kinder 3227 kinder bueno Schokoriegel 6 St.

11,02 €

85,43 € / 1kg

plus 3,45 € poštovné

Doprava k vám domov

št 1. – ut 6. októbra
Naše najlepšieponuky
Čokoláda a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
24,60 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ritter SPORT 5211777006 Ritter SPORT Haselnuss Schokolade 100,0 g
Ritter SPORT 5211777006 Ritter SPORT Haselnuss Schokolade 100,0 g
19,50 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
1,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ferrero Rondnoir 138g
Ferrero Rondnoir 138g
144,86 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 10
19,99 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 10
3,28 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Kinder bueno White 6 samostatne balených oplátok s náplňou 132g
Kinder bueno White 6 samostatne balených oplátok s náplňou 132g
82,05 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
9,60 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre 10x deti 3246 bueno čokoládová tyčinka 10 ks.
10x deti 3246 bueno čokoládová tyčinka 10 ks.
61,26 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
13,17 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 36
20,30 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Kinder 4008400221021, 210 g, Mliečna čokoláda, 10 kusov, Glutén, 566 kcal, 2360 kJ
Kinder 4008400221021, 210 g, Mliečna čokoláda, 10 kusov, Glutén, 566 kcal, 2360 kJ
19,14 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
4,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Detské čokoládové bonbóny biele s mliečnou krémovou náplňou jednotlivo balené 200g
Detské čokoládové bonbóny biele s mliečnou krémovou náplňou jednotlivo balené 200g
39,95 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
7,99 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder Schoko-Bons, Chocolate snacks, 125 g, 2401 kJ, 576 kcal, 52,2 g, 8,3 g
Ferrero Kinder Schoko-Bons, Chocolate snacks, 125 g, 2401 kJ, 576 kcal, 52,2 g, 8,3 g
49,68 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,21 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
213,33 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
12,80 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre kinder 5698 kinder Schokolade Schokoriegel 24 Riegel
kinder 5698 kinder Schokolade Schokoriegel 24 Riegel
28,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
8,67 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
52,61 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 16
9,47 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre kinder 3201 bueno white Schokoriegel 30x 2 Riegel
kinder 3201 bueno white Schokoriegel 30x 2 Riegel
29,91 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
34,99 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre Milka Naps Mix plechovka Alpské mlieko Lieskový orech Jahoda Creme Cacao do kancelárie 1000g
Milka Naps Mix plechovka Alpské mlieko Lieskový orech Jahoda Creme Cacao do kancelárie 1000g
41,29 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
41,29 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Kinder 8000500253687, 108 g, Mliečna čokoláda, 572 kcal, 2384 kJ, 2%, 37,3 g
Kinder 8000500253687, 108 g, Mliečna čokoláda, 572 kcal, 2384 kJ, 2%, 37,3 g
144,54 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,61 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Milka Čokoláda Alpské mlieko 100g
Milka Čokoláda Alpské mlieko 100g
23,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,35 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Ferrero detská čokoláda, tyčinka, 10 tyčiniek
Ferrero detská čokoláda, tyčinka, 10 tyčiniek
24,61 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
24,61 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Amicelli Gebäck 10162 200g
Amicelli Gebäck 10162 200g
22,95 €/1kg
4,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Milka & Daim Alpská mliečna čokoláda s mandľovo-karamelovými kúskami 100g
Milka & Daim Alpská mliečna čokoláda s mandľovo-karamelovými kúskami 100g
66,90 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 13
6,69 €
Predajca: AllYouNeed

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Vychutnajte si jedinečnú príchuť Kinder Bueno v praktickom balení po 10 ks! Každá tyčinka sa skladá z nadýchanej, chrumkavej oblátky plnenej jemným mliečnym orieškovým krémom a obalenej v jemnej mliečnej čokoláde. Jednotlivo balené tyčinky zaručujú dlhotrvajúci pôžitok - ideálne na spoločné používanie alebo na malé chvíľky potešenia v medzičase.

Zloženie:

Mliečna čokoláda 31,5 % (cukor, kakaové maslo, kakaová hmota, odstredený mliečny prášok, maslový olej, emulgátor lecitíny (SOYA), vanilín), cukor, palmový olej, PŠENIČNÁ MÚKA, lieskové orechySSE (10,8 %), odtučnený mliečny prášok (8,5 %), plnotučný mliečny prášok (5,5 %), polosladká čokoláda 1,5 % (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor lecitíny (SOYA), vanilín), nízkotučné kakao, emulgátor lecitíny (SOYA), kypriaca látka hydrogénuhličitan sodný, soľ, vanilín. Celkový obsah mliečnych zložiek vo výrobku 19,5 %.

