5,0



Na základe 5 hodnotení
Cavilon Sprej na ochranu pokožky 28ml 3m
48,04 €
1 715,71 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Krémy na nohy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
VezoLax, osviežujúci gél na nohy – 30 ml1 799,67 €/1l
56,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,99 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
EkzoDermin – Revitalizačná krém na nohy – 30 ml1 700,00 €/1l
54,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,00 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
Holzhacker Hirschtalgcreme Telová starostlivosť 1000 ml60,85 €/1l
60,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Ďalšie informácie o reklame
Fleboxin - povzbudzujúci gél na nohy a žily (50 ml)760,00 €/1l
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AltaShop

Linola ochranný balzam 100 ml
155,80 €/1l
15,58 €
Predajca: AbisZ-Markt

Neutrogena Fucreme 100 ml
147,10 €/1l
14,71 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Gehwol med Schrunden maść na spękane stopy 75ml
9 720,00 €/1l
9,72 €
Predajca: Dermes

Balzam na mozole od Kruteralm 250ml
11,67 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Solverx Dermopeel Odtłuszczacz, 150ml
94 500,00 €/1kg
18,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

GEHWOL Roztok na zmäkčenie nechtov, 15 ml roztok
106,60 €/1kg
5,65 €
Predajca: AbisZ-Markt

Gehwol Krem do zrogowaciałej skóry 125ml
101,36 €/1l
12,67 €
Predajca: Dermes

Noreva Kerapil emulzia 75 ml
250,13 €/1l
18,76 €
Predajca: AbisZ-Markt

Č.84 - Balzam na akútne mozole 30ml
599,67 €/1l
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Akileine krém proti poteniu na nohy 75 ml
7 820,00 €/1l
7,82 €
Predajca: AbisZ-Markt

Neutrogena Intense Repair Cica Bodybalsam 250 ml
32,76 €/1l
8,19 €
Predajca: TR8

L'biotica Exfoliačná maska na päty 18 g
6,73 €
Predajca: MANADA

Celia Kolagen Krem do stóp z rozmarynem, 125 ml
106,53 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Gehwol Med Antiperspirant Lotion 125 ml
8,66 €
Predajca: AbisZ-Markt

GEHWOL MED Krém na ochranu nechtov a pokožky 15 ml
522,67 €/1l
7,84 €
Predajca: AbisZ-Markt

Neutrogena krm na nohy, okamite sa vstrebva, 100 ml
135,40 €/1l
13,54 €
Predajca: Zeitburg
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Cavilon sprej na ochranu pokožky 28 ml 3 m
- Objem
- 28 ml
- Zloženie
- Akrylát-terpolymér Izobután Polyfenylmetylsiloxan Diizopropylether
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8711428065985
- Číslo od výrobcu
- 05139234
- Objem
- 28 ml
- Zloženie
- Akrylát-terpolymér Izobután Polyfenylmetylsiloxan Diizopropylether
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8711428065985
- Číslo od výrobcu
- 05139234
Hodí sa k tomu

Luxusný slnečník s LED osvetlením Ampelschirm 350 cm záhradný slnečník Pavilón - krémový
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Cavilon krém na dlhodobú ochranu pokožky 3391G (28 g)
297,40 €/1kg
14,87 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vactidy C6 Vysávač s káblom, 7 m kábel/1,7 kg/30000 Pa/600 W, 800 ml nádoba na prach Tyčový vysávač, vyprázdňovanie jedným tlačidlom, ručný vysávač na
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

AREBOS Ľahký hliníkový rolátor | Skladací cestovný rolátor so 6 polohami nastavenia výšky | s držiakom na palicu a nákupnou taškou | Pomôcka na chôdzu čierna
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

Antar AT51006, 136 kg, Sklopný, Hliník, Čierna, Walker
106,64 €
Doprava zdarma
Predajca: AnmedPlus

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

ESENTA sprej na ochranu pokožky na použitie na pokožku v blízkosti stómií a rán, 28 ml roztok
11 580,00 €/1l
11,58 €
Predajca: AbisZ-Markt

3D vianočná hviezda 12 cm sada 3 ks s časovačom - biela - dekoratívna svietiaca hviezda na batérie na vnútorné a vonkajšie použitie
21,34 €
Predajca: Special-trends

Forever Wax Warmer Depilačná súprava digitálna s 500 g voskových bôbov 1 silikónový zásobník 2 fľaše 30 drevených špachtlí, depilácia voskom tvár telo čierna
109,46 €/1l
54,73 €
Doprava zdarma
Predajca: VELMORA

MalTec masážny strojček na krk, chrbát, celé telo, masážny strojček, shiatsu, masážny pás, zahrievanie a vibrácie, úľava od bolesti, masážny strojček na krk
29,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Vrchný matrac zo studenej peny 120x200 vhodný pre alergikov - Vrchný matrac pre všetky postele a matrace
94,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

7dreams® Matracový topper 90 x 200 x 4,5 cm Vlnitý prešívanie ÖKO-TEX Pre alergikov Jadro Komfortná pena Extra hrubá výplň Vysoký komfort spánku Vyrobené v Európe
54,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite - čierne - inteligentné hodinky s remienkom - veľkosť zápästia: 140-210 mm - displej 3,9 cm (1,55") - Bluetooth
219,00 €
Predajca: G-Electronics

Topper zo studenej peny 80x200 vhodný pre alergikov - Matracový topper pre všetky postele a matrace
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

