100 ml UNISEX
1 694,30 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
169,43 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Nishane - Not even the Extrait de Parfum 100ml
Nishane - Not even the Extrait de Parfum 100ml
1 790,60 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 43
179,06 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 279
101,52 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX
BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX
1 546,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
154,62 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 1167
81,22 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Maison Francis Kurkdjian OUD silk mood, Muži, 70 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); AQUA (WATER/EAU); BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE; DIETHYLAMINO..., 1 kusov
Maison Francis Kurkdjian OUD silk mood, Muži, 70 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); AQUA (WATER/EAU); BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE; DIETHYLAMINO..., 1 kusov
4 679,00 €/1l
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 5
327,53 €
Predajca: somnia24

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Dámska parfumovaná voda
mandarinka, zázvor, korenie
kdoule, jazmín, pomarančový kvet
kašmeran, ambrové drevo, pačuli



PasSoir od BDK Parfums je podmanivá kvetinová vôňa pre ženy, ktorá bola uvedená na trh v roku 2016. Tento parfém vytvorila talentovaná parfumérka Violaina Collas a ponúka jedinečnú a sofistikovanú zmes korenistých, kvetinových a drevitých tónov.

Vrchné tóny zázvoru, mandarínky a čierneho korenia otvárajú vôňu korenistým a osviežujúcim úvodom. Táto kombinácia so sebou prináša iskrivú energiu a sviežosť, ktorá okamžite zaujme a prebudí zmysly. Srdce vône tvoria tóny kdoule, marockého jazmínu a pomarančového kvetu. Tieto stredné tóny dodávajú parfumu jemnú kvetinovú hĺbku a sladkosť, ktorá je zmyselná a elegantná.

Základné tóny kašmíru, ambrového dreva a singapurského pačuli završujú kompozíciu s hrejivým a dlhotrvajúcim záverom. Tieto zložky dodávajú vôni bohatosť a hĺbku, ktorá na pokožke zanecháva ný a dlhotrvajúci dojem. BDK Parfums PasSoir je vôňa, ktorá stelesňuje eleganciu, zmyselnosť a sofistikovanosť.



Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym dámskym parfémom BDK Parfums Pas Сe Soir EDP 100 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty BDK Parfums!



  • Pohlavie:
    • Dáma
    • Muži
  • Typ: EDP (parfumovaná voda)
  • Typ vône: EDP
  • Objem: 100 ml
Od 195,62 / 100 ml

Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobku:
BDK Parfums
23 Rue de Bourgogne, Paris, France, 75007
75007 - Paris
+33176439548
[email protected]



PasSoir je oriA



PasSoir je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy. Vrchné tóny tejto vône sú čierne korenie, zázvor a mandarínka. Srdcové tóny sú jazmín, pomarančový kvet a kdoule. Základné tóny sú kašmeran, ambrové drevo a pačuli. Táto vôňa bola vydaná v roku 2016. Parfumérom tejto vône je David Benedek.
Rozmery
100 ml
Hmotnosť
0.543 kg
Objem
100 ml
Zloženie
Informácie o zložkách nájdete na dodanom výrobku a/alebo na jeho obale. Odporúčame vždy skontrolovať informácie o zložkách priamo na výrobku.
Výrobca
BDK Parfums
Cieľové skupiny
Dámy
Páni
EAN kód
3760035450016
Číslo od výrobcu
BDKPASC100

