4,6



Na základe 11 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Helena Rubinstein Prodigy Cellglow Oilglow Oilixir 30 ml4 286,67 €/1l
128,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Babor SeaCreation Sérum4 178,33 €/1l
125,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Ošetrujúci krém1 070,60 €/1l
107,06 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 40ml370,00 €/1l
14,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bell HYPOalergnna tyinka na pery 05 Fuchsia 0,3 g
46,76 €/1kg
11,69 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Odmasťovač NeoNail Nail Prep, 7,2 ml
469,00 €/1kg
4,88 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,69 €
Predajca: MANADA

Aknederm Creme intense 30 g
536,00 €/1kg
16,08 €
Predajca: AbisZ-Markt

Aknederm tinktúra citlivý roztok proti nečistotám pleti, 50 ml roztok
155,60 €/1l
15,56 €
Predajca: AbisZ-Markt

La Roche-Posay Toleriane Sensitive upokojujúci, ochranný hydratačný krém, 40 ml
461,75 €/1l
18,47 €
Predajca: AbisZ-Markt

La Roche-Posay Effaclar Duo+ M Krem o potrójnym działaniu, 40 ml
325 333,34 €/1kg
19,52 €
Predajca: BRASTYGroup

La Roche-Posay, Matujúci hydratačný krém Effaclar MAT, 40ml
392 400,01 €/1kg
19,62 €
Predajca: MANADA

La Roche-Posay Toleriane sensitive Fluid, 40 ml roztok
260,14 €/1kg
18,47 €
Predajca: AbisZ-Markt

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,38 €/1kg
18,95 €
Predajca: LaRoseCare

La Roche-Posay Toleriane sensitive rich cream, 40 ml krém
329,82 €/1kg
18,47 €
Predajca: AbisZ-Markt

La Roche Posay, Toleriane Sensitive Riche, Krem, 40 ml
460,50 €/1l
18,42 €
Predajca: BRASTYGroup

La Roche-Posay Toleriane Rosaliac AR Treatment Intensywna kuracja dla skóry naczynkowej, 40 ml
495 333,35 €/1kg
29,72 €
Predajca: VISO
![Obrázok produktu pre La Roche Effaclar Duo[+] Korektívna starostlivosť na odstránenie upchatí](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/73f4f795b92611e5b33e42e7681d7b9e.webp)
La Roche Effaclar Duo[+] Korektívna starostlivosť na odstránenie upchatí
761,75 €/1l
30,47 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

La Roche-Posay Effaclar Ultra Concentrated Serum 30 ml
1 098,00 €/1l
32,94 €
Predajca: VISO

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Denný hydratačný fluidný krém pre citlivú, reaktívnu alebo alergickú pleť s jedinečným zložením, ktoré okamžite hydratuje a upokojuje podráždenú pleť a minimalizuje začervenanie.
Zloženie
AQUA / VODA / EAU, GLYCERÍN, BUTYLÉNGLYKOL, PROPANEDIOL, MASLO BUTYROSPERMUM PARKII / BAMBUCKÉ MASLO, PENTYLÉNGLYKOL, SKVALÁN, POLYSORBÁT 20, ŠKROB ZEA MAYS / KUKURIČNÝ ŠKROB, EXTRAKT Z KOREŇA ŠALVIE MILTIORRHIZA, KOPOLYMÉR GLYCERYL AKRYLÁTU/KYSELINY AKRYLOVEJ, VÝŤAŽOK Z FERMENTU SPHINGOMONAS, POLYAKRYLOYLDIMETYLTAURÁT AMÓNNY, HYDROXYACETOFENÓN, KAPRYLYL GLYKOL, KYSELINA CITRÓNOVÁ, TRISODNÝ ETYLÉNDIAMÍN DISUKCINÁT, ACETYLDIPEPTID-1 CETYLESTER.
La Roche-Posay - Toleriane Dermallergo Moisturising Fluid - 40 ml Návod na použitie Roche Posay Toleriane Dermallergo Fluid sa môže používať ráno aj večer na starostlivosť o citlivú a alergickú pleť. Tvár dôkladne umyte jemným čistiacim gélom a jemne osušte mäkkým uterákom, potom naneste malé množstvo krému na citlivú pleť na tvár, očné okolie a krk a jemne a zľahka vmasírujte. Viac na
La Roche Posay Toleriane Dermallergo Fluid 40 ml
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky La Roche-Posay sa radí pod pleťové fluidy a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 40 ml vámi vybraného produktu.
Roche-Posay Toleriane Dermallergo Fluid 40 ml - Téma: Starostlivosť o pleť, telo
- Hmotnosť
- 0.05 g
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Fluid, 40 ml
- Výrobca
- La Roche-Posay
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3337875757669
- Číslo od výrobcu
- 17507789
- Hmotnosť
- 0.05 g
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Fluid, 40 ml
- Výrobca
- La Roche-Posay
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3337875757669
- Číslo od výrobcu
- 17507789
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

La Roche-Posay Retinol B3 Skoncentowane serum przeciwzmarszczkowe, 30 ml
843 000,02 €/1kg
42,15 €
Predajca: BRASTYGroup

