5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Just Deo Sandalwood 75 ml320,00 €/1l
24,00 €
Predajca: Fine-experience

Ďalšie informácie o reklame
Dezodorant Twilly d'Hermés Natural Spray 150 ml269,33 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dezodorant v spreji Bruno Banani Magic Man 75ml.258,00 €/1l
19,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Wild - dezodorant v spreji, 150 ml59,93 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Bruno Banani Pure Woman - Parfumovaný sprej 75ml, Jemná a dlhotrvajúca vôňa pre sebavedomé ženy.
116,40 €/1l
8,73 €
Predajca: MANADA

Bruno Banani - Loyal Man Deodorant 75ml
64,00 €/1l
4,80 €
Predajca: Glamperfeu

Bruno Banani Woman Deodorant vo spreji, Objem 75ml
155,07 €/1l
15,75 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,63 €
Predajca: Katomix

Bruno Banani Magic Dezodorant vo Fľaštičke na Striekanie, 75ml
117 222,22 €/1kg
10,55 €
Predajca: Zeitburg

Naomi Campbell, Private, Anti-Perspirant, Deodorant Spray, For Women, 75 ml
17,26 €/1kg
8,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,63 €
Predajca: NutraBestBG

Bruno Banani Pure Woman Antyperspirant, 150 ml
67,33 €/1l
10,10 €
Predajca: PerfumTraders

Bruno Banani Dezodorant 150ml pre mužov
42,40 €/1l
6,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bruno Banani, Deodorant vo spreji, Obsah 150 ml
65,20 €/1l
9,78 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Bruno Banani Loyal Man Dezodorant, 150 ml
49 350,00 €/1kg
9,87 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Dsquared Potion Woman dezodorant v spreji 100 ml
298,60 €/1kg
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Lattafa Shahd DEO sprej 200 ml W
32,80 €/1l
6,56 €
Predajca: Glamperfeu

Bruno Banani Parfémová voda v spreji pre ženy, 75 ml
96,27 €/1l
7,22 €
Predajca: Glamperfeu

Bruno Banani Absolute Men Deo Spray
61,20 €/1l
9,18 €
Predajca: NutraBestBG

La Rive, For Woman, Dezodorant, 150 ml
27,07 €/1l
4,06 €
Predajca: NutraBestBG

Jovan Musk For Men telový dezodorant v spreji 150ml
29,07 €/1kg
4,36 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Bruno Banani Woman Deo Natural Spray - Deodorant - Výrobca: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295 Darmstadt 1 balenie 1 balenie
Bruno banani Deodorant Spray je originálna vôňa, ktorá zaujme kontrastmi a vyjadruje čistú radosť zo života.
Táto jedinečná vôňa sa otvára povzbudzujúcimi akcentmi sladkého pomaranča, sviežimi akordmi brečtanu a skutočne opojnou vôňou lekna. V srdci harmonizujú výrazné akcenty broskyne s bohatou vôňou frézie a jemným nádychom konvalinky. V základnej nóte vôňa vanilky a bieleho pižma dodáva kompozícii mimoriadne zmyselný charakter.
- Klasický a ženský dezodorant v spreji - Ideálna vôňa pre sebavedomé, spoločenské ženy - Brečtan ako vrchná nóta kontrastuje s broskyňou, fréziou a vanilkou - Chyprová ovocná vôňa s očarujúcim, hravým charakterom - K dispozícii v 75 ml flakóne.
Bruno Banani Woman Prírodný dezodorant v spreji pre ženy 75 ml
Drevito-kvetinová kompozícia pre sebavedomú a nekonvenčnú ženu. Je to hypnotická a zvodná vôňa, ktorá v sebe spája jemnú zvodnosť anjela s búrlivou vášňou "malého diabla".
Nóty vône:
Vrchné tóny: listy brečtanu,
Srdcové tóny: broskyňa, frézia,
Základné tóny: vanilka
Ingredients:
Alkohol Denat.
Aqua/Water/Eau
Parfum/voňavka
PEG-40 hydrogenovaný ricínový olej
Etylhexylglycerín
Benzyl salicylát
Hydroxycitronellal
Hexylcinnamal
Limonén
Bisabolol
PPG-26-Buteth-26
Alfa-izometyl-ionón
Etylhexylmetoxycinamát
Citronellol
BHT
Butylmetoxydibenzoylmetán
Etylhexylsalicylát
Linalool
Kyselina citrónová
Tokoferol
Farnesol
Nové a
- Hmotnosť
- 90 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Denaturovaný alkohol., Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ethylhexylglycerin, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Bisabolol, PPG-26-Buteth-26, Alfa-izometyl iónón, etylhexylmetoxycinamát, citronellol, BHT, butylmetoxydibenzoylmetán, etylhexylsalicylát, linalool, kyselina citrónová, tokoferol, farnesol
- Výrobca
- Počet kusov
- 26
- EAN kód
- 3616301641049
- Číslo od výrobcu
- 846941
- Hmotnosť
- 90 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Denaturovaný alkohol., Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ethylhexylglycerin, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Bisabolol, PPG-26-Buteth-26, Alfa-izometyl iónón, etylhexylmetoxycinamát, citronellol, BHT, butylmetoxydibenzoylmetán, etylhexylsalicylát, linalool, kyselina citrónová, tokoferol, farnesol
- Výrobca
- Počet kusov
- 26
- EAN kód
- 3616301641049
- Číslo od výrobcu
- 846941
Bez signálneho slova
Nie je potrebný žiadny údaj
Bezpečnostné pokyny
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

Vôňa pre odvážne ženy Bruno Banani, 20ml
469,50 €/1l
9,39 €
Predajca: Store-Germany