Výživové hodnoty na 100 g:

Kalorická hodnota: 572,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 2 384,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 37,30 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 17,30 Sacharidy: 49,50 Sacharidy, z toho cukor: 41,20 Bielkoviny: 8,60 Soľ: 0,27

Výrobca:
Ferrero
D- 60624 Frankfurt nad Mohanom



Kinder bueno 6 samostatne balených oplátok s náplňou 129g

6 samostatne balených oplátok s náplňou z jemného mliečneho lieskovo-orieškového krému a mliečnou čokoládovou polevou. Bez umelých farbív.

Kinder bueno je tyčinka s jemnou chrumkavou oplátkovou polevou plnená lahodným mliečnym lieskovoorieškovým krémom a zvonka potiahnutá najjemnejšou mliečnou čokoládou a zjemnená nádychom horkej čokolády. Tento snack chutí kedykoľvek a kdekoľvek.



Ferrero Deutschland GmbH Hainer Weg 120 60599 Frankfurt nad Mohanom (D)


Popis: Kinder Bueno (6 kusov) oblátky s jemnou mliečnou lieskovo-orieškovou krémovou náplňou (54 %), poliate mliečnou čokoládou.
Hmotnosť: hmotnosť: 6 x 21,5 g
Zloženie: Mliečna čokoláda 31,5% (cukor, kakaové maslo, kakaová hmota, odtučnený mliečny prášok, maslový olej, emulgátor lecitíny (SOYA), vanilín), cukor, palmový olej, PŠENIČNÁ MÚKA, lieskové oriešky (10,8%), Odtučnený mliečny prášok, plnotučný mliečny prášok, polosladká čokoláda (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor lecitíny (SOYA), vanilín), nízkotučné kakao, emulgátor lecitíny (SOYA), kypriace látky: Hydrogénuhličitan sodný, uhličitan amónny, soľ, vanilín. Celkový obsah mliečnych zložiek vo výrobku 19,5 %.
Alergény: Obilniny obsahujúce lepok a výrobky z nich, mlieko a výrobky z neho, sója a výrobky z nej, orechy a výrobky z nich
Distribútor/prevádzkovateľ potravinárskeho podniku: Ferrero Deutschland GmbH Hainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main

Výživové hodnoty:

average Nutritional information:
na 100 g
Kalorická hodnota (kJ/kcal): 2384 kJ / 572 kcal
Tuk: 37,3 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 17,3 g
Carbohydrates: 49,5 g
z toho cukor: 41,2 g
Bielkoviny: 8,6 g
Soľ: 0,272 g
Vláknina: n.a.



Doprajte si kinder bueno Kinder bueno je jemná čokoládová tyčinka, ktorá vyniká lahodnými príchuťami, ako je napríklad ľahká oplátková pralinka. Každý kúsok, ktorý sa rozplýva v ústach, sľubuje krémové lieskové oriešky, jemnú čokoládu a chrumkavé oplátky, ktoré si môžete vychutnať.len starostlivo vybrané ingrediencieKaždá ingrediencia pre kinder bueno bola špeciálne vybraná pre svoju kvalitu a chuť, aby kinder bueno vždy priniesla šťastné chvíle do vášho dňa.kinder bueno sú oblátky s jemnou mliečnou lieskovoorieškovou krémovou náplňou (54 %) poliate mliečnou čokoládou. Pohodlne a rýchlo vám doručíme 6 lahodných oplátok kinder bueno! Informácie podľa nariadenia o informáciách o potravinách nájdete tu.Výživové údaje na 100 gEnergetická hodnota 2384/572 kJ/kcalTuky 37,3 gz toho nasýtené mastné kyseliny 17,3 gz toho mononenasýtené mastné kyseliny -z toho polynenasýtené mastné kyseliny -sacharidy 49,5 gz toho cukry 41,2 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bielkoviny 8,6 gsol 0,272 gVitamíny a minerálne látky -

Ferrero Kinder Bueno 6 balení (1x129g balenie)
Skladovanie a použitie
Chladné a suché
Zloženie
MLIEČNA čokoláda 31,5 % [cukor, kakaové maslo, kakaová hmota, odtučnený mliečny prášok, maslový olej, emulgátor (SÓJOVÝ lecitín), vanilín], cukor, palmový olej, PŠENIČNÁ MÚKA, LIESKA (10,8 %), ODSTREČENÉ MLIEKO, PLNO MLIEČNY SÚŠOK, polosladké kakao, emulgátor (SÓJOVÝ ALECITÍN), kypriace látky (hydrogénuhličitan sodný), hydrogénuhličitan amónny, soľ, vanilín. Celkový obsah mliečnych zložiek vo výrobku 19,5 %.
Výživové údaje
Energia: 2384kJ/572kcal, tuk: 37,3g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 17,3g, sacharidy: 49,5g, z toho cukor: 41,2g, bielkoviny: 8,6g, soľ: 0,272g
Hmotnosť
129 g
Potravinársky podnik
Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main (D)
Obchodný názov
Oplatka s jemnou mliečnou lieskovo-orieškovou krémovou náplňou (54 %) poliata mliečnou čokoládou.
Výrobca
Kinder
Počet kusov
6
Číslo od výrobcu
3227
EAN kód
4008400322728