La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Krem na noc, 40 ml
629 600,02 €/1kg
31,48 €
Predajca: VISO

La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Okolice Oczu, 20 ml
801 333,35 €/1kg
24,04 €
Predajca: MANADA

La Roche Posay Effaclar Żel oczyszczający do skóry skłonnej do trądziku, 400 ml
17,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Krem, 40 ml
451 400,01 €/1kg
22,57 €
Predajca: MANADA

La Roche-Posay, Hyalu B5, Serum, 30 ml
662 500,02 €/1kg
66,25 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

La Roche-Posay - C12 Pure Vitamin Serum - Koncentrované sérum proti vráskám 30ml
38,68 €/1kg
38,68 €
Predajca: VISO

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
183,00 €/1l
18,30 €
Predajca: Azjasklep

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml
747,40 €/1l
74,74 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

La Roche-Posay Effaclar Duo+ M Krem o potrójnym działaniu, 40 ml
325 333,34 €/1kg
19,52 €
Predajca: BRASTYGroup

La Roche-Posay Toleriane Sensitive upokojujúci, ochranný hydratačný krém, 40 ml
461,75 €/1l
18,47 €
Predajca: AbisZ-Markt

La Roche-Posay Toleriane Výživný ochranný čistiaci krém Caring-Wash 400 ml
30,55 €
Predajca: somnia24

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Activlab Pharma Essepatil MAX 600mg, 30 kapsúl - Vysoký obsah sójových fosfolipidov, Sójový lecitín na pečeň, nervový systém a cholesterol
187,50 €/1l
7,50 €
Predajca: Activlab_Official_Store

ANUA Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum upokojujúce a rozjasňujúce sérum 30 ml
887,67 €/1l
26,63 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

La Roche Posay Effaclar Gel Micro Peel 400 ml
68,75 €/1l
27,50 €
Predajca: somnia24

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Sun Protection, Lotion, For Face, SPF 50+, 50 ml
437,80 €/1l
21,89 €
Predajca: VISO

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

SVR Ampoule Anti-Ox, antyoksydacyjne serum C w ampułce, 30 ml
901,67 €/1l
27,05 €
Predajca: Glamperfeu

Crystal retinal 6 (30 ML) - Super silné nočné sérum proti vráskam s 0,06% retinaldehydu
3 704,00 €/1l
111,12 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

La Roche Posay Toleriane Mleczko do demakijażu twarzy i oczu, 400 ml
21,28 €
Predajca: BRASTYGroup

Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
![Obrázok produktu pre Regeneračný matujúci gélový krém SVR [PEPTI] Biotic 50 ml](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/e5c2d2628d862e7502fdbdc01bb9bb02.webp)
Regeneračný matujúci gélový krém SVR [PEPTI] Biotic 50 ml
599 833,35 €/1kg
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

La Roche-Posay, Lipikar Balsam AP+M, 400 ml
75 866,67 €/1kg
34,14 €
Predajca: somnia24

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 40ml
370,00 €/1l
14,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Oral-B iO Ultimate Clean , 4 kusov, Čierna, 3 mesiace, Oral-B, iO, Box
32,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Roche Posay, Effaclar Płyn micelarny, 400 ml
24,18 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
1 082,60 €/1l
54,13 €
Predajca: PerfumTraders

La Roche-Posay Fyziologické pH upokojujúce odličovacie tonikum 200 ml
21,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

La Roche-Posay Anthelios Invisible Fluid UVMune 400 SPF 50+
389,20 €/1l
19,46 €
Predajca: Azjasklep
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
91% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
91%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%9% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
9%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Tovar dorazil načas. Produkt je skvelý.
Hodnotenie z 22. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rovnaký záliv ako každý rok
Všetko rýchlo a dobre
Hodnotenie z 17. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Obal je poškodený a neúplný
Krém zatiaľ nemôžem ohodnotiť. Obal je poškodený a nie je kompletný. Druhý krém nemá obal, je zabalený len vo fólii. Kvalitu krému zatiaľ nemôžem ohodnotiť, ešte som ho nepoužila. Dúfam, že krém je kvalitný. V porovnaní s predchádzajúcimi objednávkami od iných firiem sa farba krému líši.
Hodnotenie z 31. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hodnotenie z 1. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 28. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Advanced Deep Wrinkle Cream, Ženy, 50 ml, Krém, Starnúca koža, Aqua (Mineral Spring Water), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate,...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
65,64 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 204,00 €/1l

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

GUAM bahno z morských rias na starostlivosť o telo pri celulitíde, 1000 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
79,61 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
79 610,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
48,00 €
Predajca: MAGUHAAR
213,33 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

Prírodný sprej na rýchle opálenie 150 ml, bronzový efekt, beta-karotén a smilax, vegánsky – Negatan



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: Netscroll
133,27 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
250,48 €/1l

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

Dr.Grandel High Excellence Krém na tvár
107,06 €
-5,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,01 €
Predajca: PerfumTraders
2 040,20 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
97,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l