Rozmery
100 ml
Hmotnosť
0.543 kg
Objem
100 ml
Zloženie
Informácie o zložkách nájdete na dodanom výrobku a/alebo na jeho obale. Odporúčame vždy skontrolovať informácie o zložkách priamo na výrobku.
Výrobca
BDK Parfums
Cieľové skupiny
Dámy
Páni
EAN kód
3760035450016
Číslo od výrobcu
BDKPASC100
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Memo Paris Eau de Memo Woda perfumowana, 100 ml
Memo Paris Eau de Memo Woda perfumowana, 100 ml
1 389,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
138,96 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 222
24,60 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 375
25,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Unisex parfém BDK Parfums Rouge Smoking EDP 100 ml
Unisex parfém BDK Parfums Rouge Smoking EDP 100 ml
1 607,90 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
166,65 €
-5,86 €
160,79 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Argos Pour Femme EDP 100 ml
Argos Pour Femme EDP 100 ml
1 537,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
153,75 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
28,50 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre ZarkoPerfume MOLéCULE 234.38 EDP 100 ml UNISEX
ZarkoPerfume MOLéCULE 234.38 EDP 100 ml UNISEX
822,90 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 53
82,29 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 279
101,52 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1003
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Obrázok produktu pre Lattafa Fire On Ice, Unisex, 110 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
Lattafa Fire On Ice, Unisex, 110 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
320,45 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 186
35,25 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre bdk Parfums Nuit de Sable parfémovaná voda unisex 100 ml
bdk Parfums Nuit de Sable parfémovaná voda unisex 100 ml
1 595,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
159,58 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 75ml
Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 75ml
1 292,40 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 70
96,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Obrázok produktu pre Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
509,11 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 191
45,82 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 203
39,45 €
Predajca: Scentist
Obrázok produktu pre Žehliaca doska Laurastar Comfortboard Beige, 38 cm x 120 cm, 100% bavlna, nastaviteľná výška, univerzálna žehliaca plocha, 7,3 kg
Žehliaca doska Laurastar Comfortboard Beige, 38 cm x 120 cm, 100% bavlna, nastaviteľná výška, univerzálna žehliaca plocha, 7,3 kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 111
185,87 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Memo Paris French Leather Woda perfumowana, 75 ml
Memo Paris French Leather Woda perfumowana, 75 ml
1 979,47 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
148,46 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Parfém Electimuss Aurora Pure 100 ml UNISEX
Parfém Electimuss Aurora Pure 100 ml UNISEX
1 006,80 €/1l
100,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Juliette has a Gun Not a Perfume, Ženy, 50 ml, Sprej
Juliette has a Gun Not a Perfume, Ženy, 50 ml, Sprej
1 069,20 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
53,46 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Trussardi Le Vie de Milano Limitless Shopping Via della Spiga EdP 100ml
Trussardi Le Vie de Milano Limitless Shopping Via della Spiga EdP 100ml
1 050,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 22
105,00 €
Predajca: FragrancesBg
Obrázok produktu pre Zarkoperfume Purple Molecule 070.07 Woda perfumowana, 100ml
Zarkoperfume Purple Molecule 070.07 Woda perfumowana, 100ml
792,50 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 31
79,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 25
299,00 €
-149,01 €
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva
Obrázok produktu pre Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 220
21,85 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Kashan, Ženy, 100 ml
Lattafa Kashan, Ženy, 100 ml
223,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
22,32 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Peace & Love, Ženy, 100 ml
Lattafa Peace & Love, Ženy, 100 ml
379,10 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 52
37,91 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Hlava pristávacej siete Mikado Skladacia pogumovaná sieť 60 x 50 cm
Hlava pristávacej siete Mikado Skladacia pogumovaná sieť 60 x 50 cm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
18,54 €
Predajca: Eoshop
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 821
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Obrázok produktu pre Bezdrôtová naparovacia žehlička Lehmann so základnou stanicou | nastaviteľná teplota a objem pary | vertikálne žehlenie, ochrana proti odkvapkávaniu, ochrana proti vodnému kameňu | s nádržkou na vodu
Bezdrôtová naparovacia žehlička Lehmann so základnou stanicou | nastaviteľná teplota a objem pary | vertikálne žehlenie, ochrana proti odkvapkávaniu, ochrana proti vodnému kameňu | s nádržkou na vodu
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 310
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre Rosendo Mateu - Nº 5 Floral, Amber, Sensual Musk EDP 100ml
Rosendo Mateu - Nº 5 Floral, Amber, Sensual Musk EDP 100ml
1 149,70 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 17
114,97 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi White Fire Woda perfumowana, 100 ml
Tiziana Terenzi White Fire Woda perfumowana, 100 ml
1 076,40 €/1l
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 7
107,64 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Amouage The Odyssey Collection Odyssey Escape Collection Guidance parfumovaná voda 100ml
Amouage The Odyssey Collection Odyssey Escape Collection Guidance parfumovaná voda 100ml
3 560,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 13
356,00 €
Predajca: FragrancesBg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 7 hodnotení
Hodnotenie z 14. júla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Objednávka z BDK Parfums
Hodnotenie z 12. júla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi dobre
Hodnotenie z 5. mája 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Nie tak krásna ako chance eau tendre
Hodnotenie z 17. februára 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 28. júla 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 9. júna 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 4. októbra 2025 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
137,36 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 47
35,15 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 181
30,40 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l
Obrázok produktu pre Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 102
42,94 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l
Obrázok produktu pre Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
15,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l
Obrázok produktu pre J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l
Obrázok produktu pre HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
24,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
68,68 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Obrázok produktu pre Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej
Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l
Obrázok produktu pre Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l
Obrázok produktu pre French Avenue – Noble Cedar, parfum
French Avenue – Noble Cedar, parfum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 107
26,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l
Obrázok produktu pre NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l
Obrázok produktu pre Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml
Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 516
112,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l