Skladovanie a použitie
Chladné a suché
Zloženie
MLIEČNA čokoláda 31,5 % [cukor, kakaové maslo, kakaová hmota, odtučnený mliečny prášok, maslový olej, emulgátor (SÓJOVÝ lecitín), vanilín], cukor, palmový olej, PŠENIČNÁ MÚKA, LIESKA (10,8 %), ODSTREČENÉ MLIEKO, PLNO MLIEČNY SÚŠOK, polosladké kakao, emulgátor (SÓJOVÝ ALECITÍN), kypriace látky (hydrogénuhličitan sodný), hydrogénuhličitan amónny, soľ, vanilín. Celkový obsah mliečnych zložiek vo výrobku 19,5 %.
Výživové údaje
Energia: 2384kJ/572kcal, tuk: 37,3g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 17,3g, sacharidy: 49,5g, z toho cukor: 41,2g, bielkoviny: 8,6g, soľ: 0,272g
Hmotnosť
129 g
Potravinársky podnik
Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main (D)
Obchodný názov
Oplatka s jemnou mliečnou lieskovo-orieškovou krémovou náplňou (54 %) poliata mliečnou čokoládou.
Výrobca
Kinder
Počet kusov
6
Číslo od výrobcu
3227
EAN kód
4008400322728
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 10
3,28 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Kinder bueno White 6 samostatne balených oplátok s náplňou 132g
Kinder bueno White 6 samostatne balených oplátok s náplňou 132g
82,05 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
9,60 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder Country, Mliečna čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mlieko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
Ferrero Kinder Country, Mliečna čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mlieko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
56,31 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
11,91 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 11
5,40 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Detské čokoládové bonbóny biele s mliečnou krémovou náplňou jednotlivo balené 200g
Detské čokoládové bonbóny biele s mliečnou krémovou náplňou jednotlivo balené 200g
39,95 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
7,99 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 36
20,30 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 30
24,65 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Lindt & Sprüngli Edel Marzipan Pure Bar (50g)
Lindt & Sprüngli Edel Marzipan Pure Bar (50g)
38,80 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
1,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
11,24 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
12,76 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Kinder 4008400221021, 210 g, Mliečna čokoláda, 10 kusov, Glutén, 566 kcal, 2360 kJ
Kinder 4008400221021, 210 g, Mliečna čokoláda, 10 kusov, Glutén, 566 kcal, 2360 kJ
19,14 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
4,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
74,95 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 8
14,99 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre 10x deti 3246 bueno čokoládová tyčinka 10 ks.
10x deti 3246 bueno čokoládová tyčinka 10 ks.
61,26 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
13,17 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
11,05 €/1kg
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 9
4,20 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Deti 4008400280127 Detské čokoládové cukríky Čokoládové cukríky, BIG PACK 300 g
Deti 4008400280127 Detské čokoládové cukríky Čokoládové cukríky, BIG PACK 300 g
48,23 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 36
14,47 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
6,58 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Zábavné čerstvé klokany Jumpys s jemnou paprikovou príchuťou 75g
Zábavné čerstvé klokany Jumpys s jemnou paprikovou príchuťou 75g
25,73 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 72
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ferrero Rocher Originálna mliečna čokoláda s lieskovými orieškami 90g
Ferrero Rocher Originálna mliečna čokoláda s lieskovými orieškami 90g
32,00 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,88 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder Schoko-Bons, Chocolate snacks, 125 g, 2401 kJ, 576 kcal, 52,2 g, 8,3 g
Ferrero Kinder Schoko-Bons, Chocolate snacks, 125 g, 2401 kJ, 576 kcal, 52,2 g, 8,3 g
49,68 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,21 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
213,33 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
12,80 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Detská dutá figúrka Otec Vianoc v čokoláde na zavesenie 55g
Detská dutá figúrka Otec Vianoc v čokoláde na zavesenie 55g
330,91 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
18,20 €
Predajca: Anteros
Obrázok produktu pre Lindt Lindor guľôčky zmes s najlepšou čokoládou Lindt 137g
Lindt Lindor guľôčky zmes s najlepšou čokoládou Lindt 137g
47,23 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre MATTEL Jurský svět Křídový kemp Tyrannosaurus REX 55cm
MATTEL Jurský svět Křídový kemp Tyrannosaurus REX 55cm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
146,47 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 17
2,13 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Oslavy Dávka 1,435 kg
Oslavy Dávka 1,435 kg