LED stojacia lampa Grundig - Stojacia lampa 140 cm - Stmievateľné RGBW a biele svetlo - Vrátane diaľkového ovládania a hudobného senzora
30,39 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Delgeo cestovný batoh pre mužov a ženy, veľký batoh na príručnú batožinu, rozšíriteľná taška na príručnú batožinu, 17-palcový batoh na notebook na cesty, béžová farba
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo

Zipro One S Cvičebný bicykel pre domácnosť Magnetický bicykel do 110 kg Magnety Cvičebný bicykel Fitness bicykel Fitness bicykel Domáci trenažér Kardio bicykel Počítač Fitness vybavenie na doma
119,00 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

LG 32LQ630B6LA, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
258,07 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Dragtek-com

Nivea Cellular Luminous 630 Serum 2w1 na przebarwienia i zmarszczki, 30ml
680,00 €/1l
20,40 €
Predajca: TR8

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Bočný stolík VASAGLE, s kolieskami, tvar C, pojazdný konferenčný stolík, vintage hnedý
26,99 €
Predajca: Houseland

Cestovn kanvica Navaris s objemom 0,5 l - 16 x 11 x 17 cm - Mal minikanvica s vkonom 1100 W na cesty, kempovanie, karavaning alebo na cesty - s
19,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Brandslandia

Detská kolobežka 24622, s XXL kolesami, nášľapným stojanom, trecou brzdou zadného kolesa, modrá
45,00 €
Predajca: Kokiska

Naturewater NW-LT-H2A 9-stupňový vodovodný filter, 120 l/h, kompaktný vodovodný filter z PP s 9 filtračnými stupňami, vodovodný filter
18,49 €
Predajca: WilTec

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Elektrické bicykle, 26-palcové trekingové a mestské elektrické bicykle s 36V 14,5Ah lítiovou batériou pre dlhý dojazd až 120 km. Mestské elektrické bicykle a elektrické holandské bicykle
671,99 €
-32,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
639,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Oral-B SmartSeries Sensitive, Dospelý, Rotujúca kefka na zuby, Jemný, 2 min, Nemecko, Batérie
3 602 000,09 €/1kg
216,12 €
Doprava zdarma
Predajca: MANADA

Bubnová sušička Odťahová sušička Predná odťahová sušička 2,5 kg, 1,6 kubických stôp
182,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Dtboom

Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,0 m - čierna
12,99 €
Predajca: Mobileking
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobre
Dobre znášanlivé a funguje
Hodnotenie z 23. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý produkt
Dobre znášaný produkt za primeranú cenu.
Hodnotenie z 27. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Ozone Guard - 400 ml - Antibakteriálna starostlivosť - Intenzívna starostlivosť o nohy - Hygienická ochrana



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
15,36 €
Predajca: HAIRSALE
38,40 €/1l

Victoria Vynn | Balzam na nohy Pharm Foot - 75g - Manuka Honey - regeneračný - hydratačný



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
15,84 €
Predajca: HAIRSALE
0,21 €/1l

Victoria Vynn | Sérum na nohy Manuka Honey 15ml - regeneračné - intenzívna starostlivosť o suché nohy
15,60 €
Predajca: HAIRSALE
1 040,00 €/1l

VezoLax, osviežujúci gél na nohy – 30 ml
56,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,99 €
Predajca: WR-Products
1 799,67 €/1l

Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Dermo Intense 250 ml - Intenzívna starostlivosť - Na suchú pokožku - Upokojujúci



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,62 €
Predajca: HAIRSALE
34,48 €/1l

Holzhacker Hirschtalgcreme Telová starostlivosť 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
60,85 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
60,85 €/1l

Chladivý balzam na chodidlá GREEN MINT
26,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
260,00 €/1l

Victoria Vynn | Krém na päty Pharm Foot - 75 ml - Intenzívna starostlivosť o popraskané päty - Regeneračný a ochranný
9,12 €
Predajca: HAIRSALE
121,60 €/1l

Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Keratosis 300 ml - Intenzívne ošetrenie mozoľov - profesionálna starostlivosť
10,32 €
Predajca: HAIRSALE
34,40 €/1l

Victoria Vynn Pharm Mykologické sérum na nohy 15 ml
9,36 €
Predajca: HAIRSALE
624,00 €/1l

Victoria Vynn Pharm Septi Foot Starter Spray 300 ml
10,68 €
Predajca: HAIRSALE
35,60 €/1l

Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Hydro - 150 ml - intenzívna hydratačná starostlivosť - suché nohy
6,83 €
Predajca: HAIRSALE
45,53 €/1l

Farmona | Krém na nohy - krémový podologický lipidový systém - 500ml - mozoľ - regenerácia - starostlivosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,99 €
Predajca: Lemonbite
31,98 €/1l

Farmona Professional Podologic Therapy bariérová pasta na nohy s hyperkeratózou, 300 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12,99 €
Predajca: Lemonbite
43,30 €/1l

EkzoDermin – Revitalizačná krém na nohy – 30 ml
54,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,00 €
Predajca: WR-Products
1 700,00 €/1l

Osviežujúca hmla na nohy GREEN MINT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Farmona Professional Zjemňujúci krém-maska na nohy s kyselinami, 150 ml
10,99 €
Predajca: Lemonbite
73,27 €/1l

STEPLEX – Krém na starostlivosť o kĺby a pohyblivosť – 50 ml
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
760,00 €/1kg

Balzam na popraskané päty HEEL - ALOE VERA LEMON MINT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
160,00 €/1l

Venoxil krém – ľahká starostlivosť o nohy, 50 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1kg