Bruno Banani Pure Woman - Parfumovaný sprej 75ml, Jemná a dlhotrvajúca vôňa pre sebavedomé ženy.
116,40 €/1l
8,73 €
Predajca: MANADA

Dezodorant Bruno Banani Dangerous Woman, sprej 75 ml
112,93 €/1l
8,47 €
Predajca: MANADA

Bruno Banani Magic Dezodorant vo Fľaštičke na Striekanie, 75ml
117 222,22 €/1kg
10,55 €
Predajca: Zeitburg

Philips Daily Collection HD2581/90, 2 krajcov, Čierna, Plast, Otočné, 830 W, 220-240 V
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Bruno Banani Woman Deodorant vo spreji, Objem 75ml
155,07 €/1l
15,75 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,63 €
Predajca: Katomix

Ergonomický komfortný penový topper | 140 x 200 | pre všetky matrace | XDREAM Pure matracový topper
58,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Bref Power, Środek czyszczący, 750 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
15,75 €/1l
11,81 €
Predajca: somnia24

Naomi Campbell, Private, Anti-Perspirant, Deodorant Spray, For Women, 75 ml
17,26 €/1kg
8,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,63 €
Predajca: NutraBestBG

Mexx Black Woman toaletná voda v spreji 30 ml
732,00 €/1l
21,96 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Vrchný matrac zo studenej peny 140x200 vhodný pre alergikov - Vrchný matrac pre všetky postele a matrace
94,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Bruno Banani - Loyal Man Deodorant 75ml
64,00 €/1l
4,80 €
Predajca: Glamperfeu

Parná žehliaca stanica Tefal Express Essential SV6111
Použité
63,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
371,89 €/1l
33,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Vileda Ultramax Mop Set, Suché a mokré, Čierna, Červená, Box, 1,8 kg
30,70 €
Predajca: BrickBloom

Samsung Galaxy S10 SM-G973F, 15,5 cm (6.1"), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 9.0, Čierna
699,00 €
Predajca: G-Electronics

Bruno Banani Woman Antyperspirant, 150 ml
19 200,00 €/1kg
3,84 €
Predajca: MANADA

Kávovar na kapsule, multikapsulový kávovar 3 v 1, čierny + napeňovač mlieka
74,99 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
66,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Bruno Banani Woman - telový sprej, jemná kvetinová vôňa, 250 ml
29,20 €/1l
7,30 €
Predajca: MANADA

Krups Mini Me KP123, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1500 W, Čierna, Nerezová oceľ
77,91 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

7dreams® Matracový topper 90 x 200 x 4,5 cm Vlnitý prešívanie ÖKO-TEX Pre alergikov Jadro Komfortná pena Extra hrubá výplň Vysoký komfort spánku Vyrobené v Európe
54,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
129,99 €
Predajca: FunLife

Tefal DT6131, Parná kefa, 0,25 min, Modrá, Biela, 20 g/min, 2,6 m, 1300 W
42,08 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

AXE Anarchy For Her, Ženy, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
46,53 €/1l
6,98 €
Predajca: Store-Germany

BRUBAKER Cosmetics Adventný kalendár krásy - 24 x starostlivosť o telo a wellness doplnky - XXL vianočný kalendár pre ženy - mestá Landmark Pink
29,99 €
Predajca: BRUBAKER

Lionelo Pascal Detská hojdačka Baby Nest Detská hojdačka Detská hojdačka Grau
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lionelo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
môj dezodorant už roky
Som rada, že si môžem kúpiť dezodorant od nich, už ho tu v drogérii nenájdem
Hodnotenie z 2. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

A&H Wacholderbeeren-Stick Deodorant 71g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Kokosová palma - 73 g - Vôňa paliem - Old Spice Fiji
16,98 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: Lemonbite
205,34 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Fiji - 85 g - Bez hliníka - Dlhotrvajúca ochrana - Svieži pocit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,99 €
Predajca: Lemonbite
164,59 €/1l

INCIA Prírodný dezodorant v guličke pre mužov 50 ml
23,50 €
Predajca: Exporgin
470,00 €/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-hodinová ochrana - svieži a pohodlný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Old Spice | Krémový dezodorant pre mužov - Vanilka a bambucké maslo - 22 g - Dezodorant bez hliníka - Telový dezodorant
4,99 €
Predajca: Lemonbite
226,82 €/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pre mužov 96 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,49 €
Predajca: Lemonbite
88,44 €/1l

Dezodorant Extreme Blast Degree pre mužov 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
Predajca: Lemonbite
90,66 €/1l

Dezodorant v tyčinke Levanduľa Essentials A&H 71 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,99 €
Predajca: Lemonbite
98,45 €/1l

Degree | Antiperspirant - Dezodorant - 74 g - 72-hodinová ochrana - Starostlivosť o telo
7,99 €
Predajca: Lemonbite
107,97 €/1l

Cool Rush Degree dezodorant v tyčinke 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite
85,39 €/1l

Mitchum sprchový dezodorant pre ženy 63 g
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
95,08 €/1l

Mitchum | Dezodorant pre mužov SPORT - 63 g - 48-hodinová ochrana - bez alkoholu - dermatologicky testovaný
7,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Classic Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Speed Stick | Dezodorant bez vône - 85g - Antiperspirant - Starostlivosť pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
58,71 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Fresh Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov
5,29 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,89 €
Predajca: Lemonbite
57,53 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 65 g.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,99 €
Predajca: Lemonbite
61,38 €/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,69 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite
94,58 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
4,49 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
102,31 €/1l

BEAUTY FORMULAS Feminine Intimate Deodorant Deodorant pre intímnu hygienu 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: Lemonbite
19,93 €/1l