30,47 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 18
43,72 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
21,30 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 10
2,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Bahlsen sušienky perníkové praclíky 88370 111ks
Bahlsen sušienky perníkové praclíky 88370 111ks
0,33 €/1kg
37,77 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Maggi Guten Appetit Hovädzia polievka s rezancami a zeleninou 85g
Maggi Guten Appetit Hovädzia polievka s rezancami a zeleninou 85g
15,88 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Trolli Glühwürmchen kyslé ovocné žuvačky Glühwürmchen 1050g
Trolli Glühwürmchen kyslé ovocné žuvačky Glühwürmchen 1050g
15,58 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
16,36 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre NESTLE CINI-MINIS Cerealien 625g
NESTLE CINI-MINIS Cerealien 625g
10,59 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 2 hodnotení
Hodnotenie z 19. marca 2026 na
Overený nákup
Hmotnosť 0,129 kgPočet kusov 6
Hodnotenie z 12. februára 2026 na
Overený nákup
Hmotnosť 0,129 kgPočet kusov 6
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Callebaut W2 polevová biela čokoláda Callets s obsahom kakaa 28 % – 2500 g
Callebaut W2 polevová biela čokoláda Callets s obsahom kakaa 28 % – 2500 g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
101,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
40,46 €/1kg
Obrázok produktu pre Čokoláda Velvet 2,5 kg - biela
Čokoláda Velvet 2,5 kg - biela
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 10
103,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
41,20 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)
Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
42,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards
24,57 €/1kg
Obrázok produktu pre Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý
Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 24
21,99 €
Predajca: Heartforcards
1 157,37 €/1kg
Obrázok produktu pre Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko
Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 38
62,45 €
Predajca: AllYouNeed
62,45 €/1kg
Obrázok produktu pre Belgická dezertná čokoláda 1kg Brat.pl
Belgická dezertná čokoláda 1kg Brat.pl
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
24,48 €/1kg
Obrázok produktu pre Belgická biela čokoláda 500g Brat.pl
Belgická biela čokoláda 500g Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,09 €
Predajca: BRAT_PL
21,41 €/1kg
Obrázok produktu pre TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
58,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
65,25 €/1kg
Obrázok produktu pre Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5Počet hodnotení: 90
9,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards
98,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
26,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,92 €/1kg
Obrázok produktu pre Duplo 10 čokoládová tyčinka mliečna čokoláda s oplátkou 182g 7-pack
Duplo 10 čokoládová tyčinka mliečna čokoláda s oplátkou 182g 7-pack
29,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,77 €/1kg
Obrázok produktu pre Nappo classic v plechovke Nugát s horkou čokoládou 1320g
Nappo classic v plechovke Nugát s horkou čokoládou 1320g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
29,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,60 €/1kg
Obrázok produktu pre Merci čokoládová tyčinka Mandľový nápoj 100g balenie 15
Merci čokoládová tyčinka Mandľový nápoj 100g balenie 15
35,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,95 €/1kg
Obrázok produktu pre M&M's Peanut 800g
M&M's Peanut 800g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,59 €/1kg
Obrázok produktu pre Casali banánové marshmallow kúsky s čokoládovou polevou 300g
Casali banánové marshmallow kúsky s čokoládovou polevou 300g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1kg
Obrázok produktu pre XXL prémiová dubajská čokoláda l 200 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistácie a náplň Kadayif l domáca l PONUKA!
XXL prémiová dubajská čokoláda l 200 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistácie a náplň Kadayif l domáca l PONUKA!
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 116
29,99 €
-26%
22,07 €
Predajca: AllYouNeed
110,35 €/1kg
Obrázok produktu pre Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistáciová a kadayifová náplň l domáca l PONUKA!
Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistáciová a kadayifová náplň l domáca l PONUKA!
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 116
25,22 €
-14%
21,57 €
Predajca: AllYouNeed
215,70 €/1kg
Obrázok produktu pre Paalaeg čokoláda RED mliečna čokoláda 2x108g
Paalaeg čokoláda RED mliečna čokoláda 2x108g
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
24,10 €
-14%
20,61 €
Predajca: AllYouNeed
95,42 €/1kg
Obrázok produktu pre Milka Bubbly čokoláda 95 g
Milka Bubbly čokoláda 95 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
17,52 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
175 200,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Alpia Pistaziencreme 100g
Alpia Pistaziencreme 100g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,30 €